О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Що буде?

  • 15.12.20, 11:00

У дитинстві кожен із нас часто задавав батькам дивні питання. Чому небо синє, а трава зелена? Чому зірки великі, якщо для нас вони маленькі? Що буде, якщо проковтнути насіння кавуна? Воно проросте?
Хоча з дитячих часів ми вже виросли, проте інколи подібні безглузді, але дуже захоплюючі запитання не дають нам спокою. А відповіді на них здаються фантастичними і навіть нереальними.

«Мурахи вигризли мій мигдаль, щоб приготувати собі миндальне борошно»

Якщо блискавка потрапляє в асфальт, виходить це  

[ Читати далі ]

Чому чоловіки в Європі 17-18 століття носили напудрені перуки?

  • 14.12.20, 10:38

Чи задумувалися ви, що зробило модними перуки, які носили всі знатні люди, військові і правителі в Європі XVII-XVIII століття? На жаль, відповідь зовсім не пов’язана з почуттям прекрасного. Для європейців пишні напудрені перуки були скоріше необхідністю …

Вся справа в тому, що в той період в Європі бушувала “хвороба Купідона”, відома так само як сифіліс. Без лікарської допомоги хворі страждали від висипу, виразок, сліпоти і облисіння. Причому хворіли на сифіліс як прості селяни, так і вищі особи європейських держав.

   [ Читати далі ]

Якось моторошно...

  • 13.12.20, 20:19

Користувачі соціальної мережі «Reddit» діляться фотографіями і деякі з них зовсім не схожі на звичайні знімки, що демонструють повсякденне життя. З’явилася навіть окрема добірка з назвою «WTF». І при погляді на ці фото хочеться задати логічне запитання: «Що тут, взагалі, відбувається?».

Ця венерина мухоловка вирішила не збільшуватися в розмірах, а просто відростити дві сотні пащ. Так, напевно, влізе більше їжі.

У Корноулл в одному із задніх дворів з’явився карстовий колодязь, ведучий в середньовічну шахту і має вражаючу глибину – цілих 300 футів. У цій місцевості прийнято проводити геологічні вишукування перед угодами з нерухомістю, так як тут активно велися розкопки для видобутку копалин кілька століть назад. І знайти карстовий глибокий колодязь – велике везіння. 

[ Читати далі ]

Несподівані розміри...))

  • 13.12.20, 07:09

Цікавий факт: ні в одному фільмі, де фігурує атомна бомба або її компоненти, не відображена її вага. Тому що це відразу ламає сценарій і перетворює супергероїв в “здохляків” – щільність збройового плутонію така, що шматочок розміром з чоловічий кулак буде важити 20 кг! У кишеню не покладеш. А крихітна бомбочка розміром всього з відро, яку герой фільму легко несе однією лівою, насправді важить 200 кг! Той випадок, коли розмір вкрай оманливий, але ж є й інші приклади.

Африканська акація і її величезні шипи. А тепер уявіть, як їх їдять жирафи.

Кактус вимахнув на заздрість багатьом деревам...

[ Читати далі ]

Використання солі, про які ви не знали...
З давніх давен сіль відіграє важливу роль в побуті завдяки своїм природнім властивостям. Також солі приписують здатність очищувати енергетику середовища.

[ Читати далі ]

Львів 250 років тому....

Неймовірна реконструкція: який вигляд мав Львів 250 років тому
У Вроцлаві знаходиться мініатюрна історична реконструкція Львова 1772 року. Фото panoramalwowa.

У Вроцлаві знаходиться мініатюрна історична реконструкція Львова 1772 року. Фото panoramalwowa.

[ Читати далі ]

Це неможливо пояснити земною логікою...

  • 10.12.20, 13:44
10 речей на Землі, які неможливо пояснити земною логікою

Історія нашої планети повна разючих загадок. І цілого життя не вистачить, щоб їх розгадати. Але ви можете ненадовго заглянути в замкову щілину дверей, за якими ховається цілий світ божевільних таємниць.

1. Птахи моа

Моа — нелетючі птахи, які мешкали в Новій Зеландії й вимерли близько 1500 року, знищені (за однією з теорій) аборигенами маорі. В ході однієї з експедицій вчені натрапили на величезну частину лапи птиці, яка неймовірно добре збереглася. 

[ Читати далі ]

Будинок відьми...

  • 09.12.20, 11:53

Дивовижний будинок, про який ми хочемо вам розповісти, знаходиться в Беверлі-Хіллз. І ось вже багато років він вважається одним з найпопулярніших об’єктів нерухомості. Все тому, що цей будинок має загадкову історію. Наприклад, одного разу він перелетів з одного місця на інше …

Як таке можливо? Давайте дізнаємося.

[ Читати далі ]