Привіт від Рудіка

Вчора тут на ДД я замітив коментарі  Julia Taneta. От тепер я зрозумів чому в багатьох людей падають рейтинги.

Хочу розпочати все з початку. Я був зареєстрований на нібито то українському ресурсі I.UA. Так от там була створена закрита група "Біла Стріла".Яка моніторила ресурс і понижувала рейтинги людям які на їх думку не відповідають стандартам патріота. Не намагайтесь їх там шукати,бо вони приховані,їхній керівник має нік davigadoff ,а також сторінку в фейсбуці на ім'я Алекс Ирпенский


Вся ця бригада пін назвою "Біла Стріла" грала патріотів,а сама під цим прикриттям виявляла людей які нелояльні до ПР. В кінцевому результаті вони мене там забанили навічно.  Про все це знає Маска,так той самий,що тут на ДД,він там мав ник Бандерівець. Його демотиватор про учасників цієї групи ви могли побачити в кінці цього відео.

Ще раз хочу пояснити,що на тому ресурсі також є ніби як тут санітари,лікарі і заввіділенням . Санітар там навіть не має права писати коментарі,якщо в нього малий рейтинг,чи навіть він в мінусі.

Коротко я хочу розповісти про конкурс листівок що проводився на тому ресурсі в якому я переміг. Адреса про оголошення конкурсу http://blog.i.ua/user/2961506/845330 В кінцевому результаті я мав отримати 1000 гривен. Гроші ясно що не великі,навіть враховуючи що то було 2 роки тому.

На тому ресурсі з конкурсу вимусили піти поета,який також претендував на перемогу.  Його адреса на тому ресурсі http://blog.i.ua/user/3954537/ ,де ви можете почитати його вірші. Тенета йому писала такі гидоти,що він відмовився від конкурсу і пішов в лікарню.

 

КРИВАВЕ СОНЦЕ

Криваве сонце зі сходу, – 
Стогне серце: Біда!
В дім до мого народу
Знов вповзає орда.

Перший путінський постріл
Прямо в серце бійця
І закапали сльози
Із земного лиця. 

Плаче мати над сином,
Враз сивіє вдова,
Сиротіє дитина –
Смерть збирає жнива.

Чиясь чорна десниця
Сіє горе з небес
І народам знов сниться,
Що диявол воскрес.

Кривавим сонцем, зі сходу 
Він нам горе несе.
Своє стадо криваве
В степах Криму пасе.
В.Бойко
19 березня 2014

А призовий фонд запропонували віддати людині ,яка не вміла зв'язати два слова українською мовою. Це видно з відео яке я виклав.  Свій призовий фонд я відмовився віддавати цій людині,а хотів передати на користь користувачу Світанок,його прізвище Віктор Бойко. Гроші йому були потрібні щоб видати збірку своїх віршів. От і все за це відео і мою позицію мене забанили ,а на йотубі стрічку також вони забанили,за претензії по авторському праву,хоч створив його я використовуючи відрізки з матеріалу Тенети, щоб показати як використали гроші переможців на підтримку української культури.


 Але вони не врахували,що я його зберіг і зробив копії .До речі в відео чітко сказано,що конкурс був на підтримку української мови і культури.

Для чого я розмістив всі ці подробиці. Для того щоб ви зрозуміли,що іде неприхована інформаційна війна. Де ви можете побачити,що критикують Порошенко,якій має свій 5 канал телебачення,але скрізь почалась війна проти Тимошенко,хоч я і не є ярий її прихильник,але чому ви самі кажете що не можна сіяти розбрат між опозицією,а в першу чергу розібратись з головним ворогом. Тут ви самі собі протирічите.

Раніше я думав,що рейтинг не важливий,але не в випадку коли демотиватор в якому ви намагаєтесь донести свою позицію і вона буде невигідна  і "Бригада"про яку я писав ще в 2012 році діє і тут. Ваш малюнок просто зникне через деякий час зі стрічки.


А на рахунок образ на ДД,то пригадав старий анекдот.

Зупиняє даїшнік водія і каже:

- ви порушник

- пішов ти в дупу.

- з вас штраф штраф 30гривен за образу

- тримай 100гр

-в мене нема здачі

-тоді два раза дупа і на десятку ще мент.

Так і тут,має бути три образи,щоб забанили порушника?

Цей ресурс створений,щоб лікувати політиків,я думаю що і відвідувачів цього сайту також не завадить. Ціль в нас одна і не потрібно шукати ворога в тому самому Мирошниченко, який дав по пиці москальський падлюці.Я впевнений, що на його місці так само вчинив би кожний з вас. А-я-яй,що скаже Европа. Досить вже перейматись думкою світу про те, що про нас подумають, якщо ми начистили пику кремлівській бляді в себе вдома. А що вони сказали в 33році коли від голоду вмерло 10млн українців, коли Гітлер йшов до влади.   І тепер вони схвильовані,занепокоєні і стурбовані.А не пішли б вони подальше. Де був світ, коли вбивали наших хлопців на майдані? Де був світ, коли кацапи захоплювали Крим і вбивали наших людей??? Де світ зараз і де його підтримка??? Коли вас ображають у вашому ж домі, коли вбивають вашу родину, ви чекаєте на думку вашого сусіда? Навряд чи! То якого хрена ми зараз маємо перейматись тим, що хтось про нас подумає??? Як казали наші пращури: хто про нас погано мисле, хай нам тісно в дупу свисне!  

                      Запам'ятайте,що ніхто нас не врятує крім нас самих.!

Знову Степан Бандера:

 "Цілі визвольних змагань України і союзних народів є незмінні і цілком виразні: повне визволення від загарбницького і насильницького імперіалізму московської нації в цілому і його теперішньої форми – більшовизму зокрема. Знищення комуністичної системи і режиму. Повний розрив будь-яких пов'язань з Росією. Побудова суверенних національних держав на етнографічному просторі кожного народу".

"Мета наших визвольних змагань — повне унезалежнення від Москви через побудову Суверенної Соборної Української Держави, — не може бути нічим підмінена"

А до того часу, поки в московському таборі не виступлять неімперіялістичні сили з такою програмою і не почнуть діяти по лінії позитивного ставлення до головних цілей визвольної боротьби України й інших поневолених народів — доти не може бути спільної мови з жодними московськими чинниками."

 

P.S. Я - націоналіст, як кажуть, до мозку костей. В мене є святе: Бог, родина і Україна. Не терплю підлості та зрадників. Зрадив один раз зрадить і другий. В своїх переконаннях я стою до кінця, готовий до діалогу з адекватними,але не зомбованими людьми.

® rudik                З Нами Бог і правда на нашому боці.        Слава Нації! Смерть Ворогам!

Януковича оперують!

dance                                 dance
19:14

УВАГА! Януковича оперують! Відрізають рило від корита...


dance dance

Відео з акції в Мадриді в неділю в підтримку євромайдану

За два тижні учасниками акції зібрано 18 тисяч євро!

Дві нових композиції баштанської рок-групи "БаRockko"

Нова пісня - "Вставай, Україно!" Євромайдан-2013.

Баштанская рок-группа "БаRockko" - "Звезда" 


Покаятися треба…

  • 21.07.13, 21:58

Мабуть таки Давигадову стало нудно! Остогидло сидіти спокійно – і нікого не обгадити! А тут, блін, Саничок зі своєю заміткою http://blog.i.ua/user/3306397/1252326/! Є привід лайном покидатись (нині це модно стало)! Трохи його під його ж заміткою обхаяти, а потім і у Варті обіс…ти, адже там він у відповідь нічого не зможе написати! Але це просто прелюдія!

Я не мав наміру ніяких заміток писати, але Саша Давигадов вимусив, бо у Варті я відповісти на оцей срач - http://blog.i.ua/community/3062/1253968/?p=5#p8 – не можу!

Та і не про це власне я тут написати хотів! А про каяття!

З одним тільки згоден у вищевказаній замітці! Соромно, що БЮТівці не змогли захистити свою лідерку! Але ж і  Свободівці палець о палець не ударили для її визволення, бо їм не вигідно мати такого конкурента на волі!

Вражає також з якими отруйними словечками у коментах вартівні плюндрують  Народний Рух України! Хлопці, не чіпайте Рух, не плюндруйте пам'ять про В’ячеслава  Чорновола, бо не достойний його ні один з нас! Я все можу витримати, але паскудити НРУ не дозволю!

Тому згоден з Давигадовим і про те, що покаятися треба! ТРЕБА………….. Всім треба покаятись! Бо не цього від нас народ чекав! Так  - розіср…лись, розкололись, тому що лідери і Свободи, і БЮТ, і інші до сих пір думають не про Україну, а про тепленькі кресельця!

А члени партій – і Свободи, і БЮТ, і НРУ – звичайні люди – ми з вами! І тому в маленькій перемозі Баштанських свободівців заслуга не лідерів партій, а простих рядових партійців, які є і моїми друзями! У нас в Баштанці людей ділять тільки на тих, хто за Бандюковича і хто проти нього! І всі демократичні сили завжди виступають разом, тому що , слава Богу, у нас таких Давигадових поки що немає!

Так, що я не проти! Давайте каятись, разом каятись! А не так, як у тому дописі Давигадова – закликає каятися, а сам ображає лідерів партій, яких запрошує покаятись!

КАЄМОСЬ РАЗОМ!

Баштанська рок-група Доктор Фрейд змінила свою назву

Баштанська рок-група Доктор Фрейд змінила свою назву на БаRokKo - Баштанський рок-колектив!

Ось їх нова композиція "Любовь"!

Соліст - мій син Сергій!


Сторінки:
1
2
3
5
попередня
наступна