О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Природа не перестає нас дивувати...

  • 06.12.21, 09:51

Природа не перестає нас дивувати, підкидаючи все нові і нові шедеври.

У сучасному світі ми практично перестали дивитися по сторонах і насолоджуватися навколишньою красою. Але ж світ навколо нас дійсно прекрасний і не перестає нас дивувати. Просто спробуйте зупинитися, викинути з голови всі зайві думки, і просто подивитися, як природа вражає своїм різноманіттям форм і скільки таїть в собі непізнаного. І якщо у вас добре розвинена фантазія, ви обов’язково помітите дівчину, яка очікує вас в лісі і монстра, який переслідує її.

1. Апетитні форми!

  [ Читати далі ]

То ми все робимо не правильно ?))

  • 05.12.21, 09:37

Кожного дня ми використовуємо десятки, а то й сотні предметів. І навіть не замислюємося, а чи правильно. Чайні пакетики, капронові колготки, кульки для унітазу – здавалося б, що складного в застосуванні.

Отож, давайте дізнаватися, якими речами більшість з нас користується не зовсім так, як рекомендовано. А наприкінці статті на вас чекає бонус: повсякденний предмет, виробники якого спочатку задумували використовувати його зовсім по-іншому.

Носимо будь-які капронові колготки з нижньою білизною

Колготки з імітацією трусиків не потребують додаткової спідньої білизни. Як правило, такі моделі мають бавовняну ластівницю. Їх відразу видно по упаковці та малюнку, що імітує наявність трусів.

[ Читати далі ]

Якщо не зможете додивитися ці фото до кінця, у вас мегалофобія

  • 04.12.21, 16:51

Мегалофобія – страх великих предметів. Люди, які страждають на неї, не можуть дивитися на об’єкти великого розміру навіть здалеку, не кажучи вже про те, щоб наблизитися до них. У чому причина страху? Ми почуваємось піщинками в порівнянні з розмірами Всесвіту чи просто боїмося, що нас придушить цими об’єктами? Перегляньте цю добірку фото з величезними об’єктами та розкажіть у коментарях про те, які почуття вони у вас викликають.

А як ви почуваєтеся побачивши величезні статуї?

А як щодо високих склепінь?

[ Читати далі ]

Цікаві речі ...

  • 03.12.21, 09:13

Що за дивне яблуко? На три чверті воно червоне, а на одну чверть зелене.

Перед вами японський пристрій для перенесення риб...

[ Читати далі ]

У Китаї відбувається щось дуже погане...

  • 02.12.21, 09:57

Експерти Китайської академії сільськогосподарських наук не можуть виразно роз’яснити феномен яєць із чорним жовтком, але не обіцяють нічого хорошого. А преса взагалі кидається то в паніку, то в містику — всі побоюються повторення інциденту.

Яйце як яйце. Тільки замість жовтка — щось чорне.

   [ Читати далі ]

Парк грибів Рок ...

  • 28.11.21, 12:20
 

Парк грибів Рок, округ Еллсворт, штат Канзас

Найдивніші речі, які були виявлені у музеях...

  • 27.11.21, 09:04

Коли ми уявляємо музей, то вимальовуємо у своїй уяві якесь нудне місце, в якому снують туди-сюди сірі люди з шарфами на шиї. Не всі музеї дотримуються традиційних правил,

Є багато незвичайних, а часом навіть дивних музеїв, де можна виявити вельми вражаючі експонати. Ось вони:

1. Величезна статуя снігової людини у Портленді.   [ Читати далі ]

Страшні речі, які були знайдені в льодах

  • 26.11.21, 08:43

Льодовики нашої планети зберігають в собі не мало таємниць, які нам належить ще розгадати. Те, що було знайдено – вражає фантазію, і тільки підвищує інтерес для подальших пошуків.

Гігантський вірус

Дослідники з Марсельського університету (Франція) разом з російськими колегами з Інституту фізико-хімічних і біологічних проблем знайшли у вічній мерзлоті новий вірус.

Крижана діва Крижана діва інків, Перу

  [ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1378
предыдущая
следующая