Пархатий Полторак мені вдячний

  • 07.11.18, 22:47
Пархате бидло Полторак мені вдячний,що я вже 5-й рік справно сплачую військовий збір.

Річниця кровавого жидобільшовицького перевороту

  • 07.11.18, 22:16
7 ЛИСТОПАДА
Сьогодні річниця кривавого перевороту, який встановив диктатуру людожерів і втягнув країну в братовбивчу громадянську війну, потім серію окупаційних воєн, кривавий терор, колективізацію, голодомор та інше.

Тільки навалу орд Батия можна порівняти з наслідками для країни і світу.
Згадаймо і проклянемо організаторів бунту


Політична шизофренія.

  • 30.09.18, 21:28

Ця спадкова хвороба зветься шизофренія, а її носії – шизожиди. Наприклад депутасти храккції блоку Педра Мальдівського (БПП): пуштун#Мустафа Наєбем (заступник голови тої хрякції) та Сірожа #Лещенко взяли на себе "тяжку та відповідальну" місію зустрітися зі своїм босом для донесення вимог протестуючих проти останнього ))) Втім навіть шизоюда Пеца не зрозумів такої дивної ініціятиви і тому послав своїх підлеглих підстилок далеко на йух.

Що за хода така?На підтримку офшорного Бариги?

  • 02.01.18, 01:50
Передивився сьогоднішні смолоскипні марші, скільки зміг.
Жодного гасла проти корупції.... жодного заклику до боротьби з олігархічною системою,яка знищує Україну. Жодного заклику до
боротьби з авторитаризмом,проти офшорного бариги, який підриває та деморалізує Україну з середини???Контрреволюція олігархату явно перемогла...
Активісти скандують: "Слава Україні! - Героям Слава!", "Слава нації! - Смерть ворогам!", "Україна - понад усе!"
Думайте народ.Думайте...


P/S"Вільним рабам" в "демократичній Україні"дозволили пройти без політичних лозунгів....і раби задоволені і вовкам є картинка,що не всіх ще винищили.Ой да жиди....Ой да сатанинське плем"я... Знову розвели та надурили гоїв.

Новорічний маразм від ZIK

  • 02.01.18, 01:35
Вирішив глянути хоть щось новорічне,аби бути ближче до народу-не виділятись... і вперше за останні кілька років включив ТВ і канал ZIK,як мені здавалосьнайбільш проукраїнський.... І що я там побачив за годину до НР?Троє жидів на чолі з ведучою Влащенко, один з них позиціонує себе українцем -Корчинський,та цей дегенерат Корогодський!!!Те,про що вони говорили-це якийсь плювок в обличчя українців дивіться самі https://www.youtube.com/watch?v=-DVTqR-gEww а справжнім висером на ту ж голову були привітання Матіоса і Порошенка...Неочікуваним і приємним стало привітання Саакашвілі...Ну, власне особливо комментувати не маю бажання-робіть судження самі,а я додам лише ось це фото.

Подобное тянется к подобному.

  • 29.11.17, 11:40

Дураки предпочитают общество себе подобных.
Почему? Чтобы не чувствовать себя дураками.
Умные также стремятся к единению.
Почему? Им интересно общаться с себе подобными.
Все предпочитают общество себе подобных.
Почему? Чтобы минимизировать напряжение, возникающее при возможных различиях (противоположностях).
Любое различие природа стремится уменьшить, нейтрализовать. Умные подавляют дураков, дураки подавляют умных. Зачем им это нужно?
Общаясь с умными людьми, человек умнеет. Если захочет.
Общаясь с глупыми людьми, человек глупеет. Зачастую.
Общаясь с больными людьми, человек заболевает. Обычно.
Вот это и называется - бытие определяет сознание.
Например, чем больше в интернете находится человек, тем глупее или умнее становится в зависимости от того с кем общается.
Народ, контролируйте общение с глупыми,ибо с кем поведешься того и наберешься.

Чому українцям можна ср*ти на голову?

  • 27.11.17, 09:53

Знаєте ЧОМУ наші незламні, що на фронті, що в тилу, що радикали, що не радикали, приналежні до партій, не приналежні, ВСІ, до сіх пір ЖОДНОГО ВИРОДКА, який паскудить Україні, неважливо кого, Вілкула то, чи Аброськина, жодного!!!, не можуть стратити за зраду, за смерть СВОЇХ ЖЕ ПОБРАТИМІВ??? Тоді спитайте себе - ЩО РОБЛЯТЬ ПОПИ В АРМІЇ, НАЦГВАРДІЇ, ПОЛІЦІЇ, хоч на фронті, хоч в тилу... Звичайно, по своїй натурі брехливій вони вам на це питання будуть відповідати такою демагогією, що у вас макітра заморочеться, в цьому вони - фахівці. Та все ж головний піп озвучив одного разу... А в купі з політруками, які досі в ЗСУ є, то солдати - як маріонетки, як закодовані - НАЧАЛЬНИК "БОГ". Навіть коли у відкриту краде і зраджує, - "НЕ ВБИЙ" - ГРІХ.... І вірять же! Навіть не юдохристияни вірять!... От таке паскудство в країні. Навіть очевидного ворога ніззя чіпати, інакше - ПОКАРАЮТЬ...
 А КУМ ФУЙЛА може тут почуватись спокійно, як і інші вороги. Максимум - ПОШАРПАЮТЬ, ЧИ ЗЕЛЕНКОЮ НАМАЖУТЬ..

Якість їжі VS медецина.

  • 02.11.17, 21:30

Чи є вкогось домашні друзі,які відмовляються їсти те,що продають людям?


13%, 1 голос

0%, 0 голосов

63%, 5 голосов

25%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Еще раз о перевороте 17-го.

  • 01.11.17, 11:01
Преамбула о "вдохновителе террора."

С 1917-го года Советская Власть, состоявшая из кавказцев, жидов, азиатов, прочих меньшинств, самых тупых и подлых русских крестьян и рабочих, настолько тупых и настолько подлых, что они когда шли, то оставляли за собой только разруху и голод, уничтожая народы Руси их культуру... Особенно это коснулось Украины-Руси,ибо только Украина перенесла 3 Голодомора.(1921-23, 1932-33,1946-47г.) ВСЕ сферы жизни подверглись невиданному за тысячу лет разгрому....все грани жизни покрылись кровавой росой.
МОНГОЛЫ такого не творили. Они брали дань и уходили. Большевики брали дань, потом еще больше дани, потом пытали, потом сжигали, насиловали, вырезали глаза и — самое главное — оставались. Вся гнусть, все самое темное, мерзкое и безумное, что было в Российской Империи, с началом "революции" вырвалось на свободу и затопило страну. Жидо-большевикам пришлось использовать всё, от 40 000 китайцев до химического оружия, прежде чем прекратилось сопротивление народа.

Накладка в синагозі Рошен

  • 24.06.17, 12:47
Той випадок, коли синагога Рошен сама себе кусає за хвіст...,бо ні один народ претендуючий називати себе нацією не допустив би,аби горстка іудеїв протягом 26 років давала себе так обкрадати,та ще й організувала винищення в АТО тих,хто посмілився стати цьому на заваді.Слава Хабаду!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
25
предыдущая
следующая