Профіль

БезЛица

БезЛица

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

Ще один....

Юрій Бутусов:
Зеленський на річницю Вагнергейту звільнив з посади заступника секретаря РНБО Руслана Демченко, якого сам Зеленський відчайдушно захищав від мого питання на прес-конференції. Ціна призначення російського агента у владу стала страшною
Так, правда про Демченка, про якого я так багато писав та казав, почала визнаватись на п'ятий місяць війни…
Саме про Демченка я задав питання на прес-конференції у листопаді 2021-го року, і згадайте, як відчайдушно кинувся його захищати Зеленський.
Для усіх зрозуміло, що звільнили Демченка саме тому, що докази його роботу на Росію очевидні для усіх, а найбільше для наших союзників в США. Саме через провал роботи комітету по розвідці при президенті не було у січні-лютому 2022-го проведено мобілізацію оперативного резерву, не було проведено розгортання ТРО, не було вчасно підірвано мости через Чонгар, не було захищено з тилу Маріуполь, не було вчасно евакуйовано населення на напрямках російських ударів.
Я стверджував, що Демченко, який контролював усю українську розвідку, причетний до провалу усіх наших спецоперацій у 2020-му, і тепер після початку війни про це збагнув і президент, який так відчайдушно захищав зрадника.
Думаю, всі розуміють, що якби начальник комітету по розвідці був професіоналом та патріотом то зараз він би без проблем знайшов можливості показати свій патріотизм та служіння Україні. Але жодної заяви та фото Демченка починаючи з 24 лютого нема, взагалі нема, на фронті його ніхто не бачив. І наші західні партнери Демченку ніколи не довіряли, і зараз, під час війни, це питання нарешті стало принциповим.
Мене багато питали та навіть зараз питають - а чи варто було так відкрито сперечатись та підвищувати голос на президента пі час прес-конференції? Чи варто було стільки писати про Вагнергейт та Демченко? Чи не нашкодить це країні під час війни? Зараз, думаю, для всіх очевидно, що так.
Друзі, зараз кожен бачить кадри сотень знищених міст та сіл, ти нескінченні списки десятків тисяч загиблих. Я знав, до чого призведе діяльність Демченка та іншої російської агентури в оточенні Зеленського. Я знав та писав, що вони торують шляхи для нашої здачі Росії. І зараз жалкую тільки про одне - треба було писати та виступати про це набагато більше.
Нажаль, загиблих це вже не поверне, а такі як Демченко відкрили шлях до повного знищення нашої країни.
Я не буду питати - а чи позбавлений Демченко громадянства, бо позбавлення громадянства я вважаю політичним замовленням, винуватців треба судити у нас. Я буду питати - а де зараз Демченко? Де він воює? Чи він виїхав кудись?
Чи знаходиться він зараз на території України, і чому він досі не дає покази слідству у камері СБУ?
Хіба не зрозуміло, що саме російська дезінформація на найвищому рівні створила: заспокійливі балачки президента про "шашликі у травні"; відсутність вчасного розгортання усіх сил оборони; відсутність розгортання оперрезерву; відсутність розгортання Тероборони; відсутність за три роки масових закупівлі снарядів 152 мм; відсутність за три роки закупівлі ПТРК Стугна; провал наших диверсійних груп, в тому числі провал по вагнерівцям; провал таємної закупівлі російського військового обладнання. Хіба не очевидно, що все це все ланцюжки однієї мережи?
Коли я задавав питання Зеленському на прес-конференції, все це ще був час виправити. Звільнити зрадника вчасно. Замість того уся пропагандистська машина влади, усі ці арестовичі, подоляки, єрмаки та тисячі найнятих ботів захищали владу та Демченка, і ця страшна брехня дозволила росіянам мати у нашій розвідці людину з найвищим допуском, і нам не дозволили підготуватись до війни належним чином, не дозволили виконати навіть ті плани Держоборонзамовлення, які ухвалювала Верховна Рада. Так що коли слухаєте пропагандистів - пам'ятайте, що ця кров є і на них. А зараз за ці провали та ріки крові влада, яка так відчайдушно захищала Демченка, має нести політичну відповідальність.
І ще - цей зрадник в оточенні президента, цілком ймовірно, є не останнім.
Сьогодні президент Зеленський звільнив з посади заступника секретаря РНБО Руслана Демченка одну з найскандальніших осіб у своєму оточенні, відкритого проросійського політика, співавтора Харківських угод про здачу Крима, першого заступника міністра МЗС часів Януковича Руслана Демченка.
Одночасно, за даними Цензор.Нет, Демченко усунутий з посади начальника комітету по розвідці при президенті. В нього було дві посади, і вплив Демченко пояснювався саме тим, що він офіційно контролював усю діяльність українських спецслужб.
Я багато разів називав Демченка російським агентом, оскільки саме після його призначення 16 червня 2020-го року на посаду керівника операції усієї української розвідки протягом кількох місяців були провалені. Український розвідник Євген Голубєв був застрелений росіянами на кордоні під час однієї з таких операцій, важкі втрати зазнала наша агентура.
Зеленський призначив Демченка незаконно - Демченко був люстрований у 2015-му році і не міг бути призначеним на державні посади, але Зеленський відкрито порушив закон. Очевидно, президент знав про проросійські зв'язки Демченка.

************************************************************************

Н аслідки перебування Демченка на чолі комітету з розвідки
Саме через провал роботи комітету по розвідці при президенті у січні-лютому 2022-го
- не було проведено мобілізацію оперативного резерву,
- не було проведено розгортання ТРО,
- не було вчасно підірвано мости через Чонгар,
- не було захищено з тилу Маріуполь,
- не було вчасно евакуйовано населення на напрямках російських ударів.
Саме російська дезінформація на найвищому рівні створила:
- заспокійливі балачки президента про "шашлики у травні";
- відсутність вчасного розгортання усіх сил оборони;
- відсутність розгортання оперативного резерву;
- відсутність розгортання Тероборони;
- відсутність за три роки масових закупівель снарядів 152 мм;
- відсутність за три роки закупівлі ПТРК Стугна;
- провал наших диверсійних груп, в тому числі, провал по вагнерівцям;
- провал таємної закупівлі російського військового обладнання…

Украина выиграла вторую фазу войны

Аркадий Бабченко

Украина выиграла вторую фазу войны


Итак, то, о чем я несколько дней назад писал, как о предчувствии, предощущении, чуйке, сейчас оформилось окончательно. В войне определенно наметились изменения. Точнее, закончилась вторая фаза войны — и она снова закончилась победой Украины. 

Первая фаза, которую условно можно назвать «блиц-криг» и которая характеризовалась планами захвата всей или большей части Украины, и в первую очередь её столицы, для России оказалась полностью провальной. Эта фаза закончилась оглушительный разгромом Киевской группировки и бегством российской армии с территории северной Украины. 
Теперь завершилась вторая фаза. Я бы назвал её «Оккупация всего Донбасса». 
Да, да — на планах по оккупации всего Донбасса, похоже, можно ставить крест. 
И крест этот снова ставит Украина. 

Это пока еще не значит, что Украина уже выиграла всю битву за Донбасс. Победа будет тогда, когда территория Донбасса будет очищена — и это будет четвертая или пятая фаза — и она обязательно будет! 
Но вторая фаза — наступление России на Донбассе — остановлена. 
И — еще раз — победителем из неё снова вышла Украина. 

Перечитайте эту строчку. Победителем в наступлении России на Донбассе снова вышла Украина. 

То есть, следите за руками. Как менялись стратегические цели. Сначала — оккупация всей Украины, свержение власти, назначение своего гауляйтера, уничтожение всех несогласных и всего сопротивления, концлагеря, новый СССР с Украинской ССР и Беларусской ССР, парад на Крещатике, выход на границы Польши и далее новая реальность с новым обратно насранным совецким монстром с ядерной дубинкой и второй армией в мире, нацелившейся на страны Балтии, Финляндию и Швецию. 
Помните? Помните это ощущение февраля-мрата? 
Не вышло. 

Вторая стадия — битва за Донбасс, захват всей Донецкой и Луганской областей, пробитие коридора до Приднестровья, десант в Одессу, остров Змеиный, контроль над всем Черным морем. 
Не вышло.

Теперь — оперативная пауза, препятствование вывозу украинского зерна и Херсон бы удержать. 

Поставки западного вооружения в корне изменили ситуацию. То есть, не само вооружение, а переучивание украинской армии на ХИМАРсы и прочие ништяки. Именно это время. Именно это овладевание техникой и принесло поворот в войне. 
Да настоящего момент а у России было два преимущества — количество пушечного мяса и количество артиллерии и боеприпасов к ним. 
И сейчас это преимущество ударами по складам сводится на нет. 

А предоставить новую тактику взамен уничтоженной ХИМАРСАми Россия — не может! 
Она просто не в состоянии придумать ничего, что позволило бы ей и в дальнейшем действовать так же — пусть медленно, пусть с горами трупов за огневым валом — но все же эффективно, откусывая километр за километром украинской территории. 
А без этого количество пушечного мяса перестает иметь значение. 

Итак, главный итог окончания второй фазы. Это не остановка наступления на Донбасс. Не поставки ХИМАРСов. И не уничтожение складов. 
Главный итог заключается в том, что Россия потеряла инициативу в тактике не может оперативно предложить взамен ничего нового. 
У неё просто нет в запасе ничего другого. Ни во что другое она попросту не умеет. 
И как только это её преимущество было сведено на нет — шестеренки заскрипели и стали.  

Глава Секретной разведывательной службы МИД Великобритании (МИ-6) Ричард Мур считает, что Россия потерпела «эпический провал», пытаясь достичь своих первоначальных целей в Украине: отстранить Владимира Зеленского с поста президента, захватить Киев и расколоть страны Запада. По мнению главы МИ-6, недавние успехи российских войск в Украине были «ничтожными» и Россия «вот-вот выдохнется».«По нашей оценке, в ближайшие несколько недель россиянам будет все труднее находить живую силу, оружие и военную технику. Им придется как-то приостановиться, и это даст украинцам возможность нанести ответный удар"
Ваш Дед. 

Украина же каждый раз оказывается на шаг впереди. 
И Россия вынуждена теперь не навязывать свою волю, а защищаться от воли Украины. 

При том, что во вторую фазу Россия вошла уже перегруппировавшийся, учтя ошибки первой фазы "аля-улю-гони гусей, ща за 72 часа Киев захватим" — и все равно проиграла. 
ХИМАРСы поставили окончательную точку. 

Я думаю, что это важнейшее изменение. Это важнейший этап войны. 
Я думаю, в третьей стадии мелодию будет диктовать уже не Россия. 
Она просто тупо ничего не может предложить кроме того, чтобы и дальше бить ракетами по жилым кварталам и… И уже всё, кажется. 
Ну, еще шантажировать мир украинским зерном и российским газом.
Украина же по-настоящему всю свою инициативу, которая теперь значительно усилена поставками западного вооружения — а будет усилена еще больше — в полной мере еще даже не проявляла. 

Пружина сжимается. Она накапливает энергию. Накапливает вооружение. Накапливает опыт и знания. Учится этим вооружением пользоваться. 
И в какой-то момент распрямится. 
Я думаю, третьей фазой будет битва за Херсон. 
И у Украины есть сейчас все шансы выиграть и её. 

И это будет первым, пробным, но уже крупным контрнаступлением ЗСУ. Не несколько отдельных сел, не уничтожение группировки, просчитавшейся в своих стратегических целях и полностью не подготовленной к тому, что их ждет, а настоящее полноценное контрнаступление, характеризующееся в первую очередь — и именно — переходом инициативы. 
За которым, надеюсь, последуют другие. 

А в этом случае Херсон, с двумя перебитыми мостами и окруженной в нем группировкой, которой еду и боеприпасы придется сбрасывать на парашютах, имеет все шансы стать для русских Сталинградом. Ну, то есть, Сталинградом для русских, как для немцев. 
И именно это и будет означать перелом в войне. 
И, по-моему, все это и так уже чувствуют и ждут. 
Чувствуете же?
Ну, дай Бог. Зерновий коридор закінчується сортиром.

Брат Марии Ремарк:
А вы правда думаете, что отказ США давать нам дальнобойные Химеры это опасения Байдена насчёт третьей мировой войны?
И это не ответочка от Спартц за реакцию нашего "найвеличнішого" на обвинения Ермака? Точно-точно? Снова проклятые пиндосы виноваты?
Дмитрий:
Спасибо кротам разминировавшим Чонгар!
На оккупированных Херсонщине и Запорожье московиты начали формировать избирательные комиссии, для проведения референдума о присоединении к россии.

Гросмейстер Бендера:
З моменту призначення 1 липня немає жодної інформації від нового уповноваженого з прав людини бєніного шниря Лубінця. Може його десь ракетою накрило чи в полон попав?
Marauder:
Миллион украинцев как свиней подарили россии. На юге р@ша позабирала тысячи бывших атошников и активистов в пыточные. Бывшие контрактники и атошники, их семьи, семьи действующих военных в заложниках. Это трагедия.
И ЭТИ БЕНЯМАРАФОНЦЫ ЗАПРЕЩАЮТ ОБ ЭТОМ ГОВОРИТЬ ВЕДЬ ZE-РЕЙТИНГ УПАДЁТ. Боль((
prischlasama:
Упоротий прихильник зеленського-це не політичні уподобання, це відсутність аналізу та критичного мишлення. я не хочу пов'язувати своє життя з такими людьми, але їх навкруги так багато...
Володимир Сергієнко:
Вони вірять в Зе, тому що він втілив у життя їх мрію про «ХАЛЯВУ»…
Про те що можно не вчитися, не розуміти, не знати… а лише красиво виглядати, сміятися і постійно відпочивати…
Вони можуть уявити що Зе іх товариш, а ось Порох - ні (бо дуже вумний, змушує їх думати і працювати)
REDакціЯ approved:
Речі про які мовчить Зелений куточок:
- Де діти Зе?
- Скільки власних грошей Зе влив в допомогу армії?
- де взяти скумбрію по 8?
- чому зеЛєнка має скучноє хлєбало?
- куди подівся той стадіонний реформатор який ви..бувався на Пороха?
- Чому досі не сидять олігархи?
quadrokot:
Євосоюз засудив удар рф по порту Одеси РІШУЧЕ, а ООН - БЕЗЗАПЕРЕЧНО.
НЕ ПЕРЕПЛУТАЙТЕ! Це важливо.
Германия войной похоронила никчемную Лигу Наций
Московия войной показывает ( и , надеюсь, похоронит) никчемность ООН, которая стелится под того, кто больше платит взносов. Уровень дна, когда не прошло и 24 часов после заключенного соглашения, как Россия вытерла об ООН ноги.

Айдер Муждабаєв
Зерновий коридор закінчується сортиром.

КиївМіськБудда:
Голова НБУ Кирило Євгенович Шевченко готує президенту подарунок: до 45-річчя Зеленського у січні 2023-го — долар по 45 гривень!
Судячи з новин, Нацбанк України прив'язав курс долара до кількості мертвих окупантів.
Путин заявил, что в химарсах одна химия.
А як же - "всі ми президенти"? Це що виходить, президента Корбана не пускає в Україну президент Зеленський?..
Работники АвтоВаза написали коллективное письмо Байдену с просьбой увеличить поставки Украине Хаймарсов и Джавелинов. Это поможет восстановить продажи автомобилей Lada.
Отже, якщо кава ягода, то те що ми п'ємо - не кава, а узвар?...
Відчуваю деяку розгубленість, коли здавав гроші на джип для ЗСУ, а в результаті десь в мордорі сімейка орків отримала давно омріяні Жигулі.
КиївМіськБудда:
Єрмак встановив російський прапор над ОПУ.
Арестович:
— Порохоботам має бути соромно за те, що довели патріота до такого!
Зеленський:
— Це російський прапор? Реально? Не голандський?
Подоляк:
— Не треба акцентувати увагу на тупості президента. У нас інші пріоритети — війна!
Мы из ОПы:
Лавров сказав про розширення географії війни.
Взагалі-то їхня Кубань нам не дуже й потрібна, але якщо вони наполягають... Червонодар, так Червонодар!
Профессор Талк:
Наивный Стрелков-Гиркин предлагает перевести российскую экономику на военные рельсы. Товарищ не понимает, что всё украдено, буквально всё! Включая рельсы.

Брат Марии Ремарк:
Причем заметьте.
Русня НИЧЕГО не даёт по этим соглашениям. Она создала проблему и ПООБЕЩАЛА ее дальше не создавать, получив взамен реальные вещи. Это просто гениально. И на эту херню Европа ловится далеко не в первый раз.

Свічка

Моща! Я в захваті. Генеральный секретарь ООН Антониу Гуттериш "безоговорочно осуждает" удар по порту Одессы Отмечает, что полное выполнение рф, Украиной и Турцией подписанных вчера соглашений является обязательным.

Печера дракона:
"Charlie Hebdo" жорстко постібалася з європейської бюрократії. І нічого не скажеш. Влучно.
Гросмейстер Бендера:
За минулий тиждень ЄС і його країни:
Зняли заборону на транзит грузів в Калінінград
Вибили турбіну з Канади
Зняли санкції на експорт нафти і харчів в 3-ті країни і задіяних банків
Зняли санкції на деталі та технології для авіації
Обмежили санкції на операції з держустановам рф
Після роз'яснень Єврокомісії Литва відновила залізничний транзит підсанкційних товарів до Калінінграда, - DW
Немає, нажаль, ніякого прозріння…

Висновок:
Немає, нажаль, ніякого прозріння…
Дмитрий Чекалкин

Нарешті прийшло прозріння?
- Не можу згадати, а хто це так наполегливо хотів зустрітись з кремлівським карликом, подивитись в очі, казав що "якщо ти хочеш зупинити війну, ти обов'язково зупиниш"?
- А ще цей "хтось" раніше наполягав, що він нє лох, а президент, і йому 42 рочки. В контексті "нада просто пєрєстать стрєлять"...
- Сам же всіх переконував, що треба домовлятися, тоді як треба було озброюватися.
- Так ХТО ж постійно після 5 років війни й далі заглядав пуйлові в очі та говорив про "росіяни добрі люди, не підуть на нас війною!"?! Вже забув?!
- Що вже роздвоєння особистості з деменцією у лідОра , як же так, такий молодий і такий хворий на голову...
- Вова, так цеж був саме ти! Хіба забув за невідкладними справами (накшталт відосік записати, де будеш зброю вимагати та лідерів держав принижувати) як у Версалі в очах путіна людяність побачив? Хіба забув про відвід з відвойованих територій, залитих кров'ю героїв в угоду пу? Нагадати!!!??? Про постійні намагання провести переговори!?? Про здачу у полон захисників Азовсталі, про розмінування Чонгару, про розвідника Журавля!?? А знаєш , ти ж таки президент, хоча і номінальний, але приде час і прийдеться відповідати за свою діяльність, там вже мішаню або люсінду не випустиш і відосік не запишеш!
"Зробили разом":
- 10 млн біженців
- 200 тисяч вбитих війною та короною
- 20% окупованої території (як і планував "сойтісь посєредіне")…..
- 83% підтримки коломойського клоуна
Висновок: немає, нажаль, ніякого прозріння...


Йомані обніманці (Вражаюча стабільність вибору)

Сергій Сидоренко:
Угорський міністр Сійярто поїхав до РФ на обнімашкі з Лавровим.
Подиву тут немає, а коментар є. Один. Історичний, як це дуже любить Віктор Орбан.
У 1914-1918 роках Угорщина волею долі опинилася на невдалій стороні історії. Вона може того й не прагнула, але як частина Австро-Угорщини почала війну проти Сербії у відповідь на вбивство австрійського ерцгерцога.
Ці події згодом переросли у Першу світову війні, під час якої загинув мільйон угорських військових (це дуууууже багато), Угорщина у складі коаліції "центральних держав" зазнала тотальної військової поразки, через що була змушена підписати Тріанонський договір та втратила 2/3 своїх територій.
Це сумна і несправедлива частина історії. Але ще сумніше те, що Угорщина дуже скоро відповіла на неї лозунгом "можем повторіть". Від 1939 року угорці обрали сторону зла і агресора, і цього разу зробили це СВІДОМО та самостійно - тут прикрити їхнє рішення Австрією вже не виходить.
Ба більше, попри те, що Друга світова офіційно веде відлік від 1 вересня 1939 року, її угорський фронт розпочався ще у березні-1939, коли війська Угорщини окупували Карпатську Україну. Потім, вже з початком війни - була окупація Трансильванії, напад на Сербію тощо. Угорські війська брали активну участь у гітлерівській коаліції. Не виключаючи, звісно, воєнних злочинів проти мирного населення, і Україна тут особливо постраждала.
Далі все за схемою. Величезні військові втрати Угорщини (хоч і менші за цифрою ніж у Першій світовій), повна військова поразка, засудження світом як прибічника нацизму. На фінальному етапі, втративши армію, угорці спробували зістрибнути з гітлерівського потяга, після чого Будапешт окупували німці. Але ніхто (ну крім хібащо Орбана і компанії) не вважає що це може хоч якось виправдовувати, те, що Угорщина САМА ОБРАЛА бути агресором та вчиняти злочини.
2022 рік:
Вже 8 років триває нова війна в Європі, 5 місяців триває її найкривавіший етап, тепер вже ніхто не має сумніву, що за наслідками для світового порядку вона стане порівнюваною із Першою та Другою світовими війнами.
Жодна держава у світі не має сумніву, що у цій війні є безумовне абсолютне зло - Росія. Це розуміють навіть російські вассали, тому вписуються за Путіна тільки ті, кому нема чого втрачати - Лука, Кім Чен Ин та Асад.
Але Угорщина має свій шлях. Вона знову обирає сторону зла. Знову свідомо.
Вражаюча стабільність вибору.
Цікаво, гордій (без сарказму) угорській нації, яка вже пережила 2 національні катастрофи за 110 років, з цим все ок? Справді, все подобається?
Бо два гандони, Сійярто з Лавровим, намагаються переконати нас, що так.


Треба було готуватись...

Дмитро Чекалкин


В деяких регіонах України потрібно було не будувати, а демонтувати дороги, - Портников
Журналіст Віталій Портников вважає, що Україна повинна була готуватись до повномасштабної війни з Росією ще з 2014 року. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо":
"Я завжди говорив, що Мінські угоди - це пастка. Пастка для Росії, щоб санкції проти неї Європейський Союз не знімав, а сама Російська Федерація не змогла перейти до якихось силових дій. Час, який Росія не використовує для силових дій, потрібно використовувати для одного - підготовки до війни. Після 2014 року, вся українська держава мала перетворитись на мобілізаційний табір.
Головні витрати мали йти на Збройні сили України. В певних регіонах України потрібно було не будувати, а демонтувати дороги. Ми мали б з 2014 року, а тим більше з 2019, жити в програмі "Великий демонтаж", щоб російські війська не пройшли", - пояснив Портников.
Портников наголосив, що українське суспільство не хотіло усвідомлювати неминучість війни з Росією.
“Суспільні настрої були відмінні від розуміння цієї ситуації. Люди не хотіли розуміти, що вони приречені стати громадянами країни, яку будуть знищувати, а тисячі людей будуть вбиті. Хоча все це лежало на поверхні й не потрібно було великих аналітичних здібностей, щоб це зрозуміти та побачити після 2014 року", - додав він.
18 червня міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що внаслідок повномасштабного вторгнення РФ в Україну зруйновано майже 24 тисяч кілометрів доріг, 6,3 - залізничних колій та 305 мостів. Загалом збитки сягнули майже $104 млрд.

Було в батька три сини, а стало три Лади "Кал ліни".
Було в батька три сини, а стало три Лади Каліни.
Сучасна усросійська казка.

КиївМіськБудда:
Через дороге обслуговування авто і високі ціни на зимову гуму союз "Матері Росії" вимагає в Путіна призивати на службу їхніх доньок.
- Як росіяни читають слово HIMARS?
- По складах.
Тётя Роза:
Реинкарнация по-русски. После смерти боец превращается в "Жигули".

Сначала мобилизация, потом автомобилизация!

В связи с открывшимися автомобильными перспективами многие простые россияне, сыновья которых воюют сейчас в Украине, с большим вниманием относятся к введению против России новых санкций. Особенно их волнует своевременная поставка в Украину дальнобойной артиллерии.

При Путине деградация в стране идёт полным ходом. У многих из человеческого осталось лишь прямохождение.

Хоть в связи с войной у тёти Розы сейчас и нет особой симпатии к россиянам, но всё же, хочется пожелать, чтобы в семье каждого ушедшего воевать в Украину россиянина, появился новый автомобиль "Лада"!

Специальная военная операция по автомобилизации российского населения.

Надо всё же отдать должное мерзавцам Соловьёву и Лаврову, что один не позорит красивую еврейскую фамилию Шапиро, а другой — красивую армянскую фамилию Калантарян!


Наша Канада:
- Вот вы получили новую машину взамен сына. Вы счастливы?
- Не совсем.
- Почему?
- У соседа два сына погибло!

Украинцы воюют за свою землю и свою свободу. За кого воюешь ты, русский солдат - за Путина и его ублюдков?!

Если бараны идут за козлом - он приведет их на убой.

Баба і кіт:
У російській глуші ламається холодильник що надіслав матері син воюючий в Україні.
Назабаром прийшла вісточка й від сина: зник безвісті.
Кидаючи хозяйство мати їде в Україну.
На місці вона дізнається страшну правду: їй відмовляють в гарантийному ремонті техніки.
Сосиска колбасы:
- Кто не верит в победу России, пусть бросит в меня камень, – сказал он и спрятался в бункер.
Наша Канада:
«Запомните меня таким. Возможно, больше никогда вы меня таким не увидите».
Крымский мост
Ходорковский Михаил:
Симонян собирает вопросы Лаврову. Спросите его про архитектуру: ему больше нравится здание в Гааге или в Нюрнберге?
Инструкция к российскому загранпаспорту:
1. Достать из шкатулки.
2. Протереть пыль.
3. Убрать в шкатулку.
Розумна людина не робить сама всі помилки – вона дає шанс й іншим.
Уінстон Черчилль

В чём-то она права....

Тётя Роза Анакойхер


Оружие Украине дают с аптекарской точностью. Чтобы остановить наступление России, но чтобы его мощь и количество даже не позволяло Украине думать об освобождении Донбасса. И, тем более, Крыма. Это моя личная точка зрения.


Спасибо сыну за машину

КиївМіськБудда:
Арестович сказав, що СРСР — це найкраще, що було на цій теритрії. Червоний терор, Голодомор, знищення українців і України, як такої, — найкраще.
А якби подякував Порошенку за Армію чи Безвіз — був би звільнений з ОПУ. Такі там пріоритети.
Вашингтонский Обком:
Услышав, что Арестович наговорил про украинцев, Нестор Шуфрич выдохнул с облегчением.
КиївМіськБудда:
Якщо Єрмака відправити приймати капітуляцію Росії, він привезе перемир'я.
Тепер у татарова і єрмака буде свій малюк. це так романтично.
Якщо в СБУ такі Малюки, ссуся навіть уявити, що там за Карлсони.
КиївМіськБудда:
Офіс Президента складає списки колаборантів з окупованих територій, щоб після повернення призначити їх на найвищі державні посади.
Портнов - лошара. Не втік би до мацкви - був би зараз головою СБУ чи Генпрокурором.
Три роки тому Зеленський пропонував перенести ОПУ в Український Дім.
Це була відверто погана ідея, адже зараз очевидно, що ОПУ треба переносити до Маріїнського парку — традиційного для анти-майдану місця.
Кіт Вчений:
Кажуть, що з генералів РІДКО виходять гарні керівники держави.
Од себе додам: А З КЛОУНІВ - НІКОЛИ!
В детстве всем хотелось узнать, что произошло дальше после того, как Иван-дурак царём стал. Ну что, узнали?

«Лада Гранта в каждый дом». Путин раскрыл истинную цель спецоперации.
Мы из ОПы:
На росії батьки загиблого в Україні орка купили «Жигулі» на компенсацію за його смерть.
ЗСУ – головний рушій конвеєра АвтоВАЗа.
Эволюция российских ценностей:
2021 Спасибо деду за победу
2022 Спасибо сыну за машину
Согласно новому закону, новорожденным мальчикам в России сразу дают имена "Квартира", "Машина", "Египет".


Вашингтонский Обком:
В москве мать написала донос на сына за уклонение от воинской службы. Он конечно ей сын, но 5 миллионов - это всегда 5 миллионов!
Начиная войну, Путин ошибся в украинцах, но не ошибся в россиянах.
Греки прикривали сором фіговим листком, а росіяни - лавровим.
Картина маслом:
Под Деметиевкой Харьковская обл. взят в плен боец 140-й ОБ ПДСС, Северного флота. (ПДСС - Подводные противодиверсионные силы. Взят в плен водолаз-разведчик.)
Кто там придумал анекдот про подводную лодку в степях Украины?
Гуго Карлович:
Малоизвестный факт: Между ЛНР и ДНР нет не только дипломатических отношений и обмена посольствами, но до сих пор республики не признали друг друга.
Вашингтонский Обком:
По итогам прошлого года уровень бедности снизился до 11%, заявил Путин. "Скорость перехода бедных в разряд нищих - недостаточно высокая", - добавил Вождь.
Belaruka1917:
Я лишь хочу напомнить, что свой путь на виселицу Саддам Хусейн начал с блестящей спецоперации по возвращению Кувейта в родную гавань.- За всю історію сучасної дипломатії такі вислови по відношенню до західних політиків дозволяли собі лише північні корейці та дипломати божевільних диктаторів Каддафі та Саддам Хусейна. Але ж їхні бюджети не залежали на 50 відсотків від країн, керівників яких вони ображали…

Gala Parve:
Молодець! Сильний був посол, гарно працював!
Микола Павлович:
та звісно _" сильний"…
Був посол.
Перший раз налажав з обзивалочкою про ковбаски, чи сосіски.
Пригальмував поставки озброєння.
Тепер звільнили? - Налажав конкретно.
Скоро вони патрони до кулеметів своїх перестануть нам давати…
Але дубоголовим пофігу - Путін прийде, лад наведе.
- Экс посол Мельник мечтает о карьере стендап комика?
- Мабуть так вчився на дипломата, як дехто на юриста.
- Просто ох...нный "дипломат." Удивительно,как с таким дипкорпусом с нами вообще ещё разговаривают. На каком базаре их набирают?((

Мне кажется порою, что солдаты
С кровавых не пришедшие полей
Не в землю где-то полегли когда-то,
А превратились в белых «жигулей»
Они до сей поры сигналят звонко
О том, что чей-то сын «двухсотым» стал,
И в дом пришла не просто похоронка,
А новый материнский капитал.
Сидит в машине бодрая семейка,
Довольная, чего тут говорить,
А на капоте – яркая наклейка
Про то, что они «могут повторить!»
Они её не чокаясь обмыли,
Успели цвет салона обсудить,
И на совете всей семьёй решили,
Что нужно сына нового родить.
Andrey Orlov (Орлуша)Феномен России - думаешь уже достигли дна. На следующий день херак - сюжет про машину, купленную на "гробовые деньги"
Ho. Judge Dredd:
Як виявилося, головною метою "спеціальної воєнної операції" було забезпечення малозабезпечених верств населення росії автомобілями
BaDaBoom:
На следуюшее 9 мая в оставшейся части московии будет уже два бессмертных полка - "спасибо деду за победу" и "спасибо сыну за машину". А в конце они будуть драться за халявные 100 грамм боярышника.

Феномен России - думаешь уже достигли дна. На следующий день херак - сюжет про машину, купленную на "гробовые деньги"

Кроха сын к отцу пришёл... В мусорном пакете. LADA Granta хорошо! - Нах*й руZZким дети.

Лев Алекушин:
(на музыку Яна Френкеля)
Нам Киселёв поведал, что солдаты,
с кровавых не пришедшие полей,
не умерли задаром, а когда-то
вернутся в виде белых «Жигулей».
Летят они на фронт в программе «Вести»
под возгласы: «Сражайтесь до конца!»
И вот уже – обратно, грузом 200,
чтоб стать машиной новой для отца.
Они растут, сопливы и курносы,
а в доме нужно проводить ремонт.
И пишут, пишут матери доносы,
чтоб сыновей отправили на фронт.
Не то, что б было их совсем не жалко,
что бз толку умрут в чужой стране,
но в доме – холодильник и стиралка,
и фото в чёрной рамке на стене.Дрім тім вже не той

Сім років тому про Надю Савченко українські ЗМІ повідомляли тричі на день. Чому на бєнямарафоні ніхто не згадує сьогодні про 2500 українських героїв зданих в полон верховним головнокомандувачем у Маріуполі?
Злюка На Дніпрі:
А ви помітили, як з етерів прибрали "вірю в ЗСУ", "Вірю Залужному". Помітили, як щезли захисники Маріуполя? Помітили, що генерала Марченко не згадують.
Тільки найвеличніший, єрмак, арестович.
Хто завгодно, тільки не герої України? Як маніпулюють свідомістю?
Альона Яхно:
Казалось бы, президент каждый день присваивает звание Героя Украины разным людям. Почему мы ничего не знаем о них?
Ни одного человека!
Почему в национальном телемарафоне нет вдохновляющих, духоподъёмных историй о них?
Епоха цинізму та брехні:
Звільнили Денисову - зникли згадки про злочини ру(ні.
Звільнили Венедіктову - зникнуть справи по злочинам ру(ні.
У нас точно президент України а не прихвостень Росії?
Гошик Вінницький:
В мережі все більше з'являється відео, як 22-23 лютого, кортежі в супроводі поліції виїжджають з Києва у напрямку Борисполя та Жулян.
Ви ж, с...ки зелені, все знали, але рятували свої шкури, а людей, навіть, не попередили. Стільки смертей...
Пам'ятайте, їх кров на ваших руках!!!
Карл Волох:
В останні дні виявилося, що, як мінімум, двоє відвертих агентів російського впливу (а може й без «впливу»- К.В.) - Шевченко та Червоненко - є офіцерами ГУР.
Враховуючи попередню історію з Гогілашвілі, вимальовується вкрай дивна кадрова політика генерала Буданова.
На цьому тлі анекдотично звучить обґрунтування звільнення Баканова-Венедиктової, мовляв, через велику кількість СБУшників та прокурорів, котрі перейшли на бік ворога.
Бо це хіба зайвий раз підтверджує, що все вирішує лише близькість до наполеончика та ентузіазм у вилизуванні імператорської с...аки. І можеш бути навіть відвертим агентом ФСБ-ГУР.
Що, власне, і спостерігаємо у владній команді вже декілька років.

Павло Подопригора:
Друга партія після ОПЖЗ по кількості зрадників - це Слуга Народу...
В Європейській Солідарності жодного.
І це факт!

DiMa_cvaSS:
Дрім тім вже не той,
ФСБшне кодло прийшло на зміну
Radio Lemberg:
На фото - деякі “українські державні мужі” використані кремлівськими чекістами під час виконання спецоперації «Буратіно» з приведення до влади свого агента через прогалини демократичних інституцій в Україні.
RoksolanaКрымUA:
Також через прогалини в громадянському суспільстві:
Брак відповідальності та інфантильнісь народу
PanUAD9:
Ну зі списку "не мамонт" тільки Рябошапка виходить, бо нічого не отримав з цього, крім проблем.
Аваков як завжди чистий-красівий, Разумков взагалі нормально в рейтингах (нажаль), Богдан просто гарно заробив…
"Каждый пытается из новичков
Стать Разумковым среди дурачков.
Но у "Слуги народа" - одна свобода выбора:
Быть п…ром у клоуна или клоуном у п…ора."

Т/К Печера дракона:
Бачте як цікаво все виходить? Був собі такий заступник голови АП часів Януковича Андрій Портнов (колишній адвокат і депутат Юлії Тимошенко, до речі). Після Революції Гідності і весь період президентства Петра Порошенка Портнов ховався за кордоном. Але варто було перемогти Зеленському, як Портнов з помпою повернувся до України.
Тут він перекваліфікувався в містифікатора і казочника та почав розповідати побрехеньки як Порошенко возить готівку валізами. І не тільки.
Ще Портнов ініціював проти Порошенка низку кримінальних справ. Про Керченську протоку, наприклад. Ще, Портнов навіть хвалився, що саме він стояв за репресіями проти генерала Марченка, який щойно захищав Миколаїв.
З появою на Банковій Єрмака, там же окопалися дві креатури Портнова - Татаров і Смірнов. Татаров - це той що брав участь в розгоні Майдану і якого Арестович називав приємною людиною і профессіоналом.
Татаров часу не гаяв і невдовзі ДБР, що перетворилося на каральний орган проти опозиції, очолив колишній колега Татарова Олексій Сухачов. Саме з його подачі тоді заходилися шпетити Петра Порошенка. А коли згадобилося, то і Кіру Рудик. Що правда всі потуги вийшли в свисток, звинувачення ДБР розвалювалися в судах.
З початком вторгнення Портнов благополучно виїхав за кордон. А коли діяльність Єрмака і Татарова розкритикувала американська конгресвумен Вікторія Спартц, ЗЕботва змалювала Спартц як типову баригу і мародера. За до болі знайомими лекалами.
А серед силовиків з'явилися зразу ще дві нові креатури Татарова. Симоненко і Малюк, замість відповідно Венедіктової і Баканова.
І ЖОДНА кримінальна справа проти Порошенка порушена за участі Портнова досі не закрита.
Все це називається: "Зеленський прагне єднання всіх патріотів і бореться за Україну".
Розкажіть все це шануваьникам Зеленського. І насолодіться, як у відповідь залунає звичне "А ваш Порошенко!" Що їм відповідати?

Denys Tsaruk:
А на Ze-марафоні якось прокоментують списання коломоському понад 4 млрд боргу?
Мудрий нарід повернув нас на 10 років тому в епоху януковіча. Зловіща тиша в ЗМІ, і дикі кадрові призначення, порушення законів, узурпація влади. Все це коштуватиме великої крові, територій.
UPD
Олексій Гончаренко:
СУПЕР БАБАХ!
Ірина Венедіктова відмовляється бути відстороненою. Заявила Зе, що це незаконно та вимагає трибуну Верховної Ради.
На трибуні вона хоче відповісти на декілька питань: хто заважав призначити прокурора САП? хто не давав відкривати справи на деяких нардепів? та інші цікаві подробиці.
Я думаю ви і самі знаєте хто це все робив)))))
У пані Ірини сталеві яйця)))