О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Прийди та підтримай Олега Сєнцова!

[Присоединенная картинка]Вчора, 6 липня, о 21:00 в Одесі на Потьомкінських сходах відбулася акція "Прийди та підтримай Олега Сєнцова та всіх політв’язнів, які утримуються у кремлівських в’язницях!". Ця акція відбулася, щоб підтримати українських політв’язнів у Росії.

Звільнити Сенцова

[Присоединенная картинка]Україна та світова українська діаспора 7 липня проведуть глобальний флешмоб на підтримку режисера Олега Сенцова - "Звільнити Сенцова". Оргкомітет закликає усіх українців, незалежно від місця їхнього проживання, вийти на мітинги на підтримку Олега на головні площі своїх міст, а також перед дипломатичними представництвами Росії та США.

Звільнити Сенцова

[Присоединенная картинка]В Українському домі у Варшаві відбувся спеціальний показ документального фільму "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова", під час якого збирали кошти для сім'ї ув'язненого Кремлем українського режисера/

У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту

[Присоединенная картинка]Презентація книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту», в якій уперше зібрано спогади учасників та очевидців тих подій, відбулась у Львові.

В Україні відзначають День Військово-Морських Сил

[Присоединенная картинка]Сьогодні в Україні відзначають День Військово-Морських Сил ЗСУ. Так, тисячі одеситів і гостей міста святкують разом із військовими моряками цей день.

Боксер-суперважковаговик Владислав Сіренко

[Присоединенная картинка]Український боксер-суперважковаговик Владислав Сіренко здобув перемогу над Дідьє Найфом (6-4, 5 КО) з Демократичної Республіки Конго і став володарем титулу WBF International.

Діамантова ліга!

  • 01.07.18, 15:23
[Присоединенная картинка][Присоединенная картинка]Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла бронзову медаль на етапі «Діамантової ліги» в Парижі.

Надія українського тенісу

[Присоединенная картинка]17-річна українська тенісистка Маргарита Білокінь завоювала титул на турнірі ITF Juniors у німецькому місті Гладбек.

В Україні виріс прожитковий мінімум

[Присоединенная картинка]В Україні з 1 липня на 77 гривен виріс прожитковий мінімум. Зараз він ставляє 1 777 гривень.

В Україні подешевшали кавуни

  • 30.06.18, 11:43
[Присоединенная картинка]В Україні подешевшали кавуни.