О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Відповідь на замітку Віскаріона...))))))

  • 11.12.17, 14:56


Відповідь на замітку: http://blog.i.ua/user/1959447/2051877/#p6

Ходять, ти просто не туди дивишся...rofl

Новорічні традиції в країнах Азії

  • 11.12.17, 14:09Новорічні традиції в країнах Азії

Не менш цікаво зустрічають Новий рік по-азійськи. В’єтнамці щороку міняють точну дату свята – відзначають “Тет” (Новий Рік)  в якийсь день з 21 січня по 19 лютого, аби бог, що живе у кожному домі, міг побути на небі із родиною. Аби прийдешній рік був вдалим, у В’єтнамі прикрашають кімнати гілками квітучого персикового дерева. Китайці виходять на вулиці, щоб запалити ліхтарики і перетворити своє місто в море маленьких вогнів. Бірманці вірять: на Новий рік, щоб він був дощовим і урожайним, потрібно обов’язково влаштувати змагання з перетягування канату.

Тушканчик

  • 11.12.17, 05:01

Самый ушастый зверь на Земле — вовсе не слон.

Чемпионом среди ушастиков можно считать монгольского или китайского тушканчика. 9 сантиметровый зверек имеет уши длиной 5 см, то есть больше половины длины тела.

"Чайник Диявола" в Міннесоті.

  • 10.12.17, 16:26


"Чайник Диявола" в Міннесоті.
У Міннесоті знаходиться річка Брюль. Нічим не примітна, в одному з місць ділиться на два струмка. Один утворює водоспад, спадаючи в озеро. В іншому місці вода стікає в ущелині під назвою "Чайник Диявола". Назва ця результат того, що всі дослідження, спрямовані на те, щоб з'ясувати, куди йде вода далі, не дали результатів. Складається враження, що вона дійсно йде на чай Сатані.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1078
предыдущая
следующая