Мир денег

Финансовые котировки, прогнозы инфляции и девальвации, прогнозы дефолта, новинки UBR, куда используются деньги, как использовать деньги, вложения олигархов, самые богатые люди мира, как секономить деньги, как открыть свой бизнес, ...
51+ підписатися

Ах, які ж у нас бідні депутатики!

Через два тижні лже-депутати, обрані фальсифікаціями в Раду 7-го скликання, займуть свої робочі місця для кнопкодавства на користь злодіїв-олігархів   і ... стануть користуватися всіма благами і пільгами, які призначені ними ж, … їм, … по бандитському закону.

Виявляється, що заробітки «наших» дерьмократів-депутатів не такі вже і «скромні», враховуючи усі надбавки !!! Та й по частині пільг в українських депутатів немає в світі конкурентів.

«На руки я отримував чистими в середньому 19 000 гривень, а іноді і більше. У цю суму не включалися надбавки і премії. Вони  оплачувалися по іншій  відомості.  Наприклад, мені здійснювалася доплата,  як главі підкомітету з питань депутатської етики,  в розмірі 10000 гривень», - розповів депутат Юрій Гримчак.

Крім того,  слід мати на  увазі,  що  в українських депутатів найбільші пільги в світі

Наші депутати мають право:  1) безкоштовно їздити й літати по всій території України, скільки  хочуть,  як  хочуть і з ким хочуть,  2) іногородні обов'язково забезпечуються елітними квартирами  покращеного планування  в столиці,  3) вони можуть користуватися безкоштовними путівками в /кращі в світі/ санаторії Верховної Ради, 4) лікуватися в елітних лікарнях безкоштовно, в тому числі і в лікарні «Феофанія», 5) користуватися службовими автомобілями до 200 годин на місяць. 6) а ще їм продовжують платити повну зарплату цілий рік!??? після закінчення їх повноважень ...7)  і півзарплати - до виходу на пенсію!???, якщо вони так і «не знайшли» нову роботу. А навіщо їм шукати роботу, коли у них свій власний бізнес???

Для порівняння: італійський депутат з різними доплатами може заробляти до 6 -7 тисяч євро на місяць. Чим більше строків підряд він обирається - тим вище його зарплата », - розповів італійський політолог і публіцист Джованні Бенсі. Але, в зарплаті італійського парламентарія вже враховані його необхідні витрати: наприклад, 331 євро на транспорт, 58 - на телефонні переговори, 22 євро - на комп'ютерне обладнання (папір, картриджі для принтерів і т.п.). Ніяких  квартир  і  зарплат  до пенсії  там  НЕМАЄ !!!

До 2009 року італійці були найбагатшими членами Європейського парламенту, але потім цю лавочку прикрили: зарплата всіх євродепутатів стала однаковою.

«Також у євродепутатів існують жорсткі обмеження на використання службових автомобілів. Вони можуть їздити тільки в, ... або з парламенту  по  дуже  гострій  необхідності,  яку  треба  письмово  обгрунтовувати. В  переважній  більшості випадків,  вони  їздять  на  роботу  у  громадському  транспорті  та  на  велосипедах.  Наші ж депутати можуть в будь-який час доби брати службову машину, якщо потрібно дружині або ще комусь іншому із родичів чи друзів дістатися, наприклад, з центру Києва в Жуляни.

Льгота:  німецьким депутатам дозволено працювати клерками на стороні.

Українським парламентарям це заборонено і розцінюється як ознака корупції / ЧОМУ??? ЯКЩО ДЕПУТАТ чесна ЛЮДИНА! /,  … так тому,   що за фактом,   практично всі наші депутати свій бізнес не кидають, … на папері переписуючи його на родичів. Тобто,  ще  висуваючи  свою кандидатуру  у  депутати  вони  вже  свідомо  нам  брешуть,  бо  є  ЗЛОДІЯМИ !!!  І прокуратура на ці крічущі факти ніяк не реагує,  бо  поставлена  для  того,  щоб  цих  злодіїв  українського  народу  обслуговувати !

У Німеччині, до речі, з цієї причини періодично в ЗМІ піднімаються дискусії про те, чи не пора взагалі скасувати зарплати членам бундестагу, мовляв, вони і без того добре забезпечені, нехай пишуть і приймають закони на громадських засадах. Адже,  за підрахунками журналістів газети Bild, доходи на стороні у німецьких депутатів можуть досягати 5000 євро, що практично дорівнює їх зарплаті  в  бундестазі.

Росія.  На відміну від наших депутатів, у російських народних обранців не залишається ніяких пільг після закінчення терміну їх повноважень !!!

А у наших: квартири виділяють без черги, даром, і їх можна чисто символічно приватизувати.

За словами депутата 6-го скликання від НУНС Юрія Гримчака, на житло в гуртожитках депутатам варто було б просто видавати кишенькові гроші, наприклад 100 гривень на місяць і нехай би вони його самі собі підшукували.

Саме так стоїть справа, наприклад, в далекій Ісландії.

Опозиція нам обіцяла !!!  добится найсильнішого урізання платні і видатків на утримання парламенту з бюджету!

Але !!!  Ні Кличко, ні Батьківщина навіть і не думає ставити це питання першочерговим!

А для нас простих громадян - воно першочергове ! Тому,  що кожна зекономлена копієчка в Україні повинна витрачається не на злодіїв депутатів-олігархів, а на малозабезпечених простих чесних громадян України!

Всі суди в Україні куплені бандитами!

Суд  відмовив у задоволенні позову "Батьківщини" про визнання сфальсифікованими   вибори  в ОВК 94,  члени якої  куплені  Засухою.

Таке рішення зачитав головуючий суддя Олег Головенко після півночі в п'ятницю.

"Суд постановив у задоволенні адміністративного позову  відмовити", - зачитав він.

"Беручи до уваги наявність судових рішень про  «протиправний»  не допуск   бритоголових бандитів-спостерігачів від ПР на   голосування   в  ОВК94  суддя   прийшов до висновку про не  обгрунтованість позовних вимог"  … ???

У рішенні купленого суду не встановлено, що під час засідання ОВК№94 розглядалося питання про визнання голосування не дійсним на 27 ділянках,  не враховуючи протоколи з мокрими печатками, що є грубим порушенням закону.  Кожен протокол  з  мокрою печаткою  має  юридичну силу  і  є ДІЙСНИМ !!!

Крім того, куплений  Засухою  суд відмовився приймати до розгляду клопотання  одного з лідерів опозиції Арсенія Яценюка, в якому він просив суд долучити до  справи документи, які   свідчать про те,  що кандидат в депутати від ПР Засуха брала кредит в Укргазбанку  для підкупу  окружної  комісії. Яценюк  маючи неспростовні  докази стверджує, що ці гроші пішли на підкуп  членів окружної комісії. Є свідки! Він також просив суд  звернутися до прокуратури з проханням   розслідувати цей злочинний  факт.

"Клопотання задоволенню не підлягає", - заявив  суд. "Заявлене клопотання не містить достатніх нам доказів,  які свідчать  про порушення закону з боку кандидата Засухи", - зачитав рішення куплений  суддя Головенко.

Таким чином, суд залишив у силі рішення ОВК про визнання  не  дійсним голосування на 27 дільницях, які складають 30 000 голосів  виборців !!!

Адвокат позивача  А.Яценюка Володимир Ковтунець стверджує,   що всі доводи Засухи в принципі не можуть бути   підставою для не  визнання голосування  !!!

Ось  так  бандитська владає  фальсифікує  волевиявлення українського  народу,  … підкупами, брехнею,  залякуваннями, …

Підкуп на виборах-2012 побив усі рекорди !!!

Вибори до Верховної Ради - 2012. Під час проведення парламентських виборів був побитий рекорд за кількістю фактів підкупу виборців кандидатами.

Ніколи на виборах в Україні такої фантастичної кількості  фактів підкупу ми ще  не фіксували.  Вони обчислюються сотнями тисяч !!!

Минуле в неділю волевиявлення народу ніяк не наблизило Україну до демократичних стандартів через системні масові фальсифікації під час виборчої кампанії. Комісії не були збалансовані, бандитські формування найняті партією влади тероризують виборчі комісії, мажоритарні кандидати, нахабно порушуючи закон,  підкуповували електорат,  міліція не реагувала на порушення посилаючись на те що такий наказ їм віддало начальство, масово використовується адмінресурс, партією влади нагло проводиться агітація в день виборів, суди відмовляються приймати заяви про правопорушення, в виборах  не беруть участь лідери опозиції, так як бандитська влада свідомо усунула їх з процесу виборів, масово крутилися «каруселі», пачками вкидалися бюлетені, комісії затягують підрахунок голосів з метою їх фальсифікації, на сервер ЦВК масово передавалися і передаються окружними комісіями фальшиві дані, ЦВК повністю паралізований і бездіяльний і свідомо не впливає на масові системні фальсифікації, ...

Крім того, я впевнена, що на результати голосування швидше вплинуть фальсифікації під час підрахунку протоколів окружними комісіями, ніж під час самого голосування. Адже підрахунок голосів окружними комісіями ведеться з грубими порушеннями законодавства!  Дані «перекручуються навпаки»  на користь бандитської влади !!!

Тому Євросоюз оцінив вибори в Україні як непрозорі та недемократичності ,  ... але  зробив це з «песимістичним оптимізмом».

Чому ми маємо йти у ЕС !!!

Членство України в ЄС - це в десятки разів вищий рівень життя кожного українця, це захищеність від агресії з боку Росії, це зменшення витрат на оборону і підвищення безпеки нашої незалежної держави.

Хто в ЄС нам загрожує? - Німеччина, Франція, ... - ні - адже саме вони зараз є провідниками ідей колективної безпеки?

Єдина країна, яка проти вступу України в систему колективної європейської безпеки - це Росія, тому що саме вона є диктаторською країною, що старається тримати свій народ і далі в кріпосному стані, ... і на жаль, в першу чергу, хоче зберегти кріпацтво і для інших народів, ... в першу чергу для народу України!

Російські тирани-політики демонструють українцям образи агресивного Альянсу, ... але перемальовані з передовиць радянських газет часів холодної війни .... Тобто,... інакше кажучи, інформаційна війна проти України триває і далі ...!

У той же час, на переконання багатьох українців, ЄС - це в першу чергу підвищення інвестиційного потенціалу України, з яким у нашої держави в десятки разів зросте рівень безпеки та довіри до нас всього світу.

«Участь в ЄС - це відкритість демократичного світу і впевненість.

А інтеграційний союз з Росією - це ізоляція, закритість, постійний страх, невпевненість у майбутньому, стагнація ...!

Європейський Союз є для нас зразком кращих стандартів більш високого рівня життя.

Це величезний ринок і покупці з високою купівельною спроможністю. У Франції межа бідності в 40 разів вище, ніж середня зарплата в середньоазіатських країнах. Так де ж більш перспективний ринок для українських товарів? Наприклад, сьогодні, польські яблука / не екологічно чистими / продають від 5 до 14 грн за кг, а наші українські приймають від населення по 30 коп / екологічно чістіе /!??? Так, використовуємо ж, наша перевагу! Ми  КРАЩІ У СВІТІ!

Тотальний грабунок українців бандитською владою!

Тільки за 2012 бандитський і злодійський Кабінет Міністрів списав приватним обласним газовим і енергетичним компаніям 25 мільярдів гривень боргів !??? ...

 Тобто, нас українців автоматично за один раз пограбували на 25 млрд грн !!!

 Хто буде відповідати за тотальний грабіж українського народу???
beatbeatbeat

 «Куди поділи мільярди, які мають надійти до бюджету ????», - запитав Яценюк у віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка.  Відповідь: «Ці мільярди розкрадені …  і відправлені в офшори !!!»

 Чому ми прості  українці повинні платити за боргами злодіїв міліардерів ???   … Чому злодії не відповідають за свої злодіяння перед законом???

... Не знаючи,  що відповісти, Тігіпко зморозив дурість ... нагадавши, що Україна змушена платити шалені гроші за російський газ за контрактами, незаконно  підписаними прем'єром Миколою Азаровим   з Роcією  - тобто по 416 доларів  за  тисячу кубів, ...

... А  обіцяли перед виборами нам газ по 50 доларів !   Обіцяли,  що  в них  все  схоплено і  вони  з  Росією  запросто  домовляться !!!  То  чому  не  домовились ???  Питаю: «Де обіцяний українцям газ по 50 доларів ??? Чому партія ригналів свідомо не виконує взяті на себе зобов'язання??? »Чому головні бадяжники газу -  Бойко і Фірташ, які на 30% розбавляють газ повітрям,   і  ось цю  повітряну  суміш  продають населенню  України,  ще не у в'язниці ???

П.С.: Верховна Рада України прийняла законопроект про списання боргу державному концерну «Укроборонпром», розмір якого становить 819 400 000 грн. За списання проголосували 240 ненародних депутатів від ПР + КПУ + тушки, з мінімально необхідної кількості у 226.

Фальсифікація виборів набирає обертів !!!

Бандитська влада не допускає представників опозиції в окружкоми. Влада запустила наступну технологію фальсифікації виборів, суть якої полягає в недопущенні представників опозиції в окружні виборчі коміссіі. Про це нам  заявив народний депутат в ЦВК Сергій Підгорний.

«Суть технології полягає у створенні  будь-яких  «двійників» на місце кандидатів в комісію від Об'єднаної опозиції.  Від імені цих  людей,  /які попередньо мають бути погоджені в ОО/, невідомі аралельно пишуть заяви про їх бажання нібито представляти іншу політичну силу», - пояснив Підгорний.«Таким чином комісія, яка підконтрольна ПР,  автоматично викреслює цю особу,  і виходить,  що об’єднана опозиція не матиме свого  представника у ТВК. Це технологія злочинної банди ПР, яка дає їм можливість отримати більшість в комісії і позбутися від представників ОО  та сфальшувати усі протоколи по даному ТВК », - підкреслив він.

За словами Підгорного,опозиція зафіксувала вже близько трьохсот таких випадків у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Київській, Волинській, …  областях та у місті Києві.

«Дуже наочний приклад -  це округ № 222. До нас звернулася наша представниця, яка повідомила, що невідомі зловмисники від її імені написали заяву від невідомої нам  партії «Держава». Крім того, виявилося, що дубльовану  заяву було написано іншим почерком і не було  підкріплено обов'язковою ксерокопією паспорту, … », - розповів Підгорний.

Найпоширенішими фальсифікаціями виборчого процесу на парламентських виборах цього року будуть саме масові  фальсифікації протоколів представниками ТВК і ЦВК.

Обікрали - ось наша головна проблема!

Інтелігенцію у нас зараз особливо влада полюбила - і в списки її різні включають, і на зустрічі запрошують. Це, чесно кажучи, не дуже хороший симптом - зазвичай послугами приручених інтелектуалів намагаються заручитися саме тоді, коли влада і «еліта» в цілому втрачають суспільну підтримку, починають відчувати можливість краху і переконують суспільство: ну чого ви? Адже самі розумні і популярні - за вас, а ви не розумієте, який ми подарунок. Це такий шаманський танець - авось повірять!

Так завжди буває перед крахом - коли ніякої логіки вже немає. Наприклад: ось зустрінеться Янукович з інтелектуалами. І вони йому розкажуть, яка смертельна небезпека загрожує українській мові, а він візьме і підпише закон.

Або навпаки - інтелектуали - адже можна і таких знайти - розкажуть Віктору Федоровичу про те, як новий закон все гармонізує і він з легким серцем не підпише документ. Тоді нове питання: а навіщо збирав-то? Адже людей, які проти такого закону, жодні інтелектуали не переконають. А тих, хто за - ну так їм ніякі інтелектуали не потрібні? Ото ж то, ... бо просто приємно посидіти з освіченими людьми - неможливо ж бути «татом» тільки для депутатів і чиновників, хочеться, щоб академіки визнали.

Вони ж  визнають,  - академіки у нас навчені. Тільки це вже нічого не змінить. Бо мова - це не головна проблема цієї країни. Головна проблема - це її економічний крах. Проблему мови ви придумали самі, щоб відвернути увагу населення від цього краху. Але відвернути - не значить запобігти. І рішенням мовної проблеми економічних труднощів не вирішиш. У нас немає проблеми з мовами,  У нас дві проблеми - Баньдюкович з командою і немає грошей. І навіть якщо першу проблему можна вирішити електоральним чином, гроші від цього не з'являться. Баньдюки Ви ж їх не віддадуть, правда ж?

І інші теж не віддадуть.

Тому замість того, щоб нудьгувати з інтелектуалами, зустріньтесь з економістами. І навіть якщо вони скажуть, що нашим чиновникам - і вашим соратникам - потрібно просто для початку перестати красти - не виганяйте їх. Прислухайтеся. Це ваша єдина можливість зберегти владу - зупинити тотальне розкрадання країни вашим оточенням. І часу для того, щоб використати цю можливість, залишається все менше. Навіть якщо економісти скажуть, що і вам потрібно припинити - теж не виганяйте відразу, подумайте. Може вам особисто і не потрібно так багато?

А законом не заморачивайтесь .. Це все тимчасові документи, навіть дуже. Зосередьтесь на насущному. На грошах. На крадіжці. На корупції. На економічному колапсі країни. Я, звичайно, не дуже великий інтелектуал, але чомусь впевнений, що і ті інтелектуали, яких ви зберете - що україномовні зі Львова, що російськомовні з Харкова - думають так само  як і я.

Мажоры из ПР нагло избивают милиционеров

История которую  рассказали очевидцы событий,   и очевидцы событий  готовы отвечать за свои слова. 

Ход событий:
«29 марта, гульнув  в одном  из  Тячевских  гадючников, средь бела дня,   группа пьяных мажоров чувствуя свою безнаказанность, так как все  являются членами  бандитской партии регионов, в нетрезвом состоянии уселись в шикарнейшую иномарку  дабы  показать лохам класс.  За  руль сел пьяный в стельку сын районного начальника управления образования, депутата райсовета от ПР — Ростислав.  В компании также были:  сын председателя городской организации  ПР Орест и сын председателя фракции данной партии в райсовете Иван.

Видно, крутые ПР-овцы  так “наугощались” спиртным, что блевать стали прямо из машины.  Их  антиобщественное неадекватное поведение заметил работник ГПС милиции, но зная  кто  эти  мажоры,  дабы  чего с  ними  не случилось  решил просто проследитьза ними, учитывая их пьяное состояние  … за рулем, …  а ведь  оно  могло привести  к  многочисленным  человеческим жертвам.
Когда  милиционер  убедился,  что до  беды  остался  один  шаг  он догнал “мажоров”,  остановил и  попросил у них документы. Вот  тут  то  всё  и  началось … и  матюки,   и  мы  хозяева  жизни, …    хотим  убиваем,   хотим  милуем, … как в последних телепередачах о мажорах чинуш  из  ПР.

Милиционер   в  первые 10 минут получил от мажоров изрядную  порцию нецензурных оскорблений
и  наглого хамства, приукрашенных многоэтажным матом.  Очень виноватым оказалось и  его авто,  которое пинали, били,   трощили.  … Но  потом …  больше всего досталось самому милиционеру  -  его зверски избили !!!  …  и  это  при исполнении служебных обязанностей ?!!!

Эти же  очевидцы  утверждают,  что  по этому  поводу даже  не  возбуждено уголовное дело,  … и 
делаются  наглые каждодневные наезды  и  предпринимаются попытки  жёсткого  давления на правоохранительные органы  криминальными  елементами,  членами  ПР,  телефонными  звонками  из Киева,  … осуществляется  беспрецендентное  давление  на начальника  милиции  обласной  прокуратурой, ...   .  Вся бандитская  машина  ПР  заработала – ведь  надо  выручать своих !!!

И снова бандитская прокуратура Украины нам лжёт

События последних дней и "недопустимые действия Рената Кузьмина,  как заместителя Генеральной прокуратуры Украины", который, по моему(Лазаренка) убеждению, подготовил и заставил подписать откровенную ложь сына покойного Щербаня, заставили меня(Лазаренко) обратиться к средствам массовой информации Украины.Я категорически опровергаю свою причастность к убийству Щербаня  и заявляю, что не имею никакого отношения к убийству в 1996 году народного депутата Евгения Щербаня.А  сын Руслан Щербань должен знать, что я не имею никакого отношения к смерти его отца. Я хотел бы призвать его и попросить быть достойным человеком, а не марионеткой в руках лживых людей, которые сегодня, манипулируя его сыновним статусом, так позорно и неумело его используют", - отметил Лазаренко.  "Еще раз заявляю, что все последние заявления Генпрокуратуры Украины  и Романа Щербаня являются циничной ложью в отношении меня. Я не имею никакого отношения к указанному преступлению", - говорит Лазаренко.В своем обращении для прессы, которое распространила его адвокат Марина Долгополая, Лазаренко просит сына Щербаня Руслана воздержаться в дальнейшем от лживых заявлений.Лазаренко заявил, что никогда не встречался с Щербанем в присутствии кого-либо из его детей, поскольку с сентября 1995 года до июля 1997 года работал первым вице-премьером, а впоследствии премьер-министром Украины, что означает что все его передвижения, контакты и встречи, особенно за пределами столицы, были четко регламентированы  и  зафиксированы официально. "Каждая такая поездка постоянно сопровождалась и фиксировалась сотрудниками Государственной службы охраны, региональными службами органов СБУ Украины и соответствующих областных управлений МВД Украины. При этом экс-премьер Лазаренко  подчеркнул, что "вообще никогда не имел никаких деловых отношений с Щербанем"....Зачем ГПУ убила в СИЗО Кушнира - это понятно, чтобы не стала известной настоящая правда о реальных заказчиках этого убийства. А ведь заказчиков очень легко вычислить. Стоит посмотреть, кто присвоил имущество Щербаня, кто взял под контроль его бизнес, и тогда станут понятными мотивы убийства.  А ведь сейчас эти люди сидят в парламенте  и  Администрации Президента и все следы ведут  только  к  Партии регионов, которая  всегда  занималась  убийствами  своих бизнес-конкурентов и политических противников.По мнению Лазаренко, Руслан Щербань делает лживые заявления, которые, во-первых, противоречат всему сказанному им лично, как участником судебного процесса в Луганском суде в 2002 году, а особенно противоречат тому, что заявлял по поводу своей безопасности его отец накануне своей трагической гибели.Посоветую сыну перечитать интервью отца, предоставленное в конце октября 1996 журналистке газеты Бизнес-Донбасс Ольге Бурде которую она опубликовала под рубрикой - "Последнее интервью Евгения Щербаня"  .... -  "За моей спиной стоят сто тысяч избирателей" приведена прямая речь Щербаня, где он однозначно опровергает наличие какого-либо конфликта с тогдашним главой правительства и наоборот говорит о намерениях Януковича столкнуть между собой представителей Донетчины (Ахметова)  и  Днепропетровщины", - сказал Лазаренко.

Украинские пенсионеры больше всех платят за коммуналку в Европе

Украинские пенсионеры платят за коммунальные услуги 35% своего дохода, … а  в Европе платят лишь  30%.  Такую информацию озвучил министр регионального развития, строительства и ЖКХ АнатолийБлизнюк в эфире одного из украинских телеканалов. 

"Почему так, ... потому что тот, кто уже своё отработал, должен платить  за коммунальные услуги 35% отсредней зарплаты по стране. В Прибалтике люди платят 27%, в Европе - 30% от зарплаты" - рассказал министр. То есть в ближайшем будущем пенсионеры будут платить 65 %  от своей пенсии. 

"Вы знаете, сколько нам сейчас стоит российский газ. Однако, мы пообещали, что цены на коммунальные услуги не будут повышаться до весны. Государство взяло на себя обязательство покрывать эту разницу за счёт дешевого украинского газа, цена которого 50 долларов за 1000 куб.метров" - отметил Близнюк.  "Но ведь этот газ расчитан в первую очередь для промышленности" 

"Однако, даже это не стимулирует наших украинских предпринимателей экономить енергоресурсы. Нужно понимать, что если государство взяло на себя эти обязательства, то оно ожидает обратных действий от предпринимателей, которые используют львиную долю украинского газа.  Ведь разница цен - не только дело государства, это наша общая проблема, которую нужно решать всем вместе", - говорит министр. 

Напомню,  что 11 января 2012 года Верховная Рада отклонила законопроект о введении моратория наповышение цен и тарифов на жилищно-коммунальные услуги для населения, мотивируя это тем, что вопрос регулирования цен на жилищно-коммунальные услуги относится к компетенции Кабмина, который планирует поднять тарифы вдвое весной – с 1 апреля !!!.

Сторінки:
1
2
попередня
наступна