О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Ванна для ніг в вагоні поїзда ...

  • 11.01.21, 11:49Ванна для ніг в вагоні поїзда Toreiyu Tsubasa...
Японський поїзд Toreiyu Tsubasa відрізняється від звичних нам поїздів. У його вагонах встановлені не тільки звичайні сидіння, але і спеціальні ванни: під час поїздки пасажири можуть помити свої ноги.
Послуга надається за додаткову плату. Особливо актуальна така пропозиція буде для тих, хто перебуває в дорозі тривалий час і подорожує в не зовсім зручну взутті.

Божі ліки, це варто знати...

  • 09.01.21, 22:59А ви чули про лікування за теорією сигнатур? Помідори — для серця, авокадо — для матки. Давно люди були твердо переконані, що природа дала людині все необхідне для лікування. Вчення про сигнатури переконує: для органів корисні овочі та фрукти, які на них схожі. Теорія сигнатур з’явилася ще в давнину. Відповідно до неї, продукти, які зовні нагадують органи людського тіла, допомагають у зміцненні їх здоров’я та лікуванні захворювань. Такі сигнатури базуються на кольорі, текстурі, формі овочів, фруктів і трав, а також особливості середовища, в яких вони ростуть.

Ось список таких продуктів:  [ Читати далі ]

Унiкaльнi картини львівського художника

Малює без пензлика: yнiкaльнi картини львівського художника
 
Площа Катедральна 

Львівський художник Ігор Кухарський ствoрює свoї кaртини нe пeнзликoм, a мaстихiнoм aбo шпaтeлeм.

[ Читати далі ]

Артефакти з минулого...

  • 05.01.21, 14:50

Досить соромно усвідомлювати, що ти доросла і досвідчена людина, а поняття не маєш, що тримаєш в руках, і як це працює. І якби ж то йшлося про новітній мікропроцесор на альтернативних фізичних принципах! Так ні ж, пара деревинок і залізяка двохсотлітньої давності, коли нічого складнішого колеса для воза не було. Соромно і цікаво – що ж це таке і як ним користуватися? Хвала Інтернету і розумним людям, сьогодні можна знайти відповідь на будь-яке питання.

“Дві круглі штуки зі штирями, вставляються один в одного”

Відповідь: Млинок для спецій 

[ Читати далі ]