Сьогодні День Сонця!З чим всіх і вітаю!

  • 03.05.21, 12:19
Воно одне єдине й не потребує доказів...

і.UA чи j2UA

Давно не заходив на сайт,тому,що в нього тільки вивіска проукраїнська,а по суті працює на пейсатий олігархат задля повернення богообраних на землю, де дійсно молоко і мед,а головне - українці не палестинці.Тихша та спокій.Активні раби вже утилізовані,інші проходять практику робочих годин в очікуванні,що нарешті з'являться господарі,але то таке...Думки і роздуми мої про очевидне.

Запад фінансує ліквідаторів України.

  • 14.09.19, 22:25
Всі зовнішні запозичення України систематично розкрадаються жидо-рашистською владою, заганяючи народ в боргову каббалу.Вони крадуть,а платимо ми і ще наші діти будуть оплачувати їх мародерство.Плановий геноцид

  • 14.09.19, 22:19
Все допродати з молотка! Залишилась земля...йде плановий геноцид, госдеповско-тельавівсько-московский розпил.Пархатий Полторак мені вдячний

  • 07.11.18, 22:47
Пархате бидло Полторак мені вдячний,що я вже 5-й рік справно сплачую військовий збір.

Річниця кровавого жидобільшовицького перевороту

  • 07.11.18, 22:16
7 ЛИСТОПАДА
Сьогодні річниця кривавого перевороту, який встановив диктатуру людожерів і втягнув країну в братовбивчу громадянську війну, потім серію окупаційних воєн, кривавий терор, колективізацію, голодомор та інше.

Тільки навалу орд Батия можна порівняти з наслідками для країни і світу.
Згадаймо і проклянемо організаторів бунту


Політична шизофренія.

  • 30.09.18, 21:28

Ця спадкова хвороба зветься шизофренія, а її носії – шизожиди. Наприклад депутасти храккції блоку Педра Мальдівського (БПП): пуштун#Мустафа Наєбем (заступник голови тої хрякції) та Сірожа #Лещенко взяли на себе "тяжку та відповідальну" місію зустрітися зі своїм босом для донесення вимог протестуючих проти останнього ))) Втім навіть шизоюда Пеца не зрозумів такої дивної ініціятиви і тому послав своїх підлеглих підстилок далеко на йух.

Що за хода така?На підтримку офшорного Бариги?

  • 02.01.18, 01:50
Передивився сьогоднішні смолоскипні марші, скільки зміг.
Жодного гасла проти корупції.... жодного заклику до боротьби з олігархічною системою,яка знищує Україну. Жодного заклику до
боротьби з авторитаризмом,проти офшорного бариги, який підриває та деморалізує Україну з середини???Контрреволюція олігархату явно перемогла...
Активісти скандують: "Слава Україні! - Героям Слава!", "Слава нації! - Смерть ворогам!", "Україна - понад усе!"
Думайте народ.Думайте...


P/S"Вільним рабам" в "демократичній Україні"дозволили пройти без політичних лозунгів....і раби задоволені і вовкам є картинка,що не всіх ще винищили.Ой да жиди....Ой да сатанинське плем"я... Знову розвели та надурили гоїв.

Новорічний маразм від ZIK

  • 02.01.18, 01:35
Вирішив глянути хоть щось новорічне,аби бути ближче до народу-не виділятись... і вперше за останні кілька років включив ТВ і канал ZIK,як мені здавалосьнайбільш проукраїнський.... І що я там побачив за годину до НР?Троє жидів на чолі з ведучою Влащенко, один з них позиціонує себе українцем -Корчинський,та цей дегенерат Корогодський!!!Те,про що вони говорили-це якийсь плювок в обличчя українців дивіться самі https://www.youtube.com/watch?v=-DVTqR-gEww а справжнім висером на ту ж голову були привітання Матіоса і Порошенка...Неочікуваним і приємним стало привітання Саакашвілі...Ну, власне особливо комментувати не маю бажання-робіть судження самі,а я додам лише ось це фото.

Подобное тянется к подобному.

  • 29.11.17, 11:40

Дураки предпочитают общество себе подобных.
Почему? Чтобы не чувствовать себя дураками.
Умные также стремятся к единению.
Почему? Им интересно общаться с себе подобными.
Все предпочитают общество себе подобных.
Почему? Чтобы минимизировать напряжение, возникающее при возможных различиях (противоположностях).
Любое различие природа стремится уменьшить, нейтрализовать. Умные подавляют дураков, дураки подавляют умных. Зачем им это нужно?
Общаясь с умными людьми, человек умнеет. Если захочет.
Общаясь с глупыми людьми, человек глупеет. Зачастую.
Общаясь с больными людьми, человек заболевает. Обычно.
Вот это и называется - бытие определяет сознание.
Например, чем больше в интернете находится человек, тем глупее или умнее становится в зависимости от того с кем общается.
Народ, контролируйте общение с глупыми,ибо с кем поведешься того и наберешься.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
26
предыдущая
следующая