≤ловайськ. ѕоверненн€ до дому. —тор≥нка 92-њ ќћЅр

  • 24.12.18, 19:45
Pavel Netesov
КÐÂ∞дÃСÂИи ÃÂЈ ÐÂЖÃÂїÃÂ¾ÃÂ²ÃÂ∞йÃСÃСŒÐºÐÂ∞ в 2014 ÃСÂИоÃСÂЖÃСÂЦ / ÃСÂДоÃСÂВо facebook.com/goldznak.ua

” мереж≥ показали фото ≥ в≥део, де можна побачити насл≥дки под≥й в ≤ловайську в серпн≥ 2014 року. ѓх на своњй стор≥нц≥ у Facebook опубл≥кував волонтер проекту У≈вакуац≥€ 200Ф ѕавло Ќетьосов. У нига про ≤ловайськ залишилас€ невиданою. Ѕрехн€ щодо Ущасливоњ дол≥Ф 92-њ бригади залишилас€ брехнеюЕ ќсь чому € вир≥шив викласти частину матер≥ал≥в у вигл€д≥ цього в≥део. ћи потребуЇмо правди, €кою б г≥ркою вона не булаФ, Ц написав в≥н. Ќа запис≥ й фото можна побачити знищену техн≥ку «—” та загиблих б≥йц≥в.

23 серпн€ 2018 року ми розгорнули свою пересувну виставку Ѕлокпост ѕамТ€т≥ на ћихайл≥вськ≥й площ≥, навпроти мемор≥ального комплексу —т≥на народноњ памТ€т≥ загиблих за ”крањну 2014-2018 p.p. ќдночасно з нами на площ≥ зробили виставку в≥йськовоњ техн≥ки п≥д б≥лими прапорами ”кроборонпрому, €ку урочисто в≥дкрив ѕрезидент ”крањни Ц ѕетро ѕорошенко. «г≥дно протоколу цього заходу, в≥дв≥дуванн€ першою особою держави нашоњ експозиц≥њ не планувалос€, але, мабуть, ѕетро ќлекс≥йович побачив Їдиний державний прапор на ус≥й величезн≥й ћихайл≥вськ≥й площ≥, зм≥нив маршрут та п≥шов просто на нас. —п≥лкувалис€ ми вже б≥л€ банер≥в, на €ких було представлено анал≥тичн≥ дан≥ по пошукових роботах в район≥ ≤ловайська. ѕрезидента зац≥кавила саме ц€ схема. я в≥дпов≥в, що це знищена рос≥йськими окупантами, 28 серпн€ 2014, колона ротно-тактичноњ групи девТ€носто другоњ окремоњ механ≥зованоњ бригади «бройних —ил ”крањни. ѕор€д сто€в начальник генерального штабу «—”, генерал ¬≥ктор ћуженко, €кий, пом≥тно нервуючи, сказав що цей п≥дрозд≥л виконав своЇ завданн€ та вийшов з ≤ловайську без втрат у техн≥ц≥ та особовому склад≥. я в≥дпов≥в, що може й пов≥рив би вам, пане генерале, але ось, бачите на схем≥ таки чорн≥ рисочки? “ак це позначен≥ загибл≥ хлопц≥, €ких ми збирали власноруч та повертали додому. ѕот≥м ми розмовл€ли по ≥нших схемах та фото, на €ких заф≥ксован≥ сл≥ди рос≥йських в≥йськових. ѕрезидент в≥дм≥тив, що дуже зац≥кавлений у таких фактах та попросив дати мою в≥зит≥вку секретарю –ЌЅќ “урчинову. ѕот≥м ус≥ п≥шли. Ќаша робота так н≥кого ≥ не зац≥кавила .  нига по ≤ловайську залишилас€ невиданою. Ѕрехн€ з приводу Ущасливоњ дол≥Ф 92-оњ бригади залишилас€ брехнеюЕќсь чому € вир≥шив викласти частину матер≥ал≥в, у вигл€д≥ цього в≥део, €ке ви можете подивитись за цим посиланн€м. ћи потребуЇмо правди, €кою б г≥ркою вона не була. ѕопередн€ верс≥€ в≥део була видалена адм≥н≥страц≥Їю FB, так само може статис€ й цього разу, тому роб≥ть репости, збер≥гайте текст та в≥део. –азом ми сила! —лава ”крањн≥. я ѕјћТя“јёЕѕјћТя“ј…“≈ тепер ≤ ¬».

https://youtu.be/NAJPODInZSA 

 

 ÃÂŸÃÂ¾ÃÂ´ ÐÂШÃÂїÃÂ¾ÃÂ²ÃÂ∞йÃСÐºÐ¾Ð¼ 

ƒов≥дка ”Ќ≤јЌ. 28 серпн€ 2014 року украњнськ≥ в≥йська, €к≥ складалис€ переважно з добровольчих батальйон≥в, потрапили в оточенн€ в ≤ловайську ƒонецькоњ област≥. «а даними —Ѕ”, п≥д ≤ловайськом на той час перебували 3,5 тис. рос≥йських в≥йськових.
¬ н≥ч на 29 серпн€ президент –‘ ¬олодимир ѕут≥н звернувс€ до бойовик≥в ≥з закликом в≥дкрити гуман≥тарний коридор дл€ украњнських в≥йськових, €к≥ опинилис€ в оточенн≥. 29 серпн€ вранц≥ украњнськ≥ в≥йськов≥ двома орган≥зованими колонами почали рух з м≥ста за попередньо погодженими з рос≥йською стороною маршрутами. ќбидв≥ колони п≥д час виходу з м≥ста були розстр≥л€н≥ бойовиками ≥ рос≥йськими регул€рними в≥йськами. ѕ≥д час ≤ловайського котла загинули 366 в≥йськових, ще 429 Ц отримали пораненн€ р≥зного ступен€ т€жкост≥, а близько 300 Ц потрапили в полон. ¬≥с≥м украњнських б≥йц≥в, €к≥ воювали в оточенн≥ п≥д ≤ловайськом у серпн≥ 2014 року, вже три роки залишаютьс€ в полон≥ бойовик≥в.

https://relicfinder.io.ua/v3145dfa8c187f1272963d778fb38ca45

ÐÂЧобÃСÂИÐÂ∞ÃÂґÃÂµÃÂ½ÃÂ½ÃС ÃÂ¼ÃÂ¾ÃÂґÃÂµ мÃСÂЦÃСÃСÂВиÃСÂВи: 1 оÃСÐ¾Ð±ÐÂ∞, мем ÃСÂВÐÂ∞ ÃСÂВекÃСÃСÂВ

—татт€ про те що накип≥лоќстанн≥й час став пом≥чати що за под≥€ми  пол≥тики та в≥йни €к≥ калейдоскоп≥чно зм≥нюютьс€ у нас перед очима, за патр≥отичними гаслами та закликами, дуже багато з нас забули. ј ради чого ж збиравс€ ћайдан, €к≥ були тод≥ прагненн€ людей , про що мр≥€лос€, ≥ заради чого люди клали своњ житт€Е «даЇтьс€ це був ™вропейськ≥й виб≥р??, наче так?  ј ще здаЇтьс€ дуже хот≥ли щоб не було корупц≥њ,  та  хот≥ли покаранн€ дл€ зухвалих здирник≥в-чиновник≥в  та зрадник≥в депутат≥в. ’от≥ли п≥двищенн€ життЇвого р≥вн€ та справедливост≥, викор≥ненн€ кричущоњ соц≥альноњ несправедливост≥Е.здаЇтьс€ такЕ ј що , у нас тепер, у нас тепер в≥йна. ¬≥йна кого ≥ за що?-  ¬≥йна одного народу з ≥ншим заради свого визначенн€?? Ц Ќ≥≥.. ¬≥йна одних ол≥гарх≥в з ≥ншими за своњ ≥нтереси?? Ќ≥!!! ≤ ще багато раз≥в Ќ≥≥≥≥≥!!!! ÷е в≥йна ол≥гарх≥в з≥ своњми Ќј–ќƒјћ» задл€ пануванн€ над ними!!!

 ≤ €к т≥льки десь з'€вл€Їтьс€ хоч найменша небезпека дл€ њхнього пануванн€, €к вони зл≥таютьс€ один одному на допомогу.≤ заради  свого пануванн€ вони готов≥ кидати в жорна в≥йни тис€ч≥ ≥ тис€ч≥ людей  п≥д патр≥отичний лемент —¬ќѓ’ «ћ≤ ≥ в≥двол≥кати њх в≥д справжн≥х проблем житт€,Ќадуманими небезпеками.  —творювати образи ворог≥в,та провокувати справедливий гн≥в, ≥ п≥д  гаслами под≥бними до , " айдани або смерть "   Ђта  Ѕоже  ата бережиї, в котлах людськоњ дурост≥ та ненавист≥ готувати криваве вариво на жертву своЇму богов≥ ћамон≥ .

 

Ѕоже €к же це прим≥тивно, але €к не дивно , це д≥Ї!!!

Ќевже ми так ≤ не навчилис€ думати ≥ просто бачити те що д≥Їтьс€, не десь там, а у нас перед очима, в наш≥й крањни, нашому м≥ст≥ . ћи так ≥ не змогли порвати кайдани нашоњ св≥домост≥,ми так ≥ не змогли розглед≥ти нашого справжнього ворога ≥ його сатанинську груЕ.Ѕо €кщо б розглед≥ли ,то тод≥ б ми вже мали хоча б щось уже с цим робили ,ј нараз≥ маЇмо повне нерозум≥нн€ та подив  з того що д≥Їтьс€Е


Ѕогдан

–ос≥йський генерал поњде додому з ”крањни в трун≥.

  • 22.01.15, 22:26
ƒонецька група украњнських партизан "“≥н≥" орган≥зувавши зас≥дку на патруль пол≥цањв в передм≥ст≥ ƒонецька, знищила генерал-майора ¬— –‘ ѕавлова ѕетра √еннадьЇвича

ѕро це говоритьс€ на стор≥нц≥ в Facebook украњнського б≥йц€ ќлександра √ладкого, передаЇ ÷ензор.Ќ≈“.

"«а ¬олноваху! «а загиблу 14-ти л≥тню украњнку! ƒонецька група партизан " “≥н≥" орган≥зувавши зас≥дку на патруль пол≥цањв в передм≥ст≥ ƒонецька, не розраховувала на таку удачу. «ахопивши в полон трьох пол≥цањв, двоЇ пол≥цањв були просто "орки" ≥ були розстр≥л€н≥ на м≥сц≥, трет≥м ви€вивс€: ѕавлов ѕетро √еннадьЇвич. √енерал майор ¬— –‘. ќперативне управл≥нн€ «бройними —илами. «а своЇ житт€ ≥ свободу в≥н запропонував "“≥н≥" один м≥льйон долар≥в. ¬≥дпов≥дь "“≥н≥" - " ƒо сраки твоњ долари. Ѕатьк≥вщина не продаЇтьс€"!. Ѕезславно здохлий пес кремл≥вського х*ла п≥сл€ короткого допиту на фото внизу", - говоритьс€ в пов≥домленн≥.


"÷е другий генерал ¬— –‘ знищений загоном "“≥н≥". ѕерший - 16.11.14г в “ельманово генерал јндрейченко —. 18.01.15г в 05: 00 в нп “ельмоново група донецьких партизан "“≥н≥" спровокувала б≥й м≥ж пол≥ца€ми лу√јндон≥њ ≥ ¬— –‘. ѕ≥дсумок: ¬ "м≥нус≥" - 30 пол≥цањв ≥ 10 кадир≥вц≥в. —ьогодн≥ 19.01.14г в 04: 00 на блокпосту нп —аханка отминусовали трьох французьких найманц≥в ≥нструктор≥в ( у х*ла кремл≥вського, що своЇ рашиське м'€со зак≥нчуЇтьс€??? ). 200-й - Jeremy MARTY позивний (”читель). 300-е - 2е найманц≥в, даних немаЇ. ¬≥дпрацювали њх з трофейного ))) м≥номета, один постр≥л, троЇ "м≥нус")) –азом: 200-х - 4, 300-х - 2. ѕо 40 "в м≥нус≥" пол≥цањв ≥ чеченц≥в за 18.01.15г - дан≥ по 200-м ≥ 300-м уточнюютьс€. ѕродовженн€ триваЇ... —Ћј¬ј ” –јѓЌ≤", - пише √ладкий.

“аЇмниц≥ ћайдану в≥дкриваЇ NY T.

 

я прочитав цю статтю ще учора, але не постив, тому що вона була англ≥йською. —татт€ ц≥кава, так що рекомендую. Ќу ось ≥ украњнський переклад: " –озсл≥дуванн€ The New York Times : причиною поразки януковича стала зрада його союзник≥в.
   
јмериканська газета The New York Times провела розсл≥дуванн€ причин поразки ≥ втеч≥ колишнього украњнського президента ¬≥ктора януковича. ¬иданн€ опитало найближчих соратник≥в пол≥тика, колишн≥х командир≥в украњнських служб безпеки ≥ д≥йшло висновку, що одн≥Їю з причин пад≥нн€ януковича стало те, що найближче оточенн€ пол≥тика кинуло його напризвол€ще, а верховна –ада прийн€ла р≥шенн€ повернути служби безпеки додому.

   "–озсл≥дуванн€ The New York Times про останн≥ години влади пана януковича - ірунтоване на ≥нтерв'ю з ключовими гравц€ми, включаючи колишн≥х командир≥в "Ѕеркуту" ≥ ≥нших сп≥вроб≥тник≥в служб безпеки, ірунтоване на записах телефонних розмов ≥ ≥нших документах - показуЇ, що президент був не ст≥льки поваленим, ск≥льки кинутим напризвол€ще своњми союзниками ≥ що зах≥дна влада була здивована  ситуац≥Їю, що склалас€, €к н≥хто ≥нший, - говоритьс€ в статт≥, опубл≥кован≥й в американськ≥й газет≥. - ƒезертирство союзник≥в, викликане головним чином страхом, було прискорене захопленн€м протестуючими величезних запас≥в зброњ на заход≥ крањни. јле - при огл€д≥ останн≥х годин - не менш важливо, що сталас€ пан≥ка в ур€дових кругах, викликана спробами пана януковича налагодити мир".

   ¬ €кост≥ п≥дстав NYT наводить слова одного з командир≥в "Ѕеркуту" на ≥м'€ ¬олодимир. «г≥дно з його словами, п≥сл€ ≥нциденту з розстр≥лом актив≥ст≥в на ћайдан≥ 20 лютого вже стало зрозум≥ло, що багато представник≥в вищих ешелон≥в влади просто р€туютьс€ втечею, бо€чись в≥дпов≥дальност≥. “ак, того ж дн€ ¬олодимир намагавс€ додзвонитис€ до кер≥вництва украњнського ћ¬—, щоб отримати €к≥-небудь ≥нструкц≥њ, але телефони чиновник≥в вже були вимкнен≥. "ћ≥н≥стр зник ≥ н≥хто не м≥г в≥дпов≥сти на дзв≥нки", - признаЇтьс€ ¬олодимир. ќтримавши в≥д сп≥вроб≥тник≥в ћ¬— раду б≥гти, "€к зробили ус≥", ¬олодимир зв'€завс€ з опозиц≥йним украњнським депутатом —ерг≥Їм ѕашинським ≥ попросив дозв≥л на те, щоб покинути  ињв.

   ќдин з командир≥в украњнського спецп≥дрозд≥лу "јльфа" ќлександр ’одаковський за€вив NYT: "ћи почали розум≥ти, що немаЇ н≥€кого центрального ур€ду, що воно повн≥стю розпалос€. ћи зрозум≥ли, що посередництво Ївропейц≥в н≥ до чого не приведе". јмериканська газета в≥дм≥чаЇ, що разом з б≥льш≥стю украњнських командир≥в ’одаковський вважав, що жорстка реакц≥€ оф≥ц≥йного  иЇва на д≥њ протестуючих в листопад≥ або грудн≥, можливо, могла очистити ћайдан в≥д проЇвропейських протест≥в. ѕроте, ’одаковський в≥дм≥тив, що атмосфера в ел≥тних п≥дрозд≥лах тод≥ сильно пом≥н€лас€. "”с≥ розум≥ли, що ур€д не збираЇтьс€ робити €к≥-небудь р≥шуч≥ д≥њ. ћи зрозум≥ли, що ус≥ злочини, €к≥ ми збиралис€ вчинити, щоб очистити площу, будуть пов≥шен≥ на нас".

   ƒавн≥й союзник януковича пол≥тик ≤нна Ѕогословська, €ка порвала контакти з ним п≥сл€ його р≥шенн€ не п≥дписувати угоду з ™вропейським союзом, за€вила в ≥нтерв'ю NYT, що втеча опального украњнського л≥дера була викликана передус≥м розпор€дженн€м ¬ерховною рад≥ 20 лютого повернути ус≥ украњнськ≥ силов≥ п≥дрозд≥ли в казарми. «а словами Ѕогословськоњ, парламент разом з правл€чою ѕарт≥Їю рег≥он≥в в≥дмовивс€ в≥д украњнського пол≥тика. "÷е був момент, коли янукович зрозум≥в, що нав≥ть парламент не був на його боц≥", - за€вила Ѕогословська, додавши, що у колишнього президента не було н≥€кого вибору.

   ”крањнський пол≥тик ћихайло ƒобк≥н за€вив американськ≥й газет≥, що раптовий в≥д'њзд сил безпеки повн≥стю застав президента ≥ його оточенн€ зненацька. „иновник розпов≥в, що коли в≥н вигл€нув з в≥кна буд≥вл≥ президентськоњ адм≥н≥страц≥њ, то був шокований тим, що м≥л≥ц≥€ "залишаЇ своњ щити ≥ с≥даЇ в автобуси". ћ≥н≥стр закордонних справ ѕольщ≥ –адослав —≥корський, €кий був в той момент в  иЇв≥, розпов≥в, що впродовж 45 хвилин п≥сл€ ухваленн€ р≥шенн€ про поверненн€ силовик≥в додому украњнськ≥ сп≥вроб≥тники ћ¬— п≥шли "не лише в≥д президентського комплексу, але ≥ в≥д ус≥х ур€дових буд≥вель". NYT в≥дм≥чаЇ, що згодом м≥н≥стр закордонних справ –ос≥њ —ерг≥й Ћавров говорив —≥корському, що янукович був усунений в≥д влади в результат≥ озброЇного перевороту, на що глава польського ћ«— в≥дпов≥в: "÷е був не переворот. ”р€д припинив роботу".

   “ого дн€, коли украњнськ≥ протестуюч≥ захопили буд≥влю президентськоњ адм≥н≥страц≥њ ≥ резиденц≥ю януковича, колишн≥й украњнський л≥дер записав останнЇ публ≥чне телев≥з≥йне зверненн€ перед своњм в≥д'њздом в –ос≥ю, пише американське виданн€".

англ ориг≥нал: http://nyti.ms/1BDM141

“рохи позитиву

  • 28.11.14, 01:29


Ќафта 110 $ - ћи змусимо бандер≥вц≥в в≥дпов≥сти за своњ злод≥€нн€! янукович - лег≥тимний президент ”крањни!  рим маЇ право на самовизначенн€!
Ќафта 100 $ - ... хоча, безумовно, так≥ дел≥катн≥ питанн€ краще обговорювати за столом переговор≥в.
Ќафта 90 $
 - “епер уже очевидно, що янукович - злочинець. ћи стали жертвою власноњ дов≥рливост≥.
Ќафта 80 - “еритор≥альна ц≥л≥сн≥сть братньоњ крањни ≥ дотриманн€ положень Ѕудапештського меморандуму завжди були дл€ нас первинн≥.
Ќафта 70 - Ћаскаво просимо, јрсен≥й ѕетрович! „аю? Ќав≥що дозиметр?
Ќафта 60 - ѕередислокац≥€ флоту в Ќоворос≥йськ зд≥йснюЇтьс€ в плановому режим≥.
Ќафта 50 - ћи поважаЇмо виб≥р народу  убан≥. ѕросимо наших турецьких партнер≥в пропустити флот через Ѕосфор.
Ќафта 40 - јллаху акбар, дорог≥ сп≥вв≥тчизники! ѕ≥сл€ вимушеного в≥дходу ¬олодимира ¬олодимировича ...
Ќафта 30 - Dear Russian citizens ...
Ќафта 20 - ’лопц≥, а де тут у них зар€дка дл€ моб≥льного!
—траницы:
1
2
3
4
5
6
8
предыдуща€
следующа€