О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Ось така у нас Еліна Світоліна!

[Присоединенная картинка]Українська тенісистка Еліна Світоліна вже вшосте поспіль перемагає першу ракетку світу на турнірі в Римі.[Присоединенная картинка]Після перемоги на супертурнірі Еліна відправилася пройтися по столиці Італії з українським прапором. І вона із задоволенням позувала, закутана в синьо-жовтий стяг, привертаючи увагу пересічних італійців.https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/tennis/svitolina-z-praporom-ukraini-viklikala-furor-v-rimi.htm

Українська культура на Міжнародному ярмарку в місті Пусан

  • 22.05.18, 10:58
[Присоединенная картинка]Посольство України в Республіці Корея презентувало українську культуру на 13-му Міжнародному ярмарку в місті Пусан.

В Україні відкрився музей посуду

[Присоединенная картинка]У Сумах відкрився перший в Україні музей посуду. В музеї можна побачити посуд, з якого їли та чим користувались у побуті люди від часів Трипільської культури до епохи царизму.

Підсумки змагань "VIIMSI GALA"

[Присоединенная картинка]Український метальник Михайло Кохан встановив юнацький рекорд України з метання молота на міжнародних легкоатлетичних змаганнях "VIIMSI GALA" в Естонії. Також відзначилися Гліб Піскунов (переміг серед дорослих спортсменів), багатоборка Аліна Шух (здобула срібні медалі у штовханні ядра і з метання списа), Альона Шамотіна (виборола срібну медаль з метання молота).

Українці тріумфують на Каннському фестивалі

[Присоединенная картинка]Український режисер Сергій Лозниця здобув нагороду за найкращу режисуру в програмі "Особливий погляд" Каннського кінофестивалю" за фільм "Донбас".Про це повідомили організатори Каннського кінофестивалю.Програма Каннського кінофестивалю "Особливий погляд" має на меті презентацію "нетипових" для головного конкурсу фестивалю фільмів, а також їхніх авторів."Ми, як журі, відчуваємо, що із двох тисяч фільмів...

Читать дальше...

Українці тріумфували на міжнародному конкурсі

[Присоединенная картинка]Українські учні здобули 11 медалей на міжнародному конкурсі комп'ютерних проектів INFOMATRIX.

Презентація нової екіпіровки українських легоатлетів

  • 18.05.18, 10:32
[Присоединенная картинка]У Києві відбулася презентація нової екіпіровки українських легоатлетів, в якій спортсмени виступатимуть на міжнародних змаганнях.

До Дня вишиванки в Туреччині встановили рекорд

[Присоединенная картинка]До Міжнародного Дня вишиванки у турецькому місті Ізмір встановили рекорд, розгорнувши вишиване полотно завдовжки 52 метри.

Учасники флешмобу встановили рекорд України

  • 18.05.18, 10:18
[Присоединенная картинка]Дніпропетровщина відзначила День вишиванки унікальним флешмобом. Понад 1,5 тисячі осіб виклали «живі» українські орнаменти. Учасники флешмобу встановили рекорд України за кількістю людей, які утворювали патріотичний візерунок.

Міжнародний День вишиванки!

[Присоединенная картинка]Сьогодні в Україні, як і у всьому світі, відзначають День вишиванки![Присоединенная картинка]Цього року до святкування Дня вишиванки долучаться українські полярники з антарктичної станції "Академік Вернадський".[Присоединенная картинка]До Дня вишиванки у канадському Торонто відбудеться низка культурних заходів, серед яких хода, автопробіг, концерт та ярмарок.