хочу сюда!
 

Александра

35 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-43 лет

Хто повинен відповідати за незаконне засудження Ю.Луценка???

Опозиція повинна розумно використовувати інструмент блокування трибуни. Про це в ефірі телеканалу «ТВі» заявив лідер опозиції Юрій Луценко. За його словами, «постійне блокування є не зовсім правильним».

«Я планую зустрітися з лідерами опозиції …  і скажу одну річ. Я вважаю, що опозиція повинна запропонувати ПідаРастам    "вікно толерантності".   Наприклад, ми блокуємо весь тиждень, ... але в середу,   в цьому "вікні" йдуть всі еврозакони.

 І за них голосує і бандитська промоскальская влада і жиди, і опозиція. Всі інші питання, якщо це можна, - блискавично мають  блокуватися,  усіма  доступними методами:  поломкою системи Рада, закиданням  яйцями маразматика Рибака,  киданням  взривпакетів тощо.   Але  не можна блокувати історичний шанс країни до євроінтеграції .  Досить нам  бути  колонією  Росії !!!», - заявив Луценко.

Політик закликав сплячих Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока зрозуміти важливість данного революційного моменту для України.  Адже  зараз  народ  готовий  до  революції !!!

«Хочу попросити Арсенія Петровича, Віталія, Олега зрозуміти: це історично не обхідно  для українського народу!  Опозиція повинна   обєднатися і  зосередитися як на парламентській діяльності, а також і, безумовно, на бойових діях на вулиці, але  для цього треба створювати бойові загони.  … Зараз я ж хочу зосередитися на допомозі тим, на координації тих, хто підготує якийсь бойовий  план  розвитку України, адже у нас величезний потенціал фахівців,  які свідомо відсунуті   бандитською владою на задній план.  Аналізуючи  Інтернет  я  зрозумів,  що  таких  фахівців  дуже  багато  і  тому  дивуюся  опозиції  чому  вона  їх  не  використовує.   А після цього я повернуся туди, звідки й не виходив - на вулицю і підніму всеукраїнське повстання  протии  ненависної  українському  народу  бандитської  влади », - підсумував Луценко.

 7 квітня презік-зек-підарас  України праффессор і лжепісатель Віхтур Янукурвіч під тиском міжнародних організацій змушений був підписати указ про помилування лідера опозиції Юрія Луценка. Лідер опозиції був звільнений, після 835 днів, проведених  незаслужено за гратами.

Хто за це свавілля повинен відповідати??? А адже відповідати повинен кум зека-підараса, один з убивць Щербаня - Пшонка!

8

Комментарии

19.04.13, 13:54

вони ніколи не відповідали за це

  29.04.13, 14:00Ответ на 1 от Hudson Hawk

  а за що вони відповідають ... ? За те, щоб громадськість ніколи не довідалася, що Щербаня заказав Р.Ахметов ? Чи може за те, що з бандита Януковича не зняті судимості ? ...

   39.04.13, 14:05Ответ на 2 от Олигарх**

   нізащо, але треба покласти цому край

    аноним

    410.04.13, 09:45

    Жиди тільки те й вміють робити - бунтувати народ і користуватись плодами народу.Може вже потрібно зробити самим якусь революцію проти жидів?

     513.04.13, 12:11

     Я Луценку ВІРЮ !!! Його не зломали. За ним можна йти !!!

      613.04.13, 18:57

      Браво, Юро!