Молоді українці дізнаються правду з Інтернету!

Сьогодні українська молодь не уявляє свого життя без мережі Інтернет, адже тільки тут можна дізнатися правду.

Про це, оповідає нам Освіта.ua, яка використовує результати дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна в 2012 - 2013 рр..

 Як показують результати всеукраїнського опитування серед молоді, -  75,3% молодих українців не уявляє свого життя без Інтернету, а 84,2% - без мобільного телефону.

 Незважаючи на такі показники, кожен четвертий респондент, а це  23,9%  стверджує, що можливо міг би нормально існувати і без віртуального світу.


 Зауважу, що половина молоді, а це 47,6% дуже сильно залежна від віртуального спілкування в Інтернеті. Втім, майже така ж кількість респондентів - 45,0% - може легко обходитися якийсь час без віртуальної комунікації в соціальних мережах, вказуючи на те,  що їх часто дістають там тролі  і  вони  змушені робити «перерву» .

 Що стосується інших видів спілкування та дозвілля, більшість молодих українців - 60,2% у вільний від  навчання/роботи  час зазвичай зустрічаються з друзями.

 48,6% постійно грають в комп'ютерні ігри, використовуючи Інтернет.

 А ось на свіжому повітрі гуляє лише 34,7% молодих українців, домашніми справами займаються 25,8%, слухають музику /іноді радіо FM/ - 31,6%. І лише трохи більше, ніж  20% молоді віддає частину свого вільного часу обраному спорту.

 Найкращими Інтернет ресурсами українська молодь вважає  «вконтакте»  і  YouTube

Іноді, використовуючи планшет, - 18,6% молодих українців у вільний час від навчання читають електронні книжки і дивляться нові фільми,  які  їм  порадили  переглянути друзі.

Хто повинен відповідати за незаконне засудження Ю.Луценка???

Опозиція повинна розумно використовувати інструмент блокування трибуни. Про це в ефірі телеканалу «ТВі» заявив лідер опозиції Юрій Луценко. За його словами, «постійне блокування є не зовсім правильним».

«Я планую зустрітися з лідерами опозиції …  і скажу одну річ. Я вважаю, що опозиція повинна запропонувати ПідаРастам    "вікно толерантності".   Наприклад, ми блокуємо весь тиждень, ... але в середу,   в цьому "вікні" йдуть всі еврозакони.

 І за них голосує і бандитська промоскальская влада і жиди, і опозиція. Всі інші питання, якщо це можна, - блискавично мають  блокуватися,  усіма  доступними методами:  поломкою системи Рада, закиданням  яйцями маразматика Рибака,  киданням  взривпакетів тощо.   Але  не можна блокувати історичний шанс країни до євроінтеграції .  Досить нам  бути  колонією  Росії !!!», - заявив Луценко.

Політик закликав сплячих Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока зрозуміти важливість данного революційного моменту для України.  Адже  зараз  народ  готовий  до  революції !!!

«Хочу попросити Арсенія Петровича, Віталія, Олега зрозуміти: це історично не обхідно  для українського народу!  Опозиція повинна   обєднатися і  зосередитися як на парламентській діяльності, а також і, безумовно, на бойових діях на вулиці, але  для цього треба створювати бойові загони.  … Зараз я ж хочу зосередитися на допомозі тим, на координації тих, хто підготує якийсь бойовий  план  розвитку України, адже у нас величезний потенціал фахівців,  які свідомо відсунуті   бандитською владою на задній план.  Аналізуючи  Інтернет  я  зрозумів,  що  таких  фахівців  дуже  багато  і  тому  дивуюся  опозиції  чому  вона  їх  не  використовує.   А після цього я повернуся туди, звідки й не виходив - на вулицю і підніму всеукраїнське повстання  протии  ненависної  українському  народу  бандитської  влади », - підсумував Луценко.

 7 квітня презік-зек-підарас  України праффессор і лжепісатель Віхтур Янукурвіч під тиском міжнародних організацій змушений був підписати указ про помилування лідера опозиції Юрія Луценка. Лідер опозиції був звільнений, після 835 днів, проведених  незаслужено за гратами.

Хто за це свавілля повинен відповідати??? А адже відповідати повинен кум зека-підараса, один з убивць Щербаня - Пшонка!

Ось які у нас обранці народу!

Близько сотні одеситів штурмують зал,  де проходить сесія Одеської міськради. Двері в зал блокують самі  ж  депутати.Мер Одеси   бандит  О.Костусєв повідомив, що штурмують  їх прості одесити і попросив втрутитися главу Одеської обладміністрації,  який  керує  безпосередньо бандитськими підрозділами  ПР,  міліцію і спецпідрозділ «Беркут».Ситуація на Думській площі Одеси, де одесити, які обирали членів Одеської міськради, на чолі з нардепом Павлом Кириленком і підприємцями  ряду ринків намагаються потрапити на сесію міськради, загострилася до краю. Проти протестувальників застосували силу та сльозогінний газ.Але одесити не здаються,   у відповідь вони розбили вікно будівлі мерії і проникли в хол, де їх зустріла дубинками і «газовою атакою»  приватна бандитська  охорона міськради. При цьому постраждали журналісти та народні депутати,  які захищали народ  від  бандитів-охоронців. Одній дівчині «охраннікі»   розбили голову.
Двері сесійної зали депутати-злодії заблокували зсередини стільцем. Присутній на сесії бандит-нардеп  Ігор Марков закликав колег з бандформувань,  …  - так би мовити «спортсменів» вийти до простих одеситів і кулаками дати їм «гідну» відсіч.Одесити, незважаючи на «газову атаку», закріпилися у фойє будівлі міськради Одеси.
Вони не випускають депутатів з сесійного залу. Але, на Думську площу стягуються бандитські сили правоохоронців. Викликані бандитською владою пожежні поливають  одеситів крижаною водою через розбите вікно. У приміщенні й  досі відчувається сильний запах газу.Бандити-депутати, тим часом, продовжують «працювати» … як ні в чому не бувало!???

Соціальні опитування в Україні куплені !!!

 

Усі соціологічні служби в Україні на сьогоднішній день куплені бандитською владою !!!
На вибори влада збирається купити і усі екзитполи !!!
stenastenastena


Баньдюковіч скотився до рівня Юща!

Середина президентської каденції - підтримка Віхтура Янукурвіча серед населення знизилася в чотири рази, число незадоволених його політикою збільшилася втричі.

 Презик-зека Віхтура Баньдюковіча повністю підтримують лише 2,6% громадян України, в той час як не підтримують - 67%. Про це свідчить опитування, проведене в усіх регіонах України в кінці серпня соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Але ж на початку президентської каденції рівень підтримки Януковича був майже 37% проти 13%, не підтримують курс бандитського «глави» держави (дані на травень 2010 року).Таким чином, підтримка Януковича знизилася в чотири рази, число не підтримують збільшилася втричі.
Аналогічні втрати, після зради, в рейтингу були у Віктора Ющенка, який, почавши з 47% проти 27% (лютий і травень 2005 року) до середини каденції мав лише 5% повної підтримки і 49% - його діяльність не підтримують. Українці не люблять коли їм обіцяють і не виконують обіцяного. Обіцяв газ з Росією за 50 доларів - ДАЙ! І інакше, чого ж ти нам брехав???

Крім того, українці не підтримують діяльність і бандитського парламенту і бандитського уряду, які пограбували українців на 56 млрд доларів за останні півтора року і грошики вивели в офшори. Повністю підтримують діяльність першого - 3%, другої - 4%; не підтримують - 64 і 58% відповідно.

PwC розкрила злочини економічних махінацій

Економічному шахрайству в Україні в основному схильні вищі та  середні ланки менеджменту, який  у 35,5 %  випадків вдається уникати відповідальності, з'ясувала компанія Pricewaterhouse Coopers. При цьому злочини розкриваються найчастіше не за допомогою внутрішнього аудиту,  як в інших  країнах світу,  а силами служби власної безпеки   і завдяки доносам співробітників !!!   Щоб знизити кількість махінацій топ-менеджери радять пильніше стежити за великими витратами в компаніях. 

Частка українських компаній, що зіткнулися з випадками економічних злочинів, за останні два роки становить 38,7%, з'ясувала аудиторська /російський філіал/компанія Pricewaterhouse Coopers (PwC). До такого висновку PwC прийшла, опитавши 4,7 тис. респондентів у  85 компаніях  в Україні.  Згідно з результатами дослідження, керівники українських компаній, що заявили про проблеми з економічною злочинністю, найчастіше мали справу з незаконним привласненням активів  - 73%.

 

Економічні злочини іншого роду в Україну здійснюються також часто.   60% українського бізнесу стикається з хабарництвом (у середньому у світі лише 14%).  В Україну також частіше визнаються в маніпуляціях з фінансовою звітністю  -  31%  та недобросовісною  конкуренцією  -  23%.   Але є й втішні  результати:  місцевий бізнес рідше стикається з кіберзлочинами – усього 17% (тоді як в світі - 23%). 

Реальна ж  ситуація є  ще гіршою, ніж в звіті  PwC, оскільки державні компанії не визнають факти шахрайства !!! 

Аудитори виявили ще одну особливість українського бізнесу - 40-процентна частка усіх шахрайств,скоюється вищим керівництвом (на фоні загальносвітових - 8%),  тоді як  молодший кадровий склад здійснює лише 22%  злочинів. 

Наймасштабніші злочини скоюють співробітники у віці понад 50 років, хоча типовий портрет шахрая все ж молодше. Це професіонал  у  віці  від 31 до 50 років з вищою освітою, що працює на своїй посаді від трьох до п'яти років.

 

 Примітним є  те, що в українських компаніях "не вжили жодних заходів проти злочинців  у   21% випадків".   За словами партнера юридичної фірми Astapov Lawyers Тетяни  Кузьменко,  такий  високий відсоток злочинців, які уникають покарання, можна пояснити тим, що власники компаній вважають закраще закрити очі на злочини менеджменту. "Власникам часто простіше закрити на це очі, ніж шукати новий менеджмент, цілком можливо,  що менш кваліфікований  і  схильний до ще більших правопорушень !!!", - відзначає юрист.  Воістину  бандитська  держава !!! 

Відрізняються від світових    і  українські  методи боротьби з економічними злочинами. Факти шахрайства у нас найчастіше виявляють за допомогою корпоративної служби безпеки (17%), тоді як у світі вони виявляють лише  3% злочинів. Але  найактивніше в  Україні  застосовуються «неофіційні внутрішні джерела",     що дозволяють виявити аж  17% злочинів.   Тобто  працівники  компаній  бігають до шефа  і  закладають своїх  друзів  по роботі … !!!???  До  чого ми  докотилися !!! 

В інших країнах світу  злочини найчастіше виявляються при плановому внутрішньому аудиті  - 14%,   в  Україні  це лише   3%   і  моніторингу підозрілих операцій  - 18%,   в   Україні  - 10%. 

В Україні втричі рідше знаходять порушення  -  2,7%,   ніж у світі  - 8,2%. Таку невтішну  ситуацію пан Краснянський пояснює   нерозвиненістю системи аудиту  в  Україні.  "Навіть у великих компаніях проведення аудиту підзвітне топ-менеджменту, тоді як необхідно, щоб воно було незалежне і підзвітне лише спостережній раді", - пояснив  він  українські парадокси  базового принципу  аудиту.

 

Служби внутрішньої безпеки ефективні лише для боротьби із зовнішнім шахрайством і необхідні як засіб від недружніх поглинань.  Однак в Україні за інерцією вважається, що вони здатні боротися і з внутрішніми порушеннями, однак для цієї мети вони якраз і є малоефективними", - запевняє  пані Кузьменко. 

Найефективнішим способом боротьби з економічними злочинами підприємці вважають їх профілактику. "Не можна давати маленьку зарплату професіоналу, який вміє працювати з високимиінформаційними технологіями.  Адже не всі можуть утриматися від спокуси. Ми хотіли б вирішити цю проблему, чітко визначивши, хто за що відповідає,  але  на  жаль  рівень  зарплати  в  нас  ще  дуже  низький - говорить президент УПЕК Анатолій Гіршфельд. 

"У нас були подібні проблеми, оскільки до приватизації в колективі склалася специфічна субкультура, відмінна від сучасної ділової, - розповів топ-менеджер одного з підприємств у сфері ГМК .  Так як підняти зарплату ми не можемо, то ми довгий час переконували колектив, що потурання злочинним  явищам несе збитки і їм особисто . І, врешті-решт, це дало невеличкий позитивний результат. Тобто  контроль за шахрайством має  носити  системний  характер,  а  непрофілактичний характер " … (далі буде)

Олігархи платять в 50 разів менші податки, ніж прості люди

Бідні платять в 50 разів більше податків, ніж багаті, підрахували в науково-дослідному центрі проблем оподаткування ДПА України. 

Проголошений у Податковому кодексі прогресивний податок на доходи фізичних осіб, спрямований на те, щоб багаті платили більше за бідних - не більше ніж красиві слова.   

 Заступник директора науково-дослідного центру проблем оподаткування національного університетуДПА України Костянтин Швабій підрахував, що понад 90% всіх надходжень від сплати податку Україні дає заробітна плата населення. При цьому, якщо віднести ці надходження у вигляді абсолютних величин до бази оподаткування, то виходить величезна диспропорція. Середня ефективна ставка податку на зарплату в середньому в 50 разів вище податкової ставки на підприємницькі доходи, а також в 4,5 рази вище податкової ставки податку на власність. Всі розрахунки зроблені за загальною системою оподаткування. 

 На думку експерта податкова с-ма в Україні вимагає негайного реформування. У нас відбулося ізаконодавчо закріплено зсув більшої частини податкового тягаря з оподаткування капіталу, ресурсів, майна .... - на доходи фізичних осіб  ??? 

 Після прийняття Податкового кодексу з урахуванням перекладання непрямих податків - ПДВ,акцизних зборів та єдиного соціального податку - бідні як платили так і продовжують платити більше ніж багаті. Якщо вважати податкове навантаження, з урахуванням ефекту перекладання податкового тягаря, то виходить, що у нас не прогресивна шкала, як задекларовано в кодексі, тобто багаті повинні платити більше, ніж бідні, ... а якраз навпаки ... і насправді регресивна шкала прибуткового податку ,   бо  бідні платять в 50 разів більше і розрахунки якраз це і показують. 

 За словами Костянтина Швабія, за ставкою 17% за станом на 1 листопада 2011 платило не більше 1% платників. Основна ж маса населення платить 15% ПДФО плюс в середньому 3,6%. Ви бачите, яка в нас арифметика: 15 плюс 3,6 відсотка - вже 18,6% ... . А багаті ж платять 17%. Ось і проста арифметика, яка підтверджує мої слова, що податок, загалом-то, регресивний. 

 P.S.: За офіційною статистикою Міністерства фінансів, надходження з податку на доходифізосіб не змінилися в порівнянні з 2010 роком і становить близько 4% ВВП.

Розум і серце

... Розум і Серце «полюбили» один одного. Серце любило відкрито і щиро, ... віддаючись своєму почуттю самовіддано і відчайдушно. Розум ж  був дуже обережний, завжди обдумував кожне своє слово і кожен вчинок, ... з побоюванням прислухався до відчуттів. Серце, переповнене чарівним почуттям, співало і танцювало, і було неймовірно щасливе від того, що могло любити ! …  Розум, ж десь у глибині  також пристрасно хотів віддатися своєму почуттю, ... адже він, безумовно, теж хотів сильно любити ..., але він відчайдушно чинив опір новим відчуттям. ... Він міркував так: «Нічого не може тривати вічно ..., любов пройде і залишиться лише розчарування. ... І якщо я знаю все, навіщо ж мені піддаватися цьому почуттю «нерозважливо»? ... Серце, вміло лише відчувати свої відчуття. ... Йому важко було збагнути логіку Розуму. І тоді воно запитало в нього: "Хіба ти щасливий?" Розум відповів: "Ні. ... Але я зробив свій вибір, ... і вибір мій логічний". ... І серце образившись, пішло ... 

Воно не могло знаходитися дуже близько від Розуму, тому, що так і не змогло зрозуміти, як це бути холоднокровним і прагматичним ... Пройшли роки. ... Серце так і не змогло знайти іншу Любов, бо Серце було справжнє ... Розум навчився розуміти життя ще глибше, ... йому ще більше стали зрозумілими  всі закономірності життя ... Звичайно, він багато раз закохувався, ... все так само обережно і без самовіддачі ... Але все одно в своїй пам'яті він ще і ще раз повертався до Серця, ... відчайдушно намагаючись зрозуміти - що ж таке справжня Любов, ... і що таке справжнє щастя ... і ТАК ЦЬОГО зрозуміти і не зміг ... ?????? ...

Українці усього світу Єднайтеся !!!

Міжнародний рух українців "За повернення на Батьківщину" що у місті Генуя  в Італії  і громадський рух "Батьківщина Мала" заявили, що 3 листопада прийдуть під  українські посольства, щоб підтримати акцію "Вперед!", яка має відбутися біля стін Верховної Ради в Україні.  "Ми підтримуємо всі прогресивні сили, які виступають за відновлення в Україну законних прав та гарантій соціального захисту наших громадян. Ми вважаємо великою честю для себе сказати "Геть!"  тим корумпованим ділкам, які сьогодні називаються в народі "Верховна Зрада!".

 Сьогодні всі ми робимо одну і ту ж справу - створюємо нову Державу Україна, яку ми з гордістю зможемо залишити нашим дітям і онукам! ", - говорять організатори акції.

 Також, вони закликали і інших співвітчизників, які перебувають за кордоном, прийти до посольств  України в  Іспанії, Португалії, Чехії, Словаччині, Німеччині, Канаді, США, Австралії, Російській Федерації.  Начальник штабу Всеукраїнської громадянської акції "Вперед!" Андрій Панайотов повідомив, що 3 листопада під  Верховну Раду прийдуть представники понад 400 громадських організацій.  Нагадаю, що сьогодні чорнобильці пікетували Кабінет Міністрів України та будинок Адміністрації Президента. Вони також планують завтра прийти до стін парламенту !!!

Вибори будуть тотально сфальсифікованими !!!

Наступні парламентські вибори мають стати для ПРдунів останніми. До цього можуть призвести дії представників ПРиматів, спрямовані на забезпечення бажаного для них результату парламентських виборів адміністративними та бандитськими методами. 

Це буде закономірним фіналом для партії бандитської влади, яка на парламентських виборах робить основну ставку на адміністративний пресинг, фальсифікації і шантаж українських виборців.  Тому, кожен чесний українець повинен зробити все від нього можливе, щоб перешкодити масовій фальсифікації виборів !!! 

Бандитська партія регіонів повторює авторитарну практику партій влади часів кучмізму, яка привела їх до повного самознищення. Це можуть підтвердити ПРдунам партійці колись всемогутніх СДПУ (о) і НДП.

Президентський проект закону про вибори, який вводить змішану систему і дискримінаційний 5% виборчий бар'єр, дозволяє бандитській владі радикально спотворювати і фальсифікувати результати голосування. «У найгірших традиціях кучмізму, керівництво ПРиматів дає публічні рознарядки щодо виборів губернаторам, з яких випливає, що губернатори зобов'язані !!! …  забезпечити «правильний»  результат голосування. … ???   Тобто,  фальсифікації будуть масовими і системними !!! 

Набула поширення ганебна практика примушування громадян вступати до лав Партії регіонів під загрозою втрати посади, бізнесу, роботи, … !!!  Про це надходять повідомлення з усіх регіонів країни. Це стосується держслужбовців, працівників бюджетної сфери та усіх приватних підприємств !!!  Готується тотальна масова фальсифікація волевиявлення громадян України !!! 

Без найменшого сумніву можу сказати, що це робиться для того, щоб змусити людей і їхні родини проголосувати за ПРиматів на парламентських виборах. 

ПРдуни перетворилася на інструмент формування авторитарного диктаторського режиму, який в результаті олігархічного бездарного правління повністю втратив довіру громадян і тепер вже не має жодних шансів перемогти на виборах чесно !!!   

Як  ж  вони  нам  брехали -  «Жити краще будете вже сьогодні !», … а  живемо  вдвічі гірше /в багатющій державі з усіма  природними ресурсами !!!???/… ГЕТЬ таку брехливу владу !!!  Багато хто з нинішніх чесних членів  Партії регіонів вже соромляться своєї партійної приналежності,  … але назад дороги в них вже немає !!!

Сторінки:
1
2
попередня
наступна