О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

#SaveOlegSentsov

[Присоединенная картинка] У Парижі біля посольства РФ українська громада напередодні провела акцію, закликаючи до бойкоту ЧС 2018 року з футболу та вимагаючи звільнення українських політв'язнів Кремля.[Присоединенная картинка] У четвер, 14 червня, розпочинається третій етап глобальної акції #SaveOlegSentsov, який проводиться під гаслом "На чемпіонаті світу з футболу в Росії ми граємо за політв’язнів".

Українки і красиві, і талановиті!

[Присоединенная картинка] Головна диригентка Опери Граца Оксана Линів отримала нагороду Steirerin Awards 2018 від жіночого журналу Die Steirerin, за свої досягнення у сфері мистецтва.

70-річний ювілей

[Присоединенная картинка]Об’єднання українок Бельгії (ОУБ) у 2018 році відзначає 70 років існування.

там є і Шевченко, і Франко...

  • 08.06.18, 21:25
[Присоединенная картинка]У Чернівцях у Центральному парку культури і відпочинку студенти розписали білою фарбою асфальтові алеї віршами відомих українських поетів.

Українці світу допомагають Україні

[Присоединенная картинка]Українці в Канаді зібрали 2 тонни допомоги для українських дітей-сиріт. Так, у Торонто Міжнародна Організація Українських Громад “Четверта Хвиля“ провела Щорічний Благодійний Марафон “Діти Торонто дітям-сиротам в Україні”.

Український фестиваль у НЬю-Йорку

  • 07.06.18, 12:00
[Присоединенная картинка]У Нью-Йорку в "Українському селі", у якому мешкають чимало емігрантів з України, відбувся 42-й український фестиваль.

Ліга Чемпіонів УЄФА

[Присоединенная картинка]Сьогодні в Києві розпочинається фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. Аеропорти Києва очікують понад 750 "футбольних" рейсів.

Володимир Кличко потрапив до числа ТОП-100

[Присоединенная картинка]Легендарний український боксер, багаторазовий чемпіон світу в суперважкій вазі, переможець Олімпіади-1996 Володимир Кличко потрапив до числа 100 найвідоміших спортсменів світу за версією авторитетного американського видання "ESPN".

Укрзалізниця призначила швидкісні поїзди

  • 24.05.18, 12:07
[Присоединенная картинка]Укрзалізниця призначила швидкісні поїзди для перевезення вболівальників фіналу Ліги чемпіонів УЄФА зі Львова в Київ.

Фінал Ліги чемпіонів

[Присоединенная картинка]На Хрещатику відкрили фан-зони Фіналу Ліги чемпіонів.