Лижню !


Груповий стрибок лижників.

Розслабтесь !Якщо  ви  трохи  втомились -- розслабтесь !

Хто є учасником бойових дій ?

       Останнім часом триває дискусія про статус учасника бойових дій, вірніше про його, начебто, відсутність....     

         Проте такий документ існує: 

"Постанова від 8 лютого 1994 р. №63 "Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального  захисту"

         Отже читаємо - держава Україна вважає учасниками бойових дій наступних вояків: 

  „Західна Білорусія і  Західна Україна - 17 вересня 1939 р.- 28 вересня 1939 р.  (воз'єднання з СРСР) ;

  Територія України,  Білорусії, Латвії,  Литви, Естонії  - 1944 - 1951 роки

(ліквідація диверсійно-терористичних груп, бандитизму)”  

Тобто зараз держава Україна шанує тих, хто колись фактично воював проти українського народу, учасників АТО в цьому списку немає….

Яка ваша думка з цього приводу:  

1.     консервативна

2.    ліберальна:

3.    радикальна:

4.    ваша точка зору.


83%, 5 голосов

0%, 0 голосов

17%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Цар степу будяк !


   Кожного  літа  в  українському  степу  виростає  БУДЯК !  Розкритикований  свого  часу  публіцистами  і  поетами  (проживаючими,  як  правило,  в  містах)  за  свою  колючість  та  витіснення  корисних  рослин  з  господарських  полів,  він  стає  на  вахту  кожного  літа.  І  стоть,  ні  на  кого  не  схожий,  гордо  та  непідступно!  Він  не  червоний,  як  МАК  чи  ТРОЯНДА;  він  не  жовтий,  як  ЛІЛІЯ;  він  не  білий,  як  КАЛЛИ,  він  фіолетовий.  Його  критикували  за  некорисність:  його  ж  бо  не  поставиш  у  вазу,  не  подаруєш  коханій,  ба,  навідь  тещі  не  подаруєш,  бо  кому  охота  руки  собі  колоти....Нелюбимий  усіма,  він  стоїть....Зараз  з  нього  роблять  ліки,  РОЗТОРОПША  називаються.....

Спогади про Крим


необроблена  кримська  галька....

Про автономію, федералістів і ... "федерастів"...Автономна Радянська Соціалістична Республіка Німців Поволжя

  У 1762 і 1763 роках російська імператриця Катерина II своїми маніфестами запросила жителів європейських країн переїхати до Росії і оселитися на берегах річки Волги. На запрошення відгукнулися тисячі жителів з німецьких держав.
   З 1764 по 1768 рік у Поволжі на територіях сучасних Саратовскої і Волгоградської областей було утворено 106 переселенських колоній , в яких на той час проживали 25 600 чоловік. До початку XX століття в Поволжі було 190 колоній з населенням 407 500 чоловік, переважно німців , яких з кінця XIX століття офіційно називали « німці Поволжя » або « поволзькі німці» (нім. die Wolgadeutschen )
    19 жовтня 1918 декретом РНК РРФСР з частини територій Саратовської і Самарської губерній була утворена перша в РРФСР автономна область - автономна область німців Поволжя
     Відразу після початку Великої Вітчизняної війни ніяких санкцій проти німців АРСР не послідувало : у радянського керівництва залишалася надія на швидкий розгром вермахту , але, головне , було необхідно почекати , поки німці зберуть урожай ( АРСР НП була одним з найбільш продуктивних аграрних регіонів СРСР). Коли стало ясно , що фронт швидко рухається на схід , ВСІ німці Поволжя Указом Президії Верховної Ради СРСР від 28 серпня 1941 року було звинувачені в недонесении на «тисячі і десятки тисяч диверсантів і шпигунів » Німеччини і виселені в Казахську РСР , Алтай і Сибір .
    Процедура депортації була чіткою , вже відпрацьованої процедурою (виселення фінів , поляків , литовців , латишів , естонців , корейців та ін.)
    Але  юридично АРСР Німців Поволжя так і не була скасована.
    На початку 1990х була спроба відновити автономію .
    У 1991 Росія прийняла Закон « Про реабілітацію репресованих народів» , він передбачав і відновлення АРСР НП . У травні того ж року представників радянських німців прийняв Президент СРСР М . Горбачов. Було вирішено : АРСР НП треба відновити.
     Але на початку 1992 - го Б . Єльцин , виступаючи в Саратовській області перед розігрітим мітингом , попередньо теж розігрітий , зробив « відповідальну заяву »: « Жоден будинок не буде знесений заради німців Поволжя ! ». І запропонував репресованому народу селитися на військовому полігоні Капустін Яр , де « земля , правда , начинена снарядами » , але нехай німці їх викопують . «І Німеччина нехай допоможе» , - показав він свою , гаранта Конституції , дотепність .
    Сьогодні ситуація коротко така: 
  народ вже 72 роки як не реабілітований ;
 2,5 мільйона російських німців , не витримавши , виїхали в Німеччину 
 ( збиток від виїзду - мінімум 100 млрд доларів США . )

Кто есть кто ?


тайное  становится  явным ?

12 граней сприйняття: стакан наполовину повний або напівпорожній

1 . Буддизм : стакану насправді немає .
2 . Соліпсизм : стакан є тільки у мене . А весь світ - моє алкогольне марення .
3 . Іслам : немає стакану крім самого стакану .
4 . Іудаїзм : ну чому це стакан наполовину порожній тільки у нас ?
5 . Православ'я: стакан наполовину порожній за гріхи наші .
6 . Католицизм : стакан наполовину порожній тільки у поганих людей.
7 . Фрейдизм : в дитинстві вам недоливали .
8 . Стоїцизм : так, стакан наполовину порожній , бо так мені і треба.
9 . Комунізм : кожен має право на повний стакан.
10 . Соціалізм : стакан порожній . Зате у всіх однаково .
11 . Йоги : ти і є стакан і ти є його вміст.
12 . Пєлєвін : стакан не порожній і не повний. Це й не стакан зовсім. І це не ти на нього дивишся , а стакан дивиться на твою проекцію його думок про те , чим ти хочеш здаватися самому собі . Чи не хочеш.

50%, 2 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

25%, 1 голос

25%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Як потопили чорноморський флот

    У 1918 році значна частина кораблів Чорноморського флоту підняла синьо-жовті прапори і присягнула на вірність народу України. Але чомусь про ці факти ми не прочитаємо у жодному підручнику....

    Отож, звернімося до фактів. Чорноморський флот було створено у 1783 році. І навряд чи сьогодні можливо підрахувати, хто більше, росіяни чи українці, будували його кораблі і фортеці, порти і берегові батареї, пролили крові у битвах і солоного поту в роботі. Незаперечно доведено одне: землю цю для слов’ян здобували і багнети російських солдатів, і шаблі українських козаків, які разом гинули у численних битвах з турками та татарами.  

    Свідоцтвом цьому може бути меморіал загиблих моряків в місті на Дніпрі (бувшому Катеринославі) – Севастопольському парку.
    Навесні 1917 року, коли сконала Російська імперія, Чорноморський флот мав близько 400 бойових кораблів усіх класів та допоміжних суден, на яких загалом служило понад сорок тисяч матросів та офіцерів.

Флот мав окрім допоміжних сучані кораблі - 7 лінкорів, 2 крейсери, 22 ескадрених міноносці (есмінці), та 4 міноносці.

   Ось навколо цих 35 кораблів і розгорнувся основний конфлікт у квітні 1918 року. Передбачаючи, що флот остаточно візьме під свій контроль уряд української Центральної Ради, який був союзником кайзерівської Німеччини, російська Рада Народних Комісарів наказала флоту 23 квітня залишити головну базу в Севастополі і перебазуватися в Новоросійськ.
Сім днів на флоті, в усіх частинах і на кораблях, вирувала гаряча дискусія: йти до Новоросійська чи стати на бік Центральної Ради і підняти синьо-жовті прапори? Питання про евакуацію флоту та його майна було поставлено для обговорення на засіданні Севастопольської Ради.

Рада прийняла рішення про тимчасове припинення евакуації , а 29 квітня в Севастополі на нараді представників Чорноморського флоту було ухвалено рішення: розпорядження російського уряду не виконувати, флот передати Центральній Раді. Тоді адмірал Саблін віддав наказ підняти на кораблях прапори Центральної Ради. В радіограмі до Києва він сповістив, що Севастопольська фортеця і флот підняли українські прапори.
    День 27 квітня 1918 року можна вважати за день народження Українського Військово-Морського Флоту.

Раднарком Росії на чолі з Леніним розпорядився негайно знищити бойові кораблі Чорноморського флоту, щоб не віддавати їх Україні.

Моряки зі сльозами на очах топили свої могутні бойові кораблі біля Новоросійського порту. 18 червня пішли на морське дно лінкор, 6 есмінців та 2 міноносці. Про трагедію у Новоросійській бухті написано багато.

У складі Військово-Морського Флоту незалежної Української держави, визнаної урядом Леніна, опинилися 6 лінкорів, 2 крейсери, 14 есмінців, з них 2 недобудовані, та 2 міноносці, а також десятки дрібних та допоміжних і учбових кораблів — всього близько 70 відсотків флоту.
 
 
http://fleet.sebastopol.ua/articles/88_ROKIV_TOMU_NA_ChORNOMORSKOMU_FLOTI_BULI_VPERShE_PIDNYaTI_UKRAYiNSKI_PRAPORI/printable/