СБУ-про підозру Семенченку в організації обстрілу ТБ-каналу

Служба безпеки України розкрила вчинення терористичного акту, а саме обстрілу ТОВ «Інформаційного агентства «112-канал», який стався у липні 2019 року.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обстріл будівлі телеканалу організував Семен Семенченко. Усе це відбувалося під час виборчої кампанії до Верховної Ради України. Цей теракт був використаний представниками держави-агресора у гібридній війні проти нашої країни. Для вчинення злочину фігурант залучив двох учасників підпорядкованого йому збройного формування.

У червні 2019 року Семенченко, разом зі спільником, провів розвідку місцевості поблизу будівлі телеканалу. Вони обирали оптимальний спосіб вчинення теракту, зокрема, шляхи відходу з місця злочину і наявність камер відеоспостереження.

Також Семен Семенченко організував передачу грошей для придбання транспорту та інших засобів, необхідних для здійснення злочину.

За початковим задумом організатора, виконавці теракту мали придбати автомобіль, закласти в нього великий обсяг вибухівки. Потім припаркувати авто біля будівлі телеканалу і у визначений час підірвати.

Натомість, для приховування осіб-виконавців та організатора, було прийнято рішення вчинити терористичний акт через обстріл будівлі телеканалу з протитанкового гранатомета.

У ході санкціонованих судом обшуків за місцями проживання фігурантів справи у столиці та Київській області правоохоронці виявили і вилучили транспорт і засоби вчинення протиправних дій, які зловмисники використовували у ході вчинення злочину.

Наразі останнім повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.

Документування протиправної діяльності проводилось СБУ під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.
https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-povidomyla-pro-pidozru-semenu-semenchenku-v-orhanizatsii-obstrilu-odnoho-z-tbkanaliv

Білоруські басні


Із виступу Лукашенко 17 квітня 2021 року: «У планах - утримування дитини, одного, другого, як вийде. «Посадимо в льох» ... До речі, в Гомельській області і льох підготували. Ми затримали групу. Вони нас привели, показали, як вони це все планували. Я мовчав. Потім ми виявили роботу явно іноземних спецслужб - швидше за все, ЦРУ, ФБР, не знаю, хто там з американців працював ... »

Президент РФ Путін, 21 квітня 2021, щорічне послання Федеральним Зборам РФ: «Характерно, що навіть такі кричущі дії не знаходять осуду так званого колективного Заходу. Ніхто цього просто як би не помічає, всі роблять вигляд, що взагалі нічого не відбувається»… Фактично російський лідер заявив про те, що врятував Лукашенко від неминучого перевороту. Замовник і виконавець перевороту залишився за кадром, хоча і з прозорим натяком.

Дві пришелепкуваті фігури глибоко пенсійного віку вже давно найшли один одного. «Картопляний дід» вигадав страшну історію про можливість власної смерті від рук терористів з Заходу, а інший, який «довічний», почав цю історію розповідати «всім і кожному», щоб себе та інших потішити.

Більше двох тижнів державні ЗМІ Білорусі посилено роздмухували історію зі змовою проти Олександра Лукашенка. КДБ оголосив, що у цій справі проходять дев'ять осіб. Четверо з них заарештовано, ще чотири живуть в США, один - в Україні. КДБ звернулася до американських і українських властей з пропозицією екстрадувати їх в Білорусь.

Плутаючись у свідченнях щодо «перевороту», влада Білорусі і її пропагандисти по повній підставили Путіна і ФСБ, які взяли участь в лові небезпечних змовників, насправді - «дрібних шахраїв».

Повна нісенітниця звинувачень «заколотникам» дійсно вражає. «Теракт планувався за наказом Байдена», - Лукашенко. «Ми супроводжували задум з грудня 2020 року», - головний по КДБ Іван Тертель. Але досить поглянути в календар, щоб побачити, що в кінці 2020 року в США був інший президент.

Ще один «конкретний» факт, який повинен був вказувати на реальність змови, - це гроші, які нібито були передані військовим. Ольга Голубович, бухгалтер мінського офісу Зенковича, зняла гроші з карти Зенковича і поклала їх у камеру, а потім в якийсь схрон на кладовищі. Судячи з показаної у відео упаковки, гроші невеликі. Максимум кілька тисяч доларів. Це несерйозно, який «переворот» за такі гроші?

28 квітня на телеканалі ОНТ був показаний широко розрекламований фільм «Убити президента». У ньому розповідаються подробиці численних розмов на тему захоплення влади. Однак змова - це не розмови. Ознакою змови є конкретний план, що передбачає залучення якихось силових ресурсів. Яка конкретна військова частина захоплює якийсь об'єкт, хто за що відповідає, яка дата перевороту і інші деталі. Тоді б це було схоже на реальну змову. Але фільм так і не дав відповідь на найголовніше питання: а чи була змова взагалі?

Версія російської сторони виглядає вже зовсім принизливою для Лукашенка та і того ж Тертеля. Виходить, білоруські спецслужби не можуть захистити Голову держави від купки авантюристів-мрійників? Режим настільки «сильний», що його в стані повалити купка членів дискусійного клубу, причому дистанційно. А врятувати «діда» може тільки «брат Вова».

Тепер всю цю історію видають за банальний розпил виділених грантів - мовляв, два політолога клятвено пообіцяли ворожим розвідкам здійснити державний переворот, отримали на це гроші, з якими і мали намір сховатися. Припустити, що ворожі розвідки настільки тупі, що купилися на подібну ахінею, складно. Тому, мабуть, і ця захоплююча історія висмоктана з пальця.

Вся ця постановка більше потрібна Кремлю, який скористався ситуацією і спробував вирішити відразу два завдання. По-перше, Лукашенко тепер на такому гачку, що діватися нікуди - це вже не просто гроші, а особиста безпека. По-друге, це відволікання уваги людей від скандалів навколо дій Росії, точніше провалів у зовнішній політиці.

Загострення з Україною, масштабна висилка російських шпигунів, підірваний склад у Чехії. Це все виглядає таким незначним на тлі «спроби замаху на президента Білорусі». Наскільки ця спроба переключити увагу суспільства з проблем Росії важлива для Кремля говорить той факт, що піарити цю нісенітницю змушений сам Путін.

Насправді вже можна спокійно видихнути - ніхто нікуди не їде, ніхто нікого не скидав, це просто були навчання з перевірки населення на ширину вух, на які ще багато чого можна навісити. А, як відомо, диктаторські режими це добре вміють.

Большинство украинцев не планируют идти в церковь на Пасху-опрос

29 апреля 2021
Большинство украинцев не планируют идти в церковь на Пасху. В то же время почти каждый пятый (19%) собирается это сделать, а еще 9% - принять участие в всенощной службе.
В общем 92% украинский планируют праздновать Пасху, этого не будут делать всего 6%. Еще 2% - не определились, свидетельствуют результаты опроса Киевского международного института социологии.
Готовить дома пасхальные блюда планируют 69% людей, молиться в семейном кругу - 25%, принимать гостей дома - 19%.
Кроме того, среди украинцев:
• 11% - поедут на кладбище,
• 8% - поедут в гости в пределах своего города,
• 5% - поедут в гости за пределы своего города.
Западный регион праздновать Пасху активно.
Там больше людей планируют идти в церковь святить куличи, а именно - 29%, во всех других регионах количество желающих несколько меньше: на юге - 19%, в Центре - 15%, на Востоке - 12%.
На всенощную службу в церковь хотят идти: на юге - 8%, в Центре - 5%, на Востоке - 4%.
Молиться в семейном кругу планируют 23-24% жителей восточных регионов -
Принимать гостей / родственников дома планируют около 20% жителей Восточного региона.
Поехать в гости в пределах города / села планируют одинаковое количество во всех регионах (9-10%, разница не является значимой), несколько меньше - в Центре (6%). Не планируют праздновать Пасху: на Востоке - 8%.
Вот как выглядит готовность святить куличи и яйца у людей разного возраста:
• 18-29 лет - 18%,
• 30-39 лет - 15%
• 40-49 лет - 19%,
• 50-59 лет и 60+ - все равно 22%;
С возрастом количество тех, кто будет праздновать Пасху дома, увеличивается:
• 18-29 лет - 66%,
• 40-49, 50-59 и 60+ лет - 70% и более.
Какой процент людей и какого возраста планирует молиться дома:
• 18-29 лет - 15%,
• 30-39 лет - 25%,
• 40-49 лет - 23%,
• 50-59 - 31%,
• 60+ лет - 28%.
Количество тех, кто не планирует праздновать Пасху, с возрастом уменьшается:
• 18-29 лет - 13%,
• 30-39 и 40-49 лет - соответственно 7% и 6% (разница не является значимой),
• 50-59 и 60+ лет - соответственно 4% и 3% (разница не является значимой).
Напомним, Министерство здравоохранения и некоторые священнослужители призывали оставаться на Пасху дома.
Статистическая погрешность выборки не превышает 2,4%.

Первоисточник: https://life.pravda.com.ua/society/2021/04/29/244787/

Санкційні розклади


В кого що болить – той про те і говорить! Нещодавно, офіційний представник російського МЗС Марія Захарова в інтерв'ю RT заявила, що ворожа політика, тобто санкції, західних країн щодо РФ проводиться «їм же на шкоду». Останнім часом, Захарову буває дуже важко зрозуміти. Яку шкоду країнам заходу від «ворожої політики до Росії» мала на увазі дипломатка? І, якщо, є шкода для Заходу, то, по логіці, має бути користь для Росії та її громадян? Де вона, та користь?

Можливо, мається на увазі, що російське пиво краще за Чеське і тепер кожен росіянин не буде давитися бридкими «Velkopopovick Kozel» та «Pilsner Urquell», а «Балтика» і «Толстяк» своїм вишуканим смаком задовольнять потреби громадян? Чи чеські моторні оливи наскільки не підійшли двигунам російського автопрому? Ну розсипається Лада від чеських олив! Що поробиш… Буває… Зате - «імпортозаміщенню дорогу»!

Нехай свої турецькі фрукти їдять турки. Росія обійдеться картоплею від Бацьки. Хоч це і теж імпорт, але дружній. Але що робити, наприклад, з космосом, де Росія стрімко втрачає позиції? Чи мала на увазі Захарова той факт, що поки Росія задовольняла свої імперські потреби анексією Криму, Ілон Маск створив американський корабель для польоту астронавтів на МКС і тепер НАСА відмовилася від польотів на російських кораблях? Теж імпортозаміщення, але вже з боку «недружнього» Заходу. Кому воно пішло на користь? Тепер західні космонавти (та і не тільки західні) мають свій потужний корабель, а Росія втратила гроші від оплати трансферу охочих (і спроможних) на МКС.

Путін готує указ про повну заборону використання зарубіжної електроніки на об'єктах критичної інфраструктури Росії. Імпортозаміщення та питання інформаційної безпеки. Розумно. Але чим заміщувати? У Росії, згідно з аналізу експертів C-News, є рівно два процесори, які цим вимогам хоч як то, з безліччю питань задовольнять: Ельбрус-16С і Байкал-S. Біда для російської критичної інфраструктури в тому, що задоволення вимог у них поки тільки в проекті. Ельбрус існує у вигляді інженерних зразків, Байкал - взагалі в розробці, перші тестові зразки до кінця року, можливо, з'являться.

Чи заборона імпорту залізничних коліс українського виробництва для російської залізниці не стало причиною шаленого дефіциту на внутрішньому ринку? Справа в тому, що залізничні колеса в Росії виробляє тільки Виксунський металургійний завод і компанія Evraz Романа Абрамовича.

Деякий час в Росію також поставляли колеса дві китайські компанії: Taiyuan Heavy Industry Railway Transit Equipment Co. Ltd і Maanshan Iron & Steel Co. Однак після того, як Україна ввела заборону на в'їзд в країну вагонів з колесами китайського виробництва, закупівлі з КНР припинилися. Кому таке імпортозаміщення пішло на користь?

Російська дипломатія, як і вся влада Кремля взагалі, намагається прикрити «гарною міною погану гру». Реальна Росія страждає від реальних санкцій західних країн. Щодо імпортозаміщення, про яке з такою гордістю розповідає «інформаційна армія» Кремля, то стан справ з власним виробництвом в економічно стагнуючій Росії не дає поводів для ентузіазму. Реальне імпортозаміщення - дійсно гарний шанс реалізувати диверсифікацію економіки і перейти до виробництва технологічної продукції з високою доданою вартістю. Але для спайки корумпованих чиновників і бізнесменів захист внутрішнього ринку Російської Федерації, розвиток національної економіки та підтримка вітчизняних товаровиробників, так само як і виконання вимог закону, не є основними, коли мова йде про особисте збагачення і власних інтересах.

Так, очевидно, що західні санкції не змогли поки що змінити імперський курс російської влади. А, можливо, і не змінять впертості та абсурдності зовнішньої політики Путіна та Ко. Але один той факт, що владі Росії санкції десь постійно «тиснуть», що вони регулярно до цієї теми повертаються, говорить про те, що тема болюча.

Кому що пішло на шкоду в кінці кінців вирішує народ країни. Чи є збиток для західних країн від санкцій проти Росії за неподобства, які творить кремлівська влада в світі або його немає - вирішують виборці в цих країнах. Адже там, на відміну від Росії, влади змінюються на демократичних виборах. І ще ніде влада не була змінена виборцями з тієї причини, що вони вводили санкції проти Росії. Значить люди цих країн вважають, що або санкції правильні, або некритичні для кишені, або не мають для них значення. Хіба мало проти яких диктаторів вводять санкції західні уряди. Одним більше, одним менше. Без різниці.Источник: https://censor.net/ru/b3263770

От заложенного сепарами взрывного устройства погиб мирный житель


Сегодня, в 9:50 в н.п. Верхнеторецкое Донецкой области, что находится на линии разграничения, местный житель погиб в результате взрыва неизвестного устройства на местном кладбище.

По данным сотрудников полиции, произошёл взрыв самодельного взрывного устройства с минным взрывателем 5 поколения (мини-подрыватель МУФ-5 с каучуковым замедлителем на время). Такие встречаются довольно редко. Взрывотехники добавили, что данное устройство было установлено пару дней назад, так как взрыватель ещё был не окислён, а осадки в этом раёоне наблюдались около 3-х дней назад.

На место происшествия выехала оперативно-следственная группа для выяснения причин данного ЧП.

Идёт восьмой год войны на Донбассе с российским оккупантом, а методы боевиков не поменялись. В очередной раз проделки представителей «Л/ДНР» стали причиной гибели мирного жителя (мужчина 1952 г.р.). И конечно же во всём этом лидеры «Л/ДНР» обвинят украинских силовиков.

Нет ничего святого у этих пророссийских прихвостней, они даже готовы в дни празднования Святой Пасхи делать провокации, и создавать выгодную картинку для прокремлёвских СМИ. И всё это ценой жизней мирных граждан украинского Донбасса.

Светлая память погибшему и соболезнования родным и близким.
https://uadays.com.ua/aktual-nyye-temy-v-ukraine/v-prifrontovom-verhnetoreckom-mirnyj-zhitel-postradal-ot-vzryvnogo-ustrojstva-foto/

Випадковість чи співпадіння? Сєпарня знову постріляла своїх

Сєпарня знову постріляла своїх та зруйнували електропідстанцію в н.п.Яковлевка, мабуть сєпар-ЗМІ по всіх каналах трублять що то укри їх обстрілюють. Ловіть докази...


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=940361013459945&id=100024581659643

Как российские разведчики задолбали чехов


Журналисты болгарской редакции “Радио Свобода” провели расследование, согласно которому ко взрывам на объектах в Болгарии, где производится оружие и боеприпасы, в 2014-м году, могли быть причастны разведчики ГРУ МО РФ. В течение 2014 года произошли четыре таких взрыва, один из которых в Горни Лом, северо-западнее Софии на границе с Сербией. Там погибли 15 человек.

21 марта и 14 апреля 2015 года в поселке Иганово произошли взрывы на Вазовском машиностроительном заводе "Сопот", где производятся противотанковые боеприпасы, зенитные ракеты и другое оружие.

По данным расследователей Bellingcat, гражданин России Владимир Моисеев (псевдоним Владимир Попов) въезжал в Болгарию в марте, сентябре, ноябре и декабре 2014-го и один раз в 2015 году. Даты поездок совпадают с датами взрывов. В Черногории этот же человек разыскивается в связи с возможной причастностью к неудачной попытке переворота в 2016 году.

С февраля и апреля 2015 года расследователями были зафиксированы визиты в Софию других российских граждан - Дениса Сергеева (псевдоним Сергей Федотов) и Сергея Лютенкова (псевдоним Сергей Павлов).

Еще один гражданин РФ Егор Гордиенко (псевдоним Георгий Горшков) прибыл в болгарский город Бургас во второй половине апреля 2015 в одно время с Сергеевым. Это было в то же время, когда болгарский торговец оружием Эмилиан Гебрев, который был связан с взорванными объектами и складами, был, предположительно, отравлен. Генеральный прокурор Болгарии Сотир Цацаров в 2018-м году по этому  поводу заявил, что один из “солсберецких братков” (Чепига или Мишкин) также находился в Болгарии в апреле 2015 года.

Премьер-министр Чехии Андрей Бабиш назвал россиян Александра Мишкина и Анатолия Чепигу подозреваемыми во взрывах в Чехии. В настоящее время они разыскиваются британскими властями за отравление Скрипаля новичком и были идентифицированы в 2019 году BBC и Bellingcat как подчиненные Дениса Сергеева (псевдоним Сергей Федотов).

Если в Болгарии отличились офицеры ГРУ, то в Чехии ситуацию активно раскачивали их коллеги из СВР. Еще 5 июня 2020 года премьер-министр Чехии Андрей Бабиш и бывший министр иностранных дел Чехии Томаш Петржичек дали совместную пресс-конференцию. Два российских дипломата были объявлены персонами нон-грата с требованием покинуть Чехию, в связи с “нанесением вреда российско-чешским отношениям”.

По словам Бабиша и Петржичека, в апреле 2020 один из российских дипломатов в Праге сообщил чешским спецслужбам об угрозе отравления рицином чешских политиков. Это и стало отправной точкой скандала. Информация была ложной, однако, чехи восприняли ее как достоверную, имея доверие к своим российским коллегам.

Угрозы отравления появились на фоне дискуссии о сносе памятника маршалу Коневу в Праге. По распоряжению властей Праги памятник Коневу, который был установлен на площади Интербригады в районе Прага-6, был снят с пьедестала 3 апреля. В ответ на это российские следователи возбудили уголовное дело по статье об осквернении символов воинской славы (ч. 3 ст. 354.1 УК).

По всей видимости, эта ситуация и послужила толчком к тому, чтобы один из российских дипломатов (вероятно, разведчик, работавший под дипломатическим прикрытием) тайно сообщил своим чешским коллегам, что представители другой российской спецслужбы готовят отравление политиков, ответственных за решение по памятнику.

После получения такой информации, чешские спецслужбы немедленно организовали круглосуточную охрану всех должностных лиц, которые могли оказаться под ударом. Это, конечно же, стало причиной серьезных непредвиденных трат чешского бюджета.

После того как ложь российского дипломата-разведчика раскрылась, по словам бывшего главы чешского МИД Томаса Петржичека, чешская сторона пыталась договориться с посольством РФ полюбовно. Однако “подход россиян” и их хамское поведение не оставлял выбора. Два дипломата были выдворены.

Один из них был тем, кто “настучал” в правоохраниельные органы Чехии об угрозе отравлений. А второй - тем, на кого “настучали”. Сергей Нарышкин, после их выдворения, объявил, что высылка российских дипломатов была “гнусной и подлой провокацией со стороны чешских властей” и пообещал чехам вендетту. Однако, позже в российском издании “Коммерсантъ” появилась подробная информация о высланных из Чехии дипломатах.

Это были  Андрей Кончаков, руководитель “Российского центра науки и культуры” и директор “Россотрудничества” в Чехии, а также Игорь Рыбаков, подчиненный Кончакова. Он занимал формальную должность начальника отдела "Россотрудничества" или что-то вроде этого.

По данным, слитым российским журналистам, Игорь Рыбаков родился в Омске в 1971 году, в 1992-95 годах работал корреспондентом компании «ТелеОмск», затем перешел на службу в Омское управление ФСБ.

С 2001 по 2007 год он занимался бизнесом. Затем поступил на дипломатическую службу в Межгосударственном фонде гуманитарного сотрудничества государств-участников СНГ. А с 2014 работал в “Россотрудничестве”, окончив Академию ФСБ и курсы повышения квалификации в Дипломатической академии МИД.

По мнению журналистов, именно Рыбаков написал донос на своего начальника Кончакова в правоохранительные органы Чехии, которые на основании его доноса, обеспечили государственную охрану как минимум трем чешским чиновникам. Впоследствии было выяснено, что Рыбаков дезинформировал своих чешских коллег, преследуя какие-то свои цели.

Вероятно, именно он сообщил, что, якобы, в Чехию “прибыл сотрудник российских спецслужб с целью отравления чешских политиков веществом рицин”, в качестве мести за решение демонтировать памятник Коневу.

Скорее всего, речь шла именно о Кончакове. Их обоих впоследствие и выгнали из Чехии. В отношении Кончакова следует сказать, что руководящие должности российской организации “Россотрудничество” за границей, обычно занимают представители СВР России для ведения разведдеятельности под дипломатическим прикрытием. Однако, очень вероятно, что Рыбаков является сотрудником другой спецслужбы. Предположительно ФСБ. Скандал разгорелся в тот период, когда Нарышкин и Бортников перестали быть политическими партнерами.

Таким образом, невооруженным взглядом видно, что российские разведслужбы уже очень давно "испытывают терпение" чешской администрации. Будем надеяться, что теперь их не спасет и чешский президент Милош Земан, который уже успел заявить, что “не все так однозначно”. Ряд чешских политиков уже высказали свое негодование, по поводу его очередного пророссийского демарша.
https://censor.net/ru/blogs/3261869/kak_rossiyiskie_razvedchiki_zadolbali_chehov?fbclid=IwAR3sAowG7Rr2tFzzXKbgF_4HVE3HER6RY_gy4MQ6AEPCekqoS90Btlhztk8
Источник: https://censor.net/ru/b3261869

У Почаївській лаврі знайшли спосіб виправдати наступ МО РФ


Офіційний сайт Свято-Успенської Почаївської лаври поширив псевдо-пророцтва, приписані преподобному Лаврентію Чернігівському, в яких московські монахи залякують вірян настанням кінця світу у випадку обрання Україною курсу, окремого від Росії. Про це повідомляє видання «За Збручем». У своїй апокрифічній публікації «о последних временах» почаївські ченці богохульно прирівняли єдність Святої Трійці до, нібито, необхідності об’єднання України, Росії та Білорусі. Утворення нашої …

Офіційний сайт Свято-Успенської Почаївської лаври поширив псевдо-пророцтва, приписані преподобному Лаврентію Чернігівському, в яких московські монахи залякують вірян настанням кінця світу у випадку обрання Україною курсу, окремого від Росії.

Про це повідомляє видання «За Збручем».

У своїй апокрифічній публікації «о последних временах» почаївські ченці богохульно прирівняли єдність Святої Трійці до, нібито, необхідності об’єднання України, Росії та Білорусі. Утворення нашої держави у Почаївській лаврі взагалі називають штучним і закликають залишатись вірними Московській Патріархії:

«…наше родное слово Русь и русский …быть с Православной Россией, чтобы вместе составить Святую Русь … Как нельзя разделить Пресвятую Троицу, Отца и Сына, и Святого Духа, это Един Бог, так нельзя разделить Россию, Украину и Белоруссию…

И обязательно нужно знать, помнить и не забывать, что было Крещение Руси, а не крещение Украины. Киев — это второй Иерусалим и мать русских городов.

В Польше была тайная иудейская столица. Иудеи понуждали поляков завоевывать Русь. Иудеям очень не нравились слова: Русь и русский, поэтому назвали сначала завоеванные поляками и отданные им в аренду русские земли Малороссия. Потом опомнились, что здесь есть слово Рос, и назвали Окраиной. Слово окраина — это позорное и унизительное слово! Какая окраина? Чего, почему окраина?! Ведь за этой мнимой иудо-польской окраиной находятся другие страны и государства. И позже по их же указке поляки узаконили нам понятия Украина и украинцы, чтобы мы охотно забыли свое название русский, навсегда оторвались от Святой и Православной Руси.

В городе Киеве никогда не было Патриарха. Патриархи были и жили в Москве. Батюшка предупреждал, чтобы мы были верны Московской Патриархии…»«За Збручем» зазначає, що ці суперечливі тези не лише вкотре підтверджують антиукраїнські настрої в Почаївській лаврі, але й кидають тінь єресі на монастир і в православному світі. Як стверджують релігієзнавці, слова, які у Почаївській лаврі приписують преподобному Лаврентію Чернігівському, насправді належать одіозному самовисвяченому «схимитрополиту» Херувиму Дєгтярю, представнику однієї з православних сект, що у радянські часи співпрацювала з НКВС, а зараз відома своєю монархічно-фашистською ідеологією та зв’язками з російською чорносотенною організацією «Союз Православних Хоругвоносців», яка регулярно проводить акції у підтримку православного фашизму у Росії.

За матеріалами: Духовний фронт України

ЮФ«Ілляшев та Партнери»-брудна репутацiя та участь у корупцiї


Основні положення ООН про роль адвокатів від 1990 року встановлюють, що Адвокати не  повинні ідентифікуватися з клієнтами та їх справами у зв’язку з виконанням професійних обов’язків.

Тобто, не залежно від того, якими «брудними» справами займався клієнт, це не повинно позначитись на репутації адвоката, який його представляє чи захищає. Іншими словами, у адвоката є імунітет від того, щоб погана репутація клієнта кидала тінь на репутацію адвоката.

Але чи працює це правило у зворотному напрямку? Чи є у клієнта імунітет від поганої репутації свого адвоката? Чи не позначиться на репутації клієнта та обставина, що його адвокат займається «брудними» справами?

На прикладі ЮФ «Ілляшев та Партнери» можна побачити, що допоки всі скандали, в які вони регулярно вплутуються, жодним чином не позначається на їхніх стосунках з клієнтами.

Загалом, поки мова йде про клієнтів – приватні компанії, нам до цього жодного діла немає. В умовах вільного ринку та конкуренції кожен може діяти на власний страх і ризик.

Але коли мова йде про державні кошти, тут увага громадськості вже повинна бути пильною.

Наведу тільки кілька найбільш яскравих скандалів, кожен з яких вже давно поховав би будь-яку західну юридичну фірму:

1) Продовження функціонування офісів в Москві та Сімферополі навіть на 7 році російської агресії проти України. При чому, контакти офісу в окупованому Сімферополі вказані за стандартами окупаційної влади – шестизначний поштовий індекс «295043» та телефонний код «+7».

2) Голосування Романа Марченка, старшого партнера ЮФ «Ілляшев та Партнери», на той час депутата Київської міської ради з фракції «Самопоміч» за виділення землі самому собі та своєму багаторічному клієнту – мормонській церкві, що в результаті призвело до саморозпуску фракції «Самопомочі», яка в оновлений склад Київради вже не потрапила.

3) Затримання Романа Марченка, старшого партнера ЮФ «Ілляшев та Партнери», в аеропорту м. Лейпциг з підробленим посвідченням члена екіпажу повітряного судна, його видворення в Україну та порушення за цим фактом кримінальної справи прокуратурою Саксонії.

І найбільш свіжий випадок – затримання Алли Цимановської, адвоката ЮФ «Ілляшев та Партнери» під час отримання 160 тис. доларів хабаря, який вона нібито мала передати далі за вирішення питань в МінЮсті.

Як прокоментували цю подію в ЮФ «Ілляшев та Партнери»: «За наявною у нас інформацією, Алла Цимановська стала жертвою провокації, організованої давнім недоброзичливцем для зведення особистих рахунків. Адвокати «Ілляшев та Партнери» здійснюють її захист у даному кримінальному провадженні».

Пояснення звучить цілком логічно – кожен недоброзичливець завжди у вигляді покарання передає своїй «жертві» 160 тис. доларів готівкою в центрі Києва.

Повертаючись до суті питання – погана репутація це теж репутація. Кожен клієнт сам обирає собі адвоката: комусь потрібен адвокат, який знає закон, а комусь адвокат, який знає суддю (чи чиновника МінЮсту).

Але коли на подібних адвокатів витрачаються державні кошти, це вже ставить питання іншим чином.

Відповідно до відкритих даних Zакупівлі 2.0, за останні 3 роки ЮФ «Ілляшев та Партнери» отримала 4,93 млн. грн. бюджетних коштів, перемігши в 7 тендерах. Платниками за цими тендерами виступили Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство закордонних справ України та Дочірнє підприємство ДП «Укрспецекспорт» «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ».

Але найбільшим донором ЮФ «Ілляшев та Партнери» було і залишається ДП «Антонов», яке безальтернативно користується послугами тільки цієї юридичної фірми вже близько 20 років.

То чи можуть міністерства та державні підприємства і далі користуватись послугами такої юридичної фірми? Відповіді пишіть в коментарях.


Правда очі коле, або чому нервує МЗС РФ


Правда завжди коле очі. А путінському Кремлю так прямо виїдає…

Брехня для людини – це спроба приховати такі свої вчинки, що йдуть врозріз з загальнолюдськими нормами. Приховати те, що соромно показати людям. Той хто бреше завжди дуже боїться правди. І це аксіома. Коли бреше людина – це погано. Коли бреше влада великої країни – це страшно!

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін не боїться опозиційного політика Олексія Навального. Брехня! Боїться настільки, що навіть не може вимовити публічно його ім’я та прізвище!

Офіційна точка зору на ситуацію з COVID-19, багато разів повторена Володимиром Путіним та розтиражована його кишеньковими агітаторами, залишається повною неадекватного самовдоволення. Повна брехня! Насправді ж, Росія була і залишається однією з найбільш постраждалих в світі країн, поступаючись за масштабами втрат від епідемії лише кільком латиноамериканським державам.

Росія самодостатня країна і їй ніхто не потрібен. Брехня! Посварившись з усім цивілізованим світом, отримавши санкції і залишившись практично наодинці зі своїми проблемами, Росія впевнено демонструє спад економічних показників та рівня життя власних громадян.

Брехливий Кремль дуже боїться правди та людей, які цю правду говорять. Боїться і бреше. А справжня правда в тому, що влада Кремля взагалі тримається лише на тотальній брехливій пропаганді, залякуванні і жорстких розправах з неугодними. Тими, хто ставить під сумнів брехню Кремля.

Холдинг ВДТРК чистить кадри від неблагонадійних. Для Кремля звична справа «затикати рота» ЗМІ, тим більше журналістам прокремлівських ЗМІ. А що робити чесним та порядним? І таких багато навіть у провладних структурах. Відразу кілька співробітників новинних телеканалів були звільнені за вираз опозиційних поглядів, в тому числі, і у власних соцмережах - за репости чужих повідомлень і коментарі до постів. Розмова з кожним працівником, що потрапив в "чорний список", починалася однаково: "Думаю, що Ви знаєте, чому ми Вас запросили". І люди звісно знають причину і свідомо йдуть на такі кроки.

Нажаль, практику «затикання рота» Кремль застосовує не тільки у власній країні, а ще й намагається поширити на інші. Будь який голос, що критикує дії Кремля та викриває його брудні справи автоматично стає «голосом ворога Кремля».

Нещодавно, вже офіційно, до ворогів Кремля зачислили членів української громадської організації «Агентство розвитку демократії та інформаційних свобод». На брифінгу офіційного представника МЗС Росії М. Захаровой, у Москві 22 квітня 2021 року вона сказала наступне: «Увечері 20 квітня цього року українські екстремісти влаштували біля стін Посольства Росії в Києві чергову русофобську вилазку. На цей раз відзначилися активісти організації «Агентство розвитку демократії та інформаційних свобод». Її представники заблокували центральний вхід на територію дипмісії, розгорнули плакати з образами і за допомогою лазерної установки проектували на фасад будівлі написи з використанням нецензурної лексики. Демократія і свобода в прочитанні київського режиму».

Схоже на те, що «демократія і свобода в прочитанні київського режиму» суттєво відрізняється від демократії і свобод режиму путінського. І це безперечно так. Бо у путінського режиму від справжньої демократії зводить щелепи. А «свобода» - поняття зовсім не несумісне з Кремлем.

Зовсім незрозуміло, де Захарова побачила нецензурну лексику! Хоча, для цієї пані, схильної, на думку росіян, до зловживання алкоголем,  нецензурна лексика повинна була б бути нормою життя.

На акції активісти тримали плакати із зображенням Путіна в ролі Гітлера і Кім Чен Ина, а також з написами "Північнокореїзація Росії", "Доктор зло існує", "Диктатор-шизофренік з комплексом Наполеона", "Послання Путіна - це локшина і потік дезінформації". А на стіну посольства учасники акції за допомогою лазерної установки спроектували карикатурний профіль Путіна і напис "Росія перетворилася в терористичну організацію".

Відеозвіт проведення акції можна переглянути тут.

Тобто на акції не було ніякої нецензурщини. А була лише ПРАВДА…Саме та ПРАВДА, яку так боїться Кремль!
https://censor.net/ru/blogs/3261956/pravda_och_kole_abo_chomu_nervu_mzs_rf?fbclid=IwAR3H3LwNqH-LiC7mVc_j4AUyPWxae8BAv-9QxaEwAv0W_0umE4rzzOe706k
Источник: https://censor.net/ru/b3261956

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
24
предыдущая
следующая