О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Наші далекі родичі, можливо, впадали у сплячку.

  • 27.12.20, 22:27


На кістках прадавніх людей з печери Сіма де лос Уесос знайшли сліди того, що вони колись могли впадати у сплячку. Науковці виявили сезонні варіації, які показують, що кістки не росли кілька місяців на рік — таке ж спостерігається й у ссавців, які впадають у сплячку...
[ Читати далі ]

ЧУДАСІЯ..)))

  • 27.12.20, 10:32

Розповідають таку байку, коли новобранців, які бажають навчитися майстерності снайпера, приводять в чисте поле і залишають чекати. Просто так чекати, нічого не робити, через що через пару годин один за іншим вони відмовляються від затії. І ось вже на заході, коли залишилися самі вперті, з сусіднього куща встає снайпер, який весь час потайки за ними спостерігав, і каже «Головне в нашій роботі – терпіння і спостережливість. Пішли вчитися ». Ось і ми скористаємося цією порадою.

Через освітлення на парковці здається, що машина ширяє в повітрі

Найперша заправна станція Shell в США виглядала дуже екстравагантно 

[ Читати далі ]

Чого ж насправді хочуть жінки?

  • 26.12.20, 18:23
Чого ж насправді хочуть жінки? Мудра притча, а мораль взагалі – БОМБА!
 

В одному з боїв король Артур потрапив в полон. Довгий час він перебував у ув’язненні, але через деякий час над ним зглянулися і вирішили відпустити. Але з умовою, що він відповість на одне питання… Якщо ж він не відповість на питання, то буде засуджений до страти.

Королю Артуру поставили запитання: Чого ж насправді хочуть жінки?

[ Читати далі ]

Оригінальні ідеї - канапе на новорічний стіл ...

Ідеї оригінальних канапе на новорічний стіл, які здатні звести з розуму ваших гостей!

Іноді доводиться вишукувати і підбирати баланс між апетитними стравами і їх здатністю вас не забруднити під час їжі. Канапе відноситься якраз до таких, в яких ця якість врівноважена. Їх завжди можна приготовити і подати до столу за 10-15 хвилин до приходу гостей.

Пропонуємо вашій увазі креативні ідеї по виготовленню смачної закуски. Впевнені, ваші гості оцінять їх належним чином!

 
[ Читати далі ]