Трохи позитиву

  • 28.11.14, 01:29


Нафта 110 $ - Ми змусимо бандерівців відповісти за свої злодіяння! Янукович - легітимний президент України! Крим має право на самовизначення!
Нафта 100 $ - ... хоча, безумовно, такі делікатні питання краще обговорювати за столом переговорів.
Нафта 90 $
 - Тепер уже очевидно, що Янукович - злочинець. Ми стали жертвою власної довірливості.
Нафта 80 - Територіальна цілісність братньої країни і дотримання положень Будапештського меморандуму завжди були для нас первинні.
Нафта 70 - Ласкаво просимо, Арсеній Петрович! Чаю? Навіщо дозиметр?
Нафта 60 - Передислокація флоту в Новоросійськ здійснюється в плановому режимі.
Нафта 50 - Ми поважаємо вибір народу Кубані. Просимо наших турецьких партнерів пропустити флот через Босфор.
Нафта 40 - Аллаху акбар, дорогі співвітчизники! Після вимушеного відходу Володимира Володимировича ...
Нафта 30 - Dear Russian citizens ...
Нафта 20 - Хлопці, а де тут у них зарядка для мобільного!

Порошенко запустив російські війська в Україну!

  • 06.11.14, 06:51
Мінською угодою Порошенко запустив російські війська в Україну! Що далі? Винищить українців і через Конституцію визнає Малоросію?!

Після так званих «псевдовиборів», що відбулися на Донбасі 2 листопада, Порошенко виступив із черговою заявою, а точніше маячнею. Жодного слова про те, що в Україну зайшов московський агрессор зі своїми військами, ми так і не почули. Для нашого «однотурового» це не привід для стурбованності і прийняття відповідальних і рішучих рішень. У нього інші проблеми: створення коаліції. Він тішиться, що зумів провеси під своїм «сонцесяйним» іменем найбільше людей до парламенту і тепер впевнений, що«Блок Порошенка з цим завданням гідно впорається». Це як натяк для Яценюка, щоб не дуже висовувався і знав своє місце. Тим більше, що Арсеній Петрович подав коаліційну угоду, яка всього на всього написана на «декількох папірцях», а «європейські норми» вимагають цілі томи, як це зробив сам Петро, розписавши наше майбутнє до 2020 року. (Хай Бог збавить, щоб і нам геть відібрало розум так довго його терпіти та ще й жити за його «новими» правилами). Як сказав президент, навіть сама Ангела Меркель вважає за потрібне написання "товстої угоди". А без неї і Володимира Путіна він, як уже відомо, не годен прийняти жодного рішення.

Порошенко тішиться ще й тим, що на сході України нарешті при його «правлінні» вибори пройшли вільно, хоча там і підтримали «не героїв нашого часу». Кого влада взяла у свої списки, підтасувала на мажиротарні округи і допустила взагалі до виборів – таких «героїв» і маємо. І з цими «героями» Порошенко збирається проводити реформи, бо «вони стоять на позиціях єдності України». Правда, Порошенко втримався, аби чесно додати: єдності з Кремлем. Саме таке завдання отримав Президент зі своєю командою, отримавши дозвіл у Путіна на вибори. А ще створити усі необхідні умови, аби Росія нарешті увердила в українській державі малоросійську губернію. Кремлівський монстр навіть на час передвиборчої кампанії теж зімітував нібито перемир’я, про яке наш гарант талдичить від приходу на посаду президента. Правда, московський патрон Петра Олексійовича часу не марнував: маючи усі можливості провести ротацію, підсилити армію як особовим складом, так і великою кількістю військовї техніки, він їх використав.

Та Порошенка це геть не торбує. Не дивно, підписуючи Мінські угоди, він прекрасно знав, які завдання йому поставлені: зупинити наступ, оголосити мир, не забороняти розстрілювати наших воїнів і дозволити Путіну вводити війська в Україну. Для цього навіть змінили кордони, щоб «гумконвої» могли безперешкодно постачати усе необхідне для подальшого наступу у глиб України і «розчищення» шляху до Криму.

Президент, розуміючи, що завдання виконав на відмінно, одразу оголосив про «скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини». Вибори, які влада мала там зупинити, але не зупинила (бо, бачте, могло постраждати мирне населення(!), зараз воно не страждає), стали приводом, щоб показати своє «далекоглядне мислення» і зупинити навіть свої «власні рішення». Одним словом, вони зробили свою справу: дали старт Путіну для подальшого воєнного втручання у відстоювання прав «русскага народа». А тому й кордони залишилися ті, які передбачені у Мінську… Тобто кавалок української території передали Московії під ще одну військову базу.

А стріляти нашим військам боронь, Боже! Порошенко наказав: «Терпіть»! Терпіть ГОЛОД, ХОЛОД, ОБСТРІЛИ, бо ще не все «порішали» із Путіним. Лавров дав завдання зупинити АТО? Дав. Петро й зупинив, адже «українське керівництво залишається прихильником стратегії пошуку мирних шляхів у врегулювання проблеми на Донбасі». Нашого президента не турбує, що військова техніка Росії мало того що спокійно перетинає українські корони, а й перефарбовується в кольори української. В часи Другої світової війни москалі переодягали своїх чекістів та сексотів у форму УПА, які винищували мирних людей, у цю війну вони навіть техніку під українську маскують, щоб знову кричати на весь світ, як бандерівські фашисти вбивають своїх громадян. І Порошенко слідом за ними теж буде своїм паршивим писком повторювати про бандитів на Донбасі.

А ще закликати Захід до введення нових санкцій проти Москви. Цікаво, чи зважиться хтось із західних політиків вголос сказати нашому «однотуровому і сонцесяйному» припинити виробництво цукерок на своїх підприємствах в Росії? І чи скажуть йому припинити продавати зброю Путіну – у цьому його підозрюють і, певно, небезпідставно, бо президент так і не дав чіткої відповіді кореспонденту, яка задала йому стосовно цих підозр запитання. Вивернувся і втік. І хоча ті санкції для Путіна, як мертвому припарка, одначе треба честь знати і не давати наказ платити гроші АГРЕСОРУ із золотовалютних запасів! А наш уряд дозволив «Нафтогазу» для фінансування «Газпрому» використати 3,1 мільярда доларів із резервів НБУ! Це в той час, коли наших хлопців на блокпостах уже підкормлюють «сепаратисти» (президент хвалиться, що їм передано «мішок цибулі і воду»), а термобілизна, закуплена Міноборони, розлазиться після першого прання.

Наступне завдання, яке стоїть перед ним і його «однойменною коаліцією»: провести децентралізацію. Та якщо перевести на нормальну українську мову значення цього слова у розумінні нашої влади, то воно означає федералізацію. А ще «ухвалити закон про створення там вільної економічної зони із спеціальним режимом торговельних відносин з Євросоюзом та Росією». Тобто тими мільярдами, які ми вже заплатили і ще маємо заплатити за газ, фінансування Кремля не скінчиться. Попереду нові торговельні оборудки із агресором. І якщо при минулій владі Донбас був і так зоною із «особливим статусом», де усі гроші, які мали поступати в державний бюджет, поступали або в офшори, або просто приховувалися, то тепер Петро докладе зусилля, щоб ці оборудки узаконити. А тому й тішиться перемогою на виборах – є з ким гендлювати.

Скажіть, оце все може говорити розумна людина? Ніколи! Російське військо в Україні для Петра такі собі забавки Володі Путіна… А смерть українських військових і мирних людей – тимчасове непорозуміння…

Та найнеприємніше, що народ це усе терпить. Слухає і ТЕРПИТЬ, як закликає Порошенко! Одразу пригадується картина, як на бойню ведуть безпорадну худобу, у якої в очах лише поблискують сльози, але рятунку уже нема. І нас брехлива влада своєю облудливою мовою теж потроху перетворює на худобу…

Джерело: http://svitua.com.ua/dymku-v-golos/pohlad/

Болюча розмова

  • 02.11.14, 16:03

- Ти пам'ятаєш мого заступника Бувало Олександра Івановича? Ти була у них в гостях в Києві після випуску, - запитав батько мене по телефону.
- Звичайно, пам'ятаю.
- Ось його телефон. Подзвони. Просто поговори. Тобі буде дуже пізнавальне упізнати думку цієї людини - українця в семи поколіннях. Я завжди з повагою відносився до нього. Розумна людина!
Олександр Іванович дійсно вражав своїм елітним вихованням, інтелектом. Добра людина! Світлий!
Після обміну люб'язностями ми, звичайно, поговорили про кошмар, що відбувається. Говорив в основному він. Я слухала. Так, літня людина, відставник, полковник. Служив в ставці. Старість не вплинула на світлий розум гідної і розумної людини.
- Розклад, Олюню, неймовірно болючий. Наша країна уперше має справу з таким жахливим явищем як війна з Росією. Я мав можливість говорити по цій темі з різними людьми. Мій син обіймає непогану посаду. Джерела різні. Тільки ось суть обговорюваних подій не відрізняється у самих різних людей. Я вже стара людина. Мені боятися нічого. Тому скажу речі незвичайні для розуміння.
Ти знаєш, що у будь-якій революції відсоток учасників складає не більше 15% від усього населення країни. Це аксіома революцій. Але під ейфорію перемоги потрапляє відсотків 75. Не менше. Так, українці заявили про себе світу як переможці. І світ із захватом оцінив Україну. Але світовий захват продовжився до того моменту, як тільки сталися вибори. Переходжу до самого болючого. Росія через це пройшла. А ми тепер через це проходимо. Уся відмінність тільки в тому, що росіяни не змогли зробити Майдан. Але усе інше, що стосується влади - під копірку!
Пояснюю. Людина, олігарх виділяє з мільярдів не гривен - доларів, зверни увагу, декілька мільйонів. На хвилі справедливої відплати він перетворюється на героя - він допомагав, він брав участь. Але насправді народ не може доки - підкреслюю, ПОКИ - побачити істину. А істина така: будучи украй неохайною людиною, що має зв'язки з кримінальним світом, і найсумніше - не афішовані зв'язки з Москвою - він із спокійною совістю переймає на себе правління країною. Не можна було нам це робити. З найпростішої причини - жодна людина з попередньої влади не повинна була потрапити на престол президента. Жоден! Заради цього і відбуваються революції. Але цей рвався до влади завжди, за всяку ціну. Були використані технології ті ж, що і при виборі Єльцина. Народ вибирає краще з гіршого.
Далі починає розвиватися все по спіралі: Європа ставить умову перед ним - негайно провести судову реформу і розігнати увесь уряд. Це елементарно у будь-якій країні, це принцип революції. Але він нічого зробити не може - кругом друзі і подільники. Це п'ята Ахіллеса будь-якого корупціонера: ти збагачуєшся за рахунок корупції, але на тебе збирається величезний компромат. І тобі завжди диктуватимуть умови інші особи. 
Результат - Європа відвернулася, відвернулася Америка. Вони відмовилися давати обіцяні гроші. Адже реформ він не провів в перший місяць, як обіцяв.
Але Європа робить пробну кулю для достовірності тих компроматів, які на нього лежать пачками!!!!! Вона виділяє 50 мільйонів євро для закупівлі необхідних речей для української армії. Результат той же самий, який ця людина демонструвала упродовж усього свого ганебного життя, - при вартості бронежилетів 40 євро їх проганяють за ціною 400! Ти розумієш! На крові своїх людей робляться гроші! 
Народ збирає перев'язувальні матеріали для своїх героїв - а генії влади гребуть і гребуть гроші.
Я все чекав, коли президент великої країни, який ми себе заявили, звернеться до народу з проханням про підтримку. Він зобов'язаний був сказати про розгін корупційної влади, про його особистий біль за кожного загиблого українця, фамільний, напам'ять озвучувати імена своїх героїв. І це в інших країнах норма будь-якого правителя. Але навіть це не зумів - хоча будь-який президент Європи, не говорячи про Америку, не сходить з екранів телевізора, викриваючи злодіїв і прославляючи героїв.
Він зобов'язаний був поінформувати Європу і Америку, що з Путіним він особисто ніяких переговорів звістки не буде - тільки через послів і тільки на самітах. Він і це не зумів. 
Свій бізнес, свої накопичення президент країни, де ведеться війна, був зобов'язаний використати на благо захисту України. Він прекрасно знає, скільки він нажив за рахунок народу. І Європа чекала цього. Європа чекала, коли він оголосить злочинцями усіх корупціонерів у владі. Нічого не зробив, тому що не може, він пов'язаний по руках і ногах.
Зате були закуплені браковані бронежилети, зате немає зимової форми одягу. Ти представляєш, до його приїзду вибудовують військових в зимовій формі, а після від'їзду - форму з них знімають. Точно як в Росії. під копірку! І наш народ говорить: він просто про це не знає. Так говорить і російський народ про Путіна - він теж не знає нічого. Ні, він знають більше, ніж ми. Вони знають, як показати себе народу і як потім цей народ взути. І я підійшов до найважливішого. Слухай уважно.
Так, Путін ворог, загарбник, Росія агресор. Але є щось страшне, і воно усередині України. Ми довірили країну людині, яка її розоряла разом з подібними до себе багато літ. Ми вибрали його! Він нічого не робить у боротьбі з крадійством. Але саме крадійство привело до того, що наші хлопці отримали кулю через бракований бронежилет. Так хто убив таких хлопців? Російська куля могла не убити, але злодії і злочинці допомогли цієї кулі досягти меті. Скільки таких загиблих? Ніхто не знає.
Гра триває. Народ не цікавить політиків. Їх цікавить тільки одно - вижати останнє для збагачення. Звідки у сина, якому 29 років, мільйонні накопичення в доларах? І я це знаю з офіційних джерел, у тому числі з європейських.
Я знаю - ведеться прихована гра олігархів. Народу, сп'янілому перемогою, дозволили вважати, що він вирішує сам свою долю. Найпідступніший хід нинішньої політики. Тому що народ перестає помічати очевидних речей. Він перестає аналізувати те, що лежить на поверхні. Ми великі - і все! Ми скинемо, якщо не сподобається. 
Дивися. Абсолютно непомітно преса починає в Україні затухати. Практично немає критичних матеріалів. Російська пише про Україну, українська - про Росію. Це основні теми. Річ у тому, що багато видань вже підконтрольні владі. І знову це вже випробувано в Росії. Саме так закручувалися перші гайки.
Коли люди після Майдану вийшли на площу з новими вимогами, влада оголошує їх бомжами, тихенько приглушаючи конфлікт. І наступним кроком буде ось що.
Кожного разу, коли треба буде протягнути закон по утиску прав народу, влада почне використати західні технології. Наприклад: у зв'язку з проникненням в Україну проросійських агентів, ухвалюємо закон про заборону мітингів, демонстрацій. Закон тимчасовий за канонами військового часу. Народ промовчить - адже все проти Росії. А закон ухвалюється якраз для того, щоб задавити протестний настрій в суспільстві. Війну з Росією використовують по максимуму для задушення демократії.
- А Крим, Донбас?
- Моя думка і думка інших аналітиків така: Україну збираються тихенько розділити по методу Росія-Китай. Нас чекають великі потрясіння. Я дуже хочу помилитися. Але я не помилився, коли передбачив, що гроші Європи використовують для збагачення ті ж самі "патріоти", які залишилися в країні. Я передбачив, що наших хлопців ця влада зраджуватиме.
Я розмовляв з нашим офіцером, учасником бойових дій. Він залишився без ноги. Він сказав: ми не устигали передислокуватися, а нас вже очікували ополченці. Нас зливали на самому верху. Використовуючи патріотичний дух, нас просто знищували. І я зрозумів чому: вбивають кращих за принципом Чечні. І взагалі війна йде за чеченським сценарієм. Там теж так само зливали своїх солдатів і офіцерів.
Найстрашніше, що зараз відбувається - це вбивство кращих синів України. Тому що саме ці люди здатні провести ще один Майдан. Так нехай краще воюють. Я не розумію, як можна посміхатися, фотографуватися з посмішечкою, коли твої сини і дочки гинуть, терплять в полоні. Не розумію. І це не розуміють гідні мої побратими.
Ми, офіцери, збиралися разом, щоб обговорити те, що відбувається. Розбіжностей серед нас не було. Картина зрозуміла.
- А шлях в Європу?
- Це не шлях в Європу. Це слова влади для підтримки свого іміджу. Європі не потрібна корупційна країна. Як і Росія не потрібна. Європу не можна назвати зрадником. Якою б Європа не була, але з корупцією вона боролася і бореться. Подивися, що зробив Лукашенко з Білорусією - він вичистив її від корупції за короткий час. Він прибрав з влади усю злодійську нечисть. Ось це правитель гідний.
- Олександр Іванович, а ваша думка про Яроше?

188048295

- Приємно знати, що він тобі відомий. Ярош - це людина, яка зі зброєю в руках захищає країну. Боюся, владі він небезпечний, тому що набирає очки. Його в народі більшість цінує. Саме тому я побоююся за його життя.
- Українці дуже болюче відносяться до свого президента. Ображаються, коли хтось нагадує про його минуле.
- Це пройде. Люди багато що не розуміють ще. Вони вірять в краще. Але краще ніколи не пов'язане з минулим, тим більше з таким минулим. Ця людина змінитися може тільки в один бік: жадати ще більше влади, багатства, безпеки. Це хвороба будь-якого олігарха. Будь-кого. Він не перетвориться на кривавого диктатора, як ваш президент, але гайки повкручує могутньо.
- Ви ненавидите Росію?
- Я об'єктивний. Гади розв'язали війну. Інші гади так розорили Україну, що армія виявилася без необхідного озброєння. Можна говорити, що ми не воювали, нас це особливо не хвилювало. Але від цього крадійство не стане називатися іншим словом. Коли подзвонив твій батько, він мені сказав: Олександр Іванович, рідний мій. - і, по-моєму, заплакав. Все стиснулося. Ми друзями були, друзями залишилися. Колись твій батько мені дуже допоміг. Я йому був відданий. Ми просто залишилися людьми. Ми розуміємо, що відбувається насправді.
Я усе життя прожив в Києві. Тут поховані мої батьки, бабусі, дідусі, прабабусі, прадідусі. Я обожнюю Україну. Тому мені найболючіше усвідомлювати, що війна ведеться і зовні, і зсередини. На крові своїх збагачуються ті ж самі покидьки. І я навіть вдячний Європі і Америці, які перестали давати гроші, тому що народ їх не отримає, а злодій знову присвоює левову частину собі.
- Можна я опублікую нашу розмову?
- Заради бога. Сам я інтернетом так користуватися і не навчився, але попрошу сина вас знайти. Тримайтеся в тому плані, щоб залишатися хорошими людьми. Я тебе дуже люблю, як і твою маму, вже покійну.
- Я вас теж люблю і пам'ятаю. Служба батька в Чехословаччині нерозривно пов'язана з вами. Спасибі папі, що з'єднав нас.
- Ми вже не побачимося. Я дуже хворію. Після смерті дружини стало порожньо. Скоро піду до неї.
- Рідна ви наша людина.
- А ти порівняй потім, що я сказав тобі, і як розвиватимуться події. Твій батько завжди говорив: Боюся я тебе, Олександр Іванович, нюх у тебе безпомилковий...
Поклавши трубку, я згадала, як чоловік невисокого зростання, благородний, добрий, розповідав історію про те, як в Києві, будучи курсантом, упіймав дівчинку-злодюжку. Справа була в 50-х роках. Упіймав, купив їй їжі. Дівчинці було майже 17 років, але виглядала років на 14. Вона була сиротою. Він запитав її: Заміж за мене підеш? Але врахуй. Служба на півночі. І вона погодилася.
Ізабелла Олексіївна. Прекрасна красуня. Обожнювала свого чоловіка і звала його Люлечка. Вони прожили разом 40 з гаком років у величезній любові. 
У Чехословаччині Ізабелла Олексіївна підібрала кошеня. Принесла додому. Олександр Іванович з докором сказав: Іза, ну як ми його вивеземо? А вона відповіла: Він мені нагадав. - І чоловік перебив: Вивеземо!
Цей кіт жил довго у них в київській квартирі, скромній, але напрочуд затишній. Рідкісні люди, приголомшливі!

Ольга Беляевская

Казахи розповіли Путіну правду про "славной русской истории".

  • 30.10.14, 18:59

Казахи зняли відео спеціально для коротишки-презика ФРІ вовочки путіна. Вони відповіли на відверту зневагу і показали, наскільки російська історія "славна".
 
Так, у відеоматеріалі розповідається про "старовину російського народу", який вкрав не лише свою назву, але і повністю переписав історію під свій манер.
 
Нагадаю, Путін заявив, що "Казахстан ніколи не був державою".


Армія США отримала право увійти до України.

  • 20.07.14, 16:44
Армія США отримала право увійти до України. Маккейн пригрозив Росії "Пеклом розплати"


Сенат США в першому читанні ухвалив законопроект згідно з яким Україні відтепер привласнюється статус американського союзника, без жодного членства в НАТО.
Цей закон зобов'язує Сполучені штати Америки у разі прямої військової агресії Росії проти України ввести свої війська на територію союзної країни для протистояння російському ворогові.
Раніше повідомлялося про перекидання 22 бомбардувальників ВПС США в Румунію.
Такий самий статус привласнюється Грузії і Молдові, з відповідними наслідками для бандкраїни Росії.
Проект переданий профільній комісії для підготовки до прийняття в остаточному читанні.
Проект передбачає надання статусу союзника, без членства в НАТО, на період, впродовж якого кожна з цих країн відповідатиме заданим критеріям, з метою передачі або потенційної передачі систем оборони або послуг оборони.
Проект рекомендує президентові США Бараку Обамі збільшити взаємодію Збройних сил США зі збройними силами України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Косово, Македонії, Чорногорії і Сербії, і посилити допомогу США і НАТО в забезпеченні безпеки цих країн.
Крім того, проект передбачає внесення змін до Закону про природній газ з метою застосування екстреної процедури затвердження експорту природного газу членам СОТ, і закликає Агентство США по міжнародному розвитку (USAID), Агентство по торгівлі і розвитку, Корпорація приватних міжнародних інвестицій (OPIC) і Групу Всесвітнього банку підтримати надання підтримки Україні, Грузії і Молдова експлуатації запасу природного газу, нафти і розвиток альтернативних джерел енергії.
Документ забороняє усім федеральним відомствам і установам робити які-небудь дії з метою визнання суверенітету Росії над Кримом або надання будь-якої іншої підтримки незаконній анексії Криму Росією. Крім того, він рекомендує держсекретареві зміцнити демократичні інститути, незалежні ЗМІ, політичні і неурядові організації держав колишньої Червоної Росії і активізувати освітній і культурний обмін з колишніми російськими колоніями в Червоній Росії, що мала самоназву "Радянський Союз", а також "СРСР".
Між тим сенатор Маккейн пригрозив Росії "Пеклом розплати". Він відмітив, що факти знищення російськими терористами малазійського літака будуть встановлені в ході розслідування.
"Якщо виявиться, що це результат дій або терористів, або ж самої Росії, які переплутали його (літак) з українським військовим літаком, я думаю, що для них настане Пекло розплати", - заявив він в ефірі американського телеканалу MSNBC.
Він підкреслив, що за останні декілька тижнів світ дізнався, "якими можуть бути можливості російських і проросійських бойовиків".
На сайті Маккейна з'явилася заява із закликом до негайної військової підтримки України.
"Це треба розпочати негайно з надання зброї, у тому числі протитанкових і протиповітряних видів зброї, про що українське керівництво неодноразово просило.
Це ганьба, що адміністрація США як і раніше відмовляється допомогти нашим українським партнерам з військовими можливостями", - підкреслив Маккейн

СБУ знайшла докази, як терористи ховали «чорні скриньки» збитого

  • 20.07.14, 13:59
b1-service

Служба безпеки України має факти того, що терористи ховають «чорні скриньки» зі збитого Боїнга-777.

Прес-служба відомства розповсюдила аудіо, на якому чути переговори бойовиків, які перебувають на місці катастрофи літака.

Так, один із співрозмовників, якого СБУ ідентифікувала, як командира батальйону «Восток» терористичної організації «ДНР» Олександра Ходаковського, цікавиться, чи знайшли «чорні скриньки».

«Давай, оперативно, Москва цікавиться, де «чорні скриньки». Доповіси мені, треба оперативно дізнатися», — говорить він.

Потім бойовик запитує, хто перебуває на місці, чи є там люди Стрєлкова.

«Наших товаришів зверху дуже цікавить доля «чорних скриньок». Це по Москві», — повторює Ходаковський.

Він наполягає на тому, що вони не повинні потрапити «в чужі руки», в тому числі і ОБСЄ.


Як відомо, терористи першкоджають проведенню слідчих дії не території, де був збитий літак Боїнг-777.

17 липня в Донецькій області зазнав краху пасажирський літак авіакомпанії Malaysia Airlines «Боїнг-777. За даними авіакомпанії, на борту літака знаходилося 298 осіб: 15 членів екіпажу і 283 пасажири.

На борту авіалайнера перебували 192 громадянина Нідерландів (один з них мав подвійне громадянство Нідерланди/США), 44 малайзійці (включаючи 15 членів екіпажу і двох немовлят), 27 австралійців, 12 індонезійців (серед них одне немовля), 10 британців (один із них мав подвійне громадянство Велика Британія/ПАР), чотири німці, чотири бельгійці, три філіппінці, один канадець і один громадянин Нової Зеландії.

За даними українських силовиків, літак збили з установки «Бук» терористи, яких забезпечує зброєю Росія.

Розвідка США дійшла висновку, що Boeing 777 «Малазійських авіаліній»,швидше за все, збили проросійські сепаратисти.

19 липня стало відомо, що озброєні бойовики, погрожуючи фізичною розправою, змусили рятувальників завантажити тіла 34 загиблих на свій автомобіль з метою доставки тіл до  Донецька.

Джерело: http://warfare.com.ua/2014/07/20/sbu-znajjshla-dokazi-yak-teroristi-khoval/

Хто підсвітив Бук або Боїнг збила Росія

  • 20.07.14, 12:17
20140717180757

Друзі, спочатку невеликий лікнеп в області ППО. Щоб збити літак на висоті 10 км - одного трактора з ракетами (типу "Бук", на фото вище) мало. Потрібний як мінімум ще один трактор з радаром (станція виявлення і цілевказівки), а також пересувний командний пункт, де буде обробка даних радара і управління пуском.
Але і це ще не усе.
Цей самий самохідний радар у ЗРК має дальність виявлення смішну - кілометрів 100. Що взагалі нічого. Щоб гарантовано чогось збити, він повинен мати "підсвічування" від радара далекого виявлення, який бачить кілометрів на 500 і більше. Крім того, якщо це не сучасний трьох-координатний радар, то до нього потрібний ще і  висотомір. А ще командний пункт потрібний окремий, де усе це оброблятимуть. І ось тоді усі ці хлопці засікають ціль, ведуть її і передають зенітникам заздалегідь, щоб ті підготувалися.
Радар далекого виявлення це ось така хрєнь.

0_9d17d_e2f8caa1_XL

А ось висотомір далекого виявлення.

f18cb1a6dc2e

І це ще не усе, там ще купа інших допоміжних автомобілів і тягачів аж до пересувної дизель-електростанції, машин зв'язку і ще бозна-що.

Ракетою по "Боїнгу" палили ополченці з району Донецька. Це ясно і Стрєлков сам визнав це, коли поспішив запостити в інтернет реляцію про збите українському Ан- 26. Який виявився малайським "Боїнгом - 777";.  Факт пуску ракети "земля-повітря" з Донецька підтвердили американські супутники, але тут і без супутників все ясно.

1468714

Ну що - буває, помилка вийшла. Так само 4 жовтня 2001 українська ППО збила Ту- 154 рейсом Тель-Авів - Новосибірськ. Після чого, до речі, послідували знущальні коментарі Кучми (у чому трагедія?) і багаторічна брехня, що Україна тут ні при чому.

Але з Донецьком все гірше, друзі. Тут не навчання, а війна. У літак стріляли, оскільки саме хотіли збити. І виникає питання: а хто підсвітив "Бук" сепаратистам? У ополчення ДНР/ЛНР радарів далекого виявлення немає. З РФ до них перегнали "Буки", але РЛС  -  до цього Путін (поки) не дійшов.  Бо це ціла колона вантажівок і тягачів, мішень та ще. Значить, "Бук" сепаратистів підсвічували з Росії.

Значить, на Путіну - кров 80 дітей і 200 дорослих загиблих 17 липня 2014 р. над Донбасом.

Джерело: http://www.szona.org/боинг-сбила-россия/

40 фактів про бандерівців, які заставлять вас посміхнутись

  • 04.06.14, 00:59
Igor Bezhuk

Адольф Гітлер був Провідником Берлінського Крайового Проводу ОУН, бандерівці розмножувались укусами, а дивізій “Галичина” насправді було п’ять – “Галичина”, “Вільна Галичина”, “Мертва Галичина” і “Вільна від москалів Галичина”. Ці та інші факти про бандерівців, які викликають у нас посмішку, на росіян наводять жах та паніку

1. Бандерівців видумав німецький Генштаб. Із вдячності німцям та із ненависті до Росії, росіян і всього русского бандерівці видумали Адольфа Гітлера.

2. Перші бронежилети появились у Радянському Союзі і прикривали тіло лише ззаду. Бо бандерівці завжди стріляли в спину.

3. На Західній Україні радянські військові пересувались парами, зв`язуючись спина до спини. Це заважало ходити, але страхувало від бандерівців, які завжди стріляли в спину.

4. Бандерівців фінансували німці. Мельниківців теж фінансували німці, але через інший банк. Для відмивання бабла.

5. Бандерівці ніколи не воювали з німцями. На жаль, німці часто про це забували і воювали з бандерівцями. При цьому вони не повертались до бандерівців спинами, і відбувалась страшна різня.

6. Бандерівців активно підтримували сіоністи – люті вороги СРСР. Вони навіть прислали їм із Палестини два єврейські медичні батальйони.

7. Бандері настільки не давала спокою слава Гітлера, що він написав книгу “Моє визвольне змагання”, де сформулював “остаточне вирішення польского питання” у “хрестовому поході на Волинь”.

8. Кажуть, що Бандера сидів у польському концтаборі. Це неправда. Поляки просто охороняли його від агентів НКВД, бо ненавиділи Росію.

9. Кажуть, що Бандера сидів у німецькому концтаборі. Це неправда. Він лікував хвору підшлункову у режимному санаторії СС.

10. Бандерівці завжди люто нападали на пацифікаційні команди поляків і вирізали всіх ущент. Хто не знає, пацифікації – це акції польських пацифістів по встановленню дружби з іншими народами тогочасної Польщі.

11. Бандерівці завжди діяли у лісах, а на відкриті простори виходили тільки вночі. Вони боялися сонячного світла.

12. На Західній Україні діяли загони НКВД, замасковані під бандерівців. Але їх швидко розкривали: у енкаведистів руки були по лікоть в крові, а у справжніх бандерівців – по плечі.

13. Бандеру, як і Бабая, насправді видумали москалі для того, щоб лякати ним дітей. Діти настільки в нього повірили, що вони матеріалізувались. Тільки Бабай носив галіфе, мав вуса і курив люльку.

14. Бандерівці під страхом смерті заставляли гуцулів масово виготовляти карпатські килими, які далі відправлялись Гітлеру. Із усіх килимів він найбільше любив гризти саме карпатські.

15. Поляки насправді настільки любили волиняків, що почали масово надавати їм медичну допомогу і проводити обстеження. З массового взяття аналізів крові з безіменних пальців селян почалась Волинська різня. Тупі бандерівці і досі стверджують, що її розпочали поляки.

16. Бандера був не просто карликом із великою головою і червоними очима. Він був цирковим ліліпутом із Літаючого Цирку Ріхтгоффена.

17. Бандера не був українцем. Він був іспанцем. Але старанно це приховував.

18. Шухевич не був українцем. Він був одеським євреєм, і справжнє його прізвище – Шухерович. Саме він підтримував зв”язки бандерівців із сіоністами.

19. Адольф Гітлер був Провідником Берлінського Крайового Проводу ОУН.

20. Бандерівці розмножувались укусами. Людина, покусана бандерівцем, нічим не виявляла себе до повного місяця; тоді виходила надвір, казала “свій, до свого, по своє” і перекидалась бандерівцем в кожусі і з обрізом.

21. Таким-сяким порятунком від укусу бандерівця був тільки один варіант – укус чекіста. Люди, укушені чекістами, ставали стукачами. Уночі вони виходили в ліс і стукали по ¬дереву морзянкою. Укушені бандерівцями стукачі просто умирали, і це давало підстави Православній Церкві(МП) їх відспівувати.

22. Бандерівські історики стверджують, що в УПА були навіть танк і літак. Це правда. Бандерівці взагалі любили красти все, що погано лежить.

23. Уніформу для УПА розробив Г’юґо Босс по особистій вказівці Розенберга.

24. Свій головний убір бандерівці називали “мазепинкою”. Цим вони підкреслювали свою ненависть до Росії, росіян і взагалі усього русского.

25. Бандерівці не користувались власними іменами, а тільки псевдонімами. Ця кримінальна традиція легко пояснюється: усі бандерівці були злочинцями.

26. Бандерівці люто ненавиділи і жахливо вбивали польських професорів і радянських учительок. Войовниче бидло завжди агресивно ставиться до освіти.

27. Найжахливішим винаходом бандерівців була так звана “Просвіта” – агітаційно-пропагандистські гуртки сектантського типу, що задурманювали населення і прививали їм ненависть до Росії, росіян і усього русского. Саме для їхньої діяльності бандерівці придумали НЛП, 25-й кадр, інфразвук, п’ятихвилинки ненависті і греко-католицьку церкву.

28. Бандеру називали “провідником”, бо до війни він ходив по електричках і перевіряв пасажирські квитки. Ось такий тупий був гумор у бандерівців.

29. Заступником Шухевича був американський шпигун Волтер Кук, нащадок того самого кровожерного пірата Джеймса Кука.

30. Бандерівці люто заздрили Гітлеру, бо у того було багато зручних бункерів. Тому вони рили собі бридкі вогкі землянки, у яких кишіли черви і миші. Бо бандерівці ніколи нічого не могли зробити належним чином.

31. Найлютіші і найкровожерніші бандерівці записувались у дивізію СС “Галичина”. У ній служило бандерівців більше, ніж усіх інших разом взятих народів СРСР у німців.

32. Насправді бандерівських дивізій було п”ять: “Галичина”, “Вільна Галичина”, “Мертва Галичина”, “Гітлерова Галичина” і “Вільна від москалів Галичина”. Саме тому бандерівці умудрились одночасно звірствувати в різних куточках світу.

33. Червоно-чорний прапор бандерівці розшифровували як “кров москаля на вкраїнській землиці”.

34. Символом бандерівців був тризуб. Неодмінним атрибутом всіх зборів бандерівців були поставлені вертикально вила-трійчата, на яких корчився живий росіянин.

35. По особистій вказівці Шпеєра бандерівцям постачали найсучаснішу німецьку зброю. З цього приводу Гіммлер зі Шпеєром посварився: внаслідок таких дій війська СС озброювались всяким дрантям тридцятирічної давнини.

36. Ісконно русскую “трьохлінійку” бандерівці називали “шестилінійкою”. Річ у тім, що пробивні характеристики зброї бандерівці визначали наступним чином: ставили у шеренгу десять росіян і стріляли в них одною кулею. “шестилінійка” пробивала наскрізь шість росіян. А StG.44 називали “дев”ятилінійкою”. Здогадайтесь, чому.

37. Бандерівці настільки ненавиділи все русскоє, що навіть повигадували якісь недолугі військові звання – “ройовий”, “кущовий”, “пасічний”, “хутірний”, “провідник”. Заступник “провідника” називався “напівпровідником”. А Гітлера бандерівці називали “Надпровідником”.

38. Для посвячення у бандерівці кандидат повинен був привселюдно вбити і розчленувати росіянина. І випити його кров. Кажуть, що Гітлера посвячували тридцять два рази. За його власними проханнями.

39. Бандерівці настільки ненавиділи Росію, росіян і все русскоє, що носили “вишиванки” – перешиті ісконно русскіє косоворотки.

40. Якби бандерівців не було, їх слід було би вигадати.

http://bf-109e.livejournal.com/221561.html


Про що не знали кримчани при приєднання Криму до Росії

  • 29.04.14, 12:26
І що варто знати жителям Донбасу - 41 пункт
Aналітики постаралися дізнатися у кримчан, які стали громадянами РФ, що їх здивувало в перший місяць життя в іншій державі. З’ясувалося, що можна перерахувати 41 пункт, що саме не знали кримчани, радіючи приєднанню Криму до РФ.
В умовах, коли багато жителів Донецької області в Слов’янську, Краматорську, Горлівці, Маріуполі піднімали російські прапори, а Президент РФ Володимир Путін назвав росіян та українців "єдиним народом", аналітики постаралися дізнатися у кримчан, які вже стали громадянами Росії, що їх здивувало в перший місяць життя в іншій державі . Виявилося, що можна назвати 40 пунктів, про що не знали кримчани, радіючи приєднання Криму до РФ. 

У чому відмінність життя, порядків, моралі та світогляду українців і росіян 

Виявляється, життя в РФ і Україні суттєво відрізняється: 

1. Горілка в Росії коштує мінімум 199 рублів (з 1 серпня - 220 рублів) і продається лише до 22.00. 

2. У РФ не можна збиратися на стихійні політичні мітинги, навіть якщо ти хочеш подякувати владі й особисто Володимиру Володимировичу Путіну. 

3. Приватникам в пляжний сезон на морі заборонено здавати за гроші туристам житло. Влада привчає росіян до сервісу пансіонатів, навіть якщо у них немає жодної зірки. 

4. У Росії загальна військова повинність, і служити доведеться не в Ялті або Гаспрі, а в Чечні, Дагестані, на Крайній Півночі чи Далекому Сході. 

5. Вагітним жінкам не варто сподіватися на пряму компенсацію за народження першої, другої, третьої і наступних дітей. У РФ:

 
- За народження дитини ви отримаєте одноразово 13.7 тис. рублів, яких не вистачить навіть на купівлю дитячої коляски; 
- За другу і наступну дитину виділяється "материнський капітал", який на руки не видається. Це гроші на майбутню освіту ваших дітей або поліпшення житлових умов. 

6. Любителі елітного відпочинку в Італії, Франції та на інших всесвітніх курортах з подивом можуть виявити, що їм заборонено виїзд за кордон з російським паспортом і кримської пропискою. Навіщо кримчанам Лазурний берег Франції - нехай відпочивають у Криму чи їдуть в Сочі і стають патріотами. Вірно? 

7. "Таксування" на особистому авто перестало бути гарним підробітком у Криму: туристів немає, потяги скасували, біля аеропорту і залізничного вокзалу повинна стояти "служба таксі". 

8. У РФ немає виборів мерів, тому у кожен кримський будинок не будуть тепер раз на кілька років заходити з подарунками по 5-7 кандидатів і давати обіцянки, що вони щось зроблять для міста чи селища. Мерів в Росії не вибирають, їх призначають тепер з Москви. Звідти видніше, хто гідний керувати і управляти росіянами на узбережжі, і звітувати перед виборцями більше не треба. 

9. Найприкріше українським "дембелям": відслуживши в українській армії, їм заново доведеться ставати "салагами" в армії або флоті Росії. 

10. Багато нешкідливих халявних заробітків в Росії дорого коштують: в Україні за зупинку БТРів акцією "мирних громадян" можна заробити по 500 гривень, - у Росії - до 15 років в’язниці.


11. Міфічний "Правий сектор" більше не лякатиме тривожний сон кримчанина ночами: в Росії відразу 7 партій російських націоналістів будуть моніторити підозрілих "росіян і татар Криму" , які цілих 23 роки перебували під впливом "бандерівської пропаганди" в Україні. 

12. Українські в’язні ВТК першими зрозуміли переваги паспортів України, згадавши географію російських колоній.

13. У Росії не платять за демонстрації на 1 травня або День міста. На них не можна нести свої транспаранти і викрикувати свої гасла, проходячи повз трибуни. 

14. В українців прийнято в соцмережах "Однокласники" і "Вконтакте" лаяти свого Президента, кримчанам тепер потрібно звикати його тільки хвалити, пам’ятаючи попередження Павла Дурова про всевидяче і всепам’ятаюче око спецслужб. 

15. Кримські школярі повинні багато чого забути з того , що вигадали "фальсифікатори з України", наприклад, "монголо-татарське іго" , голодомор в Україні. Як росіяни могли сотні років перебувати під ярмом татар? 

16. Кримчанам потрібно тепер навчитися пишатися не собою, своєю дівчиною (хлопцем) або родиною, а своєю державою. Наприклад , що "у них тепер" дуже багато -багато нафти і газу, завдяки якому РФ "тримає за горло" ЄС, Україна, Литву, Білорусь. 

17. Кримчанам не можна забувати, що сексу в Росії немає як і в Радянському Союзі. "Це" називається "траханням". Подумайте, - у чому відмінність. До геїв і лесбійок в РФ не можна ставитися спокійно, їх потрібно лише зневажати. Терміну "кохати" в російській мові немає, дівчину просто потрібно любити, як Батьківщину, армію, президента, Вітчизну. 

18. В пристойних сім’ях Росії прийнято українське сало їсти потайки від гостей і сусідів, а на людях всіляко зневажаючи його смак, який з незрозумілої причини до смаку українцями. 

19. Молоді Криму потрібно звикати не тільки до відряджень, але і до "другої національно-регіональної мови" якщо не для вас, то ваших дітей у школах. Другу національно-регіональну мову не можна погано вчити, як українську: якщо пошлють в Татарстан - потрібно вчити татарську, в Башкирію - башкирську і т.д., особливо дітям військових, працівників МВС, МНС, ФСБ і т.д., яких раз на кілька років по ротації відправляють у різні куточки неосяжної Росії. 

20. Кримчанам лаяти інші народності (наприклад, українців і їхню культуру) в блогах і соцмережах можна лише в Україні. У РФ за образу будь-якої народності Росії і дружніх їй держав можна потрапити за грати. Перелік дружніх і ворожих держав може змінюватися після кожного "перезавантаження" у взаєминах РФ з США, тому, щоб не переплутати когось, краще повторювати тези журналіста Кісєльова і ЛДПР або не торкатися національного питання взагалі, щоб спокійно спати ночами.


21. Паспорт росіянину потрібно завжди носити при собі, тому що тільки "нерозсудливі українці" можуть виходити "в місто" без єдиного документа, не побоюючись потрапити до "мавпятнику" місцевого відділення МВС. 

22. Прямуючи за кордон, ви повинні зібратися, а не розслаблятися, і пам’ятати, що проти вас, як громадянина РФ, можуть бути вчинені будь-які провокації (в т.ч. з боку осіб протилежної статі) з метою подальшого вербування. По цьому пункту росіяни поки ще жартують, але в РФ двічі не повторюють громадянам свої попередження. 

23. Російська мова - третя за складністю після китайської та японської, - вчіть її добре. 

24. Українці за вдачею індивідуалісти, росіяни - колективісти. Пам’ятайте: відрив від колективу може викликати підозру у ваших колег. 

25. У РФ не прийнято негативно ставитися до національного одягу, як елементу історії та культури. Якщо скажуть одягти - одягайте, не сперечайтеся, як в Україні, і не переплутайте з елементами української національної культури, інакше вас не зрозуміють. 

26. Українці і росіяни пишаються і сміються над абсолютно різними речами. Запам’ятайте: у РФ не можна ставити під сумнів, а тим більше критикувати і відпускати "дурні жарти" , потрібно тільки пишатися славною і героїчною історією Росії, її непереможною армією, всевидющими спецслужбами, монолітним державним ладом, мудрою національною та зовнішньою політикою, військовою міццю держави, її військово-морським флотом, унікальними космічними досягненнями і т.д. 

27. У РФ прийнято, що "спірні території" можуть бути у США (Аляска), в Грузії, Україні, Казахстані (мова Жириновського і спікера Хакасії ), Латвії, Естонії, Судані, Нігерії і т.д. Все, що російське - це РФ. Кому і навіщо дарує Росія свою територію - це справа уряду, а не простих росіян. Не сперечайтеся про це на форумах та соціальних мережах, ви вже не в Україні. 

28. "Крим зміг вийти зі складу України, але у Криму немає конституційного права вийти зі складу Росії", - про всяк випадок попередив кримчан голова конституційного комітету в Держдумі Плігін. Тому навіть якщо стане гірше, ніж було, не варто про це тепер говорити вголос. 

29. Зовнішня політика і історія - це монополія держави, що не терпить жодних найменших новацій і передбачає для населення один близький до тексту "копірайт" (рерайт). Забудьте про те, як у провідних університетах України на навчальному семінарі вашу групу викладач розбивав на дві, які відстоюють одна перед одною протилежні позиції, завдяки чому ви запам’ятовували матеріал якщо не на все життя, то надовго, намагаючись знайди десятки аргументів (більшовиків і меншовиків, троцькістів і сталіністів, чи потрібно було здавати в 1812 Кутузову Москву, а Сталіну взимку 1941 р. - Ленінград, освоювати чи ні цілину або піднімати російське Нечорнозем’я в 50 -і рр.). За подібні "новації педагогіки" в РФ загрожує виключення з ВНЗ і "вовчий квиток". 

30. Найулюбленіше слово у росіян - це "халява". Звикайте, але пам’ятайте українську мудрість про "безкоштовний сир": де, в чому і за чим він може лежати "на халяву".


31. Якщо у вас в родині донька, поясніть їй, щоб декілька "пом’якшила" зайву вимогливість щодо вибору супутника життя: у Росії "випити" - у перекладі на літри це те ж, що в Україні "напитися" , через що різко звужується вибір "справжніх чоловіків" у провінції і регіонах РФ. 

32. Заводити знайомства і зустрічатися з іноземцями держав Північноатлантичного блоку так само "не до лиця" патріотичній російській дівчині. Заздалегідь продумайте відповідь на можливе запитання начальника одного з відділів вашої установи: "Ви що, хочете, щоб ваші діти служили проти Росії в НАТО?". Жартувати, що ви хочете не сина, а доньку, в подібних місцях в РФ не треба. У подібних кабінетах дозволено жартувати лише одній зі сторін. 

33. Не ображайтеся за термін "українець", "хохол" чи "бандерівець" (якими ви так любили послуговуватися по відношенню до жителів материкової України) по відношенню до вас або ваших дітей в середовищі росіян. Це в Україні ви могли з гордістю називати себе росіянином. У росіян прийняті інші критерії, залежно від вимови та діалектів, - москвичі, пітерці, сибіряки і т.д. Ваш "малоросійський акцент" неможливо переплутати з "вологодським" , "псковським" або якимось ще. То ж нині "хохлами" будете саме ви. 

34. Школярам-підліткам потрібно забути про дискотеки та нічні прогулянки з дівчиною під Місяцем. Діти в РФ після 23.00 затримуються і доставляються до УВС до з’ясування особистості батьків, які повинні приїхати, написати пояснювальну і забрати додому підлітка для подальшого виховання. 

35. Транспортна проблема Криму: ІКАО заборонила будь-які польоти літаками до Криму. Навіть авіалайнери Білорусі злякалися юридичних наслідків за політ до Сімферополя. Аналогічно з морськими лайнерами і круїзами. 

36. "У наддержави повинні бути колонії. Крим - це курорт для бідних, Сочі - для заможних росіян", - заявив Президент РФ. Висновки і можливі наслідки з цього спробуйте обмізкувати самостійно. 

37. "Проблема кримських татар у Криму може перетворити півострів на аналог Північного Кавказу Росії" - заявив Джемілєв. 

38. Українські дипломи до 2000 р. про вищу освіту потрібно підтвердити в Міносвіти РФ. 

39. Рубль не гривня, яку не сварить тільки ледачий, вихваляючи долар і євро, в яких українці рекомендують тримати свої заощадження. Рубль в РФ - це символ фінансової могутності і могутності держави. Все і всі в РФ рахують в рублях, а не в доларах або євро. Не будьте "білою вороною", яку можуть прийняти за провокатора або шпигуна з "Правого сектора". 

40. Запам’ятайте головні фінансові гасла РФ: "Долар - фінансова піраміда", а "Сполучені Штати Америки - повний банкрут" , в РФ все завжди добре, якщо Президент не сказав про щось інакше. Не забивайте голову дурницями, чому російські олігархи тримають гроші в Швейцарії, США та ЄС, а у зворотному напрямку депозити не рухаються і чиновники Євросоюзу та США не хочуть їх тримати в Ощадбанку або десь ще. Згадайте російський термін про "гнилу інтелігенцію", яка завжди і не туди суне свій ніс, і мовчіть. 

41. В РФ немає джентльменів. Будь-який "крутий" бізнесмен, політик, чиновник може образити на всю країну вагітну журналістку і поруч не знайдеться нікого з чоловіків, хто б став на захист майбутньої матері-росіянки. Подивіться відео виступу Володимира Жириновського: у Страсну п’ятницю зі словами "Христос Воскрес" лідер ЛДПР закликав помічників зґвалтувати в прямому ефірі відому журналістку Росії.

Ну а президент РФ також привселюдно повідомив як діє російська армія - прикривається жінками і дітьми.


Ви - громадянин України і хочете стати росіянином? Це ваше законне право. Звертайтеся до консульства РФ, і воно допоможе вам з переїздом до Росії, яка має федеральну програму переселення українців. Звісно, не на Рубльовку.