Профіль

Kanivskyi

Kanivskyi

Україна, Черкаси

Рейтинг в розділі:

Останні статті

1.2.3 ..

  • 05.06.23, 04:15
Будь Я кимось могутнім. к приміру Корольом, або якимось етшейном, яб предложив своїи сусідам по планете. Откупітця! Раді Бога! Зупиніть кровополітіє, грошима! Мать вашу! Дайте русскім солдатам! європейськую зарплату, на яку вони дома создадут себе, недостающій ім уют. Смогут купіть себе унітази, поремонтірувать дорогі, жильйо. Скупіться в супермаркете продуктамі для своєй сімї.
Смисл в том. Щоб у нього било время, і деньгі не убівать. А строіть, ремонтіровать і бить с бліскімі єму людьмі. Якого волка ми кормім. Того що убиває, чі того що робить життя кращім? Ахуєна било би якби ЦЕ! зробили русскіє люді, які уже імеют унітази, гарні дороги і современні будинки. Такаж я, звиртаюсь до всего МІРА! А можно даже настоятельно рекомендую,
. заплатіть рускім коториє воюют на стороне акупанта, і хай поїдуть додому і займутца делом. Хто протів цього. Дозволяю убіть. Кто он і на какой стороне, неважно. Главноє, остановіть кровопролітіє. Шучу. Можно і не убівать. В камере його, а может і пускай тайгу валіт. Снова шучу. Саме краще откупітца. Якщо в цих смертях хто і віноват, так це те чудовисько яке приказує убівать. От єво нікапелькі нежалко. І поверте. Рани заживут. І у нас, все те, кто хочет паучаствивать в проекте будущіє сейчас. Собіраєм деньгі не на то чоби убіть, а на то чтоби откупітца. Я ще десь глибоко в своєму серці, надіюсь. Войну можно закінчіть мирним путьом

Обісцяні колеса.

  • 17.05.23, 15:21
Ця історія одного автомобіля. Автомобіль був власністю солдата ЗСУ, який бере участь в війні. Агресором, акупантом і загарбником є сусідська країна Рускофобія. А ті хто в ній участвуют со сторони агресора. Бегіте! Питання часу. Спокойной жизні вам не буде. Так устроєн цей мір. Все зло ізлучено тобою, до тебе і поверниться. У многократном розмірі. Чем раньше ви покініте окупірованиє теріторії, тим скоріше начне діяти іскупленія, іними словамі, ісцеленіє. Ну а поки ви є участніками акупациї, ви ще погружаєтесь. Тож.. рекомендуючі, Вам біжать. Це как би порада, на тот случай, коли ще маєте сумління. Ви можите і дальше заробляти собі гріхі, ну могу вас заверіть, іскупленіє уже грезе вас з середини. І якщо воно ще вас не гризе, ви мертви. І Іскупленіє буде в наступній жизні. Ти! всі прелісті цієї жизні! познаєш ще в детском возрасте. Ти получіш, таку окружаючу среду яку заслужил своімі вчинками в прошлой жизні. Це та невідімая нам реальность, яку від нас скраває сьогодення. Хотя..., це всього навсього моя гепотіза. І ви можите не веріть написаному. Самоє сільноє наказаніє, це за убійство. Ви рождаєтесь і уміраєте в возрасте к примеру 3 год, від якогось там недуга. У вас були любящіє родітелі, і вони вас оплаківалі. У вас могут бить, также, родітелі: наркомани, алкаши, пяніци, насільнікі, садісти. Є дущі, які приносять в наш мір горе. Умірают в раннем возросте. Да. Це і є дущі які отрабатують за свої гріхи. Убійства, раді поєсть, не враховуються. Це як у дикій природі. Можно! І не враховується, якщо ти убив захищяючі або захищяючісь. І що саме цікаве, що вбиваєш захищаючі, списуєш. Спокутуєш. Один к одному. Как то так. Що до колес. Це було в одному з українських сел. В селі не було мишей. Взагалі. Як так вийшло? По селу бродили голодні коти. Чії вони, де взялися, поки що, невідомо. Ну факт залишається фактом. І будучі постояльцем в цьому селі, звернув увагу на обісцяні колеса авто і на отсуцтвіє мишей. В тому що колеса обісцяні, гозподарь авто, побачів, що це добре. Миші будуть чути запах котів і не будуть лісти до мошини.

З природою на одній хвилі.

  • 27.04.23, 11:35
З природою на одній хвилі. Научітись її розуміти, дуже легко. Якщо ви задоволені природними катаклізмами: температура, сирость, сухість, вологість, опади, засуха, вітер. То природа задоволена. Як щож ні, то це означа що природа теж незадоволена. На теперишній час, Вона, не задоволена тим, що люді ведут себя як саранча.

Витрачати ресурси не на устраненія недоліків які маються. А на ведення війни з сусідьньою країною. Може тільки повний д.лбойоб. І це, під яким кутом не дивись, а 99% Правда.