хочу сюда!
 

ПРЕ мудрая

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

Ось які у нас обранці народу!

Близько сотні одеситів штурмують зал,  де проходить сесія Одеської міськради. Двері в зал блокують самі  ж  депутати.Мер Одеси   бандит  О.Костусєв повідомив, що штурмують  їх прості одесити і попросив втрутитися главу Одеської обладміністрації,  який  керує  безпосередньо бандитськими підрозділами  ПР,  міліцію і спецпідрозділ «Беркут».Ситуація на Думській площі Одеси, де одесити, які обирали членів Одеської міськради, на чолі з нардепом Павлом Кириленком і підприємцями  ряду ринків намагаються потрапити на сесію міськради, загострилася до краю. Проти протестувальників застосували силу та сльозогінний газ.Але одесити не здаються,   у відповідь вони розбили вікно будівлі мерії і проникли в хол, де їх зустріла дубинками і «газовою атакою»  приватна бандитська  охорона міськради. При цьому постраждали журналісти та народні депутати,  які захищали народ  від  бандитів-охоронців. Одній дівчині «охраннікі»   розбили голову.
Двері сесійної зали депутати-злодії заблокували зсередини стільцем. Присутній на сесії бандит-нардеп  Ігор Марков закликав колег з бандформувань,  …  - так би мовити «спортсменів» вийти до простих одеситів і кулаками дати їм «гідну» відсіч.Одесити, незважаючи на «газову атаку», закріпилися у фойє будівлі міськради Одеси.
Вони не випускають депутатів з сесійного залу. Але, на Думську площу стягуються бандитські сили правоохоронців. Викликані бандитською владою пожежні поливають  одеситів крижаною водою через розбите вікно. У приміщенні й  досі відчувається сильний запах газу.Бандити-депутати, тим часом, продовжують «працювати» … як ні в чому не бувало!???

26

Комментарии

121.12.12, 16:09

Обрали маркава й прастів(правда не ті що штурмували) й сидять щастливі... овочі.

  221.12.12, 16:12

  а чого хочуть, за що саме війна?

   321.12.12, 16:18Ответ на 2 от леди Z

   А що ??? Ті що обирали тепер вже й не мають права навіть побачити своїх обранців ?? Во дерьмократія в Україні !!!

    421.12.12, 16:22Ответ на 3 от Smit*

    якщо за "побачити" отака бійка - то я не розумію! змарнували час і здоров"я...

     521.12.12, 16:28Ответ на 4 от леди Z

     коли люди громадою щось вимагають то вони ПРАВІ а ось ті хто від людей ховається ... ??? Хоча саме вони і мають вирішувуати проблеми !!! А чим вони займаються ? Деребаном майна і одеської землі !!!?

      621.12.12, 16:50Ответ на 5 от Smit*

      тих покидьків з пр я не захищаю і згодна з Вами, що тільки дерибан їх в цьому житті цікавить - мерзота
      але вважаю, що у протестуючих повинні бути конкретні цілі, а не так - прийшли, побилися і все. Звичайно, якщо хтіли отому меру мерзотному в обличчя плюнути - то інша справа! То я підтримую!

       721.12.12, 16:54Ответ на 6 от леди Z

       так ж питання легко вирішується - вийдіть до ЛЮДЕЙ !!! а вони, ... - ховаються за барикадами і бандитами-охоронцями від Людей !!! Це як називається ???

        821.12.12, 17:54Ответ на 7 от Smit*

        звісно як! бояться вони народу, бо вони є вороги народу

         921.12.12, 18:36Ответ на 8 от леди Z

         Тому й виникає питаннячко ??? Якщо їх ненавидить народ, і вони смертельно бояться народу, то чому вони зайняли ці крісла ???

          1021.12.12, 21:20

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая