Промова Сталіна від 19 серпня 1939 року
- 24.06.11, 22:05
Свою акцію спалення прапорів шахтарі Олександр Луцик та Віктор Михащенко провели на верхівці одного з териконів шахти імені Челюскінців.
"Ми - двоє українців із Донецької області. Сьогодні, коли 70 років тому розпочалася бійня, що розв'язали дві сатанинські сили: одна - з Москви, інша - з Берліна, ми солідарні з рішеннням ОБСЄ. У ньому обидва кровожерливі режими визнані винуватими в цій бійні", - заявили шахтарі.
Нагадаємо, у 2009-му році Парламентська асамблеяОБСЄ зрівняла сталінізм та нацизм, як режими однаково злочинні за своєю суттю.
"Якщо ми європейці, то з такими прапорами в гості ніхто нікуди в Європі не ходить. Думаємо, що сьогодні всі люди доброї волі підтримають те, що ми зробили, і чинитимуть так само", - зазначили Луцик та Михащенко.
«Червень 1941 – 70 років тому – був трагічним для Львова. Адже львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни. Було винищено значна частина населення міста. В’язниці і концтабори однаково використовувалися НКВД та Гестапо. Це однакові за своїми злочинними діями сили. Тому ми вшановуємо пам’ять людей, які безневинно загинули в цей час від їх рук», - зауважив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.
На білборді розміщено дві фотографії: жертв комуністичного та нацистського режиму. Зокрема, на соціальній рекламі проілюстровано страту людей 30 червня 1941 року в Тюрмі на Лонцького та розстріл в березні 1942 року позаду Львівського Національного Академічного театру опери та балету.
Крутішої армії, ніж радянська в світі ніколи не було. Лише в ній бували випадки, коли розстрілювали вже призваних до армії солдат, виключно через то що для них зброї не вистачило, або тому, що вони були українцями. Хворим і слабим краще то не чути. Злочини НКВС у 1941 році.
http://www.youtube.com/user/vosvoboda
«Показово, що коли почалася німецько-радянська війна, В. Черчилль, перебуваючи на нараді командного складу британських військ у Єгипті, заявив таке: «Я буду пильно стежити за політичними діями Гітлера в Україні. Якщо фюрер проголосить Україну незалежною, то західні союзники програють війну, якщо ні — Велика Британія переможе». І це не були просто слова. Якби німці пішли на такий крок, вони б отримали в особі частини українського народу союзника. Зрештою, цей крок міг би стати початком ланцюгової реакції активізації національних рухів на теренах СРСР, що могло б стати серйозною загрозою для існування цієї держави. До речі, не треба мати ілюзій, ніби народи СРСР любили радянську владу. Реальні факти свідчать про інше. Зрештою, і росіяни не були в захваті від більшовизму
Однак гітлерівці трактували народи СРСР як унтерменшів, котрим відводилася роль рабів. А українські землі розглядалися ними як об’єкт німецької колонізації, де корінне населення підлягало винищенню. Тому проголошення бандерівським крилом ОУН 30 червня 1941 р. Української держави викликало репресії щодо оунівців з боку німецької окупаційної влади. За таких умовах українські націоналісти стали на шлях збройного опору, через що й виникла Українська Повстанська Армія.»В центре болгарской столицы в пятницу, 17 июня, вечером осквернен памятник Советской армии. Один из барельефов величественного монумента разрисован граффити, в результате скульптуры воинов-освободителей превратились в американских киногероев - Супермена, Санта-Клауса, клоуна Рональда - символа McDonald`s и других персонажей.
Сотрудники столичной администрации сообщили, что по факту происшествия начато расследование. Полиция уже располагает фотографией "художника", максимальным наказанием для которого может стать штраф в размере до 2,5 тыс евро. Кроме того, его заставят восстановить первоначальный вид барельефа, сообщает Newsru.com.
Памятник Советской армии уже неоднократно подвергался нападениям вандалов. В канун Дня Победы представители болгарских общественных организаций, школьники и российские дипломаты полностью очистили монумент от оскорбительных надписей и нацистской символики, однако сейчас его снова предстоит восстанавливать.