хочу сюда!
 

Лола

40 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Вибори будуть тотально сфальсифікованими !!!

Наступні парламентські вибори мають стати для ПРдунів останніми. До цього можуть призвести дії представників ПРиматів, спрямовані на забезпечення бажаного для них результату парламентських виборів адміністративними та бандитськими методами. 

Це буде закономірним фіналом для партії бандитської влади, яка на парламентських виборах робить основну ставку на адміністративний пресинг, фальсифікації і шантаж українських виборців.  Тому, кожен чесний українець повинен зробити все від нього можливе, щоб перешкодити масовій фальсифікації виборів !!! 

Бандитська партія регіонів повторює авторитарну практику партій влади часів кучмізму, яка привела їх до повного самознищення. Це можуть підтвердити ПРдунам партійці колись всемогутніх СДПУ (о) і НДП.

Президентський проект закону про вибори, який вводить змішану систему і дискримінаційний 5% виборчий бар'єр, дозволяє бандитській владі радикально спотворювати і фальсифікувати результати голосування. «У найгірших традиціях кучмізму, керівництво ПРиматів дає публічні рознарядки щодо виборів губернаторам, з яких випливає, що губернатори зобов'язані !!! …  забезпечити «правильний»  результат голосування. … ???   Тобто,  фальсифікації будуть масовими і системними !!! 

Набула поширення ганебна практика примушування громадян вступати до лав Партії регіонів під загрозою втрати посади, бізнесу, роботи, … !!!  Про це надходять повідомлення з усіх регіонів країни. Це стосується держслужбовців, працівників бюджетної сфери та усіх приватних підприємств !!!  Готується тотальна масова фальсифікація волевиявлення громадян України !!! 

Без найменшого сумніву можу сказати, що це робиться для того, щоб змусити людей і їхні родини проголосувати за ПРиматів на парламентських виборах. 

ПРдуни перетворилася на інструмент формування авторитарного диктаторського режиму, який в результаті олігархічного бездарного правління повністю втратив довіру громадян і тепер вже не має жодних шансів перемогти на виборах чесно !!!   

Як  ж  вони  нам  брехали -  «Жити краще будете вже сьогодні !», … а  живемо  вдвічі гірше /в багатющій державі з усіма  природними ресурсами !!!???/… ГЕТЬ таку брехливу владу !!!  Багато хто з нинішніх чесних членів  Партії регіонів вже соромляться своєї партійної приналежності,  … але назад дороги в них вже немає !!!

30

Комментарии

Гость: IGotired

131.10.11, 18:15

Мне глубоко пофиг мышиная возня. Пусть они в свою п...пу, а я в ихнюю буду.
Как правильно, а, как нет - знаю, что правильно, что нет, но! поддерживаю движуху !!!

  231.10.11, 18:55

  Геть брехливу владу !!!

   331.10.11, 19:04

   в пекло їх

    431.10.11, 19:23

    Меня ниразу никто не шантажировал! А где взять не брехливую владу, когда они все такие. " Проклят всяк, кто надеется на человека, ибо всякий человек лжив"

     531.10.11, 19:26Ответ на 2 от Степанов Я

     а где вы честную власть видели?

      631.10.11, 19:52Ответ на 5 от STRAWBERRY

      а хотя бы и в Грузии - у нах ГАИшники взяток не берут !!!

       71.11.11, 13:32Ответ на 5 от STRAWBERRY

       де ти бачив щоб в Европі брали хабарі ... і були відкати ???

        Гость: Бухтояр

        81.11.11, 15:48

        Уже много раз говорил . Факты надо выкладывать.
        Документы какието есть ?
        ну хотябы видео ?

         92.11.11, 07:09Ответ на 7 от Julia_21*

         я по Европам не ездила, но думаю, взятки берут и там, но делают это более аккуратно и реже, чем наши

          102.11.11, 17:37Ответ на 8 от Гость: Бухтояр

          пойди в любую больницу... и поговори с любым больным !!! у нас не просто коррупция, ... у нас тотальная коррупция !!!

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая