Профіль

Kanivskyi

Kanivskyi

Україна, Черкаси

Рейтинг в розділі:

Останні статті

Доброго дня.

  • 24.06.22, 14:37
На мій погляд, є можливість зупинити ворожнечу між У і Р. Я не наполягаю. Це ваш вибір. Я предлагаю лише свої услугі. Плати ніякої не потрібно, бо я сам зацікавлений у мирі між цими двома країнами. Щоб почати роботу у ригулювані конфлікта, я хочу побачити едність украінського народа. Колічество мае значення. Якщо ви згодні, то як показати едність, то ваші проблеми, але це повино бути щось грандіозне і маштабне. Як щож ні, не переймайтесь. Я вмію жити непомітно, а учітуючі ситуацію в країні і те де я нахожусь, можу довго і непротянуть. І як закінчувався один із моїх постів, самих перших, умощусь по удобней на корме тонущего корабля чтоби першим окунутись в пучіну. Ну якщо ви всетаки зважитесь і довіретесь мені, непожалкуете. Після жеста едності, я начинаю вести переговори між представниками народу У і представниками народу Р, делясь всіею інформациею с народом У.

Не дивіться вгору.

  • 19.06.22, 18:50
"Не дивіться вгору"
Названіе фільма в якому показана вся суть современного міра. Як громадянина України, мені не безразлічна доля моеї країни. Маю свое баченя. Я впевнений, що не рішивши внутрішні проблеми, не рішиш наружні. Найважливіші внутрішні проблеми, це наркотики, алкоголь і жадность. Ці проблеми не тільки ослабляють країну а вони щей притягують ворогів, як сучка в якої течка притягуе псів. Якщо хтось хоче возразіть і довести що це не так, може собі в жопу запхнути свое мненіе, я все це бачу каждий день на власні очі. За себе скажу що я не пью і некурю і дійшов висновку що мені легко спілкуватися з людмі які так само як і я не курять і не пють. Ми как би на одной волне. Спілкуючісь з такою людинаю я бачу що слова як і думки її чісті, як вода з рудніка у істоков. Так само спілкуваня і з дітворой. І помесли у таких людей теж чісті, як що шось і накоять то без злого умислу, випадково.

Предзнаначеніе.

  • 29.04.22, 19:02
Чому П спробував провести операцю по захвату власті в У, в цьму году. Тому що, на територіїї У велися роботи з покращення благоустрію. Десь робились дороги, десь вирізались чагарники і убирався мусор. Десь у великих обйомах а десь у маленьких. В общем країна потроху оживала, все більш набираючі оберти. А П тим самим часом стояв в сторонке і скрегоча зубами, як Кощей Безсмертний розумів, що лаври з того що країна У оживає достануться не йому, тому він і задумав цей коварний план. Посібники його жадібні тварюки і досіх пір помагають йому наживаючісь на людському горі Спекулянти. Ну в ітоге, каждий отримуе те що заслужив, і каждий десь в глибині своеї душі уже зна, яка і за що його чекае награда. І моя любімая поговорка: " Хай Вам Бог у десятикратному розмірі дае те, що ви бажаете десь в душі другим людям."

Мої 5 копійок.

  • 04.04.22, 10:12
Тупо когось кретіковать немаючі дельного предложенія. Тільки повні дебіли будуть іспользувать людей не по їх способнастям, а як їм заманеться. Як би це виглядело правельно. На мою думку. Призвали 30 чоловік, перевірили їх здібності, посортірували, відправили додому. Следущі 30 призовників. І так далі. Дальше... ділете на групи, кого можна іспользувать в бою, кого в медецині, кого в обеспеченії, а кого і умствено. Скільки і яких груп потрібно на стільки груп і ділете. Дальщі, з тіею людиною що пригодна до військової служби заключаеться договор, многорічний, вона повина вести здоровий образ жізні, і по першому требуванію явитись на військовий збір, чі то на війну, чі то на проходженя військових навчань. І ця людина живе собі сокойно дома занімаеться своїми справами. В случае визова, ця людина приїджае на указане місце де у неї уже лежить повністю упакований вешь мешок з підігнаною формою і екіпіровкою. Получівші вешь мішок, людина передіваеться в військову форму получае зброю і відправляеться чі то на навчаня чі то на фронт. Все. А держати людей, во времена цих короновірусів в приміщенях, не маючі можливості зайняти їх по їх здібностям, маразм. А благодаря цьому способу, можно дійсно створити сильну і многочіслину армію. Я думаю що тут е над чім подумати.

Подумалось.

  • 03.04.22, 16:03
Как би так напісать чтоби не кого і необразити і виложіть суть. Повага украінському народу за ту кількість бажаючіх стати на захист своеї країни, даже ціною свого життя. Їм 100 % +.
Мінус тим руководящім що це все організовують, це про самі верхи. Складуеться враження що в них вместо мозгов солома. Такий маразм як творять вони, словами не передать. Їм здоровенний -.

На живца

  • 13.03.22, 10:39
Многіе знают как можно поймать хішніка іспользуя живца ілі пріманку. Как по мне, на даном етапе откриваеться іменно така картіна. Цікаво, можно лі виманіть медведя с берлоги іспользуя очень гавкучую собаку, еслі можно, то медведь уже висунул голову.

Псіхологія.

  • 10.03.22, 16:51
Не всігда той хто виграв, виграв насправді. Не всігда той хто проіграв проіграв насправді. Победітель за частую так занятий собою що його поглащают грехі, к премеру тшеславіе. Проігравшій на оборот, продовжуе удосконалюватись. Победідель, все розгублюе. Проігравший осознаючі свою неслвершеность, продтлжает рості. А победітель оказавоись на вершине , начінае спускатись в низ.


Це так щоб немного смішати карти. Інколи краще проіграть і сохраніть ліцо, чем ростерять все остаткі ого би там небило.

Варіанти.

  • 07.03.22, 21:07
П вторгся на У, розраховчі на піжтртмку населення. Підтртмки нема і небуде. Чому так? Це теж саме що поміняти жигулі на такіж самі жигулі тільки іншого кольору. Тож можно предположить що місія провалена. Даже якщо він і захватить владу в У, то люди уйдуть в партизани, і все одно будуть відвойовувать незалежгість і свободу. Тож його поьуги марні. В нього один варіант, вести достаточне колічество військ, і знищіти всіх непокорних
Що це дасть? Розрущену країну, яку треба бубе поновій все відстраювати. Варіант так собі. Следущій варіант. П відступае на ту позицію що була до 23 лютого. Це нічого не дасть.

Варіант який предлагаю я. П виводить всіх своїх з теріторії У, також з окупованих теріторій. Компенсуе людям за неудобства, якщо ті захотят. Грубо говоря, конфлікт припиняеться. Хто може простить тот прощяе, хто не може той хай визива обідчіка на бой один на один і рішають проблему. Тим часом, за пару год мирного життя, люди заспокояться, припиняться санкциї, і настане довгожданий мир, в якому люди сможуть взятися за руки простивши гріхи прошлого. А іначе 3 мирової нам не минуть.

Пороки

  • 04.03.22, 06:11
7 пороков. Ось головна рроблема. І ці 7 пороків тянуть за собою людське горе. А хтось всього навсього лише інструмент.

Простые истины.

  • 15.11.21, 02:53
Как так получаеться, что на услышаные мною вопросы, задаваемые другими людьми, мой мозг, каким то образом, складывает пазл и выдает мне ответ. И этот ответ крутится у меня в голове шукая выход. Прав я или не прав, не мне судить. К примеру... вот такой вопрос. Почему в Украине такие маленькие зарплаты и пенсии? И вот что выдал мне мой мозг. Прошу не судить меня строго если вам как-то не понравился мой ответ. Всё дело, в гарбузовых семичках, мёд и орехи. Если украинцам дать европейские зарплаты и пенсии, будут ли они выращивать и собирать столь важный для европейцев нектар? Нет. Почему? Это обезяяный труд, и европейцы не такие дурные чтобы заниматься собирательством, когда по соседству есть дурные украинцы. Кто то может сказать обйомы этого товара вывозимого до Европы? Идемо дали. Кто скажет, Европа так само как и Украина засаживает свои поля кукурузой, сояшныком и соей? Лично я думаю что нет. Они свои свои земли берегут, в то время как мы свои выснажемо. Идемо ещё дали. Во времена рабства, був хозяин плантации, наглядач и рабы. В нашем случае, хозяин это Европа, наглядач это наша Влада и рабы украинскый народ. Почему так? Попробуем розшиыфрувать. Кто диктуе цену на сырйо яке постачаемо до Европы? Хозяин. Кто контролирует чтобы все було норм и забирает львиную долю? Наша Влада. Кто работа за зарплату яку не на що не выстачае? Украинскый народ. Покы що все.

Людына, це в першу чергу живый организм. И рост, развитие и в дальнейшем плоды, зависят от питания, витаминов которые употребил данный организм. Как то не понятно получилось. Щас приведу пример. Посадымо три одинаковых саженця Дуба, в чернозем, в глину и писок. И что имеем? Европейцы берегут свои земли и кормят своих людей витаминами в то время як з Украины высмактуют последние соки. Чем кормят себя украинцы на нищенские зарплаты и пенсии, от того и выходит безмозгый народ. Ну это ещё не всё. Основан масса людей, живёт, и пытается отремонтировать будынкы яки булы ще построении за времён Тараса Шевченка. В командной игре, судят по последнему игроку. Команда это страна.(Из личных наблюдений. Молода семья живёт в глыно бытому будынкы, то мышление в этих молодых людей, будит не современное а такое же отсталое как и будынок. Енергия будынку завладивае умами людей).

Ну и на последок. Попади вы на необитаемый остров, что бы вы хотели чтоб было на этом острове? Спастись с острова никак и жить на нём вам придётся до конца своих дней. Варианта ответа два. То что вы выбирете то и имеет ценость. Вариант 1) золото и нечего кроме золота. Вариан 2) питивая вода и много разной еды + травоядные животные.