Путін - не молочник. Точно.

17:24 11 червень Київ, Україна1 липня 2020 року Путін запровадив для Росії новий часовий устрій. І «літопис нового часу» він розпочав з «нового» 1937 року. «Обнулившись», тепер вже «Довічний», з новими силами приступив до повного викоренення будь-якої опозиції. Будь-де, будь-кого, будь-якими засобами. Але – «під корінь».
Напередодні затримали в літаку при вильоті в Варшаву колишнього виконавчого директора «Відкритої Росії» Андрія Пивоварова. На думку путінських «опричників», Андрій Пивоваров завдав шкоди конституційному ладу, обороноздатності і безпеці Росії постом в Фейсбуці про підтримку зареєстрованих кандидатів. Схоже на те, що лаври «повітряного пірата №1» не дають спокою Путіну. Тому Пивоварова затримали вже практично на зльоті, давши пройти всі контролі та сісти в літак.
Наступного ранку поліція прийшла з обшуком до квартири опозиційного політика Дмитра Гудкова, а також ще по вісьмох адресах, пов'язаних з сім'єю Гудкова. Самого Дмитра відвезли на допит в ролі свідка у справі про несплату боргу за оренду приміщення в 2015-17 роках, і прямо в процесі допиту його перекваліфікували зі свідка на підозрюваного. Гудкову інкримінують заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою. Йому загрожує до п'яти років позбавлення волі за п. "Б" ч. 2 ст. 165 КК РФ. у 2011-16 рр.
Гудков був депутатом Держдуми VI скликання. Один з чотирьох депутатів, що не проголосували за закон про входження Криму до складу РФ, за що згодом був виключений зі "Справедливої Росії". У 2019 був одним з недопущених незалежних кандидатів в Мосміськдуму.
Як сказав Геннадій Гудков, ексдепутат Держдуми Росії, один з лідерів російської опозиції: «Спочатку розібралися з Навальним, потім з Платошкіним і Галяміною, сьогодні – з «Відкритою» і Пивоваровим, зараз - з моїм сином, Дмитром Гудковим, і всією нашою сім'єю...»
Також співробітники правоохоронних органів прийшли до колишнього голови руху «Відкрита Росія» (організація визнана небажаною в Росії) Олександра Соловйова, який був помічником політика, і до глави штабу Гудкова Віталія Венидіктова.
Як заявив відомий політик Володимир Рижков в прямому ефірі радіостанції «Ехо Москви», «Ми бачимо, як країна продовжує падати все нижче зі стану авторитаризму в відкриту диктатуру. Коли будь-який чоловік, на якого вкаже перст силовиків, може бути обшуканий, в його квартиру можуть увірватися, налякати його дітей, після цього його можуть піддати багатогодинному допиту і заарештувати за абсолютно фантастичним надуманим приводом, без будь-яких підстав. У випадку з сім'єю Гудкова - це якась п'ятирічної давності оренда якогось підвалу. Залишився якийсь борг по цій оренді. Тобто абсолютна фантасмагорія, абсолютно питання для арбітражного суду найнижчого рівня, який передбачає штраф, але ніяк не порушення кримінальної справи».
На його думку, кримінальна справа проти Гудкова «свідчить про те, що в країні розростається вал неприкритих, абсолютно відвертих політичних репресій». «Це неприйнятно для Росії в XXI столітті - для держави, де все ще є Конституція і все ще проголошуються принципи верховенства права».
Десятки активістів по всій країні взагалі не виходячи з дому «перекривали дороги». «Порушували санітарно-епідеміологічні норми» знаходженням в масках на відкритому повітрі в той час, коли в Лужники звозили людей на трибуни впритул один до одного. Покарання у вигляді 6 років для Дар'ї Полюдової за два пости у Вконтакте… На жаль, таких прикладів безліч! І з кожним днем їх стає все більше.
Уже стало неважливо, яка стаття КК і що написано в обвинувальному висновку. Все це маячня «від і до», яку навіть вже особливо і не прикривають законністю і розумністю. Схоже на те, що наближається фінал тієї "політичної роботи", яку путінська влада вела багато років - обмеження, заборони, залякування, обшуки, виламування дверей у квартири, штрафи, відбирання бізнесу, ураження у виборчих та інших правах, незаконні арешти, показові судові процеси, викрадення, побиття, отруєння, вбивства...
Без всякого сумніву, найближчим часом Росію чекає посилення тиску на "іноземних агентів", розширення списку "небажаних організацій", штучне гальмування інтернет-ресурсів аж до блокування поки ще не заборонених сайтів на кшталт "Радіо Свободи" або Бі-бі-Сі, нові гучні справи і судові процеси над інакодумцями.
Але це ще не зовсім 1937 рік. Це – напередодні… Справжній терор 1937 року розпочнеться тоді, коли «прийдуть» до звичайних аполітичних обивателів-«виживачів», які реально ніколи «не перебували і не брали участь». І тоді трагедія повториться.
Історія знову йде по спіралі…
https://myc.news/ua/kolonka_redaktora/putin__ne_molochnik_tochno

Прополка опозиції

09:33 15 червень Київ, Україна«Путінський режим, зачищаючи простір від звичних йому опозиціонерів, сам готує ґрунт для нових фігур».
Путін вже не може видавати себе за «демократа». На це у нього немає ні часу, ні можливостей. На «носі» - чергові вибори до Державної Думи. Кремль розуміє мізерність шансів на збереження влади.Тому він запустив механізм тотальної «зачистки» опозиції, яка перед виборами представляє не абияку загрозу чинному режиму. Але знищення опозиції може привести до наслідків, про які зараз Путін не думає зовсім. Він – людина, яка живе виключно мріями про збереження влади. Сьогодні. А завтра – хоч потоп! Зміни, до яких обов’язково призведе така «зачистка», будуть повністю несподіваними як для самого путінського режиму, так і для значної частини громадян Росії.
Режим Кремля діє чисто рефлекторно, абсолютно природним для нього чином, ввівши явочним порядком громадянський терор, як єдиний доступний йому метод управління країною. На щось більше складне у нього вже немає ресурсу, технологій, компетенцій.
Влада Кремля живе у постійній нестачі кадрів. Проблеми «вертикалі» влади настільки катастрофічні, що стандартний підхід - збільшення чисельності чиновників, як компенсація падіння їхньої кваліфікації – вже не працює. Просто неможливо підтримувати падаючий рівень управління подальшим нарощуванням чисельності управлінців.
Межа досягнута. Далі тільки погіршення ситуації з механізмами управління країною. Тимчасове зникнення маркерів системної кризи, що частково компенсувалися збільшенням чисельності управлінського апарату, обов’язково призведе до різкого падіння показників і появи маркерів управлінської катастрофи. Рано чи пізно. В Росії – скоріше рано.
І коли настане цей момент, тоді й повною мірою проявляться наслідки тотальної «зачистки» простору від неугодних, тих, хто зараз заважає маренням Путіна про «довічність» свого статусу.
У людей завжди є запит на нове. Так еволюційно склалося. Все нове, як магнітом, притягує до себе. В тому числі – нові обличчя.
І це стосується не тільки обридлої «забальзамованої» фізіономії «беззмінного» Диктатора. Точно так же люди втомлюються і від одних і тих же борців з цим Диктатором. Тим більше - таких борців. Справжніх борців-невдах, які так і не змогли досягнути якогось значущого результату у своїй, такій доволі млявій, боротьбі незрозуміло «за що» і не зрозуміло «яким чином».
В цілому, вся сьогоднішня російська опозиційна тусовка - це ті, хто «піднявся» на подіях 2011 року, на Болотній і на «Білій стрічці». Але що дали російському суспільству такі опозиціонери за сім років своєї діяльності.Аж нічого! Нічого, крім стабільного значного погіршення ситуації з демократією в країні. Нічого, крім збільшення тиску з боку влади, яка вже навіть перестала приховувати свою справжню тиранічно-диктаторську суть. Нічого, крім швидкого наближення країни до межі.
В ході будь-якої революції або інших значущих соціальних подій спочатку з'являються звичні і знайомі обличчя. Але чим більш значущим є сама подія, тим швидше з'являються і нові. Ті, які ще мало відомі і не набридли широкому загалу.
Путінський режим «чистить» опозицію, вбиваючи, саджаючи, викидаючи з країни опозиціонерів - не розуміючи, що ця опозиція історично приречена, як і він сам. Ні режим, ні борці з режимом нічого не продемонстрували. У них немає синдрому переможців, вони вічно ті, «хто програв». Але у російському суспільстві вже «дозріває» запит на глобальні зміни. Так продовжуватися вже більше не може. Далі нікуди.
Путінський режим, зачищаючи простір від звичних йому опозиціонерів, сам готує ґрунт для нових фігур. І чим більш жорсткою та тотальною буде така «чистка», тим більш потужними та дієздатними такі нові фігури будуть. Тому у сучасної кремлівської влади практично немає шансів. Вона сама вперто готує суспільство до корінних незворотних змін.
https://myc.news/ua/kolonka_redaktora/propolka_oppozicii

Агенты без соцсетей.Как учатся бойцы ЦСО"Альфа"

Двухдневные антитеррористические учения провели в прифронтовой Авдеевке – эксклюзивные кадры тренировок спецподразделения "А"


Бойцы спецподразделения "А" СБУ выполняют сверхсложные задачи и спецоперации по обезвреживанию "террористов". И часто именно в зоне ООС, на передовой. "Утро с Украиной" побывало на тренировке спецназовцев и сняло эксклюзивные кадры по обезвреживанию "террористов".

По легенде в Авдеевке Донецкой области диверсанты взорвали главный стратегический объект города – коксохимический завод. Затем притаились на одной из сельскохозяйственных ферм – вооруженные и опасные. И сколько их там – неизвестно.

Это не что иное, как терроризм. Поэтому разоружить и задержать злоумышленников – задача элитного спецподразделения СБУ. Должны это сделать быстро и без потерь среди местного населения. Именно к таким боевым ситуациям бойцы спецподразделения "А" СБУ готовятся за сотни километров от прифронтовой зоны на полигонах.

Другой боевой сценарий отрабатывают буквально в 50 метрах. Бойцы наткнулись на вражеский блокпост. На тренировке настоящее все – пули, гранаты.


Даже близкие друзья не знают, где и кем работают ребята. Они не ведут соцсетей и не показывают лицо на камеру. Чтобы не давать лишних козырей врагу.

"Дело в том, что профессионал – это человек, который в постоянной готовности, и постоянно тренируется. И если возможно так сказать просто, то служба в центре делится на две части – это тренировка, подготовка, и вторая часть – это выполнение специальных задач", – говорит начальник центра специальных операций "А" СБУ Сергей Дусик.

В прифронтовой Авдеевке прошли двухдневные антитеррористические учения максимально приближенные к реальности. В них приняли участие военные, пограничники и спецподразделения СБУ, чтобы оптимизировать алгоритм совместных действий в борьбе с "террористами".

"Изменилось вооружение, изменилась сама тактика проведения некоторых специальных операций, в которых мы задействованы. Поэтому это немного для нас было где-то новое, мы подразделение антитеррора, а в 2014 году, в 2015-16 и практически в 2017 годах мы активно участвовали и в военных операциях", – отмечает Сергей Дусик.

Только за прошлый год бойцы центра специальных операций "А" СБУ провели более 1200 специальных операций. Большинство – в прифронтовой зоне или на линии огня.

https://www.segodnya.ua/regions/donetsk/agenty-bez-socsetey-kak-uchatsya-boycy-samogo-tainstvennogo-specpodrazdeleniya-sbu-1557861.html

Елітний підрозділ ЦСО “А” СБУ

https://kanalukraina.tv/episode/elitniy-pidrozdil-cso-a-sbu

Путин толкает Украину в НАТО – российские оппозиционеры

Действующий в Кремле режим применением силы и агрессивной политикой подталкивает Украину к членству в Североатлантическом альянсе НАТО и всячески отталкивает от взаимоотношений с Россией.

Об этом в комментарии Guildhall заявили лидеры российской оппозиции.

Российский оппозиционер Дмитрий Гудков заявил, что Украина ищет возможности защитить себя через членство в Североантлантическом альянсе из-за агрессивной политики действующего в РФ режима.

«Интеграция Украины в НАТО не представляет никакой угрозы для России и россиян, а представляет ее лишь для Путина, он утрачивает возможность влияния. Он, как человек из прошлого, мыслит категориями метрополия-колония, и будет воспринимать такое членство как переход под влияние НАТО, и будет всячески этому противодействовать. В то же время Путин сам своими действиями подталкивает Украину в НАТО – создание конфликтов, попытки давить силой, концентрация войск на границах, все это толкает Украину к членству в Североатлантическом альянсе. Против лома нет другого приема кроме лома, Украина ищет возможности защитить себя», – заявил экс-депутат Государственной Думы России.

Экс-депутат Государственной Думы России Илья Пономарев в свою очередь отметил, что аннексия Крыма и агрессия против Украины сформировали среди граждан Украины устойчивое желание к членству в НАТО, хотя до российской агрессии популярным был внеблоковый статус.

«Путин, когда шел на свои первые выборы в качестве приемника Ельцина и вовсе заявлял, что членство в НАТО России – это основа его внешнеполитической программы, и в таком случае Россия была бы попросту частью системы международной безопасности (…). А касательно Украины, то никто не сделал больше, чем Путин для ее членства в НАТО. До аннексии Крыма украинцы занимали нейтральный статус в большинстве своем относительно членства в НАТО, желая вступления в ЕС, но Путин это изменил, оккупацией и агрессией», – считает политик.

А главный редактор издания «Русский монитор», российский журналист Федор Клименко и вовсе считает, что членство Украины в НАТО отвечает национальным интересам России и россиян с точки зрения безопасности.

«Членство Украины в НАТО сегодня составляет для России огромную пользу и является одной из важных инструментов безопасности. Для России, как для страны, а не как для действующего режима. Если Украина будет в НАТО, это гарантирует, что Россия не нападет на Украину, а соответственно не будет войны, не будут гибнуть люди, которых этот режим в эту историю потенциально готов вовлечь. Каждый гражданин России должен быть заинтересован в том, чтобы Украина вступила в НАТО. Парадоксально, что все, что сделал кремлевский режим за все время своего существования – максимально отталкивал Украину от России и подталкивал к членству в НАТО», – заявил российский журналист.
https://ghall.com.ua/2021/06/14/putin-tolkaet-ukrainu-v-nato-rossijskie-oppozitsionery/

Кіберфахівці СБУ оновили платформу MISP-UA

Кіберфахівці Служби безпеки України оновили інформаційну платформу MISP-UA. Майданчик створено для обміну даними про кібератаки та кіберінциденти на об’єктах критичної інфраструктури і державних електронних інформаційних ресурсах.

СБУ, використовуючи досвід країн ЄС і НАТО, у 2018 році впровадила відповідну систему на базі відкритого програмного забезпечення Malware Information Sharing Platform – MISP-UA.

Після долучення до платформи організація, установа чи підприємство отримує можливість обмінюватись через MISP-UA з іншими учасниками та СБУ актуальною інформацією про реальні й потенційні кіберзагрози, знаходити способи та інструменти для їх виявлення і нейтралізації.

Протягом 2021 року спецслужба реалізувала низку принципових оновлень MISP-UA, що дозволило забезпечити відповідність платформи сучасним викликам кібербезпеки держави.

На теперішній час кіберфахівці СЦЗК впровадили такі нові інструменти та функції:


  • оновлено версію платформи MISP до 2.4.141, яка використовується провідними спеціалістами з кібербезпеки CIRCL, CERT, CSIRT, NATO та ін.;

  • внесено важливі зміни до функції експорту подій, які дозволять користувачам системи отримувати лише актуальні ідентифікатори компрометації;

  • для забезпечення максимальної актуальності автоматичного інформування користувачів значно підвищено гнучкість налаштувань механізму розповсюдження подій між ними;

  • для актуальності даних, які надаються користувачам, впроваджено час життя ідентифікатору компрометації, що дозволило автоматично виключати з експорту ті, що застаріли;

  • для розширення можливостей платформи інтегровано сервіси CyberChef та Cuckoo Sandbox – інструменти, які використовуються фахівцями з кібербезпеки для аналізу даних і дослідження шкідливого програмного забезпечення;

  • для забезпечення зворотного зв’язку із користувачами додано функцію їх інформування після публікації доданої ними події, у тому числі опублікованої у складі іншої події;

  • оновлено інструкцію з експлуатації платформи MISP-UA, а також здійснено низку інших важливих доопрацювань.

Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки СБ України нагадує, що оновлена платформа MISP-UA дозволяє користувачам підтримувати свої системи кіберзахисту максимально готовими до відбиття потенційних атак, у тому числі атак так званого «нульового дня». Підключення доступне за посиланням https://misp.gov.ua.

Довідка:

Наразі до платформи MISP-UA підключено майже 800 користувачів і відслідковується 3 мільйони унікальних індикаторів компрометації.

https://ssu.gov.ua/novyny/kiberfakhivtsi-sbu-onovyly-platformu-mispua-shchob-efektyvnishe-zakhyshchaty-orhany-derzhavnoi-vlady-vid-khakerskykh-atak

Провали російських розвідників в 21 століттіЗ кожним роком секретні операції спецпідрозділів Росії стають все більш відомими. Історія школи КДБ ще не знала настільки провальний період, який настав для російських шпигунів в 10-х роках XXI століття.Якщо завдання шпигуна - не бути спійманим, то тоді російські спецслужби дуже погано працюють. Очевидно, що в ГРУ повинні хвалити за провали, щоб агенти працювали настільки погано.

Низький професіоналізм такої «розвідувальної» діяльності, принаймні, дивує. Однак якщо врахувати, що співробітники спецпідрозділів працюють, щоб збагатити правлячий режим Кремля, то викриття шпигунів можна легко пояснити.

Халатність роботи агентів виражається в недосконалому опрацюванні плану операції, виборі виконавців, а в зарубіжних країнах і вербуванні некваліфікованих кадрів, як, наприклад, в Болгарії.

Росія досі розглядає Болгарію як країну-сателіт, яку вона намагається використовувати для підриву інших країн НАТО. І якщо розглядати розкриття російських шпигунів з цієї точки зору, то можна побачити користь для Кремля. Адже якщо шпигуни були виявлені, значить, вони там були і вели свою діяльність, а значить, могли з'ясувати інформацію, якої не повинні були знати.

Проте арешт російських шпигунів в Болгарії привів до того, що були вислані російські дипломати, а громадяни Болгарії стали ганьбою для всієї країни і були звинувачені в державній зраді. Шпигунський осередок діяв кілька років, і у контррозвідки було достатньо часу, щоб зібрати доказову базу. Після успішної роботи, сумнівів у вині шпигунів не виникає. Прокурори показали відеозаписи під час пресконференції того, як керівник мережі обговорював з агентами їхні дії і фінансову винагороду. Був навіть запис того, як один з агентів фотографував секретну інформацію на своєму комп'ютері.

Втім, як і слід було очікувати, незважаючи на явні докази проти російських дипломатів і агентів, посольство РФ в Софії, як і Кремль, заперечували і продовжують заперечувати будь-яку причетність до шпигунської діяльності.

Також вражає ставлення розвідки РФ до своїх співробітників. Відомо, що один з шпигунів втік, прагнучи дістатися до посольства РФ. Однак в посольстві вирішили не допомагати своєму підопічному.

Школа розвідки РФ вже не та і виконані ними завдання сьогодні з першого погляду можна визначити як непрофесійні. Інакше як можна пояснити те, що багато з їхніх злочинів викрили звичайні "цифрові" журналісти?
https://myc.news/ua/specproekty/provaly_rossijskih_razvedchikov_v_21_veke

Военные и переселенцы отправили в ОРДЛО необычное поздравление


На Донетчине переселенцы и военные специфически "поздравили" оккупантов и земляков, которые живут на временно оккупированной территории, с Днем России 12 июня. Они "воздушной почтой" отправили в ОРДЛО тысячи листовок с напоминанием о том, что Донбасс – это Украина. Далее читать по ссылке:


12 июня-"дно" России..

12 июня в Волновахском районе, жители Донецкой области совместно с военнослужащими 93-й ОМБр, специфически «поздравили» земляков на оккупированной территории с дном роиссии

Переселенцы совместно с военнослужащими 93-й бригады «Холодный Яр» и представителем организации «Третья сила» Владом Бородой, отправили на оккупированные территории посылочки с 11 тыс. агит листовок дабы напомнить дырявым, что Докучаевск, Донецк и весь Донбасс- это Украина, а также поддержать патриотов Украины, которые по разным причинам вынуждены жить в оккупации.

Судя из присланных вчера скриншотов переписки, какие-то листовочки таки долетели куда надо.


blob:https://web.telegram.org/b4914195-6dbd-4a25-a6df-084c2f83876e


Боевик обвинил главарей"ДНР"в срыве спецоперации в Мариуполе

Освободившись из подвала «Изоляции» диверсант «ДНР» обвинил свое руководство в измене, сливе их группы и краже средств, выделенных Россией для проведения этой и других диверсионных операций на территории Украины.

Также бывший «министр обороны «ДНР» Игорь Гиркин обвиняет Александра Ходаковского и других причастных к хищению денежных средств, выделенных Москвой для проведения диверсионных операций на территории Украины, в результате чего диверсионная группа боевиков «ДНР» попала в плен.


https://www.62.ua/news/3126522/boevik-dnr-obvinil-svoih-glavarej-v-sryve-specoperacii-v-mariupole-i-predavil-zapis-peregovorov-video