Профіль

БезЛица

БезЛица

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

12 друзей Оушена, ага...

Єрмак розчистив поляну:
З «12 друзів Оушена», які були призначені в перші дні/тижні після перемоги Зеленського, поряд залишилося тільки двоє:
Єрмак
Тимошенко
Мінус Разумков
Мінус Гончарук
Мінус Рябошапка
Мінус Данилюк
Мінус Богдан
Мінус Хомчак
Мінус Мендель
Мінус Трофімов
Мінус Баканов
Мінус Венедіктова
(Віктор Шлінчак)

Вашингтонский Обком:
Услышав, что Арестович наговорил про украинцев, Нестор Шуфрич выдохнул с облегчением.
Кіт Вчений:
Кажуть, що з генералів РІДКО виходять гарні керівники держави.
Од себе додам: А З КЛОУНІВ - НІКОЛИ!
Ніч яка місячна, зоряна, ясная!
Видно, хоч орків стріляй.
(Ніч яка місячна, зоряна, ясная.
Видно, працює HIMARS.)
Настойчивость, энергичность, коммуникабельность, инициативность - это отрицательные качества, если человек идиот.
Греки прикривали сором фіговим листком, а росіяни - лавровим.
Начиная войну, Путин ошибся в украинцах, но не ошибся в россиянах.
Наша Канада:
Нищий бомж, который таскал ежедневно воду из родника в богатый дом, решил, что если он прекратит это делать - все богачи умрут от жажды. Чем-то этот бомж напоминает современную россию.
Проф. Преображенский:
Прадедам ватников говорили, что Запад погибнет от мировой революции. Дедам - что Запад погибнет в холодной войне. Отцам - что Запад погибнет, потому что сгниёт. Самим ватникам говорят, что Запад погибнет, потому что его переиграл путин. И все они верят, уже 100 лет.
Вашингтонский Обком:
В москве мать написала донос на сына за уклонение от воинской службы. Он конечно ей сын, но 5 миллионов - это всегда 5 миллионов!
- В России приняли сто новых законов и остановились.
- Почему остановились?
- Бумага закончилась.

Аркадий Бабченко:
Стало известно, что глава СБУ Иван Баканов отстранен Президентом Украины по 47-й статье Дисциплинарного устава ВСУ.
Она предусматривает ненадлежащее исполнение или неисполнение служебных обязанностей, которые повлекли за собой человеческие жертвы, другие тяжелые последствия или создали угрозу для наступления таких последствий.
И вот тебя, извинявшегося перед Кадыровым и плясавшего перед Безлером четырежды уклонявшегося от повестки игрока хером по роялю одна там бородатая бабушка волею своего бабла и зомбоящика выносит на пост Президента воюющей страны, и ты на должность главы СБУ - структуры, требующей чрезвычайно тонкой настройки, реально руководить которой может только человек, проработавший в ней годами, знающий её изнутри и имеющий вес и авторитет именно в ней - назначаешь продюсера команды клоунов.
И все вместе оба-два вы три года сидите, и, вытирая ж...пу предупреждениями американской разведки и Байдена лично, околачиваете хером рояль зачеркнуто груши, рассказывая про асфальтированные дороги, глаза Путина и майские шашлыки.
Казалось бы. Что, ну что, с...ка, могло пойти не так??
Откуда, откуда 651 госизмена, 198 уголовных дел и 60 перебежчиков??
Да как так-то? Да не может же быть-то!
Вот х...р. Вот рояль. Хорошо же сидели!
Вот небритый баритон. Вот футболка.
И на тебе. Ошибка такая. Чудовищная.
А, POHUY.
Хоть поржем."
Жодній нації так дорого не обійшовся перегляд дешевого телесеріалу.
Все було зрозуміло ще в травні 19-го

Все було зрозуміло ще в травні 19-го

Mason Lemberg:
Люди так дивуються черговому високопоставленому зраднику з СБУ ніби забули що до 24.02.2022, згідно фактичної державної політики, війни з росією не існувало.
росія була партнером з постачання електрики, нафти для нпз коломойського, росія була стороною переговорів, росія була ким завгодно, навіть "тією стороною", але не ворогом
А ворогом був Порошенко Петро Олексійович.
І це, я нагадаю, була фактична державна політика, під яку набирались "кадри" в силові структури і СБУ: адвокати януковича і єфремова, портнов, татаров, єрмак і інша мерзота.
То ж мене тут скоріше дивує що найбільших лохів з цієї мерзоти віддають на зїдання. Хоча... це просто спроби виправдати іншу, куди більш впливову кремлівську мерз@ту, "бурхливою діяльністю".
Але проблема навіть не в тому, а в тому, що великою мірою головним ворогом для них продовжує залишатись Порошенко Петро Олексійович, а кремль потроху знову стає "стороною переговорів".
НАЦІЯ ГРАВЦІВ у РУЛЄТКУ.
Шкода.
Serhio Tkachios:
Насправді ЖИТТЯ дуже СПРАВЕДЛИВЕ.
Воно ПОБУДОВАНЕ на ПРИЧИННО -НАСЛІДКОВИХ ЗВ'ЯЗКАХ.
ОБРАЛИ собі керманичем залежного
від злодія клована - МАЄМО війну,
до якої умисно НЕ ГОТУВАЛИСЯ
три останні роки та ІГНОРУВАЛИ
небезпеку впритул до самого нападу.
Змогли чудом не втратити Київ і країну
за перших пару днів виключно завдяки якісним змінам у армії протягом
2014-2019 років.
НЕ ПЕРЕЙМАЛИСЯ розмінуванням виходів
з Криму - ОТРИМАЛИ швидку ОКУПАЦІЮ півдня, зайвих декілька десятків тисяч втрачених життів цивільних та військових, зруйновані міста, вкрадений хліб тощо.
НЕ ПЕРЕЙМАЛИСЯ зупинкою ракетної програми - ВТРАЧАЄМО щоразу нові життя у наслідок ракетно-артилерійської переваги ворога.
Три роки ТЕРПІЛИ невідновлення ППО
та його ПСУВАННЯ у наслідок ВИЛУЧЕННЯ клістронів - щоразу НОВІ ЖЕРТВИ та РУЙНУВАННЯ.
Все цілком закономірно.
Еволюція в дії.
Виживає завжди сильніший тілом
або розумом.
Тепер НАДІЯ на Америку, Британію
та Господа Бога.
НАДІЄЮ часто ЖИВУТЬ, хто НЕ ХОЧЕ
або не вміє аналізувати, планувати
та раціонально вчиняти.
А могло все бути інакше, якби не вибір 2019.
Валерій Прозапас:
Пам'ятаєте як Порошенка всі буквально розривали за "многа вапросав по кадрам"?
То ж давайте уважно поспостерігаємо за реакцією наших позитивних колег в білих польтах на затримання кротів, призначених в керівництво СБУ в 2020 році.
Це риторичне побажання - бо буде промовиста дзвінка тиша, така сама як під час арештів військових, ігнорування втрат на фронті після оголошених "розведень" і "перемірій", свавілля портновського ДБР, а особливо щодо кейса "вагнерівців" та заяв українських розвідників про мережу агентів на високих посадах.
І щось я не пам'ятаю дружного засудження слів бєніного полководця Хомчака "оні нє туда полєзлі" щодо загибелі групи сержанта Журавля - то було не "трупо...ерство", нє-нє-нє, ето другоє.
Так що моралізаторство деяких персонажів, які своїм мовчанням сприяли спотворенню суспільної думки та викривленню сприйняття реальності населенням аж до повного ігнору ним смертельної небезпеки, виглядає істеричною спробою відвести увагу від плям на своїх колись білих польтах, не більше.
***
До речі, коли хтось починає скиглити як повільно нам поставляють озброєння і взагалі як недостатньо допомагають - згадайте скільки часу ми обираємо прокурора САП і скільки міжнародних злочинців типу Коломойського було видано незалежному правосуддю.
Поки українські мільярди закатуються в асфальт або віджимаються через схематози акціонерами влади, нам нема чого жалітись на долю, бо ззовні виглядає так, що українців все влашовує.

Hellis:
Пока армия воюет, защищая нас от Мордора и "Z" на внешнем фронте, внутри страны, в принципе, завершился внутренний захват власти и "Z" победили ЗЕ. И сделали это руками думающего, что он очень умный, Зеленского.
Березовец прогнозирует новый скандал с США, ибо после требований по Ермаку, озвученных Спартс, уволены 2 человека, у которых был открытый конфликт с Ермаком, о котором знали все, и выдвигаются люди из клана Ермака/Татарова.
Это и есть ответ Украины на обвинения против Ермака.
Гросмейстер Бендера:
Ну, що Боневтік публічно визнав, що діяльність Ваньки Баканова як голови СБУ привела до "людських жертв чи інших тяжких наслідків".
Лишилось покарати того, хто призначив під час війни людину без жодного досвіду на таку посаду незаконно присвоївши йому лейтен. звання.
Oh wait...
Ти призначаєш сугубо цивільну людину, бізнесмена-обнальщика, менеджера твоєї шоу-студії, чоловіка громадянки Росії, з порушенням процедури,
Головою Спецслужби, членом Ради Національної Безпеки, членом Ставки ГоловноКомандування...
Здавалося б, що могло піти не так?
Бот Савчука:
Тепер виконує обов'язки генпрокурора Олексій Симоненко.
Це той кадр що підозру Порошенку підписував. Людина Єрмака-Татарова - Власник єлітних будинків та авто.
Саме Олексій Симоненко є тою персоною, яка, без перебільшення, врятувала заступника глави Офісу Президента Олега Татарова від арешту. Спочатку Симоненко передав справу Татарова від САП до СБУ. Ні, не в справі про замах на національну безпеку
В справі афери забудовника Микитася
Людина,права рука біглого міністра внутрішніх справ часів Януковича,тобто, Віталія Захарченка (Татаров) відсьогодні очолила фактично всю правоохоронну систему країни. Ще Азарова в прем*єр-міністри і все.
Herman Aksom:
Естетика кадрових перестановок епохи януковича. Як же в офісі ермака-татарова смердить 2013м. І як же самі ермаки і татарови смердять азаровими, арбузовими, клименками і захарченками. Ох і вміє наш "мудрий" нарід на вибори сходити.
Забудьте про план Маршалла

Брати Капранови:
Радянські ракети вбивають українців, а офіційний голос української влади удвох з московським лібералом ностальгують за срср і заявляють, що нічого ліпшого на цій території (цій території!) ніколи не було. І що вони будуть просувати проєкт відтворення радянського союзу.
Олег Леусенко:
Забудьте про план Маршалла за режиму колективного зеленського.
Захід не дасть сотні млрд.$ під прорашистську кліку, що будує в Україні зразок путінської диктатури.
Не бачити нам ЄС з НАТО з ермаковщиною.
Важко перемогти рф та знищити її, коли в ОПі її буратіно.
Вся надія на ЗСУ.
Hawthorn Healing:
Спартс наївна зіпсована США людина. Каже. Зазвичай якщо політик не зовсім байдужий своєї країни і до нього накопичується такий важкий бекграунд питань як в Єрмака він самостійної йде з посади.
Скажіть ну хіба це не смішно? Я досі ржу.
DW
Російські військові встановлюють ракетні комплекси на території Запорізької атомної електростанції, із яких обстрілюють район Нікополя Дніпропетровської області. Про це повідомив президент НАЕК "Енергоатом" Петро Котін
Лисиця Кіцуне:
Не хочу вас засмучувати, але вдумайтеся - у руках цих терористів наша найбільша в Європі АЕС.
І я не заспокоюсь поки не дізнаюсь, як так сталося, що з такими ризиками вона опинилася в їхніх руках.
Ми ж не маленька країна, нас попереджали і у нас був час.
Маю право на такі питання.
Hawthorn Healing:
Вчера послушал Березовца. Говорит западные следователи подтверждают данные Денисовой о массовых изнасилованиях в том числе детей. Лишнее подтверждение тому, что убрали ее "чтобы не нагнетала" ну и верно, тут скоро договариваться с гарантами, а какая-то дура людей накручивает.
Йозеф Кнехт:
За даними німецької розвідки, звірства в Бучі не були ексцесом виконавця або хаотичними діями окремих рашистів, а були цілеспрямованою стратегією терору з метою придушити опір. А якщо одним словом, це класичний геноцид. Це вже було не один раз в історії з цим "братським" народом.
КиївМіськБудда:
Патріоти створюють хороші часи. Хороші часи породжують какую разніцу. Какая разніца створює погані часи. Погані часи створюють патріотів.

Епоха цинізму та брехні:

Зе прийшов на: Готову армію 180 млрд грн в бюджеті, Зростаючу економіку. Що зробив: Скоротив військо. Закрив ракетні програми. Розмінував південь і схід. Відвів війська. -300 млрд дефіциту бюджету ДО ВІЙНИ! "Зате дороги красіві - так виходить"?


Всесвіт розширюється, бо всі хочуть бути подалі від Росії

Всесвіт постійно розширюється, бо всі хочуть бути подалі від Росії.
Баба і кіт:
В конкурсі малюнків на асфальті перемогу здобув руський десантник, у якого не розкрився парашут.

- Штирлиц! Так вы русский шпион?
- Ой Мюллер, неначасі! Давайте после войны…

Валерій Прозапас:
Мені цікаво, а численні попередження ДО 24.02 про поворот не туди навесні 2019 всі ці роки теж були "неначасі"?
Я навіть книжку "Хроніка революції, війни та реваншу" видав, де на кожній сторінці попереджав, що за відмову від гідності вмиємось кров'ю - бо чітко знав для чого повернувся Портнов в тому квітні, коли з кожного утюга ржали "а то путін нападьот".
Зроблені висновки з цієї війни визначать наше майбутнє, і ховати голову в пісок від болючої правди не найкращій варіант, хоча дуже вигідний для тих, хто роками брехав, брехав, брехав, або за 20$ покривав брехню, і тепер знову намагається стерти пам'ять.
Вони нам вже готують колективного Поворознюка в лідери думок, одночасно з приторними мальчіками в чергову липову "еліту", щоб ще раз "здєлать іх вмєстє".
Цього не має повторитись більше ніколи.

Olya Petrichenko:
Місцеві про Поворознюка.
«Для чого ви піарите його? Я родом з того самого селища (смт Петрове), де царькує Поворознюк і я його знаю. Хоч він любить називати себе ПАПА, навіть їздив з такими номерами і викував це слово на воротах свого маєтку (не жарт), але всі місцеві петрівчани його знають, як Ропік. Саме цю кличку він має з 90-х. Він створив окреме ГО "За Петрівщину", де являється керівником і бігає в формі, але не підпорядковується ЗСУ чи ТРО. Такий собі кружок, який ніде не приймає участь, але називає це батальйоном.
Ніякої військової освіти Ропік теж не має, зате на данному відео він начіпив генеральський пагон... генеральський, Карл!!!
Чому розголосу нема? Якщо з кимось Ропік мав конфлікт чи борги, той міг померти, як Іван Вєлікій (м Жовті Води, розстріл) чи Вертелецький ( смт Петрове, рік чи 2 тому, граната).
Іля Ківа теж був спочатку "патріотом".
В нас повно героїчних хлопців, але не ліпіть з Поворознюка героя»(с)
Галина Охрименко:
Ой, зате як любить його мосійСучка. І матюки його, і брехню. Все це так ій імпонує. Слухає, слухає та так сором’язливо свою бестижу пичку прикриває. Да з такою іудовською посмішечкою. Любить, любить його. І ZЕ любить до безтями. Та й, яка в неї, та тяма...
Віктор Федорончук:
Все, про що ПОПЕРЕДЖАЛИ в 2019 році порохоботи, навіть самі найлютіші ПЕРЕДБАЧЕННЯ - ВСЕ ЗБУЛОСЬ.
Все, що ОБІЦЯВ Зеленський і все,
чого ОЧІКУВАЛИ зеб#ли - НІЧОГО
НЕ ЗБУЛОСЬ, а сталося все навпаки.
І це вже підтверджений факт.
Але зеб#ли ще більше влюбилися в свого ідола і ще більше вірять в те, що він їх приведе до щасливого майбутнього.
ПСИХОЛОГІЯ КЛІНІЧНОГО ІДІОТИЗМ.
***
"Якби зберігалися темпи реалізації ракетної програми України 2018-середини 2019 років, на озброєння ЗС України вже було:
- 15 дивізіонів (90–100 пускових установок) нової модернізації РЗСО “Вільха”
- 5–6 дивізіонів (30–40 пускових установок) РК -360МЦ “Нептун”,
- біля двух сотень 2С22 «Богдана»
- 4–5 ОТРК “Гром-2” з 20–25 ракетами.
Що зробив президент Зеленський?
Президент Зеленський, як Верховний Головнокомандувач ЗС України ВС протягом трьох років НЕ ВИДІЛЯВ КОШТИ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ ВІЙСЬКОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ, фактично роззброюючи армію напередодні війни.
Що це, свідомий акт державної зради, чи бездіяльність вищої посадової особи, що призвела о тяжких наслідків це питання до суду.

Кидай курити, бо в українця не може бути залежності. Тільки Незалежність!
А ви знаєте, про що думав екіпаж крейсера «москва», коли йшов на дно?
«Краще б пішли на х..».
- Куди зник пес Патрон?
- Його дресирують програвати другий тур виборів Зеленському.
- Чому так довго?
- Бо розумний собака - не хоче...
Per4atkiPav:
Если немцу, украинцу и русскому дать по мотку проволоки, то: немец откроет цех по производству сетки Рабица (Rabitzgewebe), украинец поставит опоры на виноградниках, а русский сделает колючую проволоку и будет строить ГУЛАГ.
Константин Козельский:
Путинская "спецоперация" - как секс по пьяни. Сначала никак не мог начать, сейчас никак не может кончить. А когда понял, что кончить не получится, заявил даме, что и не начинал .ничего.
Проф. Преображенский:
Сообщают о скором визите Путина в Иран. К Путину приезжают талибы. Сам Путин ездит к аятоллам. Вот и вся его аудитория в мире. Но никакой международной изоляции Путина нет, даже не смейте так думать.
Сосиска Колбасы:
Великая держава и вставание с колен – это когда валяешься в ногах у страны третьего мира и просишь дать тебе беспилотники и наладить выпуск автомобилей.
lipschz:
Новый мировой порядок должен строиться против России, на руинах России и за счёт России.
Турпоток в Крым упал на 40% по сравнению с прошлым годом.
Усы Пескова:
Что-то не везет России с потоками. То Северный, то туристический!
В этом году произошло уже столько разной дичи, что я не удивлюсь, если даже брошу пить!

Згадав, як після моїх виступів перед студентами Вінниці в 19-му році, Шарій зняв про мене ролик, в якому називав мене божевільним панікьором та провокатором, що придрікає Україні якийсь апокаліпсис.
А я тоді зриваючи голос кричав, що кожне українське місто може повторити долю сирійського Алеппо або російського Грозного чи Беслану.
Чомусь все, про що попереджали "порохоботи" здійснюється, а всі "шашлики", що обіцяли коломойські клоуни виявились зеленою брехнею.
Юрій Каракай:
"Голосуючи за Зеленського кожен розмінував Чонгар, здав Бучу і запустив ракету на Вінницю. Кожен.
Ми легко засуджуємо чужі гріхи та злочини і я безперечно підтримую заклики до колективної відповідальності російського народу, за аналогією з колективною відповідальністю німців за злочини нацизму.
Тільки закликаю розгледіти таки скалку у власному оці. Тому, що глупство це гріх і колективне глупство має бути засудженне, як злочинна діяльність, як злочин зчинений групою осіб за попередньою змовою.
І я, так само, як всі, хто голосував, чи не голосував за Зеленського, відповідальний за те, що сталося з країною у 19-му році."
- Нація, яка повірила що найпідступнійший крадій, якого США звинувачують в брудних транзакціях по відмиванню вкраденого на загальну суму в 470!!! млрд доларів, злодій, чиє майно заарештовано в 5 країнах світу і який має бути зарештований як тільки полише територію України, може привести до влади чесну людину.., така нація має нести колективну відповідальність.330
2 коментарі
Поширили: 54
Подобається
Коментувати
Поширити

Жизнь надо прожить так, шоб по твоїй справі засідав Конгрес США
Жизнь надо прожить так, шоб по твоїй справі засідав Конгрес США
А.Б.Єрмак, з неізданного
Гусь, що посивів від вчинків мутрого норіту:
Я взагалі не розумію, як пересічний українець може відверто захищати Єр...ака.
Це не політик, він не займає виборну посаду, не лідер якоїсь партії чи осередку однодумців. Це як захищати прес-секретарку Бердичівської РА. Скавчання соцмереж нагадує ру(няве "АМЄРІКА НЄ ЛЕЗЬ В НАШИ ДЄЛА!"
Зе...енський готовий до останнього захищати путінських агентів у владі, навіть ціною тисяч українських життів, відмови від ленд-лізу і повної здачи України ворогу.
Порохоботи так обмазуються тим Оманом, ніби і до Оману не було ясно, шо зе...енський працює на ру(ню
Denys Tsaruk:
Після інформації про крота Єр...ака, США заговорили про пошук старої, радянської зброї для України на близькому сході.
Хто ж буде надавати нові зразки російським кротам? За зєлє...ського ми заплатимо ще сотнями тисяч життів. Така правда…
***
Андрій Портнов втік за кордон ще 3 червня.
Схеми: «За даними джерел, Портнов виїхав у сусідню Угорщину через пункт пропуску для автомобільного сполучення «Чоп (Тиса)». Прикордонники не повідомляють на підставі чого випустили його з країни.»
Оскільки на Чопську митницю має вплив нардеп Микола Тищенко, який у свою чергу є кумом Андрія Єр...ака, логічно припустити, що Портнова не затримали за вказівкою з Банкової.
З грудня 2021 року Портнов перебуває під санкціями США за списком «акту Магнітського». США його звинувачують у торгівлі впливом на українські суди, адже до 2014 року в адміністрації Януковича Портнов відповідав за напрямок судоустрою.
Herman Aksom:
Портнов до речі був автором ідеї про фільтраційні табори для "майданутих" ще в 2019му. І цього терориста живого і неушкодженого зелена шобла спокійно випускають з країни. Зараз мабуть каву п'є десь в Мілані чи Відні.
Вал Мишель:
Денисова была неправильным омбудсменом. Постоянно в медиа. Правильный коломойско-х...йловский омбудсмен назначен 10 дней назад. Оккупанты ежедневно совершают преступления, нарушая права украинцев. Вы слышали нового омбудсмена? Вы даже фамилии его не знаете. Очередное мудрое назначение слуг нарида и ОП.

"Нетакие руzские" за своего подтянулись...Єр...ак надав справку з Євролабу шо він не агент ФСБ.
Yes! Dopeless:
Етнічна українська націоналістка та русофобка Спартц, на замовлення госдепу, намагається вкидами проти українського патріота Єр...ака посварити український та російський братські народи - як це може бути незрозуміло?
Перш ніж критикувати Єр...ака, спробуйте пройти хоча б кілометр в його лаптях.
(Гусь, що посивів від вчинків мутрого норіту)
Багатопрофiльний невіглас:
А так да, Спартц ще та ско..няка - сказати нам в обличчя те, що ми самі прекрасно знаємо, але соромимося.
Herman Aksom:
Ще необхідно, щоб лисий із кварталу і хор коломойського заспівали про Вікторію Спарц в прайм-таймовий слот 1+1 у єдиному марафоні.
Але ж вони зайняті - помирають за Україну в кав'ярнях і ресторанах Варшави, Відня і Будапешту.
Муля Слобожанска:
Спарц на нападки ОПи
"Я можу нічого не казати, ми будемо і далі грати в ці ігри, давати вам 5-10 одиниць артилерії, які вам не допоможуть. Але вже досить грати в політику."
Скільки ще наших воїнів повинно вмерти, щоб Зе...енський прибрав нарешті цього мутного Єр...ака?
Дід Микола:
На московії людей закликають не вірити США, а вірити путіну.
І в Україні людей закликають не вірити США, а вірити Єр...аку і Зеле...ському.
На московії усе ТV - "в одних руках".
І в Україні нині так само.
Продовжити, чи досить?
А ми справді хотіли збудувати саме таку Україну?

Що робили рік тому Генерали Марченко, Павловський, Бурба, Кривонос та інші чесні Патріоти України Воїни Генерали Герої? Згадали?Бiла Левиця:
Тут дехто (Майкл Макфол) стверджує, що Єр...ак ніяк не може бути проросійським тому що, він був з Зеле...ським в бункері день і ніч під час вторгнення росії.
Де був Єрмак перші 2 тижні після російського вторгнення ми так і не знаємо, але Штірліц" також був в бункерах разом з Мюллером, Борманом і Гітлером.
Але це не заважало йому подумки співати російських пісень.
КиївМіськБудда:
Влада, яка між ленд-лізом і Єр...аком обирає Єр...ака, в кінці кінців опиняється в Ростові.
Kurt Wootz:
8 років охлос волав, що Мінські домовленості йому не такі.
Як вам Оманські?
Б#дло верещало про 24 моряка.
Як вам 2500 АЗОВців зданих в полон?
Через дорогу цибулю в 2019 бобіки зрадили власну державу та привели до влади єр...аків-татарових-зеле...ських.
Зараз гречка по 150 їм норм заходить?
Дід Микола:
Якби Зеле...ський так само активно, як він захищає кремлівського крота Єр...ака чи ховає від американського правосуддя Беню, захищав бійців "Азова" чи спасав пораненого Журавля...
Якби він так евакуював українців, як евакуював власну сім'ю...
То в нас тепер все було би по-іншому.

В смислі ще немає плівок де Вікторія Спартц говорить до ху.ла: Жму руку абнімаю?
КиївМіськБудда:
А що, якщо Росія не б’є по Банковій, бо там Єр...ак?
Дід Микола:
- Мюллер, навіть знаючи, що Штірліц - це радянський шпигун, запропонував його нагородити вищою нагородою Рейху.
- а за що, діду?
- як за що?!!! Бо не втік!!!
Сказав ти щось про Єр...ака -
Чекай ботву Подоляка.
Гуго Карлович:
Почти вся гуманитарная помощь, которую восемь лет свозили белыми камазами в девственные республики, неожиданно взорвалась.
Тётя Роза:
Хотелось бы напомнить несостоявшемуся таксисту, мнящему себя стратегом, что американцы ещё даже не начинали. Хаймарсы - это так... разминка.
Вашингтонский Обком:
Компромисс с Россией называется "Полная и безоговорочная капитуляция Российской федерации".
В рф больше всех зарабатывают футболисты и политики.
Но парадокс состоит в том, что если их поменять местами, то ничего не изменится.
Экс-начальника ОМВД Иглинского района Башкирии, задержанного за взятку, отпустили домой. За взятку.
У американца есть жена и любовница - он любит жену.
У француза есть жена и любовница - он любит любовницу.
У немца есть жена и любовница - он любит и жену, и любовницу.
У русского есть жена и любовница - он любит Путина.
Решение о признании борща культурным наследием Украины, опровергла российская комиссия, состоявшая из профессоров кислых щей.

По порядку

В інтерв‘ю Спартц УП є дуже важливі слова:
«Ви можете і далі вдавати, що ніяких питань до української влади немає, а США може й надалі постачати по кілька гаубиць і вдавати, що це дуже велика допомога. Можемо бавитися в цю політику. Але шкода тих найкращих, які гинуть на фронті…»
По суті це зізнання, що ми не отримуємо те, що мали б, саме із-за ФСБшних кротів у владі, що працюють на ворога.

Юрій Бутусов:
Чому конгресвумен США Вікторія Спартц вимагає відставки "людини з сумнівною репутацією" Андрія Єрмака і які звинувачення вона висуває?
Для початку - чи має сама Спартц взагалі компетентність в українських проблемах? Конгресвумен стала широко відомою коли її запросив президент США Байден на церемонію підпису закону про ленд-ліз для України, який лобіювала та за який голосувала Спартц, і в знак пошани Байден саме Вікторії подарував ручку, якою підписав цей закон. Вікторія Спартц є впливовим лобістом розширення допомоги Україні. Вона народилась в Чернігові, вищу освіту здобула в Києві, і з початку російської агресії вона багато тижнів проводить в Україні, зустрічається з багатьма українцями, в тому числі військовими. Тому позиція Спартц щодо України як мінімум викликає повагу.
Вперше представник американської влади дала жорстку оцінку фактичному керівнику української влади - Андрію Єрмаку, і прямо вимагає його відставки…
Президент Володимир Зеленський та голова ОП Андрій Єрмак жодних відповідей Спартц не дали, тож давайте розглянемо звинувачення Спартц щодо Єрмака по порядку:
1. "Погане керівництво невдалими мирними переговорами з Росією перед війною".
Саме Андрій Єрмак керував мирними перемовинами з Росією, напряму спілкувався з заступником голови адміністрації Путіна Дмитром Козаком. Саме Єрмак запровадив "всеосяжне перемир'я", розмінування кількох ділянок фронту, розмінування Чонгару. За три роки діюча влада не закупила жодного артилерійського снаряду, жодного ПТРК "Стугна". Політика "поглянути в очі Путіну", яку запроваджували Єрмак та президент Зеленський виявилась повністю хибною та вигідною для Росії, яка планомірно готувалась під прикриттям заспокійливих заяв української влади. Політика Єрмака-Козака виявилась трагедією для України і для мільйонів українців, за яку влада має нести відповідальність. Навряд чи в якійсь демократичній країні було б можливе, щоб керівник, який йшов на поводу агресора, міг би й досі залишатись у владі. На початку війни, варто додати, Єрмак не робив перші два тижні жодної заяви хоча мав би першим пояснити до якої великої крові він завів Україну своєю політикою.
2. "Запевнення українського керівництва, що у лютому нападу з боку Росії не відбудеться, всупереч західній розвідці, щоб перешкодити Україні належним чином підготуватися до війни".
Саме Єрмак домігся незаконного призначення на посаду голови комітету по розвідці при президенті України люстрованого у 2015 році російського агента Руслана Демченка, який працював усі роки на Москву не ховаючись, та є співавтором ганебних для України Харківських угод. Тобто Єрмак та Демченко формували позицію керівництва країн згідно з позицією Кремля. В результаті сама українська влада звинувачувала НАТО у розгойдуванні ситуації, і президент Зеленський у січні казав українцям, що війни не буде і у травні ми будемо "їсти шашликі та відпочивати". Завдяки позиції Єрмака Україна не дослухалась до численних попереджень розвідки країн НАТО, не провела розгортання оперативного резерву ЗСУ, не провела розгортання військ територіальної оборони, не роздана зброя, не були підготовлені оборонні рубежі для військ, не була підготовлена евакуація населення в районах російського наступу. Хтось у керівництві країни має відповідати за цю бездіяльність, яка призвела до десятків тисяч загиблих, та полегшала агресору окупацію 15% української землі, до багатьох мільйонів біженців.
3. "Саботаж (оборони) Херсону та надання його росіянам для організації трагедії батальйону "Азов".
Діючий міністр реінтеграції Верещук заявила про розмінування перешійку Чонгар у лютому, за два тижні до вторгнення. Україна мала можливості підірвати усі чотири мости та шість дамб через Чонгар, мала можливості підірвати мости у Херсоні ще до початку російської атаки, або на самому початку такої атаки. Але через політичне втручання жоден міст та жодна дамба не були підірвані, в результаті чого противник на другий день війни захопив більшу частину Херсона, захопив Мелітополь, на третій день захопив Бердянськ, на четвертий без жодних перешкод оточив Маріуполь. Фактично дві бригади - Нацгвардіі, до складу якої входив "Азов", та 36 бригада морпехів ЗСУ з різними підрозділами інших частин, були з самого початку війни приречені на оборону в абсолютно невигідних умовах, у повному оточенні. Путіну фактично здали коридор до Криму. Ворог захопив південь України, захопив найбільшу у Європі Запорізьку атомну електростанцію. Хто відповідає за ці рішення та за цю бездіяльність? Керівництво України мовчить, хоча це просто аморально по відношенню до десятків тисяч жертв.
4. "Затягування термінових закупівель військової техніки через Міністерство оборони України та висування необґрунтованих або навіть незаконних умов".
Це питання стосується дій влади після початку війни. Не буду зараз деталізувати, але пані Спартц багато питань озброєння України не змогла пробити через відсутність адекватних рішень у Києві. Питання дискусійне, про відповідальність саме Єрмака в цьому питанні сказати не можу, в мене наразі нема даних.
5. "Витік інформації в Білорусь і зрештою в Росію про операцію України із захоплення "Групи Вагнера", що призвело до її провалу".
Жодного розслідування по Вагнергейту в Україні не відбулось. Але одного захопленого у полон "вагнерівця" росіяни миттєво погодились обміняти на наших полонених, це важливі для них полонені. Ми могли мати для обміну понад три десятки "вагнерівців". Відповідальність на себе взяв президент Зеленський, хоча спочатку він взагалі все заперечував.
6. "Цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора".
Україна на вимогу Заходу провела єдину структурну реформу у державному апараті - створила систему антикорупційних органів. Але вже два роки ця система не працює, оскільки два роки саме офіс президента та Єрмак блокують призначення Спеціального антикорупційного прокурора. І українське суспільство, нажаль, не спроможне добитися від Зеленського та офісу президента виконання їхніх численних обіцянок по призначенню прокурора САП. Ми залишаємось для наших союзників країною, яка з корупцією у владі боротись не здатна. Хто має за це відповідати?
Зараз влада намагається дискредитувати Вікторію Спартц, але відповіді на її питання важливі в першу чергу не для США, вони важливі для нас, українців. Саме зараз, під час жорстокої війни. Бо за яку державу ми зараз б'ємось та втрачаємо десятки тисяч кращих людей - за державу, де є демократія та закон, чи за державу, де править брехня і зневага до десятків тисяч загиблих внаслідок проросійських дій влади?


Спасти рядового Райана, типа...
Maximus Decimus:
Хто ще не став на захист «козиря»?
Нє трогайтє Андрюшу Єрмака, а то Путін нападьот!
Российские кондитеры начали выковыривать изюм из старых булок и вставлять его в новые.
Гусь, що посивів від вчинків мутрого норіту:
- А давайте звертати увагу не на слова, а на вчинки!
- Ах ти ж клятий порохобот!!!
Повітряна бентега — це коли бентежить довготривала відсутність повітряної тривоги.
Тётя Роза:
Споры о месте России в истории могут, конечно, идти. Но выбор невелик. Это свалка или выгребная яма.
Представители G7 отказались сесть за один стол с Лавровым с мотивировкой "Посади Лаврова за стол, он и копыта на стол".
Вашингтонский Обком:
А Путин не хочет вторгнуться в Шри-Ланку защитить русских под предлогом того, что там из страны сбежал президент?
Ходорковский Михаил:
«Сбербанк начал «выковыривать» чипы из старых банковских карт для выпуска новых». Жители России выковыривают чипы из карт, запчасти из самолётов и плесень из бургеров.. Может лучше сковырнуть заплесневевшего президента?
Пишут что после видео Захаровой с клубникой, люди перестали её покупать. Мария, спасибо, что нет видео с кабачками, морковкой и огурцами. Не убивай овощеводство.
Сосиска колбасы:
Свежее решение: Чтобы утолить кадровый голод в рф, решено выковырять из кремлёвской стены и повторно использовать пару-тройку эффективных менеджеров.

Сіндзе,або Або:
Чого ви всі до Зе з Єрмаком пристали? ФСБ Єрмака призначило, ФСБ хай його і знімає. А то Зеленський, Зеленский…
Каракай:
Нашому гідранту злишилося тільки запитати у Вікторії Спартц, чому ми ще не в НАТО.
Послухайте, проблема не у Ермакові і навіть не в Зеленському. Це наше збочене суспільство обирає президентом янелоха, якому просто необхідний регент.
Це наш народ толерує корупцію коли ковтає відео з братом Єрмака, на якому той торгує державними посадами від імені родича.
Це наша нація плекає зраду, коли замість армії, мови і віри обирає КВН, ОРТ і Квартал. Ми тяжко хворі, нам необхідний лікар, хай навіть буде наша Віка Спартц.
Украинский Сталкер:
Єрмак - це перше попередження до..йо...у, наступним буде "Оманський кейс", можете заскрінити. "Якщо не доходить через серце - треба постукати по печінці і нирках". Таке собі міліцейське прислів"я.
Epicur:
У так своїй жалюгідній відповіді сенаторці Вікторії Спарц наше МЗС віднесло Єрмака і Татарова, які навіть не є державними службовцями, до статусу «керівництва держави». І це не обмовка. Бо хто ж уже в світі не знає, що Україною керують зовсім не ЗЕ, Шмигаль і Стефанчук
крок_за_кроком:
А пам'ятаєте, як після 24 лютого і весь час, що ру(ня терлася біля Києва, Єрмака взагалі не було чути, чувак пропав від слова зовсім. я ще думав, може в Рашу втік. а тільки вибили з-під столиці ру(ню, виліз вурдалака і почалось: накидування на ПП і Залужного, відімкнення каналів.
Олена Леванда:
А знаєте, ким був Єрмак до того, як став керувати Україною і Зе?
8 років був позаштатним радником депутата від Партії Регіонів Ельбруса Тадеєва , спортсмена і бандита групировки Савлохова. Його добре пам'ятають усі кияни як Солоху, Сякий загинув під час бандитських розборок.
Саме таких людей ФСБ вербує для роботи на російські спецслужби.
І ця людина взяла у свої руки не тільки всю зовнішню політику держави під час війни, але й усю розвідку, не говорячи вже про те, що Зеленський і кроку не робить без нього!
До речі, ми так і не знаємо досі, де був Єрмак перші тижні війни.Ми думали, що втік, нарешті, до своїх господарів.
Але коли Україна вистояла під час першої навали ворога, він знову з'явився, наче нічого не сталося.
А Верещучка верещить зараз проти американців не просто так.
Якщо все піде для України добре, то на лаві підсудних разом з Єрмаком, Татаровим та іншими ворогами держави, буде і вона.За Чонгар, за Херсон і здачу полка "Азов".Валерія Єжова, Київ
Кожна дитина - трошки геній, а кожен геній - трошки дитина.
Артур Шопенгауер
10-річна Валерія Єжова з Києва - чемпіонка світу з шашок серед дівчаток віком до 10 років. Вона вигадала свій спосіб допомоги Збройним Силам України.
Валерія пропонує всім охочим зіграти з нею в шашки. Гравець може пожертвувати будь-яку суму, хоч одну гривню. Якщо він зможе перемогти чи зіграти внічию – грає ще одну партію безкоштовно. Про це повідомив Віктор Коваленко, віце-президент Федерації шашок міста Києва.
За годину дівчинка зіграла біля 30 партій і всі виграла!
Про фінансові результати цього благодійного турніру Коваленко повідомив:
“Багато людей підходили і клали гроші в коробочку просто так, не граючи. Результат – 1200 грн! Валерія не збирається зупинятися на досягнутому. Це надихаючий приклад для тих, хто не знає, чим допомогти Україні та її армії. Займаючись улюбленою справою, ви можете зробити дуже багато”.
Так, друзі, разом – переможемо!


Повістки всім, хто привітав
КиївМіськБудда:
В Офісі Президента паніка - генерала Залужного привітали більше 73% дорослого населення України.
Орися Пчілка:
А сам найвеличніший привітав?
schnucki-putsi:
Я пробіглась по сторінках опи, його самого, деяких слуг, 1+1, їхні блогери та радники. НІХТО!!! ЖОДЕН!!! не привітав.
Починаю хвилюватися за Залужного!
У нас має бути тільки один супермен - боневтік.
Зеленський, давай, вручай повістки всім, хто привітав Залужного, тобі ж хочеться!
КиївМіськБудда:
Виходить, уся ця історія з дозволами на переміщення військовозобов'язаних була не просто провокацією Зеленського проти Залужного, а своєрідним подарунком до дня народження генерала...
Яке ж воно кончене закомплексоване €&@$.

УНІАН жере коломойське лайно і годує ним охлос.
ру(ня — друзі, а Порох мусить сидіти.
Валерій Прозапас:
Підручник з Історії України з 2019 року стане посібником з психіатрії…
Як все починалось - щоб не забували
"Слуґі такі:
"Ми лібертаріанці!"
Українці:
"От бачите? Бачите! Ура! Нарешті конєц епохі і Діснейленд!"
Слугі (вкрали бюджет і пограбували держпідприємства):
"Тепер щось середнє між лібералізмом та соціалізмом!"
Українці:
"Ура! Давно пора! Ще 100 днєй і прорив!"
Слугі (розікрали антиковідний фонд, згорнули реформи, підняли тарифи):
"Ми радикальні центристи!!"
Українці:
"Ну ладно.. Ура!!! Главноє бєз бариґ! І скоро лавіна з Омана!"
Слугі (збільшують податки, відміняють тендери, скасовують субсидії):
"А знаєтє! У нас много общєго с коммуністамі!"
Українці:
"... урааа...оні ж одінаковиє, да? ... тяжоолиє гоодиии пріхооодяят!.."
Підручник з Історії України з 2019 року стане посібником з психіатрії.
Психіатрії з елементами стокгольмского синдрому, бо вони нам "навідбудовують".

Наступним президентом треба вибирати жінку, вона хоч на роялі грати не буде.
Фраза про русскій корабль попала до некультурної спадщини ЮНЕСКО.
После видео Марии Захаровой продажи клубники упали в 5 раз.
4 липня - день, коли наш найбільший союзник святкує незалежність від іншого нашого найбільшого союзника.
- Бог дав мені дві руки, дві ноги, голову та автомат.
- Автомат тобі видав черговий на складі.
- Бог має багато облич.
До речі, фраза путіна "ми єщо сєрьйозно нічєго нє начіналі" - це плагіат. Автором цих слів був капітан крейсера "Москва".Тётя Роза:
Украинцы толком ещё ничего не начинали. Ленд-лиз в Украину только начал приходить.
Пресс-служба «Вкусно и точка» рекомендовала россиянам перестать отделять мух от котлет.
Бойовий Квартал:
Треба негайно забрати громадянство України у Нєвзорова і віддати Борису Джонсону, а потім послати до Британії послом від України, щоб він продовжував нас захищати!
Ходорковский Михаил:
Борис Джонсон о своём уходе: «в политике никто не является незаменимым». Даже напоследок сплошная русофобия.Борис, ты прав!!!

  • 08.07.22, 20:20
Брати Капранови:
Нас в ефірі запитали щось про Арестовича.
А що Арестович? Він уже декілька разів зізнавався, що раніше брехав навмисне. Нащо обговорювати тези Арестовича, якщо завтра він скаже, що знову брехав? Нащо слухати брехунів, які зізнаються, що вони - брехуни?
Hawthorn healing:
Многократно публично признаваться в том, что лгал и манипулировал, многократно публично признаться в том, что любишь и умеешь этим заниматься, читай открыто назвать себя аферистом.
Назвать тех, кто не желает слушать твой пи..деж закомплексованными дол…бами.
Ну логично же нет?
Альона Яхно:
Что не так с обложкой Time?
Фотография красивая, проблема с бэкграундом Елены Зеленский
Ее не было на этой войне. От слова СОВСЕМ.
Два с половиной месяца мы ее не видели.
Мы не видели, чтобы она помогала беженцам.
Мы не видели, чтобы она волонтерила на кухне.
Мы не видели, чтобы плела сетки.
Мы не видели, чтобы она молилась в храме Львова или Франковска…
Первый раз мы ее увидели в Ужгороде 8 мая.
Потом была фотосессия на Банковой…
Это при том, что в Украине есть женщины, которые проявили себя совершенно героически.
И которыми мы гордимся!
Апдейт. Это претензия не к Зеленской (она просто мать своих детей и жена своего мужа), это претензия к журналу Time, который стал в последнее время совсем неразборчивым.
- Ага, только в одном из интервью она заявляла, что была в Украине, так как хотела быть ближе к мужу, теперь заявляет ,что вынужденная разлука, когда она уехала с детьми за границу. Ну хоть бы одной сюжетной линии придерживались бы...
- Фальсифікація історіі України продовжується. Справжні герої підміняються і нема на те ради.

- А що ви одягнете в день смерті путіна?
- Сподіваюсь, ще шорти.
Наша Канада:
Почему те, кто не могут себя ни одеть, ни обуть, ни прокормить - уверены, что могут всех победить?
Павло Подопригора:
Песика "Патрона" вже не випускають на розмінування, щоб не підривав рейтинг Бубочки.
КиївМіськБудда:
Якщо Зеленський після війни хоче носити костюм супермена — нехай носить. Сокамерникам від того гірше не буде. Хоч поржуть.
Akvevitt:
А всё-таки нормальные "антифашисты" из рашистов получаются: раз и запретили деятельность крупнейшей еврейской организации в росии.
Сосиска Колбасы:
Гениальный план Тупина:
- 8 лет собирать с россиян деньги на восстановление Донбасса.
- Устроить войну за деньги россиян и ещё раз восстановить Донбасс.
- Проиграть войну, отдать Донбасс и оплачивать его восстановление опять из денег россиян.
Ходорковский Михаил:
24 февраля: «Возьмём Киев за три дня» 5 июля: «У Крымского моста появились корабли-щиты для защиты от ракетного удара. Перед этим мост укрывали аэрозольной завесой, чтобы создать помехи для ракет и авиации». «Спецоперация» идет по плану…
Вал Мишель:
47% жителей Германии считают, что ради мира украинцам надо отдать часть территории. Ок. Что будем отдавать? Баварию или Саксонию?
Тётя Роза:
- Изя, почему везде пишут, что теракт в Казахстане устроил Путин?
- А кто?

«Неделя азиатской кухни». Рестораны «Вкусно и точка» объяснили появление насекомых в бургерах.
Уровень везения: сделал куклу вуду своей тещи - и оказалось, что я вылечил ей спину иглоукалыванием.

Тик на том или ином глазу - это поворотник, который показывает, в какую сторону у вас сворачивает кукуху.

Hel60:
Доброго ранку, патріоти України! спілкуюсь з друзями різних країн... вони вірять в Україну, в українську Армію. У них питання: чому наш президент так піариться і як модель скрізь свої фотки по журналам тиче...? у мене немає відповіді... соромно. Відповідаю що ми пишаємось Армією!
Удивленная из Маккейновки:
Залужний організовує настільки професійну оборону, що після війни нам усім доведеться стати на захист Залужного. Однодумці розуміють.
крок_за_кроком:
щоб ви усвідомили рівень пздц, який коїться в країні.
офіс президента та Татаров просувають на посаду прокурора САП людину, яка має сидіти через співпрацю з ФСБ. адже саме цей прокурор, користуючись плівками Деркача підписав підозру Порошенку.
Бiла Левиця:
Де полонені з Азовсталі? Де хоч якась інформація?
Про Савченко був відомим кожен день її життя за гратами. І що їла (чи не їла), що пила і що вона там вишивала і малювала. І Порох на всіх міжнародних майданчиках закликав її не забувати, підтримувати і звільняти…
Зараз-зловісна тиша.
Олег Леусенко:
Полонений рашист: "у нас з вашими все було домовлено"
Про будівлю на Крим дороги Таврида для воєнної техніки на Херсонщину знали всі.
Північнокримський канал ремонтували заздалегідь.
В цей час у Зеленського розміновували дороги і послаблювали армію.
Hellis:
Ecли помнить, что одним из первых уголовных дел против Порошенко сразу же после инаугурации Зеленского в мае 2019 года было за приказ о начале контрнаступательных действий на Донбассе, то вопрос юга, Чонгара, Мариуполя и дороги на Киев и так далее, теряют смысл. Ответ известен
Chahlik Nevmiruschiy:
Тільки но призначили Гогілашвілі в ГУР, як стався виток інформації про співробітників...
Співпадіння, чи...?
В'ячеслав Миколайович:
Сьогодні 135й день повномаштабної війни, Зеленский так і не вибачився перед народом України.
КиївМіськБудда:
Серед нових облич виявилося набагато більше зрадників, які перейшли на бік окупанта, ніж патріотів, які пішли захищати країну на фронті.
Про слуг на фронті я навіть не чув, а зе-колаборанти — у новинах щодня.
Якщо зелені переможуть на наступних виборах — Україні кінець.
Vitalii Chepynoga:
Всюдисуща рекламна стрічка пропонує купити консерву: «Лосось в маракуйї».
Як на мене, це чудова назва для «хрін зна чого»…
Тепер, коли чутиму, як хтось плете щось несусвітне, так і казатиму: це якийсь лосось в маракуйї.