хочу сюда!

Людмила

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Бендеріана по-вишгородськи, С/т "Глядин" та рейдери. Частина 3

Кульмінація та риторичне запитання - камо грядеши правова європейська Держава Україна?

Весною 2017 року Любаренко разом із Чистяковим, використовуючи вкотре реанімоване кримінальне провадження №12013100150001546, вирішили здійснити чергове рейдерське захоплення чужої землі. Вони сколотили бригаду з 20 невідомих осіб, які представилися учасниками АТО. Учасники були вдягнені в комуфляжний одяг. 2 квітня 2017 року бригада встановила КПП, оснащене пересувним вагончиком на в'їзді на ділянку, що належить громадянину Олегу В., та блокувала проїзд. Згідно зі свідченнями начебто учасників АТО, вони охороняли землю С/т "Глядин" ( нагадуємо, що С/т "Глядин" землею не володіє).

За період свого незаконного перебування на чужій землі, бригада начебто учасників АТО зірвала замок з шафи силового трансформатора і спробувала приєднати свій вагончик до електромережі, чим здійснила незаконні дії. Крім того, бригада Любаренка намагалася створити свій штаб в будинку ще одного садівника - Олександра Р. 9 квітня бригада увірвалася на його територію. Під час "операції" по захопленню ділянки та будинку Олександра Р. начебто АТОвці напали на іншого садівника Антона П. Під час нападу на Антона П. вояки нанесли тілесні пошкодження, автомобілем вишибли в'їздні ворота на його ділянку.

А вже 20 квітня, як годиться відсвяткувавши Паску, героїчні вояки Любаренка вирішила вчергове розібратися з трансформаторами. Начебто АТОвці перелізли через огорожу та зірвали замки з приватного трансформатора, встановленого на приватній ділянці, намагаючись під'єднати до електромережі свій "веселий" пересувний вагончик. При цьому браві вояки певний час чинили спротив електрикам, викликаним на прохання власників трансформаторів. Але згодом відступили та "висота" була здана її власникам.

Звертаємо увагу на те, що всі квітневі безчинства компанії Любаренка, друзів та начебто учасників АТО супроводжувалися викликами з подальшим присутністю/втручанням представників української поліції. Виклики були зафіксовані, заяви від постраждалих садівників прийняті. Але, як слід було очікувати в цій довгій, заплутаній та, вибачте за красне слово, абсолютно дурнуватій історії, ситуація не змінилася, кордон псевдоатошників встояв, поліція бездіяла, а шахраї...

Шановні читачі, зважаючи на все вищенаписане, автор матеріалу залишає за вами право додумати продовження історії багатосейної бендеріани по-вишгородськи. Адже розвиток події в представлених в цій заплутаній історії у площині українського законодавства, або бодай логики, передбачити не можливо. Тож автор утруднюється припустити законний хід роз'язки. Задля формування вашої думки, підсумуємо вищезазначене:

1. У 2009 році зібралася "бригада однодумців" - запеклих шахраїв - та вирішила трошки підзаробити на продажі чужої землі;

2. Ця брагада, на чолі із Любаренком, Сартанієм та Шляховим комплектує бажаючих придбати за малі кошти землю під Києвом, формує їх в садові товариства, збирає з них членські внески та обіцяє цю землю колись передати їм у власність;

3. У бригади прав на землю не має, тому вона понад 9 років годує обіцянками своїх підопічних майбутніх садівників та імітує шлях до успіху, методом ініціювання нескінченних, безперспективних судових тяжб;

4. Свої позови та показові рейдерські захоплення чужої землі бригада прикриває зв'язками у правоохоронних та судочинних органах;

5. "Зв'язки" підтримуються завдяки тому, що серед бажаючих отримати землю є багато представників правоохоронних та судочинних органів, а саме екс- та діючих співробітників поліції, депутатів та екс-депутатів державної та місцевої влади, екс- та діючих прокурорів та судів, екс- та діючих співробітників СБУ.

6. За період "діяльності" бригади шахраїв-рейдерів списки бажаючих отримати землю - членів садових товариств "Глядин" поповнили більш ніж 1000 громадян. Врешті на 227 участків претендує по 3-4 бажаючих.

7. Саме адмін та силова підтримка додала історії з деребаном чужої землі новий поштовх та у 2017 році доповнила списки бажаючих начебто учасниками АТО.

Врешті (поки писався матеріал) бригада шахраїв створила новий список майбутніх садівників - начебто учасників АТО та починаючи з 12 квітня поточного року розпочала операцію штурму Вишгородського районного суду, Генеральної прокуратури та Міністерства юстиції України з вимогою узаконити права на чужу землю. Паралено з цим, шахраї, за підтримки адмін ресурсу та силових структур вчеого реанімували кримінальне провадження №12013100150001546, але вже в іншій судовій інстанції. А саме, слідчий відділу поліції Вишгородського району за "надуманими" підставами оголосив А.П. Козачку (першому голові С/т "Глядин") підозру про службову недбалість (част. 2 статті 367 КК України) у зв'язку зі складданням неправдивих списків, які у 2004 році від подав Вишгородській РДА, які стали підставою для виділення землі громадянам. Таким чином шахраї, які багато років не змогли підтвердити свою правову позицію у судах цивільної юрисдикції, вирішили отримати неправове судове рішення вже у кримінальному провадженні.

І на сам кінець, автор звертається до представників державних контролюючих та судочинних органів України, в тому числі до Голови Вишгородської РДА Вячеслава Савенка, Прокурора Київської області Дмитра Чібісова, Голови МВД Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юрія Луценка з риторичним запитанням - чи не здається вам шановні, що в нашій державі відбувається суцільний правовий хаос та бєспрєдєл, а ваша хвалена реформа МВД дає серйозні збої. Вас це не бентежить, панове?

2

Комментарии

113.05.17, 13:47

правдошукач, подібне відбувається по всій країні. Чому ви обрали саме Вишгородський р-н, ви там живете?
Такий детальний опус цікавий тільки для жителів цього району. Судові розборки дачної ділянки, коли країна горить, не мають резонансу.
Може цю статтю траба розмістити у вишгородському інтернет-ресурсі, бо тут вишгородців немає?
Ваш профіль зовсім пустий. Навіщо вам потрібен цей розділ порталу, якщо ви тут випадковий гість -- раз на півроку?
Я завжди читаю ваші дописи і вимальовується характерна риса -- вони відірван від важливих подій країни і випадають із цікавих новин.
Чекаю ваших аргументів.

215.05.17, 17:56Ответ на 1 от utenok12

Шановний пане Утенок. Можливо я і публікую свої матеріли у своїму блозі раз на пів року, але хіба в цьому полягає моя соціальна та громадська активність? Чим більше вашаєшь, тим більше результат? Я діє точесно, але грунтовно вивчає ситуацію. Останній опус завеликий, бо багото документів. Ситцація типова, але в разі її розв'язання з' явится прецедент та поштовх до вирішення подібних питань загалом по Україні. Щодо відірваності від реальності - дивно, але саме міні вдалося вирішити питання з поверненням останньго книжкового муніципального магазину киянам, змусити видавців вчасно та якісно друкувати шкільні підручники за державний кошт, чиновників не красти зроши з програми Українська книга та Ахметовський ДЄТЕК переглянути свої рахунки, які він виставляє українцям, подекуди з цифрами зі стел

315.05.17, 17:57Ответ на 1 от utenok12

Перепрошує обірвався текст, бракує місця) тож, чкщо вам таких результатів замало від усього однієї людини) то хваліться своїми та ми будемо до вас тягнутися! Дякую за увагу до моєї персони.

415.05.17, 21:12Ответ на 3 от Geronimo

Geronimo: "Я діє точесно, але грунтовно вивчає ситуацію. Останній опус завеликий, бо багото документів".
        Шановний Geronimo не треба маніпулювати поняттями. Документи у спільноті нікому не потрібні (тут не слідство), тим більше, що мова йде про окреме село, а не про країну. В україні йде масштабна підготовка до крадіжки 72% землі, але вас це не хвилює і про це ви мовчите, і не випадково.
        На тлі крадіжки землі у всіх українців, крадіжка у Хотянівці -- це насмішка над здоровим глуздом і відволікання уваги неселення
        від масштабної афери. Ваш опус для політичної спільноти являється спамом і це єдина мета публікування сміття у цій патріотичній
        спільноті. Прошу вважати цей коментар попередженням.

515.05.17, 21:21Ответ на 4 от utenok12

Тобто ви забороняте мені вести мій блог на ресурсі? Добре, я виправлюсь та писатиму щось поетичне та загальноукраїнське - влаштує вас, якщо писатиму про необхідність спілкування виключно українською мовою! Наступний мій опус буде саме по це! Вас влаштовує, пане цензоре?

615.05.17, 21:26

І ще, я готую матеріал про сепарські книжки на новостворений інститут книги, мені можна буде опублікувати його в блозі? Якщо ні, може ви надішлете мені умови публікацій, щоб я не заспамлював групу.

715.05.17, 22:36Ответ на 6 от Geronimo

Шановний Geronimo, я з вами спілкуюся, як з розумною людиною, чому ви намагаєтеся себе виставити "ватником"і вдаєте, що ви
              мене не розумієте? До чого тут слово "Цензор"? Я вам навів аргументи, що ваш опус -- це спам для політичної спільноти, тим більше,
              що в інших спільнотах ви це сміття не розміщуєте. Не завадить вам прочитати анотацію до спільноти.
              Ще один фактор проти вашої лінії: спільнота політична і патріотична з критикою влади, тому тут дуже мало читачів, але там де багато читачів ви опуси не розміщуєте зі своїми нікому не потрібними документами. Ви що думаєте, що вашої вибірковості не видно? Ще одне: не плутайте спільноту зі своїм блогом, в який ніхто не має право втручатися.

815.05.17, 22:44Ответ на 6 от Geronimo

Забув спитати: яка ваша аватарка фальшива, стара чи нова, чи обидві?

918.05.17, 11:31Ответ на 8 от utenok12

А ваша, сер?) На фото - мій тато. Так можна?

1018.05.17, 11:35Ответ на 7 от utenok12

Насправді те що дописують в інших спільнотах мене не цікавить) Усе лайно, накшталт косметики, бла бла бла, погоди чи баб та чоловіків - дурня, якій присвячуть свій вільний час більшість користувачів Інету. Моє зацікавлення лежить виключно в прощині політики та соціальних відносин в Україні. Я не виставляю себе витников) навіть не намагаюся) а що, писати про боротьбу з сапарськими книжками та їх постачання в Україні може тільки ватник? Якщо так, ну гаразд нехай я буду ватником, але писти я можу чи ні в групу? Бо здається там де багато читачів та пишуть про секес та рецепти борщу такий пост буде не цикавим...

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая