Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Акція на підтримку "Торнадо" біля Лук'янівського СІЗО

  • 14.08.18, 15:56
Акція на підтримку "Торнадо" біля Лук'янівського СІЗО набуває обертів. Мітингувальники блокують службові авто


Також стало відомо, що 9 серпня екс-командира "Торнадо" Онищенка побили під час вивезення з Лук'янівського СІЗО

У Києві біля Лук'янівського СІЗО триває акція на підтримку бійців батальйону розформованої роти МВС особливого призначення в Луганській області "Торнадо", мітингувальники блокують службові авто. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив кореспондент.

"Акція на підтримку бійців "Торнадо" набуває обертів. Мітингувальники блокували вже декілька службових автомобілів, які виїжджали із воріт СІЗО. Люди перегороджували їм виїзд, поліція діалогу намагалась завадити цьому, вели перемовини із мітингувальниками, і вони врешті решт пропустили три автомобілі", - зазначила журналіст.

Вона повідомила, що також не пропускали автомобілі на в’їзд до СІЗО.

"До цього мітингувальники запевнили, що акція буде спокійною, і тут є деяке розділення, є дві групи мітингувальників. Одна група стоїть із плакатами, які поводяться доволі спокійно. З іншого боку друга група протестувальників, які дещо агресивні, і саме вони перегороджують в’їзд і виїзд автомобілів", - додала журналіст.

Також у коментарі кореспонденту мітингувальники запевнили, що наразі вони від’їжджають від СІЗО і поїдуть до офісу омбудсмена.

Сьогодні ж стало відомо, що екс-командира "Торнадо" Руслана Онищенка побили під час вивезення з Лук'янівського СІЗО 9 серпня. Про це повідомив його адвокат Володимир Якимов, передає "Интерфакс-Украина".

"Я був у нього днями в Білій Церкві. Його сильно побили, у нього криваві сліди від наручників. Ми написали заяву про злочин, а там далі буде видно, що і як", - розповів Якимов.

Нагадаємо, 9 серпня під час етапування бійців "Торнадо" під Лук'янівським СІЗО сталися зіткнення між громадянами та правоохоронцями.

У підсумку трьох бійців батальйону "Торнадо", які перебували в Лук'янівському СІЗО в Києві, етапували, а інших посадили до карцеру. Як розповіли в Мін'юсті, унаслідок застосування бійцями саморобних вибухових пакетів постраждав один з правоохоронців. Також повідомлялося, що "торнадівці" облили бензином одного з правоохоронців і погрожували підпалити його.

Як пізніше розповів колишній голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький, постраждав ще й адвокат екс-бійців. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна". 

"Користуючись мобільним зв'язком, інтернетом, вони закликали на допомогу своїх друзів, які вже почали перешкоджати виїзду машини, під час чого працівники поліції, які охороняють територію СІЗО ззовні, перешкоджали таким діям. Було побито низку осіб, і серед побитих - адвокат одного з "торнадівців" Юрій Кармазін, який наразі перебуває в лікарні з травмою голови", - сказав він. 

Нагадаємо, двоє співробітників Лук'янівського СІЗО передали бійцям "Торнадо" заборонені предмети.

http://ua.112.ua/kyiv/aktsiia-u-pidtrymku-tornado-bilia-lukianivskoho-sizo-nabyraie-obertiv-mitynhuvalnyky-blokuiut-sluzhbovi-avto-458228.html

ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА в Соснівці Макарівського р-н. На Київщині

  • 14.08.18, 11:19
працівники Поліції-Прокуратури-СБУ контролюють не законну діяльність Соснівського ДЕРЖАВНОГО гранітного кар'єру який РЕЙДЕРСЬКИ захопили представники ТОВ Енергетична група. "підробка документів, не сплата податків, залякування людей і тд. Робота правоохоронців щоб не було жодних доказів. З Соснівкою навмисно не укладають договір Оренди, тому що: на території Соснівки не законно Підривають-ПЕРЕРОБЛЯЮТЬ граніт, не законно стоїть та працює Електро-ДРОБИЛЬНО-ПЕРЕРОБНИЙ завод на териорії Соснівки. До Соснівки з 2008р.до теперішнього часу 2018р.представники ТОВ Енергетична група не сплачують податки. Все тому що Соснівський ДЕРЖАВНИЙ гранітний кар'єр в селі Соснівка Макарівського району мав бути закритий ще в 2004-2005році. Взявши під свій контроль Соснівську сільську голову яка дурячи людей надає підставні-фіктивні рішення-протоколи та всякі інші підроблені документи.
Злочинно-Корупційні СХЕМИ: (так як кар'єр ДЕРЖАВНИЙ прикриваються людьми, постійно звозять підставних осіб яких потім представляють як ніби місцеві жителі Соснівки. Засновник ТОВ Енергетична група Кулачек Юрій, поставлений смотрящий як директор Поярко Василь з Донецької області "Волновахи"

"Центр Розслідувань України" Злочинно-Корупційні СХЕМИ "ОЧИЛЬНИКІВ" Макарівщини

" Моя Київщина " Макарівська районна та Соснівська місцева влада працюють по налагодженим Злочинно-Корупційним схемам

www.facebook.com/groups/391347031071095/permalink/856925087846618/

Поки боєць АТО Олександр Шутин перебував на передовій

  • 14.08.18, 11:10
У Миколаєві, поки боєць АТО Олександр Шутин перебував на передовій його квартиру продала аферистка.

Ветеранів АТО б'ють, не поважають, але дійшли вже до продажу їх майна, поки вони десь там на передовій ризикують своїм життям.

Мені здається, випадків неповаги до наших захисників набагато більше, але не всі вони висвітлені у ЗМІ..