Псевдопротест для картинки

Струнка Блонда:
Дивлюся на те, що відбувалось на Банковій. Продовжується дискредитація протестів та готується підґрунтя для жорстких дій поліції на реальних протестах. І пересічний виправдає тепер ті жорсткі дії поліціянтів, бо ба що роблять...

Alex Braun:
Что самое интересное, во всех предыдущих акциях, аваковцы действовали крайне агрессивно, хотя особых поводов не было
Сегодня же, поводов для агрессивных действий был вагон и маленькая тележка, тем не менее вообще ничего не сделали.
Псевдопатриоты подебоширили. Получилось в итоге как дешевая постановка провинциального шапито. Хотя, видимо, кураторам и надо было, чтоб было дешево. Вот так дискредитируются реальные народные протесты.


Це як НКВД у формі УПА:
Акція біля ОП була спровокована людьми ОП.
Дві цілі:дискредитація протестів і дискредитація Порошенка.
Першу ціль вони вважають досягнутою. Другою поки незадоволені-Порошенка ніяк не вдається прив‘язати до радикалів.Попри те,що Антон старається з усіх сил. (Путч тк)

Константин Зоркин:
Последний раз я такую хернищу видел 1 декабря 2013 года, когда спектакль с бульдозером на Банковой камера с крыши снимала, кстати, в воскресенье, ага.
Ну то есть это просто тупо херов спектакль. Поздравим "активных патриотов", которых поимели, впрочем, поделом.

Йозеф Кнехт:
Це все робиться для картинки. Це делегітимізує протест, як цей, так і можливі майбутні. Повністю розв'язує руки владі.

Сьогоднішня акція говорить нам про те, що потрібно бути розбірливим в тому з ким і куди виходити. Не всі опозиційні сили однаково корисні.

Чим більше на все це дивлюся, тим сильніше відчуття, що сьогоднішній сценарій писали ті ж люди, які придумали пісню горіла хата, палала про Гонтарєву. Така ж відсутність смаку та відчуття міри. Тоха сказав дивитися всім цей фільм, повністю. Чекаю ролик Зе, думаю він вже записаний.
Олег Леусенко:
У Авакова є багаті друзі, хіба забули?
У Карабаса стругають буратін під різні проекти, аби не Порох.
Їхній девіз - "Від парасючки до стернючки - один крок!"

Tatiana Nikolaeva:
Схоже замовники цього вандало-шабашу в стилі нацжон сидять неподалік Кремля. Саме їм вигідна на цей час картинка, схожа на штурм Капітолію. Відволікти увагу від приниження Байденом їх неофюрера. Ну і ненавистного Порошенко до цього приліпити, як зазвичай.

Irene Kamens 

Білі, тобто, зелені нитки стирчали з самого початку. А коли аваківська шавка пробовкалась про''імовірного замовника'' - взагалі стало зрозуміло, що аваков знову тупо економить на платні сценаристам. Все сам. А навіщо вишукані і хитромудрі постановки? Після весни 19-го він з бєнею, портновим і рештою бандитської шобли, українців вважають за стадо свиней. Які все ''схавають''. Хтось скаже, що вони сильно помиляються? 

Natalia Romanishin 

Дешевенький спектакль в стилі 95 кварталу продовжується..де перша дія була з захопленням автобуса терористом ... а тепер – псевдо протест.
Пси аваковські нічого толком організувати не вміють...зелені ще
.
Звечора стіни розмалювали, а на ранок- помиють. Ось так і працюють.
Panchuk Iryna 

Що ж там таке у фільмі про вагнерівців, що ОП так готується до протестів? "НЄІЗВЄСТНИЄ ПАТРІОТИ", без палєва...

 

Oleg Helgiv:
За год наша медсистема сделала колоссальный скачок в развитии. Скромно признался министр здравохранения Степанов.
А за почти два года президентства Зеленского, так вообще прошла грандиозный путь - от футболки Супрун за 200 гривен до пальто Степанова за 620 000 гривен. Уверен, по итогам вакцинации Степанов купит себе лапсердак уже за миллион.

Олег Горопацкий 

Люди хворіють, люди вмирають. А Степанов пухне від грошей. Сумно і гидко. Заради схем і потоків, з якими боролась Супрун, її і обливали брудом, обзивали «нищебродкой». І це фсе під гучне улюлюкання тих, хто сьогодні платить з власного гаманця, за таке чудове і сите життя команди ЗЕжОПерних брехунів від медицини. Де з усіх каналів поділись борцуни і фахівці з фармакології і реформам? Мабуть працюють кур’єрами і відкати возять до Мінздраву. І це СКРІЗь, дякуючи нашому «прекрасному» ЛОХторату. Можуть собою пишатись!

Поганка:
Думаю, ви погодитеся, що список звинувачень неповний.....
5 звинувачень президенту Зеленському.
1. Не проведення розслідування з приводу державної зради, яка мала місце після проведення наради в кабінеті президента 24.07.20 року з приводу затримання "вагнерівців" на теріторії України. Це в тому випадку, якщо цей здочин не скоїв сам президент.
2. Не прийняття заходів до затримання і розслідування тяжкого злочину, який на теріторії України скоїв громадянин І.В.Коломойський.
3. Не прийняття заходів по захисту прав і свободи громадян у випадку бездоказового позбавлення волі та переслідування осіб, безпідставно звинуваченних у вбивстві журналіста Шеремета.
4. Не прийняття заходів по розслідуванню не цільового використання коштів з "ковідного фонду", а також не покарання службових осіб, яки винні у зриві антиковідної вакцинації, слідством чого стали тисячи смертей громадян України.
5. Використання свого службового становища президентом України для уникнення відповідальності за скоєні службові злочини
.
Олександр Бригинець

Якщо щось пообіцяв Зеленський, а цього немає — чи це достатній привід, щоб відкривати нову справу проти Порошенка?

 

А у цих був вчора вихідний. Згідно наказу Авакяна. 

Візитівка Порошенко. Знайшли прямо під офісом Потепілого Янелоха.
Новости от Аллы Комаровой

Алла Комарова

Доброго всім раночку. Ну що, вчора було гаряче? Причому у буквальному сенсі.

Субота – день зазвичай простий та розслаблений. Новин х...й та ні...уя, але вже як є, то таке, що потім ще місяць гремить. В нас вчора була рівно така субота.

 Почалася вона вальяжно – з повідомлення про те, що «шеф, всьо пропало – гіпс знимають, клієнт від’їзжає». В смислє – Шевченківський районний суд Києва арештував всі активи «Мотор Січі», тому що може. А ну і що ви йому зробите, а, а? Так отож. На шо вийшов суворий Баканов, той що поддєльник Зєлі по визначенню різниці на звук, колір та відблиск костариканського та колумбійського, і сказав, що питання стоїть нє на жисть, а на смєрть і вони над цим працюють. От нє павєрітє – так зразу легко стало! Ну працюють же! Чого ми ото як ті, ага.

 Потім висунуло свій крисячий писок з-під парєбріка чергове якесь помилково антропоморфне творіння, назвалося замглавою адміністрації кремлівської молі (нуні...уязіпє!) і потребувало – ПОТРЕБУВАЛО! – аби була письмово закріплена заборона нашим військовим стріляти у відповідь на обстріли з боку отої всієї пі...добратії з раша-військом на чолі і сепарським гімном на чоботях. Ви уявляєте собі, шоп отаку ху...ню бодай хтось з Північної Снігерії заявив, коли на чолі був Порох? От і я не можу. А з Приниженням – запросто. Бо він же у відповідь тільки «чєво ізволітє» казати навчений, а рука господаря у с...аці слабо схожа на внутрішній стержень. В нас там щодня вбивають наших воїнів, поки цей слизень мозковий про всеохопне працююче перемир’я розповідає. Огидно навіть слухати то всьо.

 Ну а потім настав вечір. Вечір суботи – це як вечір п’ятниці, тільки ні...уя. Бо на вечір суботи був запланований черговий мирний (як оголошувалося) протест проти судівського свавілля і на підтримку в’язнів режиму Зеленського, а заразом – привід відмітити день народження Стерненка, який як раз один з цих в’язнів і є.

Ну і от тут-то все і почалося. Як по команді правоохоронці самоусунулися від охорони державної будівлі, залишивши тільки поліцію діалогу. Спокійно собі спостерігали, як палять державні символи на держбудівлі, как розбивають вікна у будівлі ОПи, як розмальовують стіни, двері надписами про потойбічне походження одного незамінного ніяк міністра. Спо-кій-но! Картинка вийшла – загляденіє просто! Ось так одним легким розчерком пера усі – чуєте мене? УСІ – майбутні і минулі протести проти бєспрєдєлу по Ріфмастеру і Кузьменко, по Фортуні, по Стерненко – усі вони переходять у категорії маргінальних. Бо це буде не протест проти свавілля, а «бабуїни-вандали, що трощать власні герби на будівлях», розумієте? Ось так нас всіх один тимчасово постійно незамінний міністр на...бав. А ви і раді послухати то всьо.

 Одне добре: друга його ціль – прикріпити міцно Порошенко до організаторів всього того буйства – в нього поки ще ніяк не виходить, попри надпотуги одного любителя облизати тарілки з господарського столу. Хоча він і старається, бідолашний, аж з штанів виплигує.

 
Ну і є одна вкрай ху...ова новина: з погромів на Банковій у райвідділок загребли письменника, засновника видавництва «Дім Химер» Влада Сорда. Станом на півночі, коли я все це пишу вам, обвинувачень не висунуто, адвокатів до Влада не допущєно. Схоже, режим зеленого фарбованого какаду вирішив розширити свій власний асортимент заложників ще й письменником на додачу до дитячого хірурга, волонтерки, музиканта та військової. Ну, що я можу вам сказати? Купляйте книги від «Дім Химер», штолє. Це може стати ще одним знаковим накладом, як от «Справа Стуса» останнім часом, ага. Я особисто їх книжок маю купу, шукайте відгуки на моєму книжковому ютубчіку.

За сім доброї неділі, побачимось!


Человеку с кашей в голове легче всего промыть мозги.В опитуванні 0,3% респондентів не знали, хто такий Зеленський. Плачу від заздрощів.

Россия приступила к разработке обзывательств малой и средней дальности.

Тяжелее всего смотреть на губы, которые не совпадают с озвучкой.

Я сегодня в трамвае перекрестился на случайное здание. Специально. А потом смотрел, как бабки головами вертят и ничего понять не могут.

С точки зрения Пенсионного фонда, пенсионеры - это пережитки.

Такое ощущение, что март с январем сутки через двое работают.

- Готовы пройти тест на IQ?
- А сколько километров нужно пройти?
- Тест завершён.

Понравилась девушка в трамвае, уже было рот открыл, чтобы пригласить на свидание, и тут она встала и уступила мне место.

- Вам изменила ваша девушка, любимая, жена... Какова ваша реакция? Что будете делать?
- Что, все три сразу?! От стервы!!!

- Шалом! - сказал Серый Волк.
- Уф-ф-ф... Кажется, пронесло, - выдохнули три поросёнка.

в иллюминатор постучали
гагарин вздрогнул побледнел
и по инструкции три раза
прочёл двенадцатый псалом

- Вы слышали: в Госдуме считают, что в России нужно создать свой YouTube?
- Да, и называться он будет ТебеТруба.

 - А вы точно президент? Тогда скажите что-нибудь по-президентски.
- Шел по крыше воробей, нес коробочку соплей.

 

Человеку с кашей в голове легче всего промыть мозги.

 

Помощник депутата докладывет боссу:
- Знаете, от избирателей поступает много предложений вернуть смертную казнь!
Депутат:
- Что ж, стоит прислушаться к голосу народа. Негодяи, которые идут на всё ради удовлетвориения своих похотей и наживы, заслуживают самого сурового наказания! Кстати, Вы не спрашивали, кого они считают нужным казнить в первую очередь?
- Вас...

 

- Как тебе удалось переспать с Мариной?! Она же такая крутая, а ты - дрыщ!
- Ну как... Обаяние, остроумие, комплименты... Ну и хлороформ, конечно, куда ж без него...

 

Воспитательница Виолетта Валерьевна к концу первого рабочего дня в детском саду согласилась, что её зовут Фиолетовое Варенье. 

ША, ДЕТИ! (старая еврейская притча)
Жила-была бедная еврейская семья. Детей было много, а денег мало. Бедная мать работала на износ - готовила, стирала, орала, раздавала подзатыльники и громко сетовала на жизнь. Наконец, окончательно выбившись из сил, она отправилась за советом к раввину: "Как стать хорошей матерью?". Вышла от него в задумчивости. С тех пор мамашу как подменили. Нет, денег в семье не прибавилось. И дети послушнее не стали. Но теперь мама не ругала их, а с лица её не сходила приветливая улыбка. Раз в неделю она ходила на базар, а вернувшись, на весь вечер запиралась в комнате. Детей мучило любопытство. Однажды они нарушили запрет и заглянули к маме. Она сидела за столом и... пила чай со сладкой булочкой!
- Мама, что ты делаешь? А как же мы?! - возмущённо закричали дети.
- Ша, дети! - важно ответила та. - Я делаю вам счастливую маму!

 

Март звонит декабрю: - Слышь, братан, выйди сегодня за меня на работу.
Декабрь: - Да не вопрос, братуха, ты же за меня выходил.

 

Уезжая в командировку, жене в шутку сказал, что в спальне видеорегистратор. Приехал, а на кухне стол сломан.

 

Никогда не мстите подлым людям. Просто станьте счастливыми. Они этого не переживут.

 

Рыба подорожала в два раза, мясо в полтора, сыр в полтора, картофель в полтора, подсолнечное масло в полтора и т. д.
А инфляция составила всего
3 процента. Чем же мы с точки зрения правительства питаемся?! 

 

Мужик едет на встречу, опаздывает, нервничает, не может найти место припарковаться. Поднимает лицо к небу и говорит:
— Господи, помоги мне найти место для парковки. Я тогда брошу пить и
буду каждое воскресенье ходить в церковь!
Вдруг чудесным образом появляется свободное местечко. Мужик снова
обращается к небу:
— А, всё, не надо. Нашёл!

 

Вообще, большинство пищевых отравлений начинается со слов:
"Да хуле ему в холодильнике будет?!"

 

Идет экскурсия в атомной электростанции. За стеклом два мужика упакованные в специальные такие противорадиационные костюмы оочень аккуратно тащат маленький тюбик.
Мужик спрашивает у экскурсовода:
- Извините, а что будет, если они уронят этот тюбик?
- В принципе ничего не будет.. В радиусе 115 км…

 

Муж замечает, что у жены на пальце новое кольцо Спрашивает, откуда?
- А... да это лотерея была, вот, выиграла.
Через некоторое время муж видит, что у жены новое колье.
- А колье откуда?
- Ну я же тебе говорила. Была лотерея, я выиграла.
В выходной день жена переодевается, и муж замечает, что у жены очень
красивое белье.
- Откуда же такое белье?
- Ой, ну я тебе сто раз говорила. В лотерею выиграла. Пойду пройдусь,
немного воздухом подышу.
- А, ну давай, давай. Только оденься потеплее, а то лотерейный билет
застудишь.

Конь в пальто за 620000 гривень

Олег Леусенко:
От написав я Катастрофа Олександрович і всі зрозуміли про яке чм
о йде мова.

крок_за_кроком:
За 58 днів в сша вакцинують 100 млн.громадян і це робить адміністрація, яка місяць тому тільки отримала владу.
а що там в "наших" довб
йобів", які 2 рік керують?

В Україні за добу 15850 випадків COVID-19. На РФ – 9803.
Враховуючи різницю в кількості населення в 3 рази, Зеленський привів країну до катастрофи!
За новими випадками хворих випереджаємо Мордор в 6 разів!
За фейк "Ми майстри спорту боротьби з Ковід" Зелю треба б... навіть ногами.

Sergiy Taran:
Вважаю, що РНБО як орган, який має виставляти пріоритети національної безпеки та оперативно на них реагувати помер. Замість нього залишилося Міністерство Відволікання Уваги.

Замість заходів через загострення на фронті,провал вакцинації, санкції США та ЄС проти Коломойського та «злив» справи вагнерівців у РНБО оголошують санкції проти Януковича, Поклонської і Табачника. Це все,що треба знати про вміння РНБО виставляти пріоритети національної безпеки.

Санкции РНБОсика Зеленскага - бессмысленные и беспощадные!
А вообще, РНБО превратили в орган по отжатию для Бени чужого бизнеса и рынков.

Дмитрий:
Дзюрело
- На следующем заседании РНБО, для укрепления связей с Гамерикой, будут приняты санкции против Бута, убившего Линкольна, и Ли Харви Освальда, убившего Кеннеди.

При Зеленскам вымерли все антикоррупционеры. Бигнус, Лещченко, Пуштун, Шабунян.
Один Гей Лярус остался. В Порохоботы лезет,
гад.

Joker_3rd_attempt:
Я дивлюся всі ті, хто кричав про кокорупцію при ПП, ніхєрово так затарились після приходу гідранта... співпало просто...

Сегодня наконец то увидели реакцию Зеленскага на действия Байдена. Из гундосиков исчез Порошенко.

ДревляниН:
Той момент коли виступ Президента Литви у ВРУ на підтримку України потужніший і патріотичніший чим всі виступи Зеленського за 2 роки разом узяті.

В’ятрович:
У Зеленського намагаються проштовхнути приватний проект меморіалізації Бабиного Яру, що фінансують російські олігархи.

Юрій Каракай:
Історії плювати на наші сентименти, на те, хто і як голосував та з яких мотивів. В підручниках буде записано - народ України (тобто, ми всі) обрав президентом коміка Зеленського, афериста, злодія, зрадника, українофоба та н@ркомана.

Ігор Вороневич 

Вчора прийшов на роботу і завів розмову про відоси Лероса і Дубинського. Виявилося, що ніхто нічого не чув і не бачив. Ніхто. Їх ще якось турбує олія по 50 гривень, та і то трішки. А якщо тєлік скаже, що по 50 при 3е краще, ніж по 20 при ПП, вони залюбки погодяться.

Роман Тарасюк 

Ну, рейтинги впевнено падають, і вже навіть самі ідейні виборці і прихильники Зе починають підозрівати, що замість суверенітету і влади нарід здійснив х..ню (ст. 5 Конституції України).
А ще тепер доведеться рахуватися з дідом Байденом – це вам не клоун Трамп. 

Роман Донік

Товарищ Байден, произошла чудовищная ошибка. Меня заставили. Искренне ваш - А Дубинский.

Кіт Вчений

Ввести санкції проти Постишева та Хрущьова з Кагановичем! Найлютіші! З повною конфіскацією.

Порох сила, кокс могила...
Бункер Пиночета:

Медики залишають Україну. "Хуже ж не будет, хоть поржом!"
З початку 2020 року Україну залишили 66 тисяч медиків та медичних працівників.
Такі дані опубліковані у щорічному звіті центру Разумкова «Україна-2020-2021: Невиправдані очікування, неочікувані виклики».
У звіті вказано, що ситуація з медичними кадрами в Україні катастрофічна.

«За оцінками експертів, Україну від початку 2020р. покинули понад 66 тис. лікарів та медичних працівників. Через пандемію коронавірусу в Україні звільнилися ще майже 34 тис. медпрацівників, більшість з яких – пенсійного та передпенсійного віку».
За даними МОЗ України, станом на 1 січня 2020 року у країні не вистачало 33 707 лікарів та 35 тис. фахівців середнього медичного персоналу.
З початку пандемії звільнились понад 5000 лікарів спеціалізованої ланки. Нових лікарів у системі зареєстровано близько 1 000.
Близько 5 000 медичних працівників подали заявки до польської агенції з працевлаштування.
— Зараз у Польщі створені усі умови для приваблення медиків з України.
— Скасована обов’язкова нострифікація (підтвердження) дипломів лікарів.
— Разом з надбавками заробітна плата лікарів, які лікують пацієнтів, хворих на коронавірус становить близько 12-15 тис. злотих (близько 100 тис. гривень).
В Україні, у квітні-вересні 2020р. середньомісячні витрати на оплату праці (до відрахування податків) у закладах, які надають спеціалізовану медичну допомогу становили:
керівники закладів - 23.5 тис. грн;
лікарі – близько 9 000 грн;
середній медперсонал – 7 500 грн;
молодший медперсонал – 6 100 грн.
За інформацією Державної служби зайнятості, кількість безробітних у сфері охорони здоров’я у 2020 році складала 28.4 тис. осіб.
У 2019 році ця цифра була менше на 6.4% - близько 17 тисяч осіб.
З таким відношенням до медичних працівників лікувати українців скоро не буде кому. Виживаємо самі, бо держава не піклується про тих, хто може надати допомогу.
Р.S. а вони все брешуть, і брешуть...і здять лікарняні кошти.
"а ваш Порошенка с Супрун закрилі +100500 больніц"©
На запит нардепа Ростислава Павленка в офіційній відповіді МОЗу було чітко зазначено, що ЖОДНОГО МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ державної форми власності за президентства Петра Порошенка НЕ БУЛО ЛІКВІДОВАНО.

Валерій Прозапас

"Санкції" РНБО остаточно перетворились у декларативну політичну маніпуляцію.
Проти Азарова, Януковича, Пшонки, Курченка вони є, а наприклад проти Портнова з Татаровим - нема.
А вони такі самі функцінери, дії яких призвели до вбивств людей на Майдані, як і їхні тодішні начальники.
Якщо ж згадати як задля посади в ОП виводили з-під люстрації Андрєя Богдана, який разом з Азаровим літав до Лєнінграда на антиєвроінтеграційні наради - то стає очевидним вибірковість та нікчемність цих конвульсій.

Медведчук, Деркач, Козак не мають ніяких практичних незручностей через "санкці", їх не тягають на допити та суди "доводити невинуватість", хоча ніби звучали слова "фінансування тероризму".
Нагадаю - наприклад щоб засадити на півтора роки в СІЗО Антоненка було достатньо одного брифінгу, а не шести РНБО.
Суспільству продовжують крутити дурний серіал - поки Коломойський атакує НБУ, на фронті гинуть бійці, зрадники ховають кінці зливу спецоперації "вагнерівців" в воду, а держава деградує все сильніше.
Коли ж ця гнила бульбашка лусне - під справжніми санкціями мають опинитися і теперішні "слуґі", давно заслужили.


 Новости от Аллы Комаровой

Алла Комарова

Бадьорого всім раночку, мої любі погані хлопчики та дівчатка. З вами знову зла й ніразу не толерантна Дафа, тому що спробуй тут бути доброю, коли в тебе президент Зеленський.

 Тож, планіда мені така випала, що знов треба казати за черговий епізод ху...ового серіалу «санкції нашого городка». Бо наш невгамовний кокаїновий Принижень знайшов собі іграшку у вигляді РНБО, і нумо дрочи… ееее, тобто фсмислє, гратися ними чітко по п’ятницях. А мені то всьо читай та потім ще його гундосі відоси дивись на трезву голову.

Якщо коротко – то серіал гі...но, читайте краще книгу. Причому, вже будь-яку. Навіть довідник по вермикультурі стане вам цікавіший за санкції РНБО. Бо заміть того, аби подивитися нарешті на весь той пи...дець, що коїться скрізь – на фронті, у лікарнях, у спі...жені на велике крадівництво мільйони, задуматися, чи може якось вже хоча б лягти у напрямок санкцій проти російських агентів, яких тим довбо...обам США показали, задуматися, а чи не час узяти ніжно за текстикули Степанова унд компані, винних у провалі вакцинації. Ну тобто, заміть того, аби вживати заходів з РЕАЛЬНИХ проблем, це бля...ське шапіто вводить санкції проти Поклонської та Януковича. Поклонської, бл...дь! Ти сатрі, який нищівний удар по проросійській колонні всередині країни завданий, ну прям нокаут на перших секундах! І як їм після такого оправитися, ц-ц-ц-ц, не знаю, не знаю.

Свою роль по пусканню пилу у очі, імітації бурної діяльності та стрибках строго на місці цей орган виконує бєзукорізнєнно. Ну і регулярний контент Його Хрипатію приносить, ага. Інакше б про що йому довелось знімати відоси? Ну не казати ж йому про те, куди пішов ковідний фонд, якого як того сусліка – ніколи ніхто не бачив, хоча він є? Так отож, ага.

А оскільки состав РНБО Прищелент оновив, ввівши туди міністра цифрової трансформації в ж...пу Федорова, боюсь, що наступне засідання буде ще й зі спецефектами. Бо сюжетом той серіал вони вже не витягують, новими героями теж – наступні санкції проти кого вводити? Т-ща Петровського чи Хрущова? Кого вони там ще віднайдуть у зотлілих архівах винними і терміново обсанкціюють? Тому – зуб даю – підуть по спецефектах. Данилову видадуть молот Тора, Федоров у костюмі людини-павука, сам Гідрант у сріблястому тріко на велосипеді ганятиме під куполом цирку і кричатиме «будєм всєх бамбіть!». І живі позавідують мертвим, бо їм звідти хоча б вже не так страшно.

 
На фронті знову стріляють і що найгірше – знову вбивають. А Вавє піхуй, в нього санкції Поклонській важливіші.

 
Серед звинувачень ексміністру транспорту Рудьковському є показання екстрасенсів і це я не жартую зараз взагалі ні на секунду. Ну а шо ви хотіли? Зате хоть пасмєйомся і дайте їм всім ще па сто у одну ноздрю. І справа тут не у особі ексміністра, якого я взагалі вже не відрізню на фото серед решти тіл та обличь політики, а у тому, що це взагалі нікого на жодному з етапів формування звинувачення не здивувало – ну екстрасенси, і шо? У вас говорячий бобер у Раді сидить і шо? Чим вам вже екстрасенси не зайшли?

 
Відповідальність за наслідки, коли щось пішло не так після вакцинації, з лікарів зняли. А і правільно. А і нєфіг тут подвєргать сомненію якість (і кількість), коли вам сам Степанов сказав, що за останній рік наша медична система зробила колосальний стрибок. У прірву, правда, але ж стрибок! Согласна, стрибок вийшов прям усім на заглядєніє, можна сказать тройной тулуп із сальто морталє об землю. Стрибнули так, що Зімбабве обзавідується. До речі, педальковий міністр, там нас за темпом вакцінації вже те саме Зімбабве обігнало. Вам ніде нічо не муляє, нє? Що кажете? Місцеві влади винуваті? А, ну да, ну це канєшно – падлюки такі, ти сатрі! Це ж саме місцева влада спочатку півроку яйця мняла, розказуючи, як вони тут всіх зараз побідять побідунським майстер-спортеським ударом власною вакциною по бездоріжжю, а потім саме місцева влада проїбалась оформити контракти на вакцину в тих, хто її реально робив, а не пальцем у сраці колупавсь. А тепер канєшна, тепер місцеві влади провалили вакцинацію. Дивно, що не Порошенко. От прям недорабатуєте, г-н Степанов. Відчуваю, що премію вам у цьому місяці не дадуть – недостатньо упомінаній папєрєдників вийшло, на план не витягуєте.

 
Але є і хороші новини. Серйозно хороші, про які мав би Падре написати ще вчора у пандочках, але його міська рада поглотіла у пучіну рішень.

 
По-перше, Стус знову вільний. Хлокум Мертвечукій програв вщент суд проти книги (!) «Справа Василя Стуса», яку він щиро намагався зопрітіть і не пущать! Дозопріщався до того, що загальний тираж до 100к підбирається (і це харашо), але й по ітогу і справу програв, і тепер має виплатити принизливі 768 грн. 40 коп. сплаченого судового збору Вахтангу Кіпіані.

 
По-друге, позов проти незаконності блокування пакету говноканалів того ж самого Мертвечукського медіа-пулу суд (інший вже) не задовольнив, сказавши, що не бачить проблем у блокуванні.

 
По-третє, сьогодні з трибуни Ради прозвучав потужний заклик Президента, який щирою українською став на захист енергетики, закликавши не купляти білоруську електроенергію, оскільки по факту це – гроші напряму срана-рашє ідуть. Шкода тільки, що це був не наш Президент, а литовський. Він ще й потім до наших поранених у госпіталь поїхав. Ну так, це вам не какаду фарбоване, яке в нас на жордочкє на Банковій сидить. Це нормальний Президент. В нас такий був, але комусь сильно посміяться захотілося, ага.

 
Ну і насамкінець хочеться передати привітання з днем народження незламній Ліні Костенко, яка у свої 91 рік зберігає здорового глузду та тверезого розуму побільше, ніж в половини нашої Ради маладих ліц знайдеться, навіть якщо їх гуртом скласть.

За сім до завтра, не шаліть!


В борьбе добра со злом добрых нет, все злые.Россия приступила к разработке обзывательств малой и средней дальности.

 

А слабо Зеленскому вызвать Байдена на стадион?

 

Я сегодня в трамвае перекрестился на случайное здание. Специально. А потом смотрел, как бабки головами вертят и ничего понять не могут.

 

"Deus Vult" (На все воля божа) - мусить бути написано на головних вхідних воротах міністерства охорони здоров'я України. Ранньою готикою... Почерком Степанова.

- А теперь слово министру финансов.
- Окей Гугл, как нам спасти экономику?

 

Я делаю то, что мне приказывают голоса в голове моей жены.

 

Скакалка - проверенный и быстрый метод похудения, если бить ею человека, который ест.

 

Сейчас модно следить за питанием и внешностью. Жду, когда станет модным следить за языком и поступками.

 

эквилибрист из цирка изгнан
за то что был тяжеловат
и потому срывался часто
на мат 

Чем громче он твердил о своей честности, тем тщательнее мы пересчитывали столовые ложки.
Ральф Эмерсон

 

- Кошелек или жизнь!
- Знаете, Моня, и шото мине кажется, шо это немножечко не лучший слоган для нашей клиники.

 

Президент США Джо Байден отложил ряд санкций против России из-за того, что их уже ввел Роскомнадзор.

 

- Миша! Вы себе голову изнутри давно мыли?

 

Почему всё то, что хочется сожрать втихаря, завёрнуто в громко шелестящий целлофан?

 

- Привет, Сёма, как дела?
- Да, вот, в отпуск собираюсь.
- С женой или на отдых?

 

- Люди, опомнитесь! За пределами Интернета есть жизнь!
- Скинь ссылку.

 

- Изя, за шо на тебя жена вчера вечером так орала?
- Та за библиотеку.
- Ты ходил вчера в библиотеку?
- Да.
- А орала-то за шо?
- Трусы в читальном зале забыл.

 

В ответ на высказывание американского президента Байдена о Путине-убийце министр иностранных дел Сергей Лавров отозвал из США свою дочь для консультаций.

 

- Циля, ви мине сегодня снова снились!
- Ну и шо?
- Как шо? Та вы во сне такое вытворяли!!! Стыдно должно быть вам, милочка! 

Ты стоишь на правильном пути. Но ты стоишь, а надо идти.

 

- Аркаша, почему вы с Розой расстались?
- Да она 30 дней меня пилила на тему: “Ты меня любишь? Нет, ты меня не любишь. Таки совсем меня не любишь…”
- И шо?
- Шо-шо, таки убедила!

 

- Купи 3D-принтер
- Распечатай на нем 3D-принтер
- Сдай обратно 3D-принтер

 

Две одесситки разговаривают за своих детей.
- Ну, мой Сёма меня по ночам не беспокоит. Как только он начинает плакать, я ему сразу пою колыбельную…
- Я раньше тоже так делала. Но соседи сказали: Роза, пусть лучше ребенок орет.

 

Жена - мужу:
- Хочу, чтобы во время секса ты мне говорил всякие гадости...
- Тебе завтра утром на работу.

 

Старый Изя идет мимо одесской тюрьмы и видит за одной из решеток своего соседа Зяму:
- Ойц! Дважды смеюсь, Зяма, и шо ты тут делаешь?
- Сижу, как видишь.
- А шо тебе в тюрьме дают покушать?
- Хлеб и воду.
- Зяма, я тибе таки удивляюсь - ты шо, не мог все это кушать дома? 

- Ты верующий?
- Частично.
- В смысле, в бога веришь, а в храм не ходишь?
- В смысле, масленицу справляю, а пост не соблюдаю.

 

На Привозе:
- Мадам! У меня до вас два вопроса: во-первых, скока это стоит, ну а во-вторых, а шо так дорого?!

 

Не хочу вести дневник, боюсь, что за жизнь двойку поставят!

 

- Фима, дорогой зять, убей муху, они же ж переносят заразу!
- Мама, угомонитесь, она вас таки не поднимет.

 

Пишут, что убывает количество женщин репродуктивного возраста.
Так и хочется подойти к красивой девице и спросить: можно Вас отрепродуктировать?

 

- И запомните, Фима, людям нужно таки улыбаться! Кому-то от всей души, а кому-то жеж просто назло!

 

В борьбе добра со злом добрых нет, все злые.

А слабо Зеленскому вызвать Байдена на стадион?

Бабах!?
Партнер Зеленського підтвердив, що той сидить на кокаїні.
А хтось колись сумнівався?
Гео Лерос злив в мережу одкровення бізнес-партнера Зеленського. На приховану камеру вдалось записати купу секретів про Президента та його оточення.
Що тут ще цікавого крім кокаїну?
Друг дитинства Зелі, нинішній голова СБУ Баканов робив схеми для відмивання грошей Кварталу ще у часи роботи на Інтері.
Всі корупційні схеми та призначення проходять безпосередньо через кабінет Зеленського на Банковій.
Зеленський ближче до Путіна, ніж ви думаєте.
Не пожалкуйте 10 хвилин – тут багато цікавого! 
https://www.youtube.com/watch?v=WzIEqlj60YM
А ось далі цікавіше!
Це вже перший дзвіночок Зеленському від Коломойського:
Офіс Зеленського причетний до публікації плівок Байдена-Порошенка.

Зеленi чоловічки:
Підсанкційний та виключений з «правлячої» партії нардеп Дубінський зізнався, що саме Офіс Президента дав команду спочатку на публікацію, а потім і на розслідування плівок Байдена-Порошенка:
https://www.facebook.com/dubinskyi/posts/4055740107810850
Заяви Дубінського не викликають довіри ще з часів його псевдожурналісткої діяльності. Але у справі про плівки є два нюанси:
З самого початку їх появи ми говорили, що секретний запис розмови президентів неможливо було перехопити – його можна було тільки дістати з архіву Банкової для подальшої фальсифікації. Тобто, підозра на офіс Зеленського впала ще під час першої пресконференції Деркача.
Дубінський настільки ображений особисто на Зеленського і його оточення, що готовий вистрілити навіть собі в ногу. Адже всі ми бачили Сашка поряд з Деркачем на прес-конференції, а отже його сьогоднішнє одкровення спростовує попередню лінію захисту про «донос соросят» і «чудовіщну ошібку Госдепа».
Просто Дубінський вважав себе занадто важливим в президентській команді і ніколи не думав, що його так легко зіллють.
Безперечно, США будуть розслідувати далі справу про втручання у власні вибори з боку цього циганського табору ОП. Цілком ймовірно, що наступним підсанкційним «слугою» може стати голова фракції Давид Арахамія. А там вже рукою подати до Зеленського.
Як то кажуть, від любові до ненависті в серпентарії влади - одні санкції Сполучених Штатів!

Експерт-аналіз:
На відео Генадій Лазутін - бізнес-партнер Івана Баканова та Володимира Зеленського - розповідає про конвертаційні схеми для уникнення оподаткування, якими вони займались.
За його словами, корупційними схемами в СБУ займається начальник Внутрішньої Безпеки СБУ Андрій Наумов, що робить усю брудну роботу.
Зеленський зловживає владою зараз і був причетний до корупційних схем у минулому – про це свідчить конвертація, якою для нього займався Лазутін.
Зеленський призначив Баканова на СБУ, де той через своїх людей зловживає владою наживаючи капітал.
Зеленський та його оточення вживав кокаїн, тож в 2019 році вперше президентом України було обрано наркомана.
Не можна не погодитися з висновком Гео Лероса – як ми поборемо корупцію, якщо сам Зеленський її очолює?
Щодо заяви Дубинського про плівки Байдена-Порошенка
1. Зеленський причетний до витоку запису розмови Порошенка з Байденом. У боротьбі проти опозиції він безвідповідально поставив під велику загрозу стратегічне партнерство України і Сполучених Штатів Америки.
2. Зеленський не погребував допомогою агента Кремля Андрія Деркача, якого і досі ретельно оберігають в Україні, не порушуючи кримінальну справу. Більше того Деркач отримав під контроль Енергоатом, що є платою за послуги роздування штучного скандалу.
3. ТСК з розслідування розмов Байдена-Порошенка була ініційована з Банкової і проштовхувалась лідером монобільшості Давидом Арахамією. Треба зазначити, що постанова про утворення ТСК і досі не відкликана, значить в українському парламенті може бути проведене розслідування проти президента США.
4. Враховуючи участь Андрія Деркача, така спецоперація може бути виконанням плану для розриву України та США, що був ретельно спланований у Москві.

Юрій Каракай:
- Роза, пишут, что узеленские легко отличает запах колумбийского кокса от коста-риканского. На расстоянии.
- Их надо на таможню, вместо собак. И кинолога хорошего. Да, хоть Сашу Дубинского!

Дмитрий:
Бородатая бабушка ударила по Зеленскаму:
Дубинскай обвинил Зеленскага во вмешательстве в выборы Гамерики.

О сколько нам открытий чудных
Готовят ртов собачьих друг
И Бабушка ошибок трудных,
И Bellingcat - свободы дух:

25Mr.Zorg:
Вчера было время офигительных историй:
Дубинский обидевшись на Зеленского поведал, что "пленки деркача" придумали в ОП на Банковой. Лерос слил видео о кокаиновом коррупционере, Лукаш поведала, что после подписания "Харківських угод" на даче Януковича в Ялте тамадой был один комик, которой тогда вообще не парился по этому поводу.

Офіс президента є безпосереднім замовником “плівок Байдена”, які опублікував проросійський депутат Андрій Деркач в обмін на контроль над державним підприємством “Енергоатом”, стверджує Гео Лерос.

Йозеф Кнехт:
На Пороха 7 років шукали компромат, а Зе тільки трішки пошкрябали і компромат поліз з усіх щілин. Лерос, Дубинський. Я так розумію це лише розігрів. Багата була біографія у нашого молодого Рейгана.

Там навіть шкрябати не довелося... Потрясли трошки.

Moника Янєлох:
Какая дружная команда собралась, вокруг Валадимира Алисандровича. Монолит. Такие никогда не предадут.
Крєпкіє хозяйствіннікі.
salomon:
Я чекаю на дві події:
1) коли знайдуть Манжосова і вмовлять його розповідати;
2) коли продемонструють паспорт (не український) Олександровича.

Сидів би тихенько у своєму кварталі..так ні, схотілося на велику сцену...

Alex Petrov:
- Аллльо? Эта радиостанция «Клоун-FM».
- Да! Вы в эфире.
- Эта, как ево?... А можно поставить пацанам с Банковой песню, «Братва не стреляйте в друг друга»?

Лариса Сарган:
От як локдаун - так швидко, а як обіцяну вакцину, то вже втомилися чекати
.

Мастер спорта по борьбе с Ковид ушатал ещё 259 Украинцев.
Иловайск,
говорите?

Мой однокашник Костя (связной между Путиным/Дерипаской и Манафортом/Трампом) к успеху пришёл:

U.S. Embassy Kyiv:
Російський агент впливу Костянтин Килимник розшукується Сполученими Штатами за перешкоджання правосуддю. Разом з Андрієм Деркачем і іншими пов'язаними з російською розвідкою особами, він намагався вплинути на вибори у США і зашкодити зв'язкам між США та Україною.

Igor K:
А слабо Зеленскому вызвать Байдена на стадион?

 


Плівки деркача - чого боїться зеленський?

Dmitro Vovnyanko

ПЛІВКИ ДЕРКАЧА – ЧОГО БОЇТЬСЯ ЗЕЛЕНСЬКИЙ?

Ми всі хором вчора посміялися з заяви нардепа Дубінського про те, що до оприлюднення «плівок Деркача» був дотичний Офіс президента, і що взяти участь в прес-конференції з Деркачем його вмовляв голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Як і треба було чекати, Арахамія все заперечує. Це не дивно – Арахамія довго жив на Заході і потрапити під санкції США для нього ще більш болісно ніж для Дубінського. Проте відпиратися Арахамії важко – саме Арахамія створював у Верховній раді тимчасову слідчу комісію по «плівках Деркача».

До речі, ця ТСК ще й досі працює! Постанова Верховної Ради про її створення – не відкликана. По-факту, монобільшість у ВР ще й досі веде розслідування проти чинного президента США. Після цього Зеленський дивується, чому Байден не хоче йому дзвонити…

Про те, що Офіс Зеленського підтримував кампанію Деркача проти Джо Байдена заявляв п’ятий президент України Петро Порошенко – і в ОПУ, схоже, дуже болісно сприйняли його заяву. Про те саме, фактично заявив нардеп Дубінський – складно повірити, що Арахамія робив такі кроки без наказів «старших товаришів» з ОПУ. Але про те саме говорить і сама логіка подій. Просто зверніть увагу.

Навіть після оголошення санкцій США як проти російських агентів, проти Дубінського і Деркача не порушено жодної кримінальної справи! Ба-більше. Фракція «Слуга народу» довго ламалася перш ніж виключила Дубінського з фракції. Під шумок його намагалися провести в Національну раду громад – один з керівничих органів партії «Слуга народу». І лише коли спалахнув скандал, Дубінського з партії виключили, причому схоже – всупереч партійному статуту. Просто «височайшею волею». Доречне питання – а для чого були всі попередні церемонії? Часом не для того, аби переконати Дубінського мовчати?

Ще цікавіша ситуація з Деркачем. Проти нього не просто не порушили жодних кримінальних справ. 5 лютого нардеп Гео Лерос повідомив, що Деркач по-факту взяв під свій контроль державний «Енергоатом». До атомної енергетики Деркач небайдужий – він очолював «Енергоатом» у 2006 році. Ще у вересні 2020 р. депутат Ар’єв забив на сполох – в керівництві «Енергоатому» з’явилися люди Деркача, і відтоді «Енергоатом» почав генерувати борги. «Енергоатом» заходився продавати електрику олігархам за цінами нижче ринкових – у першу чергу структурам Ахметова та Коломойського. Вам зрозуміло тепер з чого мов на дріжджах за один рік, в країні де падає виробництво, потужно збагатіли Ахметов, Пінчук, Коломойський, Боголюбов?

2020 рік «Енергоатом» завершив з боргами у 4,8 мільярди грн. За Порошенка він був прибутковий.

З опануванням «Енергоатому» людьми Деркача ситуація хіба що пожвавішала. 10 лютого НАБУ провела в «Енергоатомі» обшук через завдання державі шкоди у 2,4 мільярди грн. (!!!) – саме після от таких махінацій. Зважте на те, що призначити керівництво «Енергоатому» без президента Зеленського неможливо по факту.

Прямо вчора президент Зеленський за всі ці свої реверанси отримав добрячий удар під дих. Деркач опублікував чергову серію плівок. З тим самим – про «корупціонера Байдена». За кілька годин на шпальтах «Страни.ЮА» (яка не боїться ніяких санкції РНБО, кажуть – через щиру дружбу з Льовочкіним) Деркач заявив, що публікація чергових плівок – це відповідь на доклад розвідки США де сказано, що його діяльність контролював Путін. По-факту, це був шалений удар по ОПУ і по Зеленському особисто. Саме їм доведеться пояснювати представникам США, чому Деркач «Енергоатоми» захоплює, а не зі слідчими спілкується.

Очевидно, після цих плівок, розмова Зеленського з Байденом відбудеться не скоро, а українсько-американські стосунки будуть загнані у ще більш глухий кут – та такий що виправити їх зможе лише Петро Порошенко. Це – платня яку платить Офіс Зеленського за те, що купився на пропозицію завдати удару «плівками Деркача» по Петру Порошенко. Очевидно – на московську пропозицію.

А тепер за ці авантюри доведеться платити.


Новости от Тани Адамс

Таня Адамс

Доброе утро!
Громко вчера было, не правда ли?

 Сначала жахнул Гео Лерос: показал нам видосик, где бизнес-партнёр Баканова и Зеленского Геннадий Лазутин рассказывает много всякого интересного.

Например про то, что доблестные наши СБУшники высокого гатунку Баканов и Наумов занимаются схематозом, крышеванием теневых потоков и коррупцией на много миллионов долларов США. Причем делают это с ведома товарища Бубочки и под четким его руководством.

Ну еще немножко рассказал о том, что с начала их «дружбы» Вовка и его соквартальцы плохо разбирались в коксе, а теперь вполне отличают по запаху «снежок» из Коста-Рики от колумбийского. Возмужали пацики, заматерели.

И шо? Кто-то сильно удивился? Я, например, нет.
Про кокс я поняла еще на заре Вовкиной карьеры президента, когда он облизывался постоянно, как звероящер, и нос тёр. Тут не надо быть Пинкертоном.

А что до всего прочего, так слону понятно - мыши.
У нас теперь везде – мыши. В госрезерве, в СБУ, у налоговиков и фискалов, в минфине – просто мышарий кругом. И все жрут. А еслишо, Вовка позвонит Баканову, тот порешает.
Они у нас по мышам главные.

 
Потом Сашка Собачий Рот Дубинский получил команду на старт от Бени и тоже видосик оформил.

Если кратко, то слив «плёнок Деркача» был организован непосредственно ОПшкой и предводителем зеленого дворянства - Арахамиёй.

Т.е. по сути – товарищ Бубочка вопреки всякой логике и здравому смыслу решил насрать в борщ на минуточку Соединённым Штатам, и тока ради того, чтоб Порошенка пи...допротивного закрыть.
Но чего у Бубочки не отнять, так это умения прое...аться так, чтоб громко. Шоб аж ух!

И по итогу:
- Порох сцуко не сидит;
- Байден не звонит, упырь неприятный;
- А Беня Вове через собачий рот недвусмысленно намекает: мол, я тебя, родной, породил, я тебя и унавозить могу в любой произвольный момент времени, поц ты жалкий.

 Ну а дольше новости какие-то скучные.
Например, мы же помним как в прошлом году зелевлада торжественно и с помпой пообещала ФОПап компенсацию, весь мир и новые коньки?

По 8к грн каждому! Закон под это дело приняли, зарезервировали даже денег в фонде - 12 млрд грн.

Итога подведьом:
- сначала право на 8к ограничили несколькими КВЕДами, тамушта кушать хотят не все, а только некоторые.
- а сегодня Минфин отчитался, что денежку заветную получили всего полмиллиона ФОПов. Это 4 млрд грн из 12-ти запланированных. Т.е. третья часть. Остальным 2/3 видимо не надо.

С таким-то мышарием и не удивительно.

 
Мендель больше не будет вести шоу, пилотный выпуск которого на YouTube на данный момент собрал 13 тыс дизлайков при всего лишь 731 лайке.
Она устала, она мухожук.

Еще вчера это был крайне важный для реинтеграции проект, в котором непременно должен был учувствовать чиновник высокого уровня, а сегодня и так сойдет. Экпертов позовём: например, Люсю Обдрыстовича, она уже целый день молчит.

 
Путин вычудил опять, ну вы в курсе. «Кто как обзывается, тот так и называется», говорит глава страны, претендующей на мировое господство. Это буквально его прямая речь.

Тут или Альцгеймер догоняет и ипашит тапком по макитре, или товарищ Пу откровенно и осознанно глумится.
Меня оба варианта напрягают.
Деменентный шизик возле ядерной кнопки - стрёмная тема как ни крути.

 
А в Киеве опять локдаун.

За первые два наша власть сделала много полезного:
- закупила концентраторы,
- обеспечила всех высококачественной вакциной,
- поддержала малый и средний бизнес,
- обеспечила медперсонал защитой и финансовыми поощрениями,
- научила педагогов дистанционной форме обучения, а оставшихся без работы официантов всех переквалифицировала в ОйТишников, как и было обещано.

А…нет…ничего оно не сделало.

Только закатало фонд в асфальт, в Буковеле покаталось и в Велюре пообедало.
Ну может в третий раз шото могучее в джунглях сдохнет и всё будет по уму. Хотя я лично ставлю на традиционное черезжопное ни...уя.

Доброго всё же утречка.
У нас с вами всё будет зашибись. Патамушта мы умные, мы палюбому прорвёмся. Не вешать нос, шановне панство. С пятничкой вас!


Опрос общественного мнения показал, что не тех спрашивали.- Незабаром президент України Володимир Зеленський проведе окремі зустрічі з усіма учасниками наркоманського формату.
- Може Нормандського?
- Ні...

Зеля вже давно на станції Дно.

Ровно 7 лет назад жители Крыма единогласно одобрили новый график подачи воды.

Самый длинный сон зарегистрирован на онлайн-уроке истории: ученик заснул на 15-м веке, а проснулся в 18-м.

Кто-нибудь может мне объяснить, почему летающий мужчина называется супермен, а летающая женщина - ведьма?

За каждым мужчиной, добившимся успеха, стоит довольная жена и удивлённая теща.

- А ко мне теща после свадьбы только раз приехала...
- Да ты просто счастливчик!
- Да... И уже больше не уезжала.

Новости науки. Узбекские ученые открыли еще один ларек на Троещинском рынке.

Запоминайте свои сны. Ничего лучше в вашей жизни вы не увидите.

люблю прийти домой с работы
а ты уже накрыла стол
и отвечаешь на вопросы
которых я не задаю

Никогда не рассказывайте о себе ни хорошего, ни плохого. В первом случае вам не поверят, а во втором - приукрасят.
Конфуций? 

Опрос общественного мнения показал, что не тех спрашивали.

 

Разница между отпуском и отпуском по уходу за ребёнком примерно как между стулом и электрическим стулом.

 

Медведь, который научился кричать АУ, никогда не останется голодным.

 

А вам не кажется, что пора вводить категорию "подозрительно бедный президент"?

 

Теперь, после месяца тренировок по Капоэйра, прежде чем получить в табло, Андрюха красиво танцует.

 

Пьянка — это процесс, при котором понятие меры постоянно корректируется во время процесса.

 

Девушка парню:
- Сереж, я в туалете только что была, у меня две полоски!
- У меня тоже, в туалете слабый сигнал... 

- Готовы пройти тест на IQ?
- А сколько километров нужно пройти?
- Тест завершён.

 

Кто такой, в сущности, политик? Это человек, который продаёт вам обещания хорошей жизни в будущем в обмен на ваши голоса сегодня.

 

На инет-форуме:
- А что едят на твоем правильном питании?
- Ну, белок в основном...
- И какое у них мясо на вкус?
- У кого?
- У белок...

 

Теперь не тело красит человека, а антитело!

 

- Что говорит медсестра своему парню когда у неё болит голова?
- Кулачком проработайте.

 

Поймал дед золотую рыбку. Рыбка взмолилась и попросила её отпустить, пообещав за это исполнить три его желания.
- А я смогу только два раза! – сказал дед и густо покраснел.

 

- Как твоя личная жизнь?
- Наличности не хватает.

 

- Вот так всегда - любишь ее, добиваешься ее, хочешь ее, а когда она твоя – надоела и в тягость…
- Петрович, так ты уже пятую тарелку окрошки доедаешь… 

- Не надо плакать, дорогая. На вот, вытри слёзки кошельком...

 

- Сегодня в супермаркете я увидел женщину, которая плакала, потому что потеряла 10 000 гривень. Я дал ей тысячу из тех, что нашел рядом.
Потому что надо делиться своим счастьем с другими. Я забочусь о своей карме!

 

Древние греки придумали оргии, а римляне догадались позвать на них женщин.

 

Фира с Моней лежат на диване. Её телефон на кухне. Слышит, пришла эсэмэска. Встаёт, идёт... Видит, что сообщение от Мони. Читает: "Если ты таки встала, принеси, пожалуйста, пиво!"

 

Жена уехала в отпуск. За две недели её отсутствия мусор вынес всего один раз. Вывод - в доме мусорит жена!

 

Мужикам не понять настоящей боли. Они не знают, как это - когда ты решила не отвечать на его сообщения, а он их не пишет.

 

Когда я вижу Зеленского, то мне почему-то кажется, что он носит на работу дневник и сменную обувь.

 

Шоу-бизнес - это то, что превращает обычную кобылу в светскую львицу.