О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Випадкові невипадковості

Ну, схоже...  nini Бувають же ж у житті збіги. umnikВипадкова подібність форм предметів... chih Одна логіка речей...

1. Ромб з крапкою (крапками) - символ засіяного поля: на трипільських статуетках...
...і на кераміці культури Яншао з Китаю (праворуч), відомої з 5 тисячоліття до н. е., як і Трипільська культура...Також, це і поширений елемент традиційної вишивки всіх народів, що мають таке хобі.2. Керсетки (корсетки). Подібний у крої предмет етнічного одягу в Україні, Індії, Китаї... Загалом коли вбити у пошуковик: "... національний костюм" (де замість ... прикметник, утворений від назв чи не всіх європейських країн), то ми майже скрізь побачимо композиції, що включають у себе подібну безрукавку.

    [ Читати далі ]

Пляж Катедральних Соборів

  • 13.07.20, 14:55
 

Пляж Катедральних Соборів, Іспанія

Пляж розташовується в муніципалітеті Рібадео. Інша його назва – «Пляж Святої Води». На сьогоднішній день він займає 4 місце серед кращих пляжів Європи. А величезні скелі, схожі на собори, надають цьому місцю неймовірно привабливий вигляд.

Під час відливу люди можуть спуститися до води і пройтися по пляжу між 30-метрових скелястих утворень. Крім того, тут є лабіринт довжиною в 1400 метрів, який теж доступний для вивчення.


Вершники Апокаліпсису...

  • 12.07.20, 22:32
 

 
Вершники Апокаліпсису, Англія
Скульптури, розташовані в річці Темза, вражають приїжджих і місцевих жителів уже кілька років. Створив їх британець Джейсон де Кайерс. Сама інсталяція показує, наскільки серйозною може стати зміна клімату.На весь зріст ці скульптури можна бачити лише двічі в день. Решту часу вони знаходяться у воді, занурившись в неї практично повністю.

Є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі. ..

  • 12.07.20, 12:05

Є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі. 

Зараз, коли майже у кожного є телефон з камерою і доступ в інтернет, нас мало чим можна здивувати. Але навіть з огляду на те, що ми можемо в будь-яку секунду побачити знімок з іншої точки Землі, є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі: гейзер за секунду до виверження, крило метелика при багаторазовому збільшенні і навіть поліцейські водні мотоцикли в Венеції.

Ми дивуємося, як люди в щоденній суєті примудряються помітити такі вражаючі речі, і демонструємо вам кращі знахідки.

«9 років без стрижки. Так, це хлопець»
Поліція Венеції пересувається на водних мотоциклах  [ Читати далі ]

Пасаж дю Гуа, Франція

  • 11.07.20, 20:22
 


Пасаж дю Гуа, Франція

Ймовірно, ви вже знаєте про цю унікальну дорогу. Двічі на день, вранці і ввечері, 4 кілометри дороги тонуть під водою. Варто відзначити, що це не перебільшення: вода затоплює дорогу до 4 метрів. Про час припливів попереджають знаки на в’їзді, крім того, з боків від шосе працюють рятувальні вишки.


Традиції та звичаї в день Петра і Павла

  • 11.07.20, 09:13
 
ТРАДИЦІЇ ТА ЗВИЧАЇ В ДЕНЬ ПЕТРА І ПАВЛА  
[ Читати далі ]

Сміливці чи дурні?

  • 10.07.20, 12:55

Сміливці чи дурні?

Від цих фотографій мурашки біжать по шкірі. На них зображені найекстремальніші види захоплень, в тому числі і найнебезпечніші. Екстремали — справжні наркомани, які просто жити не можуть без періодичного уприскування адреналіну в кров.

І природна краса місць, і сміливість людей на цих фотографіях здатні захопити і навіть налякати вас.

[ Читати далі ]

9%, 2 голоса

59%, 13 голосов

23%, 5 голосов

9%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Дуже оригінальний погляд на життя ....

  • 09.07.20, 09:54
 

Дуже оригінальний погляд на життя виклав колишній генеральний директор компанії Coca-Cola всього лиш у тридцяти секундах:

[ Читати далі ]