О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Комахи підказали вченим спосіб автономного життя на Марсі

  • 19.09.20, 22:36
 

Сполука, яку можна отримати з комах і ракоподібних, дозволила вченим із Сінгапуру синтезувати міцний будівельний матеріал, придатний до використання на Марсі. На думку дослідників, це наближує людство до організації автономних колоній на Червоній планеті.До кінця 2030-х років людство планує відправити пілотовану місію на Марс. А після цього — і створити марсіанську колонію, яка б обживала Червону планету. До цього долучилися не лише національні космічні агентства, а й приватні — як-от SpaceX Ілона Маска. Тому нині вчені й дослідники міркують, як можна забезпечити існування колоній на Марсі.
[ Читати далі ]

Які дерева не можна садити біля вашого дому...

Вважається, що садити на ділянці дуб – дуже погана прикмета, яка передвіщає смерть глави сім’ї. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових та сильних фізично людей. Але навіть їм не рекомендується садити дуб на своїй ділянці, адже енергетика може бути згубною для домочадців, 

[ Читати далі ]

Я б не відмовилася...)))

  • 17.09.20, 19:58

Безумовно без цих речей можна обійтися. Але ви тільки подивіться як круто вони зроблені! Багато з них, до того ж і дуже корисні. Якби я мав багато грошей, я б все скупив, що є в цьому пості.

Колготки з імітацією татуювання

Дивні речі робили наші предки...

  • 17.09.20, 11:52

Будь-яка дивна річ, якщо їй «пощастить» може перетворитися в геніальний винахід. Подивіться добірку дивацтв, які використовували наші предки – деякі з них стали прототипами сучасних гаджетів.

Слізниця Слізниця[ Читати далі ]

Витівки природи...

  • 16.09.20, 19:43
Ви вже здогадалися, що мова йде про матінку-природу і її неприборкану міць!

Найефектніше весільне фото в світі

Незначний чоловічок на тлі гігантської скелі  

[ Читати далі ]

Поглянь на світ інакше...

  • 16.09.20, 10:53

Як багато в світі цікавого, чого ми ніколи не бачили, про що не чули, і навряд чи коли-небудь нам вдасться осягнути всі таємниці. Але людська сутність завжди прагнути до пізнання чогось нового. З кожним днем люди роблять все більше відкриттів, розкривають таємниці минулого. Ми сподіваємося, що в цій статті ви знайдете для себе нову корисну інформацію, яка поповнить багаж ваших знань і уявлень про світ.

1. Покинутий театр, освітлений променями сонця

[ Читати далі ]

Монастир Путгаль

  • 15.09.20, 21:25
    


Монастир Путгаль знаходиться на півночі Індії, і хоч він і не оточений водою, знайти його все одно непросто. Це місце загубилося серед гір і буквально приліпилося до стрімкої боку однієї з них. Біля підніжжя цієї гори знаходиться річка, а навколо – тиха, спокійна, недоторкана природа. Зараз у цьому монастирі живе близько 70 ченців, у них є своя бібліотека, кімната для молитов, і – про всяк випадок – кімната для подорожніх.

Переможці фотоконкурсу Nikon Macro показали світ...

Nikon Macro – один із наймасштабніших фотоконкурсів у світі. Щороку кожен учасник отримує змогу не лише побачити, а й показати іншим світ, який неозброєним оком розгледіти неможливо.

Пропонуємо вам оцінити роботи переможців попередніх років.

Місце розриву голограми на пластиковій картці. 10-кратне збільшення. (Фото Steven Simon, Grand Prairie, Texas):

Око сінокосця з класу павукоподібних. 20-кратне збільшення. (Фото Charles Krebs, Issaquah, Washington):

[ Читати далі ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1324
предыдущая
следующая