Профиль

Kanivskyi

Kanivskyi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

19 квітня.

  • 19.04.19, 10:25
Як ні чого не добавляючі, заробити прихильність? Треба спочатку у різати зарплату на 70 відсотків. Потім тим хто зостануться працювати, постіпено повернути 35 відсотків. І що виходить? Працюють за 65 відсотків щей дякують. Собі забирає 35 відсотків. Схема не нова, широко іспользувалась во многих странах для зубожіння народу і збагачення влади. Може щось подібне проісходило і в Україні остані 5 років?

17 квітня. 2

  • 17.04.19, 18:24
Більшість людей не усвідомлюючи простих істин, роблять помилки. Одна із простих істин "На чужому горі щастя не построїш". Будуючі щастя на чужому горі - не побудуєш, або побудуєш ну кратковремене. Рано чі пізно прийде розплата за скоєне зло. Це одна із причин чому зарас Порошенко терпить поразки почті на всіх фронтах . В нас прекрасна країна в хорошо розташованому місті. При правильному правленію вона всіх своїх жителів може обеспечить життям в достатках. Правильне правління, це будувати політику так, щоб мінімізірувать горе. І чітаючі коментарі порохоботов, усвідомлюєш, що раді свого щастя, вони згодні скинути в прірву всіх хто стоїть на їх шляху. І це є неправильним. Ніщо не заставить людей терпіти і мовчати. Це заложенно природою. Тож порохоботи, як би ви не старалися видати один колір за другий, нічого у вас не вийде. Люди не сліпі і все прекрасно бачать і розуміють. У Порошенко був шанс, і він його почті втратив. Врятувати його може тільки відверта і правдива ісповідь перед українським народом, як перед Богом. С популізскими відповідями з якими вчора він виступав на 112, може іти до біса.

17 квітня.

  • 17.04.19, 06:15
Ще вчора подумалось, ну рушив про це написати сьогодні. Вчора, на 112 Україна, Пульс. Прозвучала ось така інформація. "Що зараз, на сході країни, де ведуться бої, ситуація ускладнилась". Так ось. Бойові дії на сході країни, чомусь не підходять під логічні дії. На даному етапі президентських виборів другого туру лідирує Зеленський. З російської сторони, звучать одобрітельниє отзиви в його сторону. По логіке, бої на сході повинні втихати. А що ми бачимо? Вони не втихают, а на оборот агресія збільшується. Тож якщо з російської сторони ми бачимо одобреніє в сторону кандидата в президенти Зеленського, то з сторони окупірованих територій ми бачимо зовсім протилежні відносини. Можно даже добавить, що акупірувані території, своїми діями, оказують підтримку діючіму президенту Порошенко. Як таке може бути?

16 квітня.

  • 16.04.19, 19:56
Зараз дивлюся 112, "пульс" виступ Порошенко. Він не відповідає на задані йому питання. Конкретики 0. Його виступ похож на виступ шарлотана, який їздить по ушам слухачів. Реально його балаканина викликала огиду.

14 квітня.

  • 14.04.19, 16:21
Не знаю на скільки це правда, ну приймая інформацію з різних істочників, склалась ось така картина. В тьурмі, на зоні, в місті де несуть покарання за скоєні злодіянія, є таке правило. Закону пайку - ніхто не має права відібрати. І любого хто нарушив це правило, чекало жорстке покарання. Є там також "блотні" які зі своєю пайкою, могли робили що завгодно, грати на пайку, обміняти чі продати. Але втративши свою пайку, забрати чужу він не міг (даже у якогось слабака) , бо за це вчінок його б жорстко покарали. Таким чіном, люди захистили своє. Подумати, і це у місті де відбувають покарання, скажем так, не зовсім порядочниє і доброжилательниє люди. Дальше переходимо до Польши. Неповірите. Ну в них діють тіж сімі правила. В першу чергу вони захистили работающіх людей. Попробуйте там не заплатити або забрати чужу пайку. Там до цього відеосятся дуже строго. К шахраям і жулікам (блотним) там відносяться теж дуже строго.

І тільки у нас в Україні можно наблюдати картину, як всякі жуліки і шахраї (блотние) запустили свої руки в пайки не ким не захищеного народу. І чім більше до верхушки, тим з більшою повагою захищають цих самих "блотних". Ви це і самі прекрасно бачите. О чом це каже? Що в нашої діючої влади, менше поваги до народу, ніж в тих місцях упомянутих у першому абзаці.

13 квітня.

  • 13.04.19, 19:21
Вспомнилось і подумалось, і я вирішив про це написати. Чітаючі різну европейську кліссіку, прийшов до висновку, як відбувся перехід с того времени коли були вільможи(барона, графи, маркізи, герцогі) в це время в якому зараз знаходимося ми. Во времена вельмож, коли було зрозуміло що ізміненія необратіми, вельможи, сіли, покумекали своїми мозгамі, взвесіли все за і протів, і вибрали самий безболісний варіант ізмененій. Вони цим показали свою мудрість. Зміни в країну йдуть (европейський рівень життя, це якщо коротко), і як би не старалися порохоботи, ці зміни не зупинить. Тож тут два варіанта, мудрість і безболісно, або упорство і буде неприятно больно.

11 квітня.2

  • 11.04.19, 20:11
Ще одна замітка. І вона о діючий владі. Діюча влада просовкова. Чому? Предлагаю розібратися вместе. Совецкий союз, славився тим, що незавершині об'єкти, здавалися по документам як завершені об'єкти. З допомогою хабарів, пянок і застольев, закривались очі на всі грубі і не дуже порушеня. Чому так? Работалі на ідею, типа у нас все хорошо і добре і по другому не може бути, всех неугодних зарешотку. Ось чому у нас таке огромное количество будівель, дорог і мостов, що були збудовані в період совка в аварійному або в косо криво стані. Тоді ж, так само звітували перед на родом о проделанной роботе. Зараз же, влада звітує перед нами, перед Европой і Амерікой. І різницю між тим що ми бачимо на власні очі і тим що нам розказуют порохоботи, така сама як і в період совка.

11 квітня. (Надоїло назви вигадувати.)

  • 11.04.19, 17:01
Що своїми діями роблять порохоботи? Вони примушують людей обманювати. Обманювати в першу чергу себе. Як людина може переконати себе, що все що кажуть порохрботи, правда? Обманути себе. Таким чином у нас воспітивають молодь. Учат обманювати. Якщо люди на власні очі не бачать ніяких покращень в країні, а їм с телевізорів і в інтернеті порохоботи вішають шпагеті ну уші, чі це є правильно? Вчать не міркувати собственою головою, а жити умом порохоботів і телевізора. І хто після цього зомбірує людей? Свобода - це свободний вибор, і з собствених міркувань робити висновки, хто прав і хто на що заслуговує. Порохоботи, всіма своїми діями, ніяк не підходять на людей, що підтримують: свободу, свободу міркувань, свободу слова. І ми всі цьому свідки, споглядаючи, як порохоботи обзивають, словесно принижують, чіпляють ярлик, на тих хто не підтримує їхніх міркувань і отзивів о нинішній владі.

Якщо ми хочемо жити в нормальній і розвинутій европейський країні, то змушені приймати все таким - яким воно на самом делі. А не ради чейто вигоди, розмальовувати і вірити в розмальоване різними кольорами.

Чі правильно те, що Зеленський ще на такій ранній стадії, не підтримує діалог з народом? Не поглотіла лі його високомерность? Сомненія подкралісь, неожидано.

Заметка какашка. Не дивитись.

  • 09.04.19, 22:24
Предлагаю бути реалістами, і оценювать результат роботи Порошенка не виборочно, а в целом. На мій погляд, результати його роботи, тягнуть на незадовільно. А с такою оцінкою, переатистацію можно пройти тільки корупционим шляхом.


Тепер о Зеленськом. Щоб вміти відповідати журналістам, і с легкістю участвувать в дебатах. Треба участвувать в спарінгах. Є два способи, і оба результативні. Перший спосіб. Преглашаеш к себе журналіста і даєш інтерв'ю. Ввдповідаєш на різні питання. Добре булоб щоб було відео. Слова не смогут перекрутити. После просмотра цього відео в ютубе, люди розкажуть і о положительних і отрецательних результатах. Головне не боятись впасти обличчям в грязь, це не страшно. Страшно впасти і не піднятися. Спаринги повинні бути не з подставнимі, а с реальними.
Второй спосіб. Заводиш странічку, можно даже под своїм іменем і фамілеєй, где то в блоге, пішеш пости і участвуєш в дебатах. Блогери тебя за пару дней поднатаскают. І в порохоботов з'явиться шанс перевірити із чего те зроблен, ну і ми подивилися що там в мішку.
І булоб дуже добре, аби у наступного президента України була своя странічка в інтернеті, куди міг зайти любий громадянин і поспілкуватися с президентом. Лічно с президентом, а не з його шістьорками. Так як у Порошенко. Це для того щоб був прямий діалог между президентом і народом. І як співав в своїй пісні Кузьма Скрябін, "І кожен з вулиці, якшо захоче, просто на каву
В офіс президента може сміло зайти.".

Царь лиходій.

  • 08.04.19, 18:05
От обясніть мені глупому. Не для кого не секрет що на Порошенко працює огромное количество порохоботов, і на них виділяється огромное количество коштів. А теперь вопрос. Як можно віддати свій голос людині яка тратить огромное количество коштів на те, щоб порохоботи оскорблялі і обзивали громадян? Він не потратив кошти на щось хороше, він потратив кошти саме на це. І як вообще можно розказувати після цього, що він за людей за народ? Якби по тому що проізходить в країні зняли фільм, то вигледіло це так. Царь лиходій, наймає армію монстрів щоп придушити повстання знедоленого народу.