Профиль

Kanivskyi

Kanivskyi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

28 червня.

  • 28.06.19, 10:05
Прогулюючісь просторами інтернета, фесбуку і ще деяких сайтів, дивлячісь що комітірують, пишуть і чому приділяють своє вніманіє. Прийшов к висновку. Що більщість жінок, образно виглядають як чудік із властеліна колец, який володів кольцом. Такий худий, в одній повязке, називав кольцо "моя прелість". Так от, більщість жінок, завзятих сідаков інтернета, зайняті в основному своєюдирочкою "кольцом". Лілеют його, розмовляют с нім, живут затворнікамі прячучі його от чужиг глас, боясь що його в них украдуть.

Незнаю наскільки мої мислі правельні, ну такого висновку прийшов зозерцая общую картіну.

23 червня.

  • 23.06.19, 20:37
Доброго вечора шановне панство України. Ось чім хотів з вами поділитися. Десь годину тому, скінчів розмову з людиною яка була в ато. Розмова состояла в основном с того що я слухав, а мені розповідали. Мені розповідали десь мінімум 3 години. Почув і про те як будучі в ато, нашим солдатаи забороняли стрляти в відповідь, і це не зарас, не в період всього времені ведення бойових дій. Зарас все що почув по цьому поводу, не буду описувать. Ну прижиланії може і опишу, віділивши на це отдельную замітку. Про те як, підло обходяться з воїнами які були в ато на передовій. І почув чому підло обходяться. Тут відповідь проста. Все більше людей почінають розуміють, що українців ошукали, що вся ця война - велика афьора. Атовці і самі це розуміють, і переживають, що якщо все розкриїться, і длоедуть що це афьора політіков, атовців лишать всіг зароблениз привілегій. Сложна ситуація получається. Хто буде відшкодовувать збитки людям які пострадали в наслідок ато, якщо вся правда вийде на поверхню? Тож в якомусь смислі атовці щас находяться на роздоріжі, і міркують який щлях вибрать. Піддержать шарлатана Порошенка і остатись при заслуженному? Чі піддержати Зеленського і ожидать що він оцінить їх заслуги перед родінной, і все буде добре? Атовці це люди які повязані на крові, і як по мені, то всі свої заслуги вони заслужили чесно. Тож що скажете? Ну те що всіх под одну грібьонку міряти не треба, це точно. Ну така проблема є, і нам треба обєднуватись.

15 червня.

  • 15.06.19, 15:19
Україна страна жлобов. Довожу правдивість своїх слів. Скучно і вирішив щось почітати. Бажано українською мовою якусь зарубіжну классику. Українська классика одноманітна і бистро надоїдає. Почав шукати в інтернеті. І що ви думаєте? Є бесплатно тільки унила, одноманітна, никому не цікава українська классіка. А щоб почітати щось цікаве зарубіжного проізводства, або російською або за кошти. І щож виходить? Якщо людина не має лишніх коштів які моглаби потратити на те, щоб почітати зарубіжну классіку рідною мовою, познати мудрость других народів через чтеніє книг. І який виход є в цієї людини, або чітати російською і розмовляти суржиком, або вообще не чітати і рости неучом. Що дивує, так це те, що російською можно знайти любий рассказ. Так тут можно і розібратися, яка країна більше піклується о розвитку своїх сограждан і щоб вони вільно спілкувалися рідною мовою. Жидам прсвящається.

11 червня.

  • 11.06.19, 08:35
Саме більш роздрожає в цій країні, це досіх пор діючі пост-совецкі звички. Наприклад. Заступаючісь за ліси і щоб хоть якось перешкодити незаконну вирубку лісів, нове правітельство водить тимчасові рейди по лісникам. І що ми маємо? Лісники уже проінформірувані, пилки с топорами поховали до скринь під полами, і на час тимчасового рейда всі лісники білі і пошисті і сомліно, законно виконують свою роботу. Для коментаріїв, нема слів. "Дебіл їде і дебілом погоняє"

Питання.

  • 10.06.19, 23:18
Є питання. Це питання задав мені один знайомий, але я незнаючі на нього відповідь, рішив поінтересуватися у блогерів сайту юа. Так як нема такого чогоб незнали блогери юа. Так ось таке питання. Якщо девушка з якою общаешся не назева по імені, що це значіть? Відповідь на це питання також хотілось би знати, так як в прошлому один раз і сам стикався с такою проблемою. Так що скаже многоуважаємоє панство блогу юа?

4 червня.

  • 04.06.19, 08:15
По міркуємо. Від деяких пожилих людей, чув таке, що во время панщіни жилось краще. Що во времена панщіни, пани ходили за людьми щоб залучіти тих до роботи, а як отмінили панщіну і дали людям свсвободу, то люди винуждени стали самі ходити за панами щоб ті дали їм роботу. Предлагаю включіти фантазію і представіть як там все проісходило. Пан чі помещік, чі як їх там в те время називали, мав людей. Припустимо 300 душ. Це були його люди, і йому требуло їх обеспечіть роботою. Поле виорать, сад посадить, за худобой приглянуть, ставок розширить, дорогу поправить, ліс прорідить. Ми розглядаємо той случай, що пан був образованим і дбайливим хозяіном на своїї землі і чесним та строгим перед своїми людьми. І що ми маємо? Те що мудрий пан, маючі людей і землю, совміщав все так, і земля на якій він обітав почінала роззквітати. Пану потрібно було перейматися лише тим, щоб люди були чімось зайняті. Щож помінялось коли людям дали свободу? Пану для веденя свого діла, стали не нужни 300 душ, йому вистачило і 50. Не треба думать і ламати голову як обеспечіти всіх роботою. Як хочете так і виживайте. Про благоустрій можно і не заморачіватись. Можно заніматися лише тим, на чому можна срубити бабла. І щось мені підсказує, що пани в те время затаїли обіду на людей, і скотилися на самий низ. Чому на самий низ? Соврімені чіновнікі, депутати і всякі там верхокомандующі, провіряючі свою фамілію на родословность, узнають що їхніми предками були свинопаси і конюхи. Це как би відплата за їх обіду.

А як би повинно бути правильно? Наприклад маємо Голову сільської ради. Під його владою ціле село. Хороший Голова сільської ради буде дбати про всіх людей, щоб всі були при роботі, щоб поліпшувався благоустрій. Бо по суті для того він там і поставленний.

3 червня.

  • 03.06.19, 18:35
Реакція мишей на нового кота в коморі. Миші з великою осторожностью вилазять з норок і осторожно крадучісь підкрадаються к зерну і беруть по зерниньки пильно наблюдаючі за діями кота. Миші ізучають кота. І якщо кот окажиться таким же бездарним як і його попередник, то миші коту на голову вилізуть і ноги звісять. С того часу як прошла інаугурація, наблюдаю як ведуть себе лісники. Сразу притихли, а зарас, я так понімаю, прочуствував сітуацию, начінають набирать оборотів. І що це нам каже? Походу облажались з вибором.

30 травня.

  • 30.05.19, 19:19
Що собою на даному етапі представляє Україна? Невпевнену в субі і в своїх діях людину. Може у когось було таке, сомненія перед покупкой чогось, не важливо чого. Дуже довго зважуешся, взвішуеш всі за і проти, сомніваешся, сам себе переконуєш що вибор правильний. Якщо подивитись на це очіма китайського чі японського мудреца, то виглядіт так. Людина перед підвісним вірьовочним мостом через прірву, і щоб перейти міст треба ощюпати каждую досточку. В нашом случаі людина на стільки невпевнена що не може стати даже напершу досточку. А прикриває свою невпевненість постояною балаканиною. Прокльовуються хоть якісь дієві дії по країні з ініциатіви самих людей, наприклад в Черкасах, контроль збільшеня або зменщеня ямок на дорогах через інтернет. Це діло, і заслуга в цьому не байдужих до своєї країни людей. Респект і уваженіе їм. Впевнена в собі людина, як гласіт мудрость, довжна двигатись по вірьовочному мосту через прірву з такою скоростью щоб едва хватало времені ошюпать досточки. Боязнь ошибітся сковивает двіженія. Неможно боятись ошибок. Ошибкі це чясть нашей жизні і оні есть і пріділять ім много вніманія нестоіт.


Бензін всі купляют по одінаковой цене. В стоімость бензіна врахована сума яка виділяеться на ремонт дорог. Тільки одні їздять по отрімонтірованим і хорошим дорогам, а другіє ....? Це як купляєш білет в кіно, в стоімость білета врахована сума за сидяче місце, за попкорм і напіток, приходиш в кінотеатр заходіш в зал для просмотра фільма а тебе ні сідячого места ні попкорма ні напітка, і ще роблят такий вид ніби ти і на це незаслуговуєш.

21 травня.

  • 21.05.19, 05:37
"Наша песня хороша начінай сначала".

К чему готовитись? К худшому. Що Зеленскій окажеться некомпетентним, не дієспособним, простими словами, облажається по всіх фронтах. І що ми помилились у виборі людини на пост глави держави.

На що надіятись? На те що все буде добре, і наш вибір зроблений правельно. І Зеленський іменно та людина на посаді президента яка потрібна Україні на даному етапі.

На кого розраховувать? На себе.

"На Бога надійся а сам не плошай".

13 травня.

  • 13.05.19, 08:37
Якщо дивитись зі сторони закона то народ захищений з усіх боків. Можливо те, що незнаючі свої права не можуть скористатись защітою. В ПДР є Питання №145
Чи має право пішохід вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху?
Правильна відповідь на це питання - МАЄ.
Якщо поставить питання по другому (може і є таке питання). Чі має право учасник дорожнього руху, на відшкодування всіх збитків зпричинених несправним дорожнім полотном, відсутностью дорожніх знаків чі дорожньої розмітки? Тут теж правильна відповідь - МАЄ.
Аби придержуючісь закону, і відшкодувувались всі збитки, то у нас в країні булиб ідіальні дороги. А так як нарушається закон і учасники дорожнього руху самі відшкодовують завдані собі збитки, то маєм те що маємо.


По поводу відтягнення інаугурації президента, то вони ті що відтягують, шкодять тільки собі.