О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Дуже оригінальний погляд на життя ....

  • 09.07.20, 09:54
 

Дуже оригінальний погляд на життя виклав колишній генеральний директор компанії Coca-Cola всього лиш у тридцяти секундах:

[ Читати далі ]

Щоб не втратити ясність мислення і...
Щоб не втратити ясність мислення в старості...

[ Читати далі ]

Невідома Україна у фото...

Невідома Україна у фото: 

Маяки і зебри, вузькоколійки, майже зникле ремесло збирачів дикого меду та забута на горі радіолокаційна станція. Це Україна, якою її побачили волонтери проекту Ukraїner.

Вони проїхали близько 80 тис. кілометрів, сотні українських міст і сіл, щоб показати невідому Україну, її найвіддаленіші куточки.Пором у Мезинському природньому парку. У цьому парку в заплавах Десни живе 2200 видів тварин, а поруч розташовані городища часів Київської Русі. Фото: Павло Пашко   [ Читати далі ]

У Ботанічному саду у Львові зацвіло “сигарне дерево”...

  

У Ботанічному саду у Львові зацвіло “сигарне дерево”...
[ Читати далі ]

Відійшов у вічність ЕННІО МОРРІКОНЕ

  • 07.07.20, 01:50
Відійшов у вічність великий італійський композитор
ЕННІО  МОРРІКОНЕ.
Ми виросли на його  прекрасній музиці.
Він завжди буде жити в наших серцях.
Чаша Піфагора: цікавий винахід давньогрецького мудреця...Ідеться про так звану чашу Піфагора. Інша її назва — чаша жадоби. Ця місткість завдяки своєму хитрому пристрою не дає змоги людині випити більше певного обсягу рідини.

[ Читати далі ]