Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

А навіщо нам Коституція?

В світлі багаторічних дискусій і вже навіть революцій щодо Конституці України у мене несподівано виникло запитання узагальненного характеру: а навіщо нам  взагалі та Конституція? Дике запитання? А чому? Візьміть, кому захочеться, і постатейно пройдіться та поставте плюси навпроти статей Конституції України, які на вашу думку виконуються в нашому повсякденмому житти, а які - ні, то поряд поставте мінуси. Повірте, що вийде досить цікава порівняльна картина нашого реального життя і міфічного конституійного.  
Дуже рекомендую цей практикум просто заради цікавості, щоб потім самим собі пояснити питання: а на біса нам потрібний цей словесний блуд під назвою Конституція України?
Далі я пропоную уважно вчитатись в зміст статті "Народ для влади чи влада для народу?", яку написав Зиновій ПАРТИКО, професор кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики та масової комунікації Класичного приватного університету м. Запоріжжя
8

Коментарі

110.09.10, 16:07

Щоб погуляти на День Конституції

    210.09.10, 16:10

    чтобы было на что власти забивать!

      311.09.10, 07:14

        411.09.10, 12:50

          Гість: Алчі

          56.10.10, 00:45

          зразу суттеві помилки: "коли вся влада належить народові, оцінюватимемо в 100%, з котрих порівну, по 33%, припадатиме на виконавчу, законодавчу й судову владу." - з таких припущень і писали попередні варіанти - і з цього "маємо те що маємо" - по суті це тільки опис державного "машингвера".

            Гість: Алчі

            66.10.10, 00:54

            друга помилка : "забувають про головне: і народ, і влада - це єдине ціле." - апарат знущання і народ, - що маємо...

              Гість: Алчі

              76.10.10, 01:05

              вдячний вам за нарис , на мою думку деякі зауваження заслуговують критики