О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Найбільш вражаючі діри в поверхні Землі...

Тут зібрано вісім найбільш вражаючих дір у поверхні Землі, як природних, так і створених руками людини.

   [ Читати далі ]

А ви таке бачили ?.)))

Сподіваємося, ви теж відкриєте для себе багато нового. А в бонус вас чекає рідкісний випадок розвитку любовних відносин.

«Що за дивне коло в небі? Багато людей зупинилися, щоб зробити фото »

 

Це просто велике кільце з диму. Воно може утворитися через вибух трансформатора або експериментів з піротехнікою.

«Як таке могло статися? 

[ Читати далі ]

Намети на деревах...))))

 


Намети на дереві. Такий відпочинок обрали в Бельгії.Ще у 1990-х голландський художник і дизайнер Дре Вапенаар розробив намет у формі краплі, що кріпиться на дерево. 

[ Читати далі ]

Природа дивує...)))

  • 21.07.20, 08:31

Якщо хтось думає, що може перерахувати всіх представників живої природи, то він безсумнівно помиляється. Наша фауна дуже багата і різноманітна. Причому серед неї зустрічаються такі яскраві і дивні створіння, від одного вигляду яких просто дух захоплює. Подивіться і самі в цьому переконаєтеся.

1. Прекрасний вулик в старому ящику для сухофруктів.

 

[ Читати далі ]

Вражаюче...)))

Коли ми чуємо слово мистецтво, то чомусь відразу уявляємо щось старовинне, предмет, створений століття тому в темній майстерні руками відомих майстрів. Але життя не стоїть на місці, а разом з ним не спить і мистецтво. В наші дні народжуються таланти, які створюють предмети мистецтва, гідні захоплення.

1. «Квіткові фігури» № 2. Автор Жан-Мішель Біхорель.

2.”Моя мертва сім’я”. Автор Адріан Вільяр Рохас . 

[ Читати далі ]

Місце життя і смерті...

 

Фотограф Марко Джуріца під час своєї подорожі в Сербію виявив людину, яка живе на цвинтарі. Зазвичай люди воліють не ходити сюди, тим більше серби, але Братислав Стоянович, після втрати всього майна, вирішив переміститися саме сюди. За його словами, на кладовищі ніхто не поб’є, не розбудить, а просто залишить у спокої.

Смертельна краса...

Невелике озеро глибиною менше трьох метрів, розташоване на півночі Танзанії недалеко від кордону з Кенією, отримало свою назву від мінералу натрона. Залежно від сезону поверхня Натрона може бути покрита кіркою мінеральних солей, принесених разом з вулканічним попелом з Східно-Африканської рифтової долини, відомої також як Велика рифтова долина.

Дивлячись на це фото, складно повірити, що часом це озеро виглядає цілком звичайно. 

[ Читати далі ]