О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Кімнати ілюзій...))

  • 10.08.20, 18:16

На Землі існує величезна кількість місць, відвідавши які можна запастися натхненням на довгі місяці. На думку відразу ж приходять теплі країни, природні явища, незвичайні види. Сьогодні, тут представлено 5 кімнат, які відрізняються від всіх приміщень, в яких ви коли-небудь були. Приємного перегляду!

1.Кімнати ілюзій 

[ Читати далі ]

Сезон павуків, і це виглядає страхітливо!

 

Австралійське місто Лонсестон виглядає так, немов оповите гігантським коконом. Причина такого незвичайного явища – тисячі павуків. Вони сплели величезну павутину, що покрила дерева.В регіоні нещодавно сталася найсильніша повінь, через яку багато комах були змушені покинути свої звичні території проживання.Павуки не можуть високо стрибати і тим більше літати, як розповів Грем Мілледж – фахівець-арахнолог з музею Австралії. Вони буквально плавають по повітрю завдяки найтоншим шовковим ниткам, виробленими особливими залозами.
[ Читати далі ]

Лавандові поля, уявила,який там аромат..)))

У світі не так вже й багато речей, які перевершують своєю красою і мальовничістю поля квітучої лаванди. Ці поля прекрасні під час цвітіння і чудові під час збору, створюють чудовий контраст фарб між фіолетовими і зеленими рядами.

Для лаванди немає єдиного часу збору. На різних полях її збирають для різних цілей в різний час. На одних її зрізують для продажу в свіжому вигляді, на інших – чекають її висихання для виготовлення ароматних саше.

[ Читати далі ]

Руйнуємо міф про те, що геологія – просто нудна наука...

Ось ви знали, що більшість твердих каменів, скельних уламків на планеті, має вік близько 4 млрд років? Ніякої помилки – основна маса речовини в корі Землі сформувалася відразу після створення планети. І з тих пір практично не змінювалася, незважаючи на безліч катаклізмів. З іншого боку, існують і набагато молодші мінерали, але в цілому наука геологія дуже цікава!

Неймовірні опали

У Домініканській Республіці є дивовижні Ларімари 

[ Читати далі ]

За секунду до...)))))))

  • 07.08.20, 20:15
аслідки якогось неприємного випадку іноді наводять на думки про те, що переживали люди за кілька секунд до тієї події. Чи було їм страшно, або, може, вони й не здогадувалися, що їх переслідує якась напасть. Так ось, ці фотографії передадуть всю бурю почуттів і емоцій учасників цих епічних моментів, яких все-таки не вдалося уникнути.

Голуб влетів під час занять йогою.

Фото: © dracarysbitch

Привітали з днем народження, називається.

[ Читати далі ]

А ви б це їли ? )))

Бен Черчілль – відомий на весь світ шеф-кухар з Британії. Бен створює справжні кулінарні шедеври. Його пристрасть – кондитерські вироби. І хоч усі десерти шеф-кухаря без винятку смачні, їх зовнішній вигляд іноді може вас збентежити.

Фішка Бена в тому, що його вироби нагадують інші продукти і повсякденні предмети. Наприклад, цей десерт точнісінько виглядає як губка для посуду з миючим засобом:

[ Читати далі ]


70%, 14 голосов

25%, 5 голосов

5%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

В звичному світі все ще є місце неймовірному...

  • 06.08.20, 18:28

«Після повені в мій магазин навідався такий гість»

 

Тато морський коник і його дитинчата 

[ Читати далі ]