Профиль

Kanivskyi

Kanivskyi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Насіліє.

  • 20.01.19, 20:10
Чі можно розглядати маленькі зарплати і пенсії на фоні європейських цін, як насіліє власті над народом? Це можно розглянути як злочині. І якщо правильно обґрунтувати і різноманітити фактами, то можно звернутись за допомогою до європейського суду. І це тільки квіточки. Одне насіліє породжує ще більще насілій. Не маючи гідних зарплат, людей змушують вдаватись вкрайності. Взяти наприклад молодих девушек, якім щоб заробити на житя приходиться займатись праституціей. І якщо вже розібратись до мільчайших деталей, то все насіліє що проходить у нас в стране, створено штучно діючею владою.

"Політ Фенікса"

  • 18.01.19, 21:34
Самий інтересний і вражаючій фільм який я подивився в цьому году "політ Фенікса". Там була катастрофа. Був чокнутий конструктор - котрий знав що і як робить, котрий без какіх лібо сожеленій убіл пораненого бандита, сконструірувал літак будучі конструктором маленьких літаків. Був пілот літака с помошніком, які уміли літати на літаку, ну притому були нікчемними конструкторами. Пасажири. Саме інтересно те, що кожен робив те в чому мав хист. Тож поки наш пілот бігає с іконками(промилькає думка що він з глузду зїхав), ми продолжаєм товктись біля розбитого літака.

І ще. Складається враженя, що під час призеденских виборів, в Україні нема президента. Тому що він займається не прямими своїми обов'язками, а предвиборними справами.

Реальна історія.

  • 17.01.19, 22:22
Це було в Дніпропетровську, в районі Тополя, десь около 10 лет тому назад. Жив мужичок, а точніше пенсіонер, с виду чиновник у відставці. Рядом с многоєтажним домом в якому він мешка, був пустирь, і він, цей мужичок, навадився на цьому пустирі бездомних собак підгодовувати. З старих меблів і досок він побудував цим собакам будки. Все би добре, та тільки собаки вибігаючі на зустріч своєму годувальнику, почали на людей кидатися, без розбору. Чі то літня людина, чі дорослі чі діти. Собаки на стільки предані були своєму годувальнику, що кидалися на просто прохожего, що проходив просто мимо. Почались скандали, розборки. Там рядом стояли 3 много єтажки, і всі жельци цих 3 домів, ополчілися против цього чиновника на пенсії. Як ця історія скінчілась, незнаю. Але дивлячись на поведінку порохоботів на цьому сайті, нагадала мені цю історію. І якщо ви вже зібралися тролити парохобота, то може поміркуйте, що він може кулись був бездомний як оті собаки, і що його хтось приручів, дав житло і йижу. І що вони(порохоботи) не со злих помислів кидаються на людей, а із за того що так ім наказує іх настоящая сушность і долг перед тим хто іх кормить.

Конфлікт.

  • 16.01.19, 09:03
В чора почув по телевізору. Стало цікаво. Російська Грузинська війна. Скільки тривав цей конфлікт? Як урегулірували цей конфлікт? Які відносини між цими странами після конфлікта і втеперишньому часі? І якщо конфлікт урегулірували в 1 місяц, то наскільки наша діюча влада тупіша від Грузинської? Або наскільки ця війна вигідна діючий владі?

Головоломка.)))

  • 15.01.19, 16:18
Рекламні компанії с нетерпінням чекали вибори, для них вибори це як для шиномонтажки перший сніг. І тут з'являється питання. Багато лі користі виборцям від цієї реклами? Можливо... аби ці кошти іспользувались якось по другому, то і виборці до вибора кандидата відносились, теж, якось по другому. Кошти потрапили б на щось таке, що зоставило приятні відчуття в серцях людей. Наприклад. Сазадить якийсь участок дорог саженцями дерев. Тоєсть, не потрапити кошти на гречку і роздати людям. А потрапити кошти як би і для всех і для не кого. Щоб воно не виглядало як підкуп виборців, але від нього була користь виборцям.

Це схоже на "піти туда незная куда, принеси то незная що"

Порохобоцкая забота.

  • 13.01.19, 21:50
Я так зрозумів, що крім самих порохоботів на захист порохоботів бажаючих стати немає. Це доводить те, що за час презеденства Порошенка від порохоботів не було ніякої користі. Прикро должно бути порохоботам і наука "свиті" яка буде у наступного президента. Можно даже сказать, що порохоботи на собственом прімере показали якими не треба бути.

Історія с порохоботами нагадали мені одного знайомого із минулого. Жив він в селі недалеко від мене. Інколи його родітелі йихали в командіровку, а його оставляли самого по хозяйству. На той час, йому було років 15. Із хозяйства були свині, їх тримали в залізній загороді. Так от, як він їх кормив. Коли свині давали о собі знати, він брав шланг і занімався їх воспітаніем. І так все время поки родіделі не вертались с командіровки. Командіровки були на 3,4 дня. Зараз цей давно уже не хлопець, сидить за вбивство. Девушку каменем, в то время як вона закривала магазин. Хотів виручку вкрасти, а там і денег небуло. Про нього знаю те, що він постоянно встрявав в такі історії, тільки з менш плачевним результатом. Так вот до чого ця історія. Так як він затикав рот свиням, так і порохоботи затикають рот невдоволеним цією владою. А залізна загорода - це закони які сковують двіженія добропорядним громадянам.

О порохоботах.

  • 13.01.19, 19:29
Як ви охарактеризуєте роботу свити (порохоботів) Порошенка за термін його призиденства?

Отвлекающій маневр.

  • 13.01.19, 15:38
Зроблю спробу немного отвлеч вас о розмовах про вибори. Перевести ваше вніманіе на схід. Як ви бачите війну на сході? Є три варіанта відповідні.
1) вороги наступають на наші землі і наші війська їх стримують.
2) наші війська наступають але вороги їх стримують.
3) с самого початку і до тепер, бородьба на сході велася щоб утримати позиції.

25%, 4 голоса

6%, 1 голос

13%, 2 голоса

56%, 9 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Крадій президент.

  • 12.01.19, 18:21
Девіз сучасної влади "я краду і другому дам красти". І це можно побачити на всіх рівнях, от президента до нижнього рівня. На мій погляд, нижній рівень занімають наприклад лісник. Що не день, так дві машини, і нічого не боїться. Попробуємо розмірковавати логіческі. Якщо ми йдемо в Європу(зі слів Порошенка), то який довжен бути у нас девіз? Хтось тут писав або писала, що люди якім була не безразлічна їх страна, це я о Польше, прийшли до влади з девізом "я не краду і другому не дам красти". І ці люди зробили ту європейську Польщу яку ми бачимо тепер. Тож ті, що піддержують Порошенка або такі крадії як і він, або просто у нього на зарплаті.

2030 рік.

  • 12.01.19, 10:31
Україна 2030 рік. Президент все тот же Порошенко. Населення України зменшилась ще на 25%, на сході продовжує іти війни. Хоча війною її так і не признали. На польських кордонах кілометрові черги із бажаючих виїхати до Польщі або до якої іншої європейської країни на заробітки. Це мінімальні розміри черг. Лісів уже почті не осталось, їх продали як дрова до європи. Петровського (крадія в законі), українська влада визнала - патріархом українського народа і надала йому статус - главнокомандуючій над всіма українськими церквами. Тож тепер, наркотики, оружиє і прастетуток, можно легально купити або заказати прямо в церкві. По селах позакривали школи за відсутності коштів на іх утримання. Тож хто має ще якісь кошти, то возить своїх дітей до школи в рай центр. Хто не має то того діти ростуть неучами. Поштові відділеня також позакривали, не врятувало іх(обмен валют) долар виріс 80 гр за 1 долар, тож мінять охочіх не знайшлось. В школах вели новий урок. Порохоботство. На цих уроках діти ізучають, все що касается ціеї діяльності. Хто враг номер один, як розпізнати сіпаратіста, які канали треба дивитись щоб знати що там твориться в раше. Як зібрати потрібну інформацію, обработать її і викласти в сотсетях. Як поставить на место ізголодавшего пінсеонера ілі труженіка, який має наглість гавкать в сторону ук власті або президента. В Україні отменили празник 9 травня. Тепер в цей день празнують другий праздник. День Порохобота. Президент вів награди, і тепер в цей день устраівають, парад із порохоботів, нагородження найкращих із порохоботів, ветеранів порохоботів - приглашають до школ, і там вони в актових залах, розказують о своїх подвигах, діляться опитом, і роблять селфі с подростающім поколеніем.
Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая