Народ Гівна

  • 18.04.14, 22:16
5 
«Ваша великорусская мечта — сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм.»
Шамиль Басаев

Дивно, як малограмотний горець точно визначив суть російського народу. Мені знадобилося 20 років, щоб зрозуміти сенс цих слів чеченського воїна.
Цей пост буде дуже злим. По-військовому злим. Я скажу все, що вже накипіло і ллється через край. Занадто довго ми, українці, мовчали. Намагалися не скривдити наших російських братів. Але більше мовчати не можу. Війна розв'язує язика трохи краще горілки.
Я знаю, що знайдуться люди, які знайдуть, що сказати на виправдання російському народу. Обов'язково знайдуться ті, хто засудить цей текст. З готовністю вислухаю і тих і інших, якщо буде що слухати.
Я не кривдитиму увесь народ, тому що це не правильно. Я розділяю російських людей і кацапів.
Росіянин - це брат українця.
Кацап - ця істота огидлива, що несе в наш світ тільки злість і ненависть.
Головна відмітна особливість кацапа - неуцтво. Від неуцтва усі біди кацапа : пияцтво, крадійство, убогість і так далі
Щоб порахувати кількість кацапів на території Росії, треба скласти рейтинги Путіна, Жиріновського і Зюганова.
Сьогоднішній шабаш в Кремлі - пікнік бандитів на Титаніку.
Натовп кацапів, який біснується, не розуміючи, що її ведуть на забій.
Соплі дорослих мужиків про День перемоги і вдячності великому Путіну.
Так, вони вважають це убозтво великим. Тому що самі кацапи настільки убогі, що для них Путін - це Величина. Практично напівбожество.
А які рила були сьогодні в Кремлі. Урочистість, нахабство, захват безкарністю. Не було на цих рилах ні сорому, ні совісті, ні розуму.
Бандитська малина. Поділ здобичі рекетирами.
Виступ Путіна. Простежте за його логічним ланцюжком:
Мене скривдили американці, але відповісти їм я не можу, тому що я слабак проти них. Тому я дочекався, поки захворіє мій найближчий родич, і на зло американцям я встромив йому ніж в спину. А коли мене за цей вчинок весь світ назвав кінченим, я пояснив їм, що зарізав брата для того, щоб його не зарізав хто-небудь інший.
Біснуватий натовп багаторазово аплодував цьому стоячи. Так само як вона свого часу аплодувала Сталіну. Тільки тоді замість українців були троцькісти, зиновьєвці і інші невинні.
Росія не перемогла фашизм в 45-му. Вона його усиновила. Хлопчик виріс і світ жахнувся. Тільки у відмінності від Гітлера у хлопчика є ядерна бомба.
Сьогодні за кулісами Кремля стояв диявол і аплодував. Його учні зробили хорошу роботу.
Проклята країна, убогі люди. Безнадійно все. Проходять століття і нічого не міняється. Той же народ, ті ж граблі, те ж убозтво.
Убогі люди повторюють мантру про велич Росії. Їх не потрібно проклинати, тому що там нічого проклинати. Це порожні місця. 70 років вони святкують перемогу над фашистами! Вже усі фріци здохли, а раби усе святкують. Тому що святкувати їм більше нічого.
За 70 років жодної перемоги, жодного досягнення, одну показуху. Гагарін теж не в рахунок. Яке вони до нього мають відношення? Ніякого. Нація бездар, яка, окрім пияцтва і розбою, більше нічого не уміє робити.
Знайдуться ті, хто заперечить мені і скаже, що в Росії було багато гідних людей. Згоден. Бог, у відмінності від мене, добрий і посилає в Росію хороших людей, щоб хоч трохи просвітити варварів. Я результату не бачу, але Богові видніше.
Жалюгідний народ. Заздрісний. З чорною, мстивою душею. Агресія від безсилля і розуміння того, що гірше за інших. Набагато гірше. А так хочеться переваги. І як цю перевагу отримати, якщо робити нічого не умієш. Якщо тільки бухаєш і крадеш. Якщо похвалитися можна тільки перемогами, до яких ти не маєш ніякого відношення. Якщо переможені рятували тебе, переможця, гуманітарною допомогою і кредитами, щоб ти не здох з голоду.
А тепер кацапи, як нікчемне створення, платять чорною невдячністю за усі хороші справи, що зробили ним німці і американці на початку 90-х. Не будь західної допомоги, не було б вже давно Росії. А тепер у них з'явилися гроші і можна як свиня: і сам за стіл, і ноги на стіл. Німецькі солдати називали їх свинями, значить, німецькі солдати були розумніші нас і набагато швидше докопалися до істини. Поки ми вірили в пропаганду про братські народи, солдати вермахту правильно розставили акценти про людей і свиней.
А кацапам так хочеться блищати. Хочеться утирати носи конкурентам. І кидається ведмідь у пошуках подвигів. Напасти на Китай страшно, на США ще страшніше. Але знайшли. Напали на Грузію. Перевага 1: 30. Герої, бля. Ти що. Суворов обригався від щастя на тому світі. Яка блискуча перемога. Медалі, шампанське. Повний кремль виродків.
І як воюють? Підло. Без погон. Брехня і підступність. Нікчемний народ. Нікчемний. Дочекалися, коли сусід ослабів. Коли увесь український народ воював з кримінальною хунтою, хіба названим братам вони допомагали? Ні. Вони допомагали ворогам українців. Грошима, патронами і гранатами. А коли українці перемогли, ударили в спину. І знову святкування. Мерзота!
Змагатися з американцями у них не виходить. У Америці є Тайсон, але в пару до нього американці можуть поставити Біла Гейтса. Кого в пару до Валуєва виставить Росія? Кого? Перельмана? Ну так він єврей. І вони росіяни знати про нього нічого не знали, поки загниваюча гейропа не повідомила цим бухарям, який самородок у них є. Та і Валуєв в порівнянні з Тайсоном - просто мішок з гівном.
Звідси уся ця нескінченна показуха. Олімпіади, Сколково, палаци, олігархи, нові росіяни. Щоб показати, ми мол не гірший за інших. Але все таки знають, що гірше. Тому і злість в їх чорних душах.
Щорічно європейці влаштовують автосалони, на яких хваляться один перед одним новими досягненнями автопрома. І тільки кацапюр там немає, тому що немає ніяких досягнень. І ніколи не буде. Тому і ненависть до Європи - з одного боку, і мрії про хороше німецьке або французьке авто - з іншою.
Вони називають тупими американців. Вони абсолютно серйозно вважають себе конкурентами Америки. Сидять за комп'ютерами, працюючими на американській ОС, підключені до мережі Інтернет, яка придумана американцями, і називають їх пиндосами! А по телевізору загрожують ним ядерною війною. Не погрожують конкурувати з IBM або Apple, немає, бомбу погрожують кинути. Якщо хто забув, то бомбу їм подарували теж американці.
Кацапи, якщо американці, які стільки дали світу, - тупі пиндоси, тоді я вас з цих пір вважаю мавпами. Якщо порівняти американців і вас, то користь людству абсолютно не порівнянна. А не подобається Америка - відмовтеся від американських технологій або закрийте свої смердючі хльобальники.
По телевізору кацапа йде реклама Газпрому. Не товарів і послуг, зроблених у великій імперії, а Газпрому. Ми на першому місці у світі по видобутку газу. Бог ти мій, яке велике досягнення. Пробили дірку і смокчуть газ. Це мавпа зможе зробити. А якщо врахувати, що половина Газпрому належить іноземцям, то питання ще, хто ту дірку свердлив в землі. Якщо ви там і були, то бригадир точно був німець.
І українцям кожна кацапська срань в обличчя тикає. Ти ж, мовляв, хохол, газ у мене купуєш. Дивися мені, Пушкіна не любитимеш, я тобі газ продавати не буду. Миттю закрию вентиль. Ви де-небудь бачили, щоб продавець так розмовляв з покупцем? Це бидлячество в чистому вигляді. Але так думають в Росії практично всі, за винятком відсотків десяти нормального населення, яке якимсь дивом ще збереглося в цій похмурій державі.
А як хочеться змагатися з Америкою? Хочеться, дуже хочеться. Так, але в чому? У війні? Американці окрім воєн дали світу інтернет, мобільний зв'язок, комп'ютери, технології. Вони багато чого дали цьому світу. Що дали світу кацапи? Тільки війни і горілку. Більше нічого. Тому і живе кацап від війни до війни. Тому що займатися йому більше нічим. Не уміє він будувати. Уміє тільки бухати, красти і вбивати. І ще вивертливо брехати.
А подивіться, яка реакція на введені санкцій. І влада, і народ, два чоботи пари. У унісон один мотив. Так, це ми вкрали, так, це ми порушили усі закони і договори, але ми кацапи, і нам на усіх вас насрать. Вони навіть не соромляться своїй підлості. Вони гордяться цією підлістю. Бравують їй. Дивіться на нас, ви не можете бути такими мудаками, а ми можемо. Тому що ми - росіяни. Які ви росіяни? Ви кацапи. Вам до росіян як до сонця.
Розумні люди просять одуматися. Попереджають про швидку розплату за скоєне. Але нічого не допомагає. У відчайдушному чаді перебувають кацапи, Крим з нами - і все. Будемо без трусів, але з Кримом. Це дуже схоже на поведінку п'яниці, який знає, що завтра вранці прийде розплата, але випити хочеться, і він плює на завтра. Він гуляє сьогодні. І гуляє так, що у самого морда побита, та і у сусідів майно не ціле.
І тому тягне кацапів з усіх частин світу назад. У світ кацапа. Тому що живучи в Україні, Криму або Латвії, потрібно щось робити, чимось корисним займатися. Але що може робити кацап? Нічого. Побудувати гідні курорти він не може. Знайти і застосувати себе в новій країні теж не може. Вивчити мову країни, в якій живе, - не може. Тому і починається скрізь одна волинка. Його принижують, принижують, не дають по-російськи говорити. Хоча дай йому говорити по-російськи, він окрім матів і беканія-меканія нічого розумного і не скаже.
І понеслася знайома пісня кацапа. Сам не живу і іншим не даю. Здавалося б, вирішити питання просто. Збирайся і їдь до берізок своїх. Але він же кацап хитрий. Він розуміє, що носиться з ним як з дитиною малою будуть тільки в Європі, яку він так ненавидить. Будуть права його дотримуватися і здоров'ям його цікавитися. А в Росії якщо він тільки заїкнеться про свої права, місцеві мусорили отмудохають його так, що мама рідна не впізнає. Тому ниє наш ванюшка про батьківщину, але сидить і нікуди не від'їжджає. Кацапьйо - дуже хитре.
Улюблена мантра проти України - перекриємо газ. Тому що більше запропонувати Україні нічого. Коли і газ вже не допоміг - пустили в хід танки. Істерика. Кацапи - це психи-ґвалтівники. Не отримавши від жінки симпатії у відповідь, погрожують ножем і як тварини гвалтують її. Тому що убогі, а жінки убогих не люблять. Тому що любити там нічого. А перекривши газ, куди ви його подінете? У трубу назад засунете або тайгу обігріватимете їм? Це ж не бензин, його в каністру не наллєш.Почухай голову свою погану, подумай, що ти говориш.
Але коли кацап думав головою? Замість нього думає начальство, його справа працювати на плантації, пити горілку (щоб менше думав), воювати з сусідами, щоб кремлівським хазяям було чим хвалитися перед іноземними послами, і помирати раніше, щоб пана свого не засмучувати своїм немічним видом і необхідністю платити пенсію.
Газ росіянам дав диявол, щоб остаточно отруїти їх гординею і пихою. У арабів теж є нафта, але подивіться, як вони поводяться благородно. Ви коли-небудь бачили, щоб араби поводилися як стадо гопників? Подивіться на них. Їх тисячі в наших містах і університетах. І подивитеся на російську молодь за кордоном. П'янь, наркомани, покидьки суспільства і нескінченна пиха. За винятком тих, хто втік з Росії від подібного мракобісся. Звідки у вас, хлопці, ця пиха? Що такого ви зробили для цього світу? Просвердлили трубу і викачали нафту? Пограбували свою країну? Довели убогий народ до повного свинства? Звідки у вас ця пиха? "Ми імперія". У чому ви імперія? У ідіотизмі?
Мати стільки всього. Потенційно найбагатіша країна світу, а фактично одна з найбідніших. Жахлива дитяча смертність і олімпіада в тропіках за 50 мільярдів, а потім як контрольний постріл в голову ще 100 мільярдів на війну в Криму. Кому ви завойовуєте ці землі, якщо вас самих майже не залишилося?
А українці усі дивуються, як так може бути? Ми говоримо їм правду, а вони вірять не нам, а мерзоті з банди януковича і путінським пропагандонам. А нас навіть слухати не хочуть. Та тому, дорогі українці, що душа у них чорна. Чорна і хитра. Не хоче кацап бачити вільного українця, не може він бачити багатого українця, не в силах він навіть уявити, що українець сміливіший і благородніший, ніж він. Нестерпна кацапам навіть думка про те, що українці без нафти і газу, і без хутіна зробили їх по усіх статтях. Не зможуть вони цього прийняти ніколи.
І справа не в телебаченні, яке нібито їх, бідних, зомбує. Річ у тому, що вони шукають доказу того, що українці - нікчемності, а хутін і кисельов просто дають їм те, що вони шукають. Івани, ви хочете знайти підтвердження, що українці - тварюки, а ви - молодці? Отримайте. Вони хочуть саме такого телебачення, путінського. Не будуть вони дивитися нормальне телебачення, яке не мочить хохлів і америкосов. Кому сподобається дивитися, як інші радіють життю, поки ти сидиш в купі лайна.
Ось і відповідь вам на питання, чому кацапа не можна переконати в тому, що українці - нормальні люди, а на Майдані не було фашистів. Коли кацап це чує, він не хоче цьому вірити. Він готовий повірити хоч чорту, аби лише не визнавати, що українці як нація стоїть на декілька східців вище, ніж пихаті кацапи, що не знають ні історії, ні спорідненості своєї. Та до того ж раби покірливі, що віками підставляють слухняно спини під батоги. Це не українці, які за свободу помирати готові, кацап готовий помирати тільки за хазяїна, за себе особисто ніколи.
І вигадують вони брехню про українських повій в Москві. Тільки забувають вони додати, що повії ці в основному генетичне сміття, що дісталося нам від немитої Росії. Подивіться, звідки вони їдуть і на якій мові говорять. Донбас і російсько-радянський схід. Так що не спокушайтеся, кацапьйо, їдуть до вас не українки, а біомаса, що дісталася нам після окупації від вас.
Але хутін - який молодець. Як він тонко уловив, що треба цим убогим доходягам. Він точно уловив, що якщо він цим лузерам дасть ілюзію величі, вони цілуватимуть його в сраку. І подивіться, так і є. Щоб він не робив, вони прощають йому все.
15 років він у влади. За 15 років німці, корейці, японці зробили реформи, створили держави з судами і правоохоронними органами, запустили своє виробництво, дали світу хороші товари і нові технології. А що зробив хутін за 15 років? Нічого. Сидів на газовій трубі і ні хріна не робив. Тільки розповідав про велику расєю, яка встає з колін. 15 років вставала, і окрім окупації Грузії і Криму ні хріна більше не змогла.
Але вони про це навіть не думають. Ніхто навіть не запитує у Путіна, а де гроші? Чому канадець отримує від уряду ренту за нафту, а росіянин отримує тільки патріотичну локшину на вуха? Може на думку хутіна росіянам не потрібні гроші. Може Путін думає, що вони все одно ці гроші проп'ють?
Удав і бандерлоги. Мій респект тому, хто це помітив. У десятку. Хутін - жалюгідна особа, мстива і дрібна нікчемність. Але який прекрасний маніпулятор. Як здорово він їх усіх має. Хлопці, це мистецтво. Велике мистецтво. На протязі 15 років грабувати 150 мільйонів людей, а вони тебе вважають великим і готові на руках носити.
Я розумінню, чому американці не хотіли скидати путіна. Він їм до бісиків набрид. Вони можуть повалити його за рік, а може і менше. Але... У них не було нового пастуха для Росії? Піде путін, а хто прийде йому на зміну?
І путін розуміє, що він потрібний. Потрібний всьому світу для того, щоб як факір утихомирювати цей буйний і злий народ. Народ, який готовий вбивати і різати, не жаліючи ні себе ні ворога. Вбивати ні за що, просто так. Тому що нічого більшого робити не може, і тому злий на увесь білий світ.
Ні, це не Гітлер, який бився в істеричному припадку. Цей актор класом вище. Найкрасивіше розлучення. Я починаю вірити в те, що путін продав свою душу дияволові. Бог не нагороджує такими "талантами". Такі таланти дарує тільки диявол.
Олексій Завадюк

Друзі....Увага перепост!!!

  • 05.04.14, 14:05


Згідно оперативної інформації з різних, але достовірних джерел, на 06.04.2014 року проросійські сили готують масові акції протесту, які за задумом повинні перерости у відкрите озброєне протистояння з можливою і цілком вірогідною інтервенцією російської армії! 
Найбільш активні дії будуть реалізовані в м. Маріуполь, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса. Слабкіші прояви в м. Харків і Луганськ.
Активність злочинців спровокували реальні і досить ефективні оперативні дії МВС і СБУ України, спрямованих на жорстке пригнічення діяльності бандформувань, диверсантів і іншої агентури. Бандити прекрасно розуміють - часу в обріз - або зараз або ніколи! У течії декількох днів, але не більше тижня, усі вони будуть або заарештовані або знищені!
Силам Самооборони Майдану - не дайте їм окупувати центральні площі і органи державної влади! Спрацюйте на випередження! Виходьте групами на цілодобове чергування! Усіма силами підтримаєте патрулі міліції і нацгвардії!
Не дайте внутрішньому ворогові підняти голову! Не дайте диверсантам і агентурі "гідно" відмітити і відсвяткувати день працівника слідчих органів окупанта!
Усім народом підтримаємо зусилля МВС, СБУ і Національної Гвардії!
Слава Україні!

Що відбувається, хтось може пояснити

  • 21.03.14, 20:13

Що відбувається, хтось може пояснити?

На підтримку України Америка блокує майно і рахунки Медведчука - сама Україна не блокує.

На підтримку України Європа блокує майно і рахунки Клюєвих - сама Україна не блокує. Клюєв-старший вільно собі гуляє коридорами Ради і навіть, кажуть, якусь там групу депутатську хоче утворити.

Чи все в порядку, і то я один чогось не розумію?


Голос окупанта на "Ері-фм"

  • 21.03.14, 20:06

Кожен вечір по буднях після 17:30 й до 18:00 на хвилі "Ера-фм" йде україномовна програма радіо "Голос России", де звучить російська пропаганда щодо подій в Україні.

Лунають кремлівські ідеологічні штампи й кліше стосовно ЄвроМайдану, нової української влади, сучасних міжнародних відносин та ролі Росії в світі. Так само нав'язуєються російські оцінки Другої світової війни та інших історичних подій.

Вочевидь, з точки зору редакції "Ери-фм", військова анексія Крима та жорстка антиукраїнська, ворожа до державного суверенітету України політика країни-агресора не є достатніми причинами для припинення таких трансляцій.

Власник "Ери" - нардеп Андрій Деркач хоч і вийшов з пр, але ментально й в душі таки залишається типовим регіоналом. Те ж саме можна сказати і про багатьох журналістів-радіоведучих. Вони хоч і не були в партії, проте старанно дотримувалися її генеральної лінії в ефірі. І, як бачимо, точніше чуємо, продовжують. "Ера-фм", як може, сприяє російській окупації України.

logo_blue.png?ua

Психи

  • 21.03.14, 19:49
«Русский человек – это тавтология», можливо, але не сьогодні. Сьогодні, радше – «русский человек» – це хвороба, хворобливий стан психіки – манія, із проявами шаленої манії – маніакальне збудження із злобністю або люттю, схильністю до агресивних та руйнівних дій. Як кажуть поляки: що занадто то не здраво.


Очевидно маємо справу із станом масового як наркотичного сп'яніння, масового психозу та жорсткої залежності, де, у першу чергу, російські телеканали – основна голка, ширка. Припинення приймання психоактивної речовини «зомбоящика», призводить до абстинентного стану – ломки…

Інакше кажучи – серед нас психічна війна, проти нас – агресія психів.

Психи глибоко переконані що у штабі ВМСУ є схрони і саме у цих схронах обов’язково на їхню думку має ховатися український командувач, а якщо його знайшли не у схроні, значить він туди не встиг сховатися. Психи допитують українських журналістів щонайменше як подвійних агентів ворожих спецслужб… У камері психи катують громадських активістів, будучи упевненими, що ті кого вони катують чинили би ще гірше. При намаганні із ними поговорити просто неба – психи кидаються межиочі як на амбразуру, кричать, лаються, плюються, намагаються порвати на тобі щось або й тебе самого. Психи…

Дикому ревінню психів дисонує гробове мовчання ввічливих «зелених чоловічків». Але у цій «ввічливості» чомусь відчуваються спітнілі пальці на спускових гачках автоматів...

Велкам у XXI століття.

vopros.jpg

xXJ2HIGtDPc.jpg


Евромайдан опубликовал список виновных в кровавом избиении студе

  • 10.01.14, 00:04

Активисты Евромайдана опубликовали люстрационный список из 91 должностного лица, которые организовали бойню в ночь на 30 ноября 2013 года и разгон мирных акций по всей Украине в последующие дни.

Как сообщает НБН, первые позиции занимают руководители силовых ведомств:

1. Андрей Клюев, секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины

2. Виталий Захарченко, генерал внутренней службы, министр внутренних дел Украины

3. Владимир Сивкович, генерал-майор запаса, экс-заместитель секретаря СНБО, отстраненный от должности указом президента №685/2013 от 14 декабря

4. Валерий Коряк, генерал-лейтенант милиции, начальник ГУМВД в Киеве

5. Петр Федчук, полковник милиции, заместитель начальника ГУМВД в Киеве – начальник Управления общественной безопасности ГУМВД в столице

6. Олег Мариненко, полковник милиции, заместитель начальника Управления общественной безопасности ГУМВД в Киеве

7. Сергей Бойко, подполковник милиции, заместитель начальника Управления общественной безопасности ГУМВД в Киеве

8. Сергей Карандюк, подполковник милиции, заместитель начальника Управления общественной безопасности ГУМВД в Киеве

9. Александр Попов, председатель Киевской городской государственной администрации, отстраненный от должности указом президента №684/2013 от 14 декабря

Судьи, запретившие проведение мирных митингов в поддержку евроинтеграции Украины и судебные исполнители, которые требовали принудительного исполнения этих решений:

1. Виктор Данилишин, судья Окружного административного суда Киева, который 21 ноября 2013 г. запретил проведение мирных массовых акций с 22.11.2013 г. по 07.01.2014 г. на Майдане Независимости, улице Крещатик и Европейской площади в Киеве

2. Богдан Санин, судья Окружного админсуда Киева, который 30 ноября 2013 г. запретил проведение в Киеве мирных собраний (пикетирование, шествия, демонстрации, митингов, собраний) с 01.12.2013 г. по 07.12.2013 г. в Киеве по ул. Банковой, ул. Грушевского, ул. Богомольца, Европейской площади, Майдане Независимости, парк «Крещатый».

3. Андрей Волков, судья Киевского окружного административного суда, который 01 декабря 2013 г. запретил проведение мероприятий в период с 01.12.2013 по 07.01.2014 г. по улице Ивана Франко, 19 в с. Новые Петровцы Вышгородского р-на Киевской области (официальная резиденция президента Виктора Януковича «Межигорье»).

4. Оксана Малых, судья Николаевского окружного административного суда, 24.11.2013 г. запретила проведение с 24.11.2013 г. до 07.01.2014 г. акций протеста в центральной части Николаева, а также запретила расположения в указанных местах малых архитектурных форм в виде палаток и т.д.

5. Роман Барановский, судья Днепропетровского окружного админсуда, который 25.11.2013 г. запретил проведение на Европейской площади в Днепропетровске любых массовых мероприятий в период с 25.11.2013 года по 31.12 .2013 года, включая запрет установки палаток.

6. Андрей Рищенко, судья Днепропетровского окружного админсуда, который 26.11.2013 г. запретил установку палаток и временных сооружений в Днепропетровске во время любых массовых мероприятий в период с 26.11.2013 г. по 31.12.2013 г.

7. Эдуард Юрков, судья Днепропетровского окружного админсуда, который 27.11.2013 г. запретил проведение у здания исполнительного комитета Криворожского горсовета мирных собраний и других любых массовых мероприятий 27.11.2013 г. в рамках акции «Украина – это Европа».

8. Наталья Турлакова, судья Днепропетровского окружного админсуда, которая 28.11.2013 г. запретила размещение палаток и проведение митингов с 29.11.2013 по 14.01.2014 г. в центральной части Никополя.

9. Денис Бездитко, судья Харьковского окружного админсуда, который 25.11.2013 г. запретил проведение с 26.11.2013 г. бессрочной акции «За Европейскую Украину» на площадях Свободы, Конституции, Розы Люксембург и других местах в Харькове, с использованием звукоусиливающей аппаратуры и установлением палаток.

10. Андрей Зинченко, судья Харьковского окружного админсуда, который 26.11.2013 г. запретил проведение с 27.11.2013 г. бессрочной акции «За Евроинтеграцию» на улицах Харькова с использованием звукоусиливающей аппаратуры и установлением палаток.

11. Елена Изовитова-Ваким, судья Харьковского окружного админсуда, 26.11.2013 г. запретила проведение с 27.11.2013 г. бессрочной акции возле ЦКБ «Укрзализныци» №5 (на улицах и площадях Харькова с использованием звукоусиливающей аппаратуры); 25.11.2013 г запретила проведение с 26.11.2013 г. по 29.11.2013 г. бессрочного Евромайдана «Евротиждень в Харькове» на площади Свободы, с использованием палаток с ночным дежурством и звукоусиливающей аппаратуры.

12. Наталья Полях, судья Харьковского окружного админсуда, 05.12.2013 г. запретила проведение мирных мероприятий на территории площади Ленина в Чугуеве Харьковской обл. в период с 07.12.2013 г. по 07.01.2014 г. включительно.

13. Сергей Гарань, судья Черкасского окружного админсуда, который 25.11.2013 г. запретил проведение с 26.11.2013 г. по 25.01.2014 года мирных собраний (пикетирование, шествия, демонстрации, собрания, митинги и прочее) в центральной части Черкасс.

14. Андрей Сагун, судья Кировоградского окружного админсуда , который 25.11.2013 г. запретил проведение мирных собраний в Кировограде 26.11.2013 по 31.12.2013 г.

15. Ольга Кравчук, судья Кировоградского окружного админсуда, 26.11.2013 г. запретила проведение «Местного Евромайдана» с 27.11.2013 г. по 29.11.2013 года на площади Кирова перед Кировоградским городским советом с 27.11.2013 г. по 31.12.2013 г.

16. Константин Притула, судья Кировоградского окружного админсуда, который 28.11.2013 г. запретил проведение мирных собраний на площади Кирова в Кировограде в период с 28.11.2013 по 30.11. 2013 г.

17. Елена Крутько, Ирена Гулкевич, Мария Кедик, судьи Львовского окружного админсуда, 23.11.2013 г. запретили «установление малых архитектурных форм в виде палаток, киосков, навесов и других малых архитектурных форм, в том числе временных и передвижных на период с 06:00 23.11.2013 г. по 29.11.2013 г. в центральной части Львова».

18. Константин Ефименко, судья Одесского окружного админсуда, который 23.11.2013 г. запретил с 23.11.2013 г. по 31.11.2013 г. проводить пикеты, митинги у памятника Пушкину в Одессе.

19. Олег Стеценко, судья Одесского окружного админсуда, который 25.11.2013 г. запретил на период с 25.11.2013 г. по 31.12.2013 г. проведение собраний, митингов, пикетов, шествий, демонстраций, маршей и любых других мирных собраний, митингов, пикетов, шествий, демонстраций, маршей и любых других мирных собраний в центральной части Одессы.

20. Елена Ципко, судья Луганского окружного админсуда, 26.11.2013 г. запретила проведение в центральной части Луганска любых массовых мероприятий с 26.11.2013 г. до 14.01.2014 г.

21. Андрей Каюда, судья Луганского окружного админсуда, который 27.11.2013 г. запретил проведение запланированных мероприятий 28 и 29.11.2013 г. в центральной части Стаханова.

22. Ольга Цицюра, судья Луганского окружного админсуда, 02.12.2013 г. запретила проведение с 03.12.2013 по 14.01.2014 любых массовых мероприятий в центральной части Лутугино.

23. Иван Ясиновский, судья Полтавского окружного админсуда, который 23.11.2013 г. запретил проведение в Кременчуге массовых мероприятий с 24.11.2013 г. по 08.12.2013 г.

24. Евгений Романченко, судья Житомирского окружного админсуда, который 26.11.2013 г. запретил устанавливать малые архитектурные формы с 26.11.2013 года по 19.01.2014 г. на площади Королева в Житомире.

25. Татьяна Сапалева, Александр Боровичский, Юрий Полотнянко, судьи Винницкого апелляционного админсуда, 29.11.2013 г. запретили устанавливать палатки в центральной части Черновцов с 27.11.2013 г. по 01.12.2013 г.

26. Александр Заяц, судья Черниговского окружного админсуда, который 23.11.2013 г. запретил во время проведения мирных массовых собраний в центральной части Чернигова.

27. Сергей Москаленко, судья Окружного админсуда Автономной Республики Крым, который 27.11.2013 г. запретил проведение долгосрочной акции с целью выражения активной гражданской позиции по вопросам подписания договора об ассоциации с Евросоюзом центральной части Симферополя.

28. Анна Тоскин, судья Окружного админсуда Крыма, которая 28.11.2013 г. запретила проведение с 29.11.2013 г. по 28.12.2013 г. в Ялте митингов (пикетов) против действий Верховной Рады, Кабинета министров и президента Украины, направленных на недопущение евроинтеграции.

29. Ольга Прохорчук, судья Окружного админсуда Севастополя, которая 27.11.2013 г. запретила проводить мирное собрание 28.11.2013 г. на площади Нахимова в Севастополе.

30. Ольга Минько, судья Окружного админсуда Севастополя, которая 22.11.2013 г. запретила проведение на площадь Нахимова в Севастополе пикет 24.11.2013 г.

31. Дмитрий Кравец, судья Шевченковского райсуда Киева, который 03.12.2013 г. запретил народным депутатам Украины и любым другим физическим и юридическим лицам, кроме Киевского горсовета, КГГА и определенных ими лиц, до решения дела по сути в любой способ пользоваться помещением административных зданий Киевского горсовета, КГГА, в том числе помещениями административного здания по ул. Крещатик, 36 в Киеве.

32. Кристина Гладун, судья Печерского райсуда Киева, 04.12.2013 г. запретила любым лицам, кроме работников Федерации профессиональных союзов Украины «Международный центр культуры и искусств профсоюзов Украины «и ООО"АГЕНТСТВО БОП по адресу Киев, ул. Институтская, 1 (т.е. в «Октябрьском дворце») и любым лицам, кроме работников ФФУ «и ООО «Стиверс» по адресу Киев, Майдан Независимости, 2 (т.е. в Доме профсоюзов) и освободить эти помещения.

33. Елена Соколова, судья Окружного админсуда Киева, 05.12.2013 г. запретила проведение мирных собраний (пикетирований, шествий, демонстраций, митингов, собраний и т.п. с 05.12.2013 г. до 07.01.2014 г. на ул. Резницкой и Гусовского в Киеве и прилегающих территориях (то есть вблизи Генеральной прокуратуры).

34. Валерий Кузьменко, судья Окружного админсуда Киева, который 06.12.2013 г. запретил проводить мирные собрания с 07.12.2013 г. по 07.01.2014 г. в Киеве по улицам Институтская, Лютеранская, Шелковичная, Командарма Каменева.

35. Екатерина Минаева, судья Запорожского окружного админсуда, 09.12.2013 г. запретила проведение митинга с 09-00 до 12-00 10.12.2013 г. возле здания ГУМВД в Запорожской области по ул. Матросова, 29 в Запорожье.

36. Виктория Горкавая, судья Печерского райсуда Киева, 09.12.2013 г. запретила любым лицам препятствовать в свободном передвижении граждан, любым другим физическим и юридическим лицам любым способом, в том числе проезда автотранспорта по ул. Круглоуниверситетской, Шелковичной, Пилипа Орлика, Институтской, Грушевского, Банковой, Крещатик, Лютеранской, Заньковецкой, Гусовского, Резницкой, Богомольца, Командарма Каменева, Липской, Майдане Независимости, Кловском спуске, переулках Крепостном и Липском, а также запретила совершать действия по блокированию в любой способ тротуаров, пешеходных переходов, автомобильных дорог, в том числе и путем размещения на проезжей части различных предметов.

37. Александр Марченко, государственный исполнитель отдела государственной исполнительной службы Печерского районного управления юстиции в Киеве, который осуществляет исполнительные производства, в рамках выполнения которых в ночь на 11 декабря 2013 г. была осуществлена попытка разгона Евромайдана в Киеве.

38. Лариса Сабадаш, госисполнитель отдела госисполнительной службы Шевченковского районного управления юстиции в Киеве, которая осуществляет исполнительные производства.

39. Ольга Чепенюк, судья Тернопольского окружного админсуда, 10.12.2013 г. запретила в период с 10.12.2013 г. по 07.01.2014 г. проводить мирные собрания у Тернопольской ОГА, прокуратуры Тернопольской области, прокуратуры города Тернополя, УМВД в Тернопольской области, Управление СБУ в области и на прилегающих к ним территориях.

40. Оксана Дударь, судья Ровенского окружного админсуда, 21.12.2013 г. запретила проводить бессрочную мирную акцию протеста с установкой палаточного городка возле Ровенской ОГА на площади Просвещения, 1.

Работники милиции, которые принимали участие в жестоком избиении участников Евромайдана в Киеве в ночь на 30 ноября 2013 г. (Майдан Независимости) и 01 декабря 2013 г. (ул. Банковая) и в сносе Евромайданов в других городах Украины:

1. Евгений Антонов, старший лейтенант, и.о. командира роты «Беркута» ГУМВД в Киеве, бил ногами фотокорреспондента Reuters Глеба Гаранича на Майдане Независимости 30.11.2013 г.

2. Сергей Кусюк, полковник милиции, заместитель командира «Беркута» ГУМВД в Киеве (его бойцы участвовали в подавлении мирных акций протеста в Киеве).

3. Андрей Ткаченко, полковник милиции, командир БМОН «Беркут» ГУМВД в Днепропетровской обл. (его бойцы участвовали в подавлении мирных акций протеста в Киеве).

4. Юрий Абисов, полковник милиции, командир подразделения «Беркут» в АР Крым (его бойцы участвовали в подавлении мирных акций протеста в Киеве).

5. Валерий Костенко, полковник милиции, командир БМОН «Беркут» в Луганской обл. ( его бойцы участвовали в подавлении мирных акций протеста в Киеве).

6. Александр Носоченко, подполковник милиции, командир РМОП «Беркут» в Черкасской обл. (его бойцы участвовали в подавлении мирных акций протеста в Киеве).

7. Николай Панькив, полковник милиции, командир БМОН «Беркут» в Одесской обл. (его бойцы участвовали в разгоне Евромайдана в Одессе 25.11.2013 г.).

8. Эдуард Гребенюк, полковник милиции, заместитель начальника УМВД в Черниговской обл. – начальник милиции общественной безопасности, лично командовал сносом Евромайдана общественного движения «Чернигов выбирает ЕС» в парке имени Попудренко в Чернигове 25.11.2013 г.

9. Олег Шевчук Александрович, полковник милиции, начальник Николаевского городского управления УМВД, который отдал приказ о разгоне Евромайдана в Николаеве в ночь с 22 на 23.11.2013 г.

Также в списке люстрации судьи, следователи и прокуроры, которые участвовали в противоправном осуждении и преследовании активистов Евромайдана.

«Аргумент»