хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Тут ось мужик пише правильні речі про сотонізьм

Почем сатанизм для народа? Засилье гадания, гороскопов, нумерологии и кашпировских на телевидении повергает в шок не только практикующих христиан, но и всех остальных людей с признаками здравого смысла.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/kukharchuk/4c1763ea90344/

Підписуюсь під кожним словом.

16

Коментарі

123.06.10, 15:49

"Сатанизм для народа в эфире телеканалов, радиостанций, на полосах печатной прессы – все это не только торжество мистификации и лжи, но и умышленное оболванивание народа, ведущее в пропасть." любыми способами уводят людей от добра...

    223.06.10, 16:25Відповідь на 1 від _кcю_

    Угу. Фокуси-покуси. Спокуси...

      Гість: Лагуз

      324.06.10, 16:13

      Те, що зараз відбувається є далеким від окультизму і містики. Магів і чаклунів мало і вони ніколи не стануть "світитись" по телевізору. Це звичайне полоскання мізків та елементарне шахрайство. Церковники, які зараз у більшості піклуються не про духовне, а про свої матеріальні статки, на мій погляд, приносять ще більшу шкоду. А люди спочатку активно приворожують, знімають-накладають порчі, потім біжать до церкви вибачатись, і так по колу. Ніхто не говорить людині, що вона повинна брати на себе відповідальність за вчинки, бути сильною, розвивати індивідуальність Багато хто зацікавлений у зомбі, яких можна "подоїти". Тема дуже актуальна, але не проста

        424.06.10, 16:36Відповідь на 3 від Гість: Лагуз

        Дякую за СПАСИБІ.

        Думаю, тут вилазять як шарлатани, так і інколи справжні чаклуни. Хоча це суті не міняє, бо навіть виступ шахрая чи уфолога-початківця підіймає інтерес до таких нехороших речей.

        На мою думку, священикам або наближеним журналістам потрібно знімати свої передачі зі своїм поглядом на такі феномени. Відзняти фільм у правильному ідеологічному та моральному ключі можна й яскраво -- аби зацікавити більшу кількість глядачів, особливо молоді. Фабула очевидна:

        1. Яскраво показати, що такі феномени насправді існують у певному сенсі.
        2. Показати різноманітні версії, в т. ч. свою наприкінці.
        3. Дати слово людям, які займалися такими речами, потім постраждали, але змогли вчасно втікти.
        4. Дати слово священикам, які зроблять висновки.

          Гість: Лагуз

          528.06.10, 00:37Відповідь на 4 від Nech sa paci

          Дивно, але чомусь мені надходять відповіді на коменти тільки від друзів вже перевірено багато разів, от і вашого не отримувала, а сама за ним прийшла
          Ефірний час такий дорогий, але нам весь час втюхують всілякий непотріб. Видно саме це багато кому вигідно, а люди лінуються думати і брати на себе відповідальність

            628.06.10, 11:25Відповідь на 5 від Гість: Лагуз

            Можливо, в Вас у налаштуваннях таке написано -- про каменти... Можливо, внизу під коментарем не стоїть "галочка" біля "Отримати відповіді на E-mail".

              716.07.10, 11:35

              До речі це перша ступінь.
              1 - ворожіння і традиційна магія, практикування спіритичних сеансів.
              2 - пристрасть до спіритичних сеансів, наркотикам алкоголю, читання сатанинських книг в поєднанні з тяжким blackmetal.
              3 - приналежність до сатанинських груп, участь в оргіях і в системі ритуалів і обрядів.
              4 - приналежність до офіційної "Церкви сатани", конспірація, перевірка на міцність релігійних поглядів, розповсюдження літератури по окультизму і вербування нових членів.
              5 - сатаністи "міцного ядра"практикування "чорних мес" практикування сатанинських ритуалів, жертвоприношення тварин і людей, акти насилля
              6 - адепти, можуть бачити сатану і спілкуватися з ним, мають владу над мілкими бісами.
              7 - ілюмінати "чисті поціновувачі сатани" повністю віддають свою волю і особу сатані.

                816.07.10, 16:34Відповідь на 7 від V!t@l!й

                Не сильно розбираюся, але думаю, що "адепти" не мають влади над бісами, а ті просто імітують, аби заохотити "адептів" до пункту 7.

                Я би ще написав пункт 0 -- інтерес до магії, НЛО тощо.

                  921.07.10, 14:57Відповідь на 7 від V!t@l!й

                    1021.07.10, 15:02Відповідь на 8 від Nech sa paci

                    а НЛО чем то вам не угодило

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна