О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Таємниці міст Майя...

  • 21.10.18, 06:59


Таємниці міст Майя...

[ Читати далі ]

Як варять каву в інших країнах...

Многие не могут представить свое утро без кофе. Каждый день во всем мире человечество выпивает более одного миллиарда чашек кофе. Во многих странах существует собственная культура употребления этого напитка с особыми рецептами и различными методами варки, уникальными наборами специй и сортами кофейных зерен.

Здесь вы найдете 7 видов кофе, которые дадут вам представление о множестве способов приготовления и употребления этого бодрящего напитка в разных странах мира. Отправляемся в кофейные путешествия от Вьетнама до Италии.

Неповторимые способы варки кофе из разных стран мира

[ Читати далі ]

Цікаво, де його встановили?


Пісяючий хлопчик-зрозуміло. Але це...,я в шоці...omg
Кажуть мудрі люди, що це у  Бельгії
Шато де Жехей.

  
[ Читати далі ]

Притча про голку.


Притча про голку. Ви прочитаєте її за 30 секунд, але запам’ятайте на все життя!
   Одного разу селянином був врятований відлюдник даос, який тонув у глибокій річці. У відповідь на цей хоробрий вчинок даос вирішив віддячити селянинові.Він привів його в свою печеру, дістав зі схованки три чарівні речі і поклав їх перед селянином, сказавши такі слова:

Хоч ці речі і непоказні на вигляд, в них укладена чарівна сила: голка дарує життя і виліковує всі хвороби, калатало при ударі висікає золоті і срібні монети, а жезл дає владу перемогти будь-яке військо і знищити ворогів. Ти врятував мені життя і в нагороду ти можеш вибрати одну з них.

Селянин дуже швидко зробив свій вибір і взяв голку.

Ти занадто швидко прийняв рішення, – здивувався даос. – Невже тебе не приваблюють багатство чи влада?

На що селянин відповів:

Я вибрав життя, так як ні влада, ні багатство без неї ціни не мають, а, рятуючи життя інших, я, при бажанні, буду мати і владу, і багатство. Ось чому мені миліша голка, а що стосується жезла і калатала, то з ними клопоту не оберешся.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1192
предыдущая
следующая