Бізнес-партнер Зеленського розповів багато цікавого

  • 18.03.21, 21:15
  • зе

ДРУЗІ РОЗПОВІЛИ ПРО ЗЕЛЕНСЬКОГО

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

«Зате Зеленський особисто – не краде!» - до дурних очей буде доводити вам кожен шанувальник ЗЕ. Святій вірі в Зеленського-непорочного можна тільки позаздрити. Проте, два роки перебування зелених у владі відкрили чимало корупційних оборудок пов’язаних з ЗЕкомандою. Депутат Гео Лерос щойно опублікував сенсаційний матеріал – відео де старий діловий партнер Зеленського сам розповідає про їхні оборудки. Про кого ідеться?

Ідеться про бізнесмена Геннадія Лазутіна, давнього ділового партнера нинішнього голови СБУ Івана Баканова та помічника президента Сергія Шефіра. Баканов багато років працював у Лазутіна фінансовим директором. Як відомо Баканов став керівником ТОВ «Квартал-95» з січня 2013 р. Лазутін розповів, що працювати з «Кварталом-95» вони почали раніше – ще коли Зеленський був продюсером телеканалу «Інтер». Схоже на те, що свого старого друга дитинства (Баканов з Зеленським знайомі ще зі шкільних часів) Баканов знайшов через серйозні проблеми з законом.

Тоді Лазутін, Баканов і його свояк Олександр Беляєв намагалася рейдерським шляхом захопити Мартинківську ГЕС у Хмельницькій області. Захопити ГЕС не вдалося, проте Беляєв, Лазутін і Баканов вийшли тоді сухими з води. З відео Лероса стає зрозуміло – від кримінальної відповідальності горе-рейдерів відмазав Володимир Зеленський. Він тоді був генеральним продюсером каналу «Інтер», власник якого Валерій Хорошковський очолював СБУ. З ним Зеленський, що називається, «порішав».

Співпраця виявилася взаємовигідна, на відео Лазутін розповідає як Баканов організував для Зеленського схему з обналу грошей, які Хорошковський надсилав виключно безналом, а отримувати кошти законним шляхом… ну Зеленський же «не лох якийсь».

До речі, історія з Мартинківською ГЕС мала неприємне продовження. Після призначення Баканова головою СБУ проти власника ГЕС Ігоря Тинного, якого 10 років тому веселій трійці не вдалося «розвести», було порушено кримінальну справу (увага!) за фінансування незаконних збройних формувань. Характерна деталь, за словами Тинного діловий партнер Баканова Беляєв має низку спільних бізнесів як з Росією так і з окупованим Кримом. Це Баканова, звісно, не цікавить.

Про що ми говоримо взагалі? У чинного голови СБУ дружина – громадянка Росії!

Обрання Зеленського президентом і призначення Баканова головою СБУ для їхніх колишніх ділових партнерів стало клондайком і ельдорадо. Свояк Баканова Беляєв наразі є офіційним радником голови СБУ, йому надана державна охорона (!) і він внесений до стоп-переліку у реєстрах (!!), тобто посадовці і журналісти, що цікавляться діяльністю Беляєва потрапляють під моніторинг СБУ.

Не бідують інші ділові партнери Зеленського та Баканова. На відео Лазутін смакуючи слова, розповідає як він вирішує справи з Андрієм Наумовим – керівником внутрішньої безпеки СБУ. Про діяльність Наумова можна писати не те що допис – цілий роман. Інтернет забитий його корупційними «подвигами». Ще один «друг» Лазутіна – Артем Капелюха, начальник 4-го управління в департаменті К, якщо просто – куратор від СБУ всього що пов’язано з митницею. Вам зрозуміло ЯКІ операції можна прокручувати, маючи ТАКИХ «друзів»?

Лазутін на відео і не приховує – вони прокручують. За участі Баканова. За безпосередньої участі Зеленського. В долі – всі. Це вам не $3000 в офшорі. Тут масштаби йдуть на мільйони доларів. Наших з вами.

І ще одна деталь, Лазутін багато розповідає про пристрасть президента Зеленського до кокаїну. З подробицями. Нас то цим не здивувати, але…

Звідки у Лероса таке відео, запитаєте ви? Я – здогадуюся. Але думаю з’ясовувати це мусять правоохоронні органи. Разом з тим, чи правда те, що сказано на тих відео? 150% гарантії даю – ніхто нічого не розслідуватиме.

https://youtu.be/WzIEqlj60YM


Петро Порошенко: «Путін — вбивця».

Першим світовим лідером, який називав Путлєра вбивцею, був Петро Порошенко. Тепер до нього приєднався Джо Байден. Well done, America!

Петро Порошенко:
«Путін — вбивця». Те, що наша команда говорить з 2014 року. Те, що з 2019 року жодного разу не наважився вимовити Зеленський, вголос на увесь світ вимовив Джозеф Байден. Гарна відповідь на питання Who is Mr. Putin.

Таке публічне визнання американського президента для України — на вагу золота. Я хотів би подякувати першій особі Сполучених Штатів за цінні слова. Загалом — за підтримку України, яку він послідовно надає ще з часів нашої зустрічі під час моєї інавгурації у червні 2014 року.

Те, що Байден — надійний союзник України у нашій обороні від російської агресії і у проведенні реформ знаю не з чужих слів, а з власного досвіду і спілкування. У мене з ним було понад десять зустрічей і більше двадцяти телефонних розмов.

Президент Байден — великий шанс для України, для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції. Однак Офіс українського президента поки що демонструє нездатність скористатися цією можливістю і навіть більше — ризикує її втратити.

Вчора американська розвідка офіційно заявила, що народний депутат України Андрій Деркач пов'язаний із російськими спецслужбами і є агентом Кремля. Що він за завданням Путіна втручався у хід виборчої кампанії у США. І розповсюджував з цією метою сфабриковані фейки щодо мене і Байдена.

Поза всякими сумнівами, сигнали про Деркача Вашингтон протягом останнього року українському керівництву посилав неодноразово по дипломатичних та інших каналах. Щоразу стикаючись зі стіною нерозуміння елементарних істин, американці наважилися на безпрецедентний крок — публічну заяву і санкції. Не часто у відкритих доповідях розвідки називають імена конкретних агентів.

Підтверджено те, що ми, Європейська Солідарність, говоримо майже рік. Деркач є державним зрадником, відверто працює на Росію і проти України. На вимогу Зеленського правоохоронні органи фабрикують справи проти ветеранів, волонтерів, добровольців, активістів. Що ще треба, щоб Служба безпеки України пред’явила звинувачення Деркачу?

Я розумію, що голова СБУ Іван Баканов сів у шпагат. Мало того, що він земляк, друг і бізнес-партнер Володимира Зеленського. Він прекрасно пам'ятає, як у травні минулого року Зеленський публічно підтримав дії Деркача. Прямо на прес-конференції, грубо порушуючи законодавство України, Зеленський тиснув на правоохоронні органи. Вимагав від Генеральної прокуратури притягнути до відповідальності за державну зраду. Але не Деркача, а Порошенка.

Не можна маніакальне переслідування політичних опонентів переносити у міжнародну площину, ставлячи під удар потужну підтримку України з боку партнерів.

Ми всі прекрасно розуміємо, що інспірований Деркачем скандал відбувся за узгодженням і режисурою Офісу Президента. Чи, може, хтось і справді вірить, що лідер фракції «Слуга народу» Арахамія і різні дубинські за власної ініціативи, а не за вказівками Зеленського вимагали створення слідчої комісії по контактах Порошенка-Байдена? І, до речі, й досі не відкликали проект відповідної постанови.

Настав час виправляти помилки. М’яч на стороні Зеленського. Від його дій залежить, чи не втратить Україна стратегічне партнерство із США, життєво, наголошую, життєво необхідне для нас, аби вистояти у війні з Росією.

Америка бачила нашу боротьбу на Майдані і на фронті. Вона відчуває потужну суспільну підтримку західного вектору розвитку України. Вона визнала успішність багатьох реформ, які впроваджені у нашій країні. Стратегічно Сполучені Штати довіряють Україні. А от Зеленському таку довіру ще слід здобути.

Для цього треба, але замало пред’явити звинувачення російському агенту Деркачу. Для цього треба, але недостатньо притягти до відповідальності підсанкційного Коломойського, визнаного світом глобальним корупціонером. Для цього навіть замало очистити Офіс Президента від російського крота, який злив росіянам секретну інформацію про спецоперацію із затримки військових злочинців із приватної армії Вагнера.

Необхідно продовжити реформи. Припинити атаку на незалежні антикорупційні органи. Продемонструвати справжню боротьбу з корупцією, а не її імітацію. Не на словах, а на ділі зменшити вплив олігархів. Дотримуватися євроатлантичних стандартів демократії і ставлення до опозиції.

В усіх цих кроках ми як державницька опозиція готові підтримувати владу. Ми навіть зараз по своїх зв’язках лобіюємо телефонну розмову Байдена із Зеленським. Не для Зеленського, звісно, стараємося, а для держави, бо національні інтереси України потребують діалогу із США на найвищому рівні.
Новости от Тани Адамс

Таня Адамс

Доброе утро!
Нестерпимо хочется весны и адекватных людей у власти. Но пока шото не складывается ни с одним ни с другим.

 
Когда в стране уже год бушует вирус, а в больницах по-прежнему нет кислородных концентраторов, речь не идёт о каком-либо уровне профессионализма в МОЗ или на Банковой. Речь идёт о том, что они намеренно и целенаправленно продолжают убивать людей.

Потому что за год затариться концентраторами было можно, даже если ты идиот.
За год можно было понять, что отдых на Буковеле - это по сути реклама по...уизма, которым наш народ и так достаточно силён.
За год можно было наладить своевременную выплату медиками ковидных надбавок, а не так как сейчас, когда за январь они получили 50% выплат, а в феврале только 30%.

Много чего можно было сделать, но по факту в третью волну пи...деца Украина входит точно такой же не готовой, как и год назад.
А теперь нас пугают очередным локдауном.
Выживи в первых двух и получи еще один в подарок…

 Вместо того, чтобы нормально работать и адекватно коммуницировать с людьми, ОПшеная Мендель за наш с вами счет запустила новое шоу.
Основная идея в том, что каналы эти транслируются на оккупированной части Донбасса и Крыма, а значит дело важное и нужное.

Писклявая дегенератка собирается покорить ОРДЛО "взглядом с Банковой", Люся Арестович считает нормальным послать на...уй за просьбу общаться державною мовою, а Давид Арахамия отмечает, что на...уй посылать – это ничего плохого, он и сам сто раз так делал.

Дурдом Солнышко…
Какой взгляд, госпади? Ты выше ширинки начальника вообще когда-нибудь поднимала взгляд свой?
Яка там державна мова, я вас умоляю…Мы уже пережили период, когда высокопосадовці говорили на «азірівській», и пошли дальше: теперь нам вкратце матом будут объяснять.

Дегенерация – это тоже направление эволюции.

 И пока вся эта шобла занимается хе...нёй и вредительством, один только из народных слуг занят важным. Он нашел способ обдурить сенсорную кнопку для голосования.
Александр Качура отметил, что купил «подушечку, которая нагревается», и, если поставить ее рядом, сенсорная кнопка работает.

Сам он, конечно, не кнопкодавит никогда, и механизм на...бки изобрёл чисто ради академического интереса.
Спасибо, Саша! Что бы мы без тебя делали?

 Джо Байден в интервью ABC New назвал Путина убийцей и заявил, что тот заплатит за вмешательство России в американские выборы.

И с таким вот потрясающим американским раскладом нам бы президента нормального, таких дел можно было наворотить, вплоть до миротворцев на Донбассе! Но увы.

В президентах у нас - ан...льна гикавка, которая два года сопли на кулак мотает и ищет мир в путинских глазах.

 И еще немношк неприятные для Володи цифры.
По последним данным центра Разумкова только 15% респондентов позитивно оценивают работу Зеленского.
При этом 44% считают, что уже пора решать проблемы страны с помощью улицы.

Вот скажите мне, пресловутые 25%, отъявленные порохоботские негодяи на зарплате Рошена, Госдепа и Моссада еще, наверное. Вы планируете митинговать в случае «значного погіршення умов життя»?

А то мне шото не хочется.
Хочется сказать классическое:
- Гештальт захлопни, пёс!

Отработай своё прошлое, огреби за него по самое нимагу. Насладись пи...децом по полной программе, иначе ничему ты никогда не научишься и раз за разом из всех эволюционных путей будешь выбирать дегенерацию.

Доброго утра, коллеги. Всё когда-нибудь заканчивается, и пиздец тоже.


Недавно осознал, что мой первый секс был в прошлом векеТак, Байден, або ти дзвониш мені, або я щяс пазваню баканаву!

В цей день, 7 років тому, Зеленський пішов добровольцем на гастролі в Росію.

Єслі мєста тібє нє вистачило вдруг
Єслі грустно от єтава тібє мой друк
Ти вспомні как за Зілєнскава галасавал
І паскарєй включяй 95 квартал!

"Кількість хворих на ковід-19 почала стрімко зростати, так само як надприбутки олігархів з якими я борюся."
(с) В. Зеленський

Опозиційний Голос рішуче критикує владу:
Слуги Народу: В усьому винен Порошенко!
Голос: Ви недостатньо жорстко обвинувачуєте Порошенка!
 
Там де танки НАТО там живуть багато
Там де танки ВАТИ там палають хати

Когда-нибудь мир будет на примере одной исчезнувшей страны и нации изучать методики и технологии добровольного самоуничтожения. А оставшиеся в живых рассказывать внукам об украинской "Атлантиде", добровольно ушедшей на дно.

Гуманитарии женятся по любви, потому что по расчету как-то сложно.

Мужчины ищут недостающую половинку, а находят достающую.

сидим на кухне мы уютной
и кажется что жизнь легка
а в это время тяжелеют
бока

Мужчины говорят о женщинах все, что им нравится, а женщины делают из мужчин все, что им хочется.
Луи Филипп де Сегюр

 

Кто-нибудь может объяснить, почему мы боимся ведьм, а не тех, кто сжигал их заживо?

 

- Зайдёшь ко мне, выпьем кофе?
- У меня месячные...
- Так мы ртом попьем...

 

Двое мальчишек у домофона:
- Слышь, а как Жирного ваще зовут?
- Да вроде
Саша.
Звонят:
- Здрасте, а
Саша дома?
Голос из домофона:
- Жирный, выходи, к тебе тут друзья пришли!

 

Я делаю то, что мне приказывают голоса в голове моей жены. 

Когда умирает рэпер, его не отпевают, а отчитывают.

 

Эксперты посоветовали покупать «ослабевшие» евро и доллар...
Доллар подешевел на копейку. Прям не знаю - брать, не брать....

 

Недавно осознал, что мой первый секс был в прошлом веке, и стало страшно.

 

Если я смотрю футбол, но наши не играют, всегда болею за более слабую команду. Почему? Тренируюсь, ска, за наших болеть!

 

Мне хорошо за сорок. Я я сейчас не о возрасте, а о градусе в напитке.

 

Требуется специалист по отказу в приёме заявлений. 

Никогда не знаєш, что жена можешь выкинуть, пока в один ужасный день не окажешься под балконом.

 

Наташа бросила своего парня, поскольку у него член 13 см. И ушла к другому, у которого 12 см. Потому что суеверная...

 

Перед светофором останавливаются два авто - Рено Логан и Ламборгини. Водитель Логана, крутя ручку, опускает стекло и спрашивает водителя Ламборгини:
- Ну как тачка вообще? Не ломается?
- Да вроде нормальная тачка, а почему спрашиваешь?
- Да смотрю, что-то не очень народ их покупает.

 

Мужская верность: женат уже в третий раз, а любовница — всё одна и та же.

 

В баре грустный мужик заказывает рюмку за рюмкой. В конце концов бармен
не выдерживает и спрашивает:
- Что случилось-то?
- Да, блин. С женой поругался. Она обещала месяц со мной не
разговаривать.
- Да уж... Представляю, как тебе хреново.
- И не говори! Сегодня последний день...

 

- Дорогой, у тебя есть мечта?
- Была.
- А теперь?
- А теперь у меня есть ты.Біда УкраїниКіт Вчений:
Це для розумово неповноцінних? П‘ять годин навчатися на йух посилати?

CaІеdоnіа:
- какие ваши аргументы?
Люся
(Арестович):
- иди нах.й, вот мои аргументы

Олег Леусенко:
Коли Люську арестовича попросили писати державною мовою, він ц@пським матом послав українця подалі. Все логічно. Люди Зеленського в ТКГ не українці і відстоюють не українські інтереси. Вони такі ж самі, як і сам очільник держави.

Maria Varfolomeieva:
Телфонуєш на гарячу лінію преЗЕдента, а там тобі:
- Прєдставься, мразь!
Але ми навіть не здивуємось цьому.

Йозеф Кнехт:
Насправді все це дуже показово. Арестович розуміє, що він в останній момент вліз на Титанік Зе, тепер у нього істерика.

Експерт б'є на сполох:
У Києві закінчуються вільні ліжка для хворих на COVID-19
В Україні найвищий рівень шпиталізацій в Європі, влада не реагує.

Дмитрий:
Многие цивилизованные государства приостанавливают вакцинацию Астра Зенека.
Наши нашли выход, у нас не Астра. У нас лучше! Хотя ввозили, убеждали, что именно Астра. Прям с пеной у рта. И тут рекламно выступил Ляшко. "Я заболел, но вакцина не при чем!" Ну, за божью росу!

Дмитрий:
Мастер спорта по борьбе с Ковид убил за сутки вместе с короновирусом 264 украинца.
Зато не Порошенко.

Зелені чоловічки:
Щоб ти так переговори в Мінську вів, як з підписниками спілкуєшся.

Нагадаємо, пан речник ТКГ отримує близько 60 тисяч гривень зарплати, яку йому сплачують платники податків. І ці платники податків мають повне право вимагати дотримання мовного закону від радника Офісу Президента.

Якщо ця влада так продовжить, здається їх чекає не менш феєрична сміттєва люстрація від народу в найближчому майбутньому, ніж банду Януковича.

Helgi Sharp:
В Украине впервые осудили за ругань в соцсети: Мукачевский суд наложил на обвиняемого минимальный штраф - 51 грн и 454 грн судебных издержек. Соответствующее решение опубликовано в Едином реестре судебных решений.

Наказание, конечно, смехотворное, но важен прецедент. Если по совокупности всех эпизодов (а таковых ежедневно до десятка) привлечь Арестовича, то, Люсьене Подзеленской светит пожизненный запрет на использование букв с конфискацией движимого и недвижимого имущества.

А вообще, друзья, я рад и спокоен. Вы посмотрите, как в последние дни беснуются в сетях, не выбирая слов, Корниенко, Подоляк и Арестович. Они настолько взбешены и обескуражены справедливой критикой (если использовать понятный им лексикон, то "совсем ох*ели"), что сняли маски и перестали строить из себя высококультурный цвет нации, достойный подражания. Как писали в советских газетах, "показали свой звериный оскал".

Их истерики - маркер, и он дорогого стоит. Значит, мы всё правильно делаем. Подоляки-арестовичи приходят и уходят, Украина - навсегда.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Я регулярно спілкуюся з порохоненависниками. Мені їх навіть не треба шукати – вони приходять до мене в коменти самі. Звісно, мене завжди цікавило – що ж їм не так? На дискусії з ненависниками Порошенка і його політсили я витратив не один десяток годин. І, схоже, я зрозумів, чим насправді вони керуються. Ні, не кривдами, які вони озвучують, на кшталт родича загиблого під Іловайськом або родички, яка збирала пляшки, в той час як «свинарчуки»… Це – так би мовити «інтерфейс», привід для кривди, зрозумілий іншим. Якщо цей привід не розбивається логічними доводами, значить, справа не в ньому. Ми маємо справу з переконаннями набагато більш глибокими. Мій власний досвід дозволив розділити порохохейтерів на кілька груп. От вони.

Необільшовики

Суть їхніх претензій: Порошенко – мільйонер. Ці люди далеко не завжди є шанувальниками Леніна, але в кожному з них сидить переконання за Марксом – в основі великих статків лежить злочин. А відтак гасло Шарікова «відняти і поділити» актуальне й досі. Шаріковські гасла всіляко підігріває демократична українська преса. Репортажі про «олігархів-корупціонерів» – сухий хмиз у палаючий вогонь необільшовизму. Часто прихованими необільшовиками бувають й ідейні націоналісти, й навіть підприємці. Вони теж бувають щиро переконані, що крупний капітал – це зло. Найсмішніше те, що ніхто так не підтримує необільшовицькі погляди громадян як ЗМІ олігархів – в боротьбі один проти одного.

Вата

Знову таки різноманіття тут повне. Порошенка ненавидить водночас і відкритий шанувальник Стрєлкова та Захарченка, і особа переконана, що «Порошенко почав війну, аби нажитися», і «у мене родич в Росії – що мені стріляти в нього?». Звісно, ненавидять Порошенка ті, хто втомлювався від війни на дивані, бо «за кого воювати – за олігарха?». Окрема тема ненависті до Порошенка – помісна церква. Доводилося бачити людей, що вважають себе патріотами України, але ходять до храмів УПЦ-МП, бо «то церква благодатна».

Ідеалісти

Їх претензія до Порошенка примітивна: він не був ідеальним керівником. Ідеалістам властиво надмірно ідеалізувати Захід, європейські цінності тощо. По-хорошому ідеаліста не влаштує ніяка влада – ідеальної влади не буває, будь-яку владу можна знайти за що критикувати. Подекуди ідеалізм стає професійним – ідеалістів повно серед демократичних журналістів та активістів грантових організацій. І перші, і другі мають чималий вплив на громадськість.

Знехтувані ЛСДи (російською – ЛОМы)

Цієї публіки повно на соцмережах. Не секрет, частина лідерів думок намагалися запропонувати партії Порошенка взаємовигідне співробітництво. Були послані – в ЄвроСолідарності обирають мати справи з прибічниками, а не з найманцями. Тепер такі лідери думок вивалюють ЄвроСолідарність в багні скрізь де можуть. Про принципи не йдеться – вони просто творять вендету. Почасти вендета непогано оплачується.

Адепти інших політиків

Теж неймовірно поширений тип порохоненависника. Він може мати схожі переконання. Може поділяти погляди більшості порохоботів. Але він з іншого клану, тобто політпроекту. А якщо так – свій лідер завжди правий, а інший – завжди лівий. В українських реаліях, де персоніфіковано категорично все, іншої політичної культури не буває як таке. Хто не з нами – той проти нас, і не цікавить.

* * *

Звісно, це не повний перелік. Існують інші групи людей, які ненавидять Порошенка з якихось своїх причин. Та, загалом, звести порохоненависників можна до перелічених. Якщо ви стикаєтеся з порохоненависником, на якого не діють логічні доводи, копніть глибше. Ви побачите один з перелічених мною типів.

Від себе додам просто. Я терпіти не можу ідеалістів, я не вірю в щирість з боку Москви і я ненавиджу більшовизм у всіх його проявах. Навіть якщо ідеями дрімучого марксизму фонтанує щирий патріот, на жаль, маю такі приклади. І ще я не розумію людей, які своє власне его ставлять вище за інтереси країни. Хоча згоден, інтереси країни я і вони можемо розуміти категорично по-різному.


Новости от Елены Подгорной

Елена Подгорная

Доброе утро, котики. Вчера вы остались без этого пожелания и без язвительных новостей по очень уважительной причине: у моего сына был концерт и он играл нам на фортепиано. Это так умиротворяюще повлияло на маму, что она провтыкала всё на свете.

Но в редакции правила строгие, потому маленькие Белочки 
 должны быть наказаны и сегодня я пишу вам новости вместо Тани. Так скажем - за вчера и ту девушку.

Итак:
Маруся Звиробий сняла свою кандидатуру с выборов в пользу Кошулинского. И теперь весь интернет кипит разными мнениями. Я вам сразу скажу, что к Кошулинскому и Свободе в принципе лично отношусь негативно. Но иногда приходится выбирать из зол и это точно меньшее, чем Бенины Шевченко и Вирастюк. 


Такая она - политика. Штош.

Виктор Медведчук подал иск в Кассационный суд. Санкции ему не нравятся. Хотя это очень странно. Пока кум путина сидел без санкций, то денег у него было не так много, как с санкциями. Причём цифры в этом уравнении весьма себе впечатляющие. Речь идёт о миллионах  и миллиарде . Вот такие у Зеленского санкции животворящие.


Киев и Винницкая область на всех парах мчатся к отметке красной зоны. Ковид тут прям бушует, госпитализаций больше, чем было в осенний пик. Не мудрено, народ напуган и любые сопли воспринимает трагически. А сезонные вирусы тоже никто не отменял.

Но о карантине пока не говорят. Не то, что о полном локдауне. Ограничат только посещение школ - средняя и старшая школа уйдёт на каникулы раньше. И отменят все массовые мероприятия. Потому как выбор у нас стоит очень примитивный - вирус угробит медицинскую систему, а локдаун угробит экономику. Шах и мат вам, лучшие борцы с коронавирусом.

Бля, навыбирали олигофренов...

Стокгольмский институт исследований проблем мира (SIPRI) опубликовал данные о том, что самый большой покупатель украинского вооружения оказывается Россия. Прям с 16-го по 20-тый год. "Укроборонпром" выдал комментарий по этому поводу. Говорит, что с августа 14-го года ни капли в рот, ни сантиметра в жопу. Не продавали России даже товары двойного назначения, не то, что вооружение.

Ну, в общем-то я верю - до весны 19-го года "Укроборонпром" точно не сотрудничал с оккупантом и агрессором. А вот дальше... Ну, не знаааююю. ПреЗедент ведь не обозначил, как наш агрессор и оккупант точно называется. А мах ручонкой может иметь разные значения...

В НАТО в текущем году намерены пересмотреть Комплексный пакет помощи Украине, одобренный в 2016 году.

И судя по комментариям в статье - не в нашу пользу будут пересматривать. Вот точно не увеличат. И даже не оставят таким, как он был.
Потому что коронавирус, мы тут устроили в стране естественный отбор, а солдаты НАТО в таком участвовать не хотят. Так что совместные учения пока придётся отложить и вАще - как-то обозначить точнее, нужно ли нам это сотрудничество? Потому что у НАТО создаётся впечатление, будто они навязываются.

Сегодня в парламенте двух слуг народа застали за просмотром собачьей ебли. И что удивительно - им за такое платят зарплату. А судя по тенденциям в нашей стране, должны были бы возбудить уголовное дело за зоопорнографию. Хранение и распространение. Но нет. Кто ж нардепов посадит? Они же памятник... Как чему? Народной тупости.

Подвезли свежих рейтингов. У Европейской Солидарности всё стабильно в плюсе. Растём. Зеленский тоже подрос - народ любит борцов с олигархами и накладывателей санкций. Даже если они такие себе "борцы". Кто там читает эти подробности?

В списке так же есть ОПЗЖ и Батькивщина. Обе в минусах. Теряют былую лёгкость. И ничего удивительного. Как ты рейтинг не рихтуй, всё равно получишь... 

Вот на этой оптимистичной ноте я с вами пока попрощаюсь. До следующего понедельника. А завтра с вами уже будет ваша любимая Таня. Всем чмоки в этом чятике. 


Рано или поздно наступает такой возраст...- Кляті порохоботи руйнують економіку України!
- Як саме?
- Через їхню писанину Коломойський був змушений прикрити "Буковель" аж до кінця березня. Тепер туристичний бізнес втратить стільки доходів!
- І не кажіть, люті звірі ті порохоботи. Зберегли українцям стільки життів!

"Зеленский не понял, что происходило. Его полностью дезинформировали" - аннотация к каждому рабочему дню Зеленского на посту президента

Когда делаем с ребенком уроки я сижу как
зе-депутат, ни хрена не знаю, но лицо умное!

- Опишите степень своей адекватности.
- Я не делаю селфи.
- Вы приняты!

Самое сложное в работе, какой бы она ни была - это вставать по утрам.

Детство кончается, когда начинаешь обходить лужи...

Все то, что мне раньше не позволяли родители, теперь не позволяет возраст.

- Доктор, жизнь стала какой-то серой, однообразной, безвкусной. Короче, потеряла всякий смысл.
- Ну, голубчик, вот тут у меня виски, вот тут ром, текила есть. С лаймом.
- Хороший вы психолог, душевный. Я к вам ещё приду.

- Фима, ты обещал любить меня вечно!
- Роза, вечно – не значит непрерывно.

аватарки эти
прямо милота
иногда друг другу
пишут два кота

Я разговариваю сам с собой, потому что я единственный человек, чьи ответы мне нравятся.
Джордж Карлин 

- Девушка, а вашей маме зять не нужен?
- Нет, мы еще мозг предыдущего не доели.

 

Кто-нибудь может мне объяснить, почему летающий мужчина называется супермен, а летающая женщина - ведьма?

 

Вы замечали, что в принципе все не так уж и дорого, если у вас есть деньги.

 

Всё, что ещё не запрещено, не запрещено по недоразумению.

 

- И попрошу заметить: не перегар, а аромат вчерашних приключений!

 

Раньше с утра мне нужно было идти в еучую школу.
Потом я вырос и мне стало нужно с утра идти на е
учую работу.
Теперь у меня подрос сын и с утра мне нужно сначала в е
учую школу, а потом на еучую работу.

 

Без труда не будет и вреда.

 

Пришел день "Х", наступило время "Ч" и пришла полная "Ж"...

 

Люблю рок потому, что там кричат не на меня, а для меня. 

На самом деле, наши тоже когда-то сняли свой фильм "ОНО".
Группа людей приезжает в странную местность, где все пребывают в состоянии измененного сознания, они начинают видеть странные вещи и, желая поймать и убить некое существо, знакомое с детства, сами чуть не становятся жертвами. Фильм так и называется "ОНО", или, если в несокращенном варианте, "особенности национальной охоты"...

 

Если скрестить верблюда и змею, то получится существо, способное одновременно и плевать в душу, и ее травить.

Им понравилось ломать и «строить»

Им понравилось ломать и «строить»


Елена Подгорная

Я нас всех поздравляю. Поздравляю с началом предвыборной кампании Зеленского на второй срок.

А вы как думали?

То, что раньше было подозрительной движухой, вчера окончательно оформилось и было озвучено на съезде слуг народа.

И теперь уже нет сомнений на тему – чего это наша лягушонка стала в последние пару месяцев такой гиперактивной? Да-да, и СНБО наше теперь – это не про безопасность. Это про предвыборный штаб Зеленского.

Да, я тоже помню, что наше Зе обещало прийти на один срок, сломать систему и у3,14дить в туман. Но нет. Ломать и “строить” ему понравилось. И не только ему. Всем понравилось – слугам народным, олигархам. Всем, для кого закончилась эпоха бедности.

А то, что с3,14дел?.. То тю. Это его нормальное агрегатное состояние. 3,14деть и 3,14дить всё, что плохо лежит. А что лежит хорошо – подвинуть и тоже с2,14дить.

В принципе, что партия, что её идейные вдохновители, что преЗедент – отличное отображение своего электората.
Я не знаю, сколько у этой саранчи осталось избирателей. По последним социологическим опросам примерно 20%.
Но мы должны чётко понимать, что демократичные выборы у нас остались в прошлом. Точнее, последние были в 19-том году. Те, когда преЗедента выбрали. И всё. Больше таких не было и не будет.

А съезд… Ну что съезд?..

Стало ясно видно, что слуги народа остаются карманной партией Коломойского. Это если кто-то надеялся, что расстановка сил хоть немножко изменилась там внутри. На съезде никто ни полслова не проронил про ключевого спонсора партии. А он, на минутку так, попал под серьёзнейшие санкции. От США, а не от Зеленского. Дубинского вдруг внизапно переизбрали в руководящий орган партии.

И тут бы слугам задуматься. Например, о том, что с американской администрацией нужно сотрудничать. И что выбор у нашей страны очень невелик – у нас всего-то два пути. Или к цивилизации, или в тайгу. Но нет. Думать слуги не умеют. И скорее всего это делать там просто нечем. Инстинкта самосохранения тоже нет. И летим мы с этим всем цирком свободным падением. Только страховки нет никакой.

Йозеф Кнехт:
Гордон в інтерв’ю з Бутусовим задається питанням: "Кто предал Зеленскава?". А ніхто, панове, його не "предал", це він зрадив Україну. Володіючи інформацією про спецоперацію і тим, що хтось злив інформацію, він не зробив нічого для встановлення винного і блокував всі розслідування.
чудовіщная ашіпка:
їзда по ушах від Гордона, про гарного хлопчика Вову, якого погана компанія змусила стояти на шухере поки інші чистили магазин.
Alex:
Краще б ці два корисних дурня замислились над питанням, який їхній вагомий внесок в те, що країна обрала блазня і зрадника.
Украинский сталкер:
Якби хтось дійсно зрадив Зеленського - хіба той би став таке терпіти - та ще й прикривати своїх зрадників? Дурня. Перевернув би усе, повиганяв би там когось для показухи і виступив би зі зверненням до громадян - "я не при ділах, це гнилий базар, зуб даю!". А він мовчить. Бо винен.
LVDua:
Те що мауЗЕдун знав про зраду , а може і сам запропонував путлєру вагнерівців, я чомусь не сумніваюсь. Мене тільки цікавить одне - за що? Що він виторгував ? Яка ціна питання, саме для самого Зе.
Дід Микола:
Декілька цікавих питань:
Чому, ще до розслідування зливу операції по "вагнерівцям" "незалежні журналісти" стверджують, що Зеленського підставили (Вова нє ввіноввєн)?
А хто призначив Єрмака і Демченка на такі відповідальні посади?
Чому Єрмак цинічно брехав, що ніякої операції по вагнерівцям не було?
Чому (якщо ця брехня була не за вказівкою Зе) Зеленський не спростував брехню Єрмака?
Чому ОПУ намагався вплинути на хід розслідування і вихід фільму Вellingcat (навіть звертаючись за допомогою до МІ-6)?
Скільки кримінальних справ по факту цієї державної зради уже відкрили?
Скільком фігурантам уже оголосили про підозру?
Скільки з них уже сидять у СІЗО (доречі, як там почувається і пан Татаров, чому він досі не в СІЗО)?
Цікаво, як тепер "притули" защебечуть про ЗЕ-патріота?
Darrell Dj:
"Зеленский не понял что происходило. Его дезинформировали."
Поэтому он позвонил путену и спросил что делать.

Ганна Бережна 

Зеленского Россия наняла на роль президента,чтобы выиграть время и подготовить общество для избрания кого-то из ОПЗЖ.Закрытие каналов-дымовая завеса для Байдена,никто особо не пострадал.Зеленский уже миллиардер,а за вагнеровцев положили на счет в Москве.И вся его верхушка российская.И он бы давно сдал Украину,но в Украине еще есть земля, которую хотят купить его друзья и денежные евреи со всего мира.За взятки в сельсоветах продадут все.Разве что за незаконную продажу земли будут сажать надолго.Но это не в интересах Зеленского.Так что кино будет,запасайтесь попкорном.

Олена Сиротіна 

Дійсно, яка ціна питання? Чи усе ж таки афігітельна тупість та дурість " за так"?

Natalia Varich 

Хто сказав, що немає реакції на Вагнергейт? Вона є. Слуги та служанки пропонують Зеленського на другий срок. Бо розуміють, що це єдина можливість уникнути кримінальної відповідальності.

Валерій Прозапас:
Інвестиції - припинились;
Держпідприємства - банкрути;
Зовнішній борг - зріс на 12 мільярдів $;
Економіка - впала;
МВФ - пішов;
Коломойський, Ахметов, Фірташ, Пінчук, Медведчук - за рік сукупно збільшили статки на 7 мільярдів $.
В.О. Зеленський "Моя боротьба з олігархами".
***
Ну не знаю.
Було набагато більше підстав вигнати зі "слуг" Зеленського як на мене, а вигнали Дубінського.
Зеленський обіцяв 10% за корупціонера, знизити тарифи вдвічі, економічний прорив, всєх бомбіть і жити як вчитель...
А Дубінський обіцяв звідкись пускати газ, злягатися з моделями, любіть скорость і бабушку та боротися з майданутими, і чесно все виконує.
То хто більше брехло і розбійник те ще питання.
Саша жгі, ми з тобою.
***
Чесний журналіст-розслідувач Лєщєнко коли був депутатом, на ту зарплату купив квартиру за 7 мільйонів - а тепер випустив "сенсацію", що син мільярдера Ахмєтова теж придбав елітне житло десь в Європі.
З одного боку Сірьоні обідно, що не наплямкав собі на таку - а з іншого, що тільки не зробиш, щоб відвернути увагу від своєї бородатої підсанкційної бабусі.
А взагалі Лєщєнко відрізняється від Дубінського виключно кількістю квартир - а так я їх плутаю, лайнороті обоє-двоє.
Володимир Омелян:
Деолігархизаційне шоу Зеленського - чергова імітація з єдиною метою, потягнути час, щоб за підсумками 2021 в списку Форбс старі стали ще багатшими.
І появилися нові обличчя багатіїв.
Гордон о Вагнергейт:
"Зеленский не понял, что происходило. Его полностью дезинформировали"
shustreх:
Это отличная аннотация к каждому рабочему дню Зеленского на посту президента.
Мендель: народжена роз’яснювати!

МЕНДЕЛЬ: НАРОДЖЕНА РОЗ’ЯСНЮВАТИ!

Ольга Кирилюк


Ні, я ще не поїхала глуздом. І це не я вліпила слова МЕНДЕЛЬ і РОЗ’ЯСНЮВАТИ в одне речення. За мене це зробив Олексій Мацука, колись шанований мною журналіст (Боже, скільки їх таких - шанованих КОЛИСЬ… до 2019 року!), а зараз шеф-редактор телеканалу «ДОМ», на якому Юля буде вєщать для жителів окупованих територій.

"Вперше людина, впізнавана по обидві лінії буде СИСТЕМНО давати РОЗ’ЯСНЕННЯ», - каже Мацука.

Нагадую – він це каже про Мендель, і якщо після його фрази ви ще не поперхнулися, то задумайтеся, чи є у вас взагалі здатність нормально оцінювати дійсність.
Шановний Мацука, єдине, що Юля вміє робити системно – це влаштовувати якесь позорисько
.

Я от намагаюся в гарячці пригадати, що такого за два роки Юля встигла нароз’яснювати, щоб усі ми сказали – а, ну дааа, хай роз’яснює, вона вміє. Та шо там вміє – це її «коньок».

От наприклад, хто б міг краще роз’яснити нам, що Бубочка захворів на ковід? Тільки Юля - написавши фразу «на жаль… президент почувається добре»! А хто виставив фотку з п’ятьма вухатими шоколадними ведмедями, а шостого – із відірваним вухом, і в коментарі до фото акцентував, що саме ШОСТИЙ ведмедик є проблемним? Ну забула людина, що вона прессекретарка ШОСТОГО президента. Буває.

Але ж який рівень РОЗ’ЯСНЕННЯ!
А взагалі уявіть: Кремль вливає мільярди в російську пропаганду, якою щоденно набиває голови жителям ОРДЛО, а ми хочемо перебити всі їхні дії за допомогою Мендель. Тобто з одного боку – мільярди і видресирувані пропагандисти, а з іншого боку – Юляааа? Юляаааа! Дешево і зі смаком!

Усі шахтарі сідатимуть щовечора перед телевізором, ковтатимуть кожне її слово, а потім будуть збиратимуться групами і ділитися враженнями: «Чув, як Юля правду рубає? Маладєц. Боже, я прям прозрів. Юля не збреше. Їй вірю. Ну раз Мацука сказав».

І може ви подумали, що наче воно й непогано, типу Юля їм ментально близька, буде розказувати щось хороше про Україну і погане про ДНР? Та ні фіга. Юля розказує про поганого Порошенка. Ви собі уявили рівень цих програм? Вертайтесь до нас - у нас тут Порошенкоооооооо! Уууууу! Буде вас їсти і розпинати в трусіках...
Зато Далай-ламу згадала. Ну, дааа - у нас же там одні буддисти на Донбасі....

"Сподіваюся, що це дасть аудиторії Донецька, Луганська та Сімферополя сигнал, що з ними говорять ТАКІ ЛЮДИ, ЯК МЕНДЕЛЬ», - каже Мацука.

Мені здається, що коли з тобою починають говорити ТАКІ ЛЮДИ, ЯК МЕНДЕЛЬ, то єдиний вихід – попросити захисту в ООН, Ради Європи, а потім ще й у Європеського суду з прав людини. Ну або в психіатра. Якби для спілкування зі мною обрали ТАКУ ЛЮДИНУ, ЯК МЕНДЕЛЬ, я би вважала, що Україна мене не любить!
Мені взагалі вперше якось соромно перед жителями ОРДЛО.
Пам’ятаєте, як ще рік тому Сивоха платформу прімірєнія створював? Шось там пижився, мир видивлявся в усіх місцях, а потім пєрєстал стаять після зустрічі з «Азовом». І все розказував як ми маємо просити прощєнія у жителів ОРДЛО. Я х/з за що. Тоді ніхто, крім самого Сивохи, так і не зрозумів. Але тепер… тепер я знаю! Нарешті! Сивоха, та ти бісів геній і пророк!
Бо тільки зараз я готова справді просити пробачення в усіх людей світу: люди добрі, простіть нас за цю Мендель, і за її шефа теж простіть. Простіть ви, нормальні українці, які вимушено залишаються на окупованій території, і ти, увесь цивілізований світе, який дивиться на весь цей гармидер у нашій владі.
І найголовніше – простіть нас, наступні покоління, за те, що своїм безглуздим голосуванням у 2019 році ми відкинули країну на 20 років назад. Ми здєлалі це вмєстє - і ті, хто голосував, і ті хто все це проґавив - дивився на треш і угар, волав-благав, але нічого не міг зробити.
Ось це ПОЯСНИТИ новому поколінню буде найважче!

***********************************************************************

Що не так з тим, що прессекретарка президента веде ток-шоу?

1. Бо це означає, що ця людина погано (чи ще гірше) виконуватиме свої прямі функції. Бо пре-секретар президента – це не хороша дівчина/хлопець/людина, якій просто взаємно комфортно з президентом.

Це важлива ФУНКЦІЯ з висвітлення роботи президента і координації медійної роботи.

Вибачте за цю паралель, але коли Джен Псакі очолила комунікації Джо Байдена, топ-коментатори з найбільших американських ЗМІ писали про неї: "Перший день Байдена та перший день Псакі став сигналом про те, що функціональний уряд повернувся" (Брайан Стелтер, CNN). Йшлося про повернення брифінгів речниці і прес-конференцій, на яких «нарешті слова мали сенс» (Ван Джонс, CNN).

Але я просто нагадаю бачення речниці президента Зеленського з відомого інтерв'ю: "Президент не должен проводить пресс-конференции на постоянном базисе" і "По-любому мы не прячемся, мы диверсифицировали его общение очень сильно".
Так от, проводити брифінги, а не телешоу, на «постоянном базисе» - це і є робота прессекретаря.

2. Прессекретарі/ки президента не є журналістами, не є ведучими, не є публіцистами і колумністами. Вони навіть не піарники в широкому сенсі.
Як можна не розуміти свого статусу і статусу інституції президента загалом.

3. В Україні є проблема – ти ніщо без телебудки. Ти не можеш нарощувати свій експертний капітал, якщо нічого не ведеш. Ток-шоу – єдино зрозуміла логіка впливу. Чи ти безробітний колишній депутат, чи ти речниця президента – веди ток-шоу.

Але ж, боже мій. Я це пишу зараз, і згадую цю стилістику, формулювання, логіку, вульгарний сленг. По-любому страшно, що це вважається нормальним.

Тетяна ТрощинськаГлавная проблема умных людейГлавная проблема умных людей: они думают, что другие тоже думают.
— Вова, треба йти на другий термін. Вова, треба йти на другий термін.— Вова, треба йти на другий термін.

“Глава ДНР опять отверг возможность объединения с ЛНР.” Опять камнем преткновения стал языковый вопрос. Какой из языков станет государственным?

Когда в новостях прочитал, что поймали маньяка, грабившего старушек, сначала подумал, что арестовали главу Пенсионного фонда.

Женские игры:
- Угадай, почему я на тебя обиделась. А чтобы было еще интереснее, я с тобой не разговариваю.

Испортить романтические отношения легко. Достаточно их официально оформить.

Люся ждала-ждала принца на белом коне, а прискакал почтальон и доставил ей пенсию.

Самые большие гонорары за хорошую статью получают не журналисты, а адвокаты.

Решил худеть! Поэтому не стал заказывать пиццу, а сходил за ней.

Кот - это ходячая реклама того, как прекрасно ты мог бы жить, если бы не долбаная работа.

в трамвае подошёл кондуктор
увидел грустного меня
и размотав рулон билетов
счастливый быстро отыскал

Ни одна импровизация не даётся мне так хорошо, как та, которую я готовил три дня.
Марк Твен

 

У нас крысы не бегут корабля! Они у нас управляют им.

Никогда не говорите женщине, что с детьми её никто никогда не полюбит. Есть такие мужчины, которые любят их даже с мужем!

А что делать с этими смешными белыми шариками, когда допил моцареллу?..

Женщины живут дольше мужчин. Это доказывает, что жизнь продлевает не смех, а истерики.

- Почему ты не хочешь купить мне квартиру? В конце концов, в моих жилах течёт твоя кровь!
- Больной, отстаньте от донора, дайте ему спокойно уйти!

- Розочка, у нас есть деньги?
- Нет.
- Но как же так?! Я же тебе вчера зарплату отдал.
- У меня есть деньги. У нас - нет.

- Ваше хобби?
- Кулинария.
- Готовите?
- Ем.
Меня часто упрекают, что я живу только в своё удовольствие. Простите, а в чьё удовольствие я должен жить?!

18 сезонов битвы экстрасенсов, и ни один не догадался вложиться в биткоины.

бывает думаешь что знаешь
ты человека двадцать лет
но вот приходишь к нему в гости
и видишь ложечки свои

Археолог – самый лучший муж для любой женщины: чем старше она становится, тем больший интерес у него вызывает.
Агата Кристи

 

Подозрительно богатые чиновники предложили ввести ограничения выплат подозрительно бедным семьям.

 

Мужчины ищут недостающую половинку, а находят достающую.

 

- Что это? - спросил Иванушка Дурачок.
- Пирог с яблоками, - ответила Баба Яга.
- Но ты же ешь людей!
- Ну не с чаем же.

 

Нынче инопланетяне не похищают людей так часто, как раньше. Похоже, мы не единственная планета, где сокращают финансирование космических исследований.

 

Мама: сынок, как у тебя дела?
Я: все отлично, мама!
Мама: вот ты всегда говоришь, что все отлично, а так в действительности я вообще не знаю, что там у тебя происходит!
Я: на работе нелады с начальством, с ремонтом жопа, никогда не закончу, пришлось еще новый кредит взять, начал встречаться с девушкой, которая немного не в себе и свято верит, что скоро нас завоюют пришельцы.
Мама: зачем ты мне все это говоришь? Хочешь, чтобы у меня инфаркт случился?!

 

В виртуальном сексе все-таки есть преимущества… Пока трахаешься, можно сходить поставить чайник и съесть пару пирожков.