хочу сюда!

Natik

35 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 34-43 лет

Таємниця "криз" 2005 року

Перш ніж зайнятись детальним розглядом криз, які супроводжували перше прем'єрство Юлії Тимошенко, необхідно правильно собі уявити реалії, в яких вона працювала. Найважливіше, що зазвичай випадає з поля зору більшості людей, це повноваження, які вона мала, і склад уряду, який вона отримала внаслідок коаліційної угоди.

Більшість вважає, що прем'єр-міністр в 2005 році був сильніший за президента, а відтак Юлія Тимошенко мала хіба що не абсолютні повноваження. Коли ж ми зазирнемо в саму політреформу [1], то побачимо там, що цей закон вступав в дію з 1 вересня 2005 року. А Юлія Тимошенко була звільнена з посади 8 вересня 2005 року. Тобто, вона і тижня не пропрацювала із повноваженнями, які теоретично дарувала їй політреформа.
більше тут

4

Комментарии

117.05.15, 12:45

І ЗАРАЗ ЇЇ зіллють....

217.05.15, 12:55Ответ на 1 от Shnec

І ЗАРАЗ ЇЇ зіллють....Вместе с ней каждый раз сливают нас. Это я никак не могу вдолбить украинцам

317.05.15, 13:07Ответ на 2 от lyo Dnepr

І ЗАРАЗ ЇЇ зіллють....Вместе с ней каждый раз сливают нас. Это я никак не могу вдолбить украинцамліпше почни доплачувати...тоді і повірять
      Я знаю три речі за які її треба поважати.
      1 - зникли відключення електроенергії
      2- наступила на хвіст олігархам
      3- мужньо відсиділа термін

417.05.15, 13:12Ответ на 3 от Shnec

я людей делю на хороших и плохих по отношению к ней

517.05.15, 13:50Ответ на 3 от Shnec

кстати, ты в курсе, как Коломойский боролся с сепаратистами в Днепре? Просто платил им, чтобы они не ходили на акции, организуемые агентами Кремля коммунистами и регианалами

617.05.15, 16:05Ответ на 5 от lyo Dnepr

кстати, ты в курсе, как Коломойский боролся с сепаратистами в Днепре? Просто платил им, чтобы они не ходили на акции, организуемые агентами Кремля коммунистами и регианаламивсе відносне

717.05.15, 16:11Ответ на 4 от lyo Dnepr

я людей делю на хороших и плохих по отношению к нейдивися ширше...не кожен добрий,хто дупу лиже...

817.05.15, 20:18Ответ на 7 от Shnec

я людей делю на хороших и плохих по отношению к нейдивися ширше...не кожен добрий,хто дупу лиже...Этих я вообще людьми не считаю, это просто животные

917.05.15, 20:51Ответ на 8 от lyo Dnepr

я людей делю на хороших и плохих по отношению к нейдивися ширше...не кожен добрий,хто дупу лиже...Этих я вообще людьми не считаю, это просто животныеколи фірташ почне підтримувати Юлю, він стане гарним?????

1017.05.15, 22:10Ответ на 9 от Shnec

я людей делю на хороших и плохих по отношению к нейдивися ширше...не кожен добрий,хто дупу лиже...Этих я вообще людьми не считаю, это просто животныеколи фірташ почне підтримувати Юлю, він стане гарним?????Фирташ не сможет переломать сам себя. Это из серии невозможного. Фирташ не один такой

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая