Шоколадка
- 18.07.10, 14:12
Почем сатанизм для народа? Засилье гадания, гороскопов, нумерологии и кашпировских на телевидении повергает в шок не только практикующих христиан, но и всех остальных людей с признаками здравого смысла.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/kukharchuk/4c1763ea90344/
Підписуюсь під кожним словом.
Якось підпливає так близенько до молодого Карасика ядрьона Щучка та й каже:
-- Давай, Карасику, об’єднаємо зусилля й інтегруємося в одне ціле. Так нам буде легше протистояти викликам сьогоднення. Я тебе захищу від ворогів, а ти мені за це пісень співатимеш і розважатимеш. І тобі добре, й мені.
-- Ого, прикольно! -- зрадів Карасик. -- Як ти гарно мовиш! Ну давай!
-- То злиття?! -- зраділа Щучка.
-- Злиття!
Підпливла до нього Щучка -- та й заковтнула Карасика разом із його пісеньками та думками про майбутнє.
-- Тепер я повноправно представляю інтереси Карасика у зовнішніх зносинах! -- звернулася, коротко гикнувши, вдоволена щучка до випадкових свідків.
-- То було не злиття, а поглинання, -- зазначили пізніше в "Морській правді" соми-експерти.
Тут я трохи поміркував (хвилини півтори) -- і мені стукнула в голову думка, яку я намагатимусь викласти коротко.
1. Фактично ти є тим, ким ти є. Але, крім цього, ти маєш певні уявлення, ким би ти в ідеалі хотів стати й бути. Наприклад, стати здоровим, супермільйонером чи духовно розвиненим тощо. Зазвичай є фактично недосяжні ідеали, а є більш чіткий та наближений до дійсності образ того, ким ти можеш стати, якщо багато працюватимеш над собою.
2. Ти також маєш певне уявлення про те, ким же ти є насправді. Щоправда, думка про себе не завжди співпадає з реальним станом речей.
3. Часто ти бажаєш, аби оточуючі думали про тебе краще (інколи -- гірше), ніж думаєш ти про себе. При цьому на людях граєш роль цієї вдаваної особи. Якщо ти великий правдолюб, то цей образ співпадає з описаним у пункті 2.
4. Так само кожен із нас приблизно знає, ким би він точно не хотів стати. Причому не тільки теоретично (тираном, терористом), а й суто практично -- не дійти до стану, якого у принципі кожному по силах досягти (стати алкоголіком, бідняком, бомжем тощо). У залежності від того, які свої риси характеру ти вважаєш поганими, ти їх гіпотетично посилюєш і вимальовуєш в уяві якусь "погану людину", до рівня якої ти можеш "опуститися".
Таким чином, ти у своїй уяві маєш принаймні 4 віртуальні особистості: позитивну, гадану, удавану й негативну. Часом ти думаєш: як би повівся в якійсь із ситуацій один із цих персонажів. Зокрема, це стосується удаваної особистості. Тобто ти на деякий час уживаєшся в цей образ і проживаєш його життям.
Ці 4 віртуальні особи з часом міняються в залежності від особи справжньої, яка є. Причому цей зв’язок є і зворотним: наприклад, змінивши самому чи під впливом інших позитивну особистість, можна змінити й інші, в тому числі й свою справжню.
Далі постараюся розвинути або стерти цю замітку.
З 21.01.2010 змінюється тарифікація всіх тарифних планів для pre-paid абонентів, окрім тарифних планів «Максимальний», «Максимальний Лайт» та «Максимальний Голд».
Впроваджується наступне правило тарифікації. Тарифікація дзвінків по Україні щосекундна. Тарифікується кожна перша та тридцять перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі половини зазначеної вартості хвилини. Інші секунди розмови надаються безкоштовно.
Тарифікація дзвінків у тарифних планах «Максимальний», «Максимальний Лайт» та «Максимальний Голд» залишається без змін.
Використання хвилин з бонусного хвилинного рахунку відбуватиметься за наступним правилом: в момент використання кожної першої та тридцять першої секунди кожної хвилини розмови з рахунку cписується поточна секунда і наступні 29 секунд, при цьому протягом наступних 29 секунд списання секунд з рахунку на відбувається.
http://mobile.beeline.ua/ua/news/index.wbp?id=eb796f0f-2f37-4104-b12f-f99c7442ae1d
Мабуть, "Beeline" не вигідний власникам і його будуть "згортати" потихеньку на користь бренду "Київстар".