хочу сюда!
 

LINA

34 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Міфи давніх українців. Про створення світу

Колись давним-давно світ ховався у пітьмі. З волі Всевишнього з'явилося Золоте Яйце. У ньому був бог Рід. Саме він дав початок усьому, що з'явилося потім на землі.
Рід народив Любов – Ладу-матінку. Разом вийшли вони із Золотого Яйця і створили стільки зоряних світів, що їх дотепер ніхто порахувати не може. У числі цих світів був і наш земний світ.
Лада

Сонце, що світить над нами, вийшло з обличчя Рода. Темні ночі склалися із дум Рода. Місяць, що не дає землі вночі зануритися у морок, вийшов із грудей Рода. Зірки розсипалися на нічному небі з очей Рода. Ранкові й вечірні зорі з'явилися із брів Рода. Швидкий вітер – це дихання Рода.
Бог Род

Природа – це все, що створив Рід. Цей бог відокремив Правду від Кривди. Рід відокремив світ видимий – Явь, від світу невидимого, духовного – від Наві.
Створення світу

Коли Рід на своїй вогннній колісниці перетинав небо, виникала Блискавка, загримів Грім. Богові сонця Ра Рід подарував золотий човник, на якому сонце випливає на небо. Щоночі Місяць виходить на ньому в нічне небо.
З вуст Рода вийшов птах Мати Сова – Дух Божий. Потім з'явився Сварог – Небесний Батько. Саме Небесному Батькові Рід передав завершення створення світу. Сварог став хозяїном земного Світу, владикою Божого Царства. Щоб небо ніколи не впало на землю, Сварог підпер його дванадцятьма стовпами.
Сварог

Для молитов і прославляння Всевишній Рід створив бога Браму. Брама подарував людям священні книги.
Потім Рід створив Великий Океан.
Коли Великий Океан спінився, із нього вийшла Світова Качечка. Вона народила безліч богів: гарних і поганих.
Потім Рід створив камінь Алатир. Цим чарівним каменем він став збивати молоко корови і кози. Коли з молока вийшло масло, з'явилася Мати Сира Земля, на якій і живуть усі люди.
 
17

Комментарии

121.11.07, 17:10

Йа украYOнко!

  221.11.07, 17:31Ответ на 1 от Латорка

   321.11.07, 17:31

   Це шось Куровське?

    422.11.07, 13:24

    ...Всі зображення, подані тобою - це класні малюнки. Не більше того. Хтось із буйною фантазією взяв а намалював.Ну ти все змішав і русичів, і церковнослов'янську мову, і картинки.
    Якщо тебе нервують картинки я їх видалю або заміню іншими, не такими яскравими. Що робити, якщо в нті немає подібних картинок з українськми написами.
    Власне для тебе можу посидіти у фотошопі і перемалювати

     522.11.07, 13:24

     "уркаїнці" - це ХІТ!це точно

      622.11.07, 13:25Ответ на 1 от Латорка

      Йа украYOнко!Це картинки тебе наштовхнули на таку думку?

       722.11.07, 13:26Ответ на 3 от Ogin

       Це шось Куровське?Що значить "Куровьке"?
       Може це більш Велесовське?

        822.11.07, 13:27Ответ на 6 от Мокош

        угу, особєнно друга зверху... Там дє птічька в оранжовому колі... І стовбур - фаллос...

         922.11.07, 14:08Ответ на 8 от Латорка

         угу, особєнно друга зверху... Там дє птічька в оранжовому колі... І стовбур - фаллос...

          1022.11.07, 14:14

          Але вони не ілюструють того, що написане.Як це не ілюструють? І чого б я тоді їх сюди вставляла? Ось дивись: про Ладу написано і картинка зразу, про утворення світу написана - і символічне уявлення про світ є, про Сварога написано - і ось, на тобі Сварог.


          Русичі говорили мовою, на яку було перекладено Біблію. Логічно? Щоб її трохи розуміти. Тобто, Церква зберегла мову, котрою говорили на русі, але частково піддала її впливу російської. Тільки й всього.
          Ой та з церковнослов'янською мовою заморочки ще ті. Як мені відомо вона існувала собі окремо від живої розмовної мови. А літописці іноді вкрапляли у церковну українські слова, що характеризували дійсність більше ніж це штучне письмо. Церковна мова - це не російська і не українська.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая