Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

BEELINE закручує гайки! :(

Нові правила тарифікації
14 січня 2010

З 21.01.2010 змінюється тарифікація всіх тарифних планів для pre-paid абонентів, окрім тарифних планів «Максимальний», «Максимальний Лайт» та «Максимальний Голд».

Впроваджується наступне правило тарифікації. Тарифікація дзвінків по Україні щосекундна. Тарифікується кожна перша та тридцять перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі половини зазначеної вартості хвилини. Інші секунди розмови надаються безкоштовно.

Тарифікація дзвінків у тарифних планах «Максимальний», «Максимальний Лайт» та «Максимальний Голд» залишається без змін.

Використання хвилин з бонусного хвилинного рахунку відбуватиметься за наступним правилом: в момент використання кожної першої та тридцять першої секунди кожної хвилини  розмови з рахунку cписується поточна секунда і наступні 29 секунд, при цьому протягом наступних 29 секунд списання секунд з рахунку на відбувається.

http://mobile.beeline.ua/ua/news/index.wbp?id=eb796f0f-2f37-4104-b12f-f99c7442ae1d

Мабуть, "Beeline" не вигідний власникам і його будуть "згортати" потихеньку на користь бренду "Київстар".

10

Коментарі

116.01.10, 07:20

ппц билайну - хороший был оператор
теперь ещё и безлимитный инет в "клике" подорожал
подгонят тарифы до киевстаровских и объединят (

    216.01.10, 16:18Відповідь на 1 від Q2

    Білайн може врятувати тільки масовий 3G-роумінг від Ютелу, чутки про який ходять по форумах.

      316.01.10, 16:44Відповідь на 2 від Nech sa paci

      бред. у него и так есть 3ж роуминг с утелом - даже некоторое количество пакетов "клик" продавались со значком 3ж. ниже чем у утела цены, билайн не предложит, к тому же и покрытие утеловское только в крупных городах.
      билайн уже ничего не спасёт т. к. у него теперь тот же владелец что и у киевстара, а на хрена хозяину два конкурирующих друг с другом оператора?

        416.01.10, 21:09

        І я билайном задоволена! жаль що так...

          517.01.10, 14:40Відповідь на 3 від Q2

          Мо, Ютел викупить. Так чи інакше, Білайну буде важко. От якби він прийшов на ринок одночасно з Лайфом...

            617.01.10, 15:18Відповідь на 5 від Nech sa paci

            никто уже ничего не выкупит. забывайте про билайн - его уже нет, он формальность.

              717.01.10, 18:45Відповідь на 6 від Q2

              Просто беески підключать до КС або познімають?

              Цікаво, що з сімкою та номером буде.

                817.01.10, 18:47Відповідь на 6 від Q2

                Тут ось народ 21 числа планує оголосити одноденний бойкот...

                На всіх профільних форумах оголошено.

                Не думаю, що це сприятиме чомусь. Але прикольно.

                  917.01.10, 18:54Відповідь на 7 від Nech sa paci

                  не знаю. думаю будут постепенно менять тарифы, пока не останется никакой разницы...

                    1017.01.10, 18:55Відповідь на 8 від Nech sa paci

                    у кс такие прибыли, что этот бойкот они и не заметят )

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна