О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Випадкові невипадковості

Ну, схоже...  nini Бувають же ж у житті збіги. umnikВипадкова подібність форм предметів... chih Одна логіка речей...

1. Ромб з крапкою (крапками) - символ засіяного поля: на трипільських статуетках...
...і на кераміці культури Яншао з Китаю (праворуч), відомої з 5 тисячоліття до н. е., як і Трипільська культура...Також, це і поширений елемент традиційної вишивки всіх народів, що мають таке хобі.2. Керсетки (корсетки). Подібний у крої предмет етнічного одягу в Україні, Індії, Китаї... Загалом коли вбити у пошуковик: "... національний костюм" (де замість ... прикметник, утворений від назв чи не всіх європейських країн), то ми майже скрізь побачимо композиції, що включають у себе подібну безрукавку.
українські керсетки                              


                                                Індійська "дхоті курта"                                                  Чоловіча китайська керсетка


ще китайська керсетка...
                                                                                                                 Бойківська керсетка


Сорочка шамана у народу нанайців blind  ...а втім, чому ні?smile

*           *          *
3. Одяг давньогрецької богині Артеміди, зображеної на кераміці ~ 570 р. до н.е....
...і український жіночий одяг, традиційний для XVІ-XХ ст. н.е. --  плахта, яку ближче до сучасності замінила спідниця.4. Широкий круглий комір з геометрично-регулярним візерунком, що прикрашає абсолютну більшість богів, богинь, царів, цариць і простих смертних - персонажів давньоєгипетської настінної графіки, живопису, барельєфів та скульптур...

 
... і лемківські старовинні й сучасні нашийні прикраси, плетені з бісеру - "кризи":
                        Єгипетська богиня мудрості Ма'ат з пером Істини!                                            Їхня фараонська величність

           5. Хетський бог Тархунт з подвійним тризубом "ваджра" або простим тризубом в одній руці, і з бойовою сокиркою - в іншій. Ваджра воістину універсальна зброя богів, оскільки нею ж користувався і боги Індра та Шива, що проживали від Хеттії за багато тисяч км. А ще хетський Тархунт звучить якось підозріло схоже з іменами слов’янського Тарха і германського Тора (Thor).
           Взагалі-то, співзвучність окремих слів та фундаментальних понять була предметом нашого окремого розгляду трохи раніше.
           До речі, бога Тора теж іноді зображали у рогатому шоломі. Шоломи з рогами були у використанні у германських воїнів стародавності з часів перших германських королів, протягом існування Руси, і аж до занепаду Тевтонського і Лівонського орденів після Ґрюнвальдської битви 1410 р.А ось власне і хетський Тархунт...

...і невід'ємний елемент речового і культурного вжитку гуцулів - бартка, сокирка, що формою повторює хетську і схожа на скіфськуСкіфські сокири


6. Хетські воїни.
     ...і князь Святослав:

...і традиційна зовнішність козаків здавна і до сьогодення:


7. Ще одні хетські воїни на барельєфі......і такі ж широкі пояси (череси) на гуцульських бунтарях і робінгудах - опришках.
Елемент гуцульського національного костюму черес

         Про хеттів у різних історіях пишеться таке. Хетське царство існувало від ~ 2500 до ~ 900...800 років до н.е. на території сучасної Туреччини. Хетти успішно протистояли Єгипту та Вавилону. Були постійними союзниками Трої, зокрема і у війні проти ахейців ~ 1194-1184 p. до н.е. Поразка Трої була початком кінця і Хетської імперії, а також початком перших хвиль переселення хеттів під тиском завойовників. Хетти заселяли широкі простори нових земель аби стати, імовірно, пеласгами у Греції, венедами (варіанти: енетами, венетами, вендами, віндами) - майже по всіх куточках Європи, гуцулами - у Карпатах, скіфами - у Казахстано-Сибіро-Китаї, а також скласти основу для формування багатьох сучасних етносів Європи, зокрема і слов'ян (за даними, що дістають все більше підтверджень, останні хетські переселенці швиденько і викопали за собою Чорне та Каспійське моря аби перешкодити переслідуванню себе з боку ахейсько-грецьких загарбників).

          Можна продовжувати і далі приклади таких збігів. Звісно, всі вони не перестануть бути... чисто випадковими...

Чи раптом не випадкові?
question
shock


bazar

Чи все ж випадкові?bye
"Сафпадєніє? Нє думаю..." (С) ?parik

Чи, може, випадковостей не буває, і  коли
під час 1 світової війни мудреці австроугорського генштабу створили штучну українську націю, то справді завбачливо заклали у її вигадану культуру всі можливі найдавніші елементи і символи?

То все ж, це так?
А чи, може, й ні??

Пляж Катедральних Соборів

  • 13.07.20, 14:55
 

Пляж Катедральних Соборів, Іспанія

Пляж розташовується в муніципалітеті Рібадео. Інша його назва – «Пляж Святої Води». На сьогоднішній день він займає 4 місце серед кращих пляжів Європи. А величезні скелі, схожі на собори, надають цьому місцю неймовірно привабливий вигляд.

Під час відливу люди можуть спуститися до води і пройтися по пляжу між 30-метрових скелястих утворень. Крім того, тут є лабіринт довжиною в 1400 метрів, який теж доступний для вивчення.


Вершники Апокаліпсису...

  • 12.07.20, 22:32
 

 
Вершники Апокаліпсису, Англія
Скульптури, розташовані в річці Темза, вражають приїжджих і місцевих жителів уже кілька років. Створив їх британець Джейсон де Кайерс. Сама інсталяція показує, наскільки серйозною може стати зміна клімату.На весь зріст ці скульптури можна бачити лише двічі в день. Решту часу вони знаходяться у воді, занурившись в неї практично повністю.

Є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі. ..

  • 12.07.20, 12:05

Є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі. 

Зараз, коли майже у кожного є телефон з камерою і доступ в інтернет, нас мало чим можна здивувати. Але навіть з огляду на те, що ми можемо в будь-яку секунду побачити знімок з іншої точки Землі, є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі: гейзер за секунду до виверження, крило метелика при багаторазовому збільшенні і навіть поліцейські водні мотоцикли в Венеції.

Ми дивуємося, як люди в щоденній суєті примудряються помітити такі вражаючі речі, і демонструємо вам кращі знахідки.

«9 років без стрижки. Так, це хлопець»
Поліція Венеції пересувається на водних мотоциклах  [ Читати далі ]

Пасаж дю Гуа, Франція

  • 11.07.20, 20:22
 


Пасаж дю Гуа, Франція

Ймовірно, ви вже знаєте про цю унікальну дорогу. Двічі на день, вранці і ввечері, 4 кілометри дороги тонуть під водою. Варто відзначити, що це не перебільшення: вода затоплює дорогу до 4 метрів. Про час припливів попереджають знаки на в’їзді, крім того, з боків від шосе працюють рятувальні вишки.


Традиції та звичаї в день Петра і Павла

  • 11.07.20, 09:13
 
ТРАДИЦІЇ ТА ЗВИЧАЇ В ДЕНЬ ПЕТРА І ПАВЛА  
[ Читати далі ]

Сміливці чи дурні?

  • 10.07.20, 12:55

Сміливці чи дурні?

Від цих фотографій мурашки біжать по шкірі. На них зображені найекстремальніші види захоплень, в тому числі і найнебезпечніші. Екстремали — справжні наркомани, які просто жити не можуть без періодичного уприскування адреналіну в кров.

І природна краса місць, і сміливість людей на цих фотографіях здатні захопити і навіть налякати вас.

[ Читати далі ]

10%, 2 голоса

55%, 11 голосов

25%, 5 голосов

10%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Дуже оригінальний погляд на життя ....

  • 09.07.20, 09:54
 

Дуже оригінальний погляд на життя виклав колишній генеральний директор компанії Coca-Cola всього лиш у тридцяти секундах:

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1311
предыдущая
следующая