хочу сюда!

Елизавета

29 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 28-37 лет

Подробиці затримання заступника міністра МВС України Чеботаря

Подробиці затримання заступника міністра МВС України Чеботаря на митниці в Фінляндії

Категорія: Пригоди Опубліковано: Неділя, 26 квітня 2015, 14:37 Перегляди: 468
Подробиці затримання заступника міністра МВС України Чеботаря на митниці в Фінляндії

25 квітня 2015 в ЗМІ з'явилася інформація про те, що заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар був затриманий спецслужбами Фінляндії під час транзитного перельоту з Відня.

У Фінляндії у Сергія Чеботаря була пересадка на рейс з Австрії до однієї з країн Прибалтики. Переліт замміністра здійснював під чужим ім'ям і з паспортом іншої держави.

«За попередньою версією фінських правоохоронців, Сергій Чеботар прямував в Прибалтику для здійснення банківських операцій, пов'язаних з його офшорними рахунками», - йдеться в повідомленні. Відзначимо, що на цьому тижні Сергія Чеботаря викликали зі звітом у Верховну Раду України, але, він узяв відпустку.

За інформацією «Дорожнього контролю» з джерел у правоохоронних органах України, Чеботар планував перевести в готівку незаконні засоби. Варто відзначити, що глава РНБО Олександр Турчинов кум Сергія Чеботаря. Сам заступник міністра МВС Чеботар, через народного депутата України Ігоря Котвицького, займався переведенням у готівку грошей для глави МВС Арсена Авакова. За це і був затриманий.

Як раніше писав «Дорожній контроль», 31 березня 2015 року, працівники ГПУ і СБУ провели обшук в будівлі Міністерства внутрішніх справ. Одна з причин обшуку - корупційні дії заступника глави МВС Сергія Чеботаря, який підозрюється в розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Однак, розслідування даної кримінальної справи затягується. Джерела в правоохоронних органах припускають, що перший заступник генерального прокурора Володимир Гузир подружився з Чеботарем і Турчиновим. Можуть бути й інші причини затягування розслідування, наприклад - торги між командою президента і прем'єр-міністра. «Правдиві новини» і далі буде стежити за цією справою.

3

Комментарии

127.04.15, 13:11

Аваков з Турчиновим й інші найближчі персони тут ні при чому, білі і пухнасті

227.04.15, 14:02

ммда.

327.04.15, 14:17Ответ на 2 от Вискарион

по перше один товариш у фб сказав що це фейк. По друге ти що ж таваріщ переметнувся в песімісти?

427.04.15, 14:30Ответ на 3 от Poroshenko

по перше один товариш у фб сказав що це фейк. По друге ти що ж таваріщ переметнувся в песімісти?Тому я і не поспішав з нападками, а тіко хмикнув. По принципу - вірю, але перепровірю.

527.04.15, 14:38Ответ на 4 от Вискарион

с тобой всьо ясно який ти оптиміст. Ти ще мене згадаєш. Якийсь гад написав що немов би земельку в царському селі купили через оборудки. Як це прокоментує оптиміст ?

627.04.15, 14:45Ответ на 5 от Poroshenko

с тобой всьо ясно який ти оптиміст. Ти ще мене згадаєш. Якийсь гад написав що немов би земельку в царському селі купили через оборудки. Як це прокоментує оптиміст ?Ніяк, бо не в курсі справи.

727.04.15, 14:55Ответ на 6 от Вискарион

тобі легше. Баби плов і оптимізм. Песимістам гірше

827.04.15, 15:03Ответ на 7 от Poroshenko

тобі легше. Баби плов і оптимізм. Песимістам гірше Баби плов і оптимізм - це формула щастя, якщо бажаєш. Ти вірно подмітив.

927.04.15, 15:51Ответ на 8 от Вискарион

я ніколи не помиляюся. Ще до списку додам рибалку. Я й сам баб не цураюся та й іншого (крім плову) але оптимізму маю набагато менше бо добре розумію реальний стан в державі як в економіці так в сфері боротьби з корупцією так і в сфері моралі.

1027.04.15, 16:18Ответ на 9 от Poroshenko

Я теж відчуваю той стан, в тому числі і на своїй шкурі. Але відчаюватися не збираюся, бо не хочу змарнувати своє життя.

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая