О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Смертельна краса...

Невелике озеро глибиною менше трьох метрів, розташоване на півночі Танзанії недалеко від кордону з Кенією, отримало свою назву від мінералу натрона. Залежно від сезону поверхня Натрона може бути покрита кіркою мінеральних солей, принесених разом з вулканічним попелом з Східно-Африканської рифтової долини, відомої також як Велика рифтова долина.

Дивлячись на це фото, складно повірити, що часом це озеро виглядає цілком звичайно. 

[ Читати далі ]

Фермер з Китаю Бо Чунлоу прогулювався ...

  • 18.07.20, 20:25
 


Фермер з Китаю Бо Чунлоу прогулювався вранці по своїй фермі і раптом на щось наступив. Під ногами він відчув щось, покрите волоссям.

Зовні це нагадувало камінь, покритий досить довгим волоссям сивого кольору. Йому сподобався цей камінь, і він вирішив взяти його додому в якості декору.Але яке ж було здивування фермера, коли він виявив, що волосся на камені через кілька днів стало довшим. Він не на жарт злякався, і вирішив знайти фахівців, які могли б пояснити, що відбувається.

Дослідивши місце знаходження каменю, експерти з’ясували, що волосся на камені – зовсім не волосся, а древня комаха, яка колись жила на глибині океанів і харчувалася планктоном.Як вона опинилася на фермі – невідомо, але Бо поспішно погодився віддати знахідку вченим. Дуже вже вона його налякала.

 Джерело


У природи свої секретики...)))

  • 18.07.20, 09:06
 

Природа так багатогранна, що вміє не тільки вражати своєю красою та своєрідністю, але ще й лякати деякими явищами та істотами, яких стварила. Іноді, коли нам хочеться магії і всяких чудес, то треба просто згадати, що ми живемо серед цього дива. А ці 15 фотографій є яскравим тому прикладом.

1.Мирно сплять зернисті скляні жаби — мешканці Південної Америки.


[ Читати далі ]

Пішла сьогодні на плановий медогляд!

  • 15.07.20, 23:03


Пішла сьогодні на плановий медогляд!
Залишилося лише жіночого лікаря пройти... і тут у них обідня перерва!!!
Ну думаю, і я зганяю додому, щось згамцяю!
Все зробила......ще й помилася, рушником швиденько витерлась, і побігла назад, щоб чергу не втратити....
Зайшла в кабінет, лягла у крісло......
і тут лікар-чоловік говорить:
- Оооо! Як Ви сьогодні підготувалися !
Я звісно,нічого не зрозуміла з того!
І вже ввечері, стою на кухні, а донька гукає з ванної :
- Маааам!!! А де той рушник, що тут зранку лежав?!? Я у ньому свої блискітки і зірочки сушила?!?.....

(Взято з просторів інтернету)

10 найкращих порад від Ошо...10 найкращих порад від Ошо:  [ Читати далі ]

Випадкові невипадковості

Ну, схоже...  nini Бувають же ж у житті збіги. umnikВипадкова подібність форм предметів... chih Одна логіка речей...

1. Ромб з крапкою (крапками) - символ засіяного поля: на трипільських статуетках...
...і на кераміці культури Яншао з Китаю (праворуч), відомої з 5 тисячоліття до н. е., як і Трипільська культура...Також, це і поширений елемент традиційної вишивки всіх народів, що мають таке хобі.2. Керсетки (корсетки). Подібний у крої предмет етнічного одягу в Україні, Індії, Китаї... Загалом коли вбити у пошуковик: "... національний костюм" (де замість ... прикметник, утворений від назв чи не всіх європейських країн), то ми майже скрізь побачимо композиції, що включають у себе подібну безрукавку.

    [ Читати далі ]