Таки пора...

  • 23.03.17, 20:18
Bohdan Yaremenko
1 год · 

Не отримую задоволення від того, що хочу сказати. Але мовчати не хочу.

Сьогодні - чорний день не лише для української правоохоронної системи, спецслужб, але і назагал для української державності.

Скоропостижні заяви генпрокурора, про те, що і в пострілах на Пушкінській вулиці, і у вибухах в Балаклії є російський слід, не слід вважати індульгенцією, а тяжким звинуваченням українській владі.

Стало зручно говорити про Росію, якщо щось пішло не так. Мовляв, інакше і бути не може - це ж справи Росії.

Але три роки - більш ніж достатній строк для того, щоб зменшити здатність Росії творити свої чорні справи. Так, можливо, у нас немає сил перемогти Росію у військовій кампанії. Але ж це зовсім не означає, що ми не маємо ресурсів для того, щоб не дозволяти робити їй що завгодно в глибокому українському тилу - хоч на Харківщині, хоч у Києві.

Як так, що замах на одного громадянина України, якого не охороняє СБУ, і який більш публічний, ніж наділений владою, ця структрура упереджує, а замах на іншого громадянина, який генеральною прокуратурою називається важливим свідком і охороняється якоюсь з вітчизняних спецслужб, ми даємо вбити у себе на очах? То як, українські спецслужби охороняють державних мужів замість державних інтересів?

Говорити про те, що за три роки зроблено, щоб перемогти або зупинити Росію вже трохи запізно. Вже саме час говорити про відповідальність тих, хто мали це зробити, але не зуміли, не змогли, не захотіли.

Нам кожен місяць показують бравурні кадри передачі озброєнь у війська, розповідають, що "тепер ми можемо дати по зубам Росії".

Невже два місяці обстрілів міста Авдіївка і щоденні жертви серед українців в тому районі не підстава, не причина і не час зробити це - "дати Росії по зубам"? Ну, хоча би так, як це було зроблено під Маріуполем - відсунути лінію фронту на відстань, що перешкоджала б веденню артилерійських обстрілів міста?

Якщо так, як на це натякає генпрокурор, склади в Балаклії не лише недопалком, але і смолоскипом не можна було підпалити, і це справа рук диверсантів чи дрона, то хто і як організував охорону та оборону цього об"єкта?

Як так, що російські банки не становлять загрози економіці України, але проти них вводяться санкції? Якщо санкції вводяться, значить загроза все ж таки є? Але чому вони не вводилися три роки підряд?

Те саме з блокадою від імені уряду. На підстав чого уряд прийшов до висновку, що треба вводити блокаду і чому цього не зробив раніше? Яким чином поставка одних товарів в та з ОРДЛО - це погано, а інших - добре?

Як можна закликати добровольців підривати колії в тилу ворога, і приймати урядові рішення фінансувати Укрзалізницю (те, що мають підривати українські патріоти) на тимчасово окупованих територіях? Як можна фінансувати компанію, яка забезпечує логістику поставок озброєння для окупаційних військ? А заодно вже і предметніше питання - а чи не був саботаж знищення залізничного вузла в Дебальцево під час успішної, за заявами президента і міноборони відступальної операції, частиною більшого плану "зберегти контрольоване підприємство "Укрзалізниця" на неконтрольованій території"? І зберегти для чого? Для підвозу вугілля, чи снарядів для окупанта?

Чому ми підраховуємо недоотримані від блокади кошти в бюджет України і не чуємо жодних розрахунків, а скільки грошей за 3 роки було перераховано з України на тимчасово окуповані території ОРДЛО? Яка частка з зарплат, виплачених на тимчасово окупованих територіях осіла в кишенях терористів і в бюджеті т.зв. ЛНР/ДНР? Скільки за ці гроші куплено боєприпасів і вбито українських солдат? Скільки з цих грошей витрачено на утримання лікарень, де каструють українських воїнів, скільки витрачено на утримання тюрем, де піддаються тортурам наші громадяни?

А ще технічне питання - а як гривня безготівково ходить через лінію фронту? А готівкою як? А чому це не цікавить Нацбанк, який взагалі, схоже, не бачить загроз фінансовій системі, бо не може відвернути очей від грошей?

Яким чином і хто досягнув домовленості щодо поставок і логістики цих поставок з ОРДЛО в Україну? Чому це не вважається веденням переговорів з терористами? І яка мені, як громадянину країни різниця чи домовлялися з терористами про обміни товарами чи про торгівлю? Тільки не потрібно вважати нас ідіотами, розповідаючи казки про українських власників, які діють на свій розсуд. Усі поїзди з ОРДЛО проходять контроль "митниці" ДНР та ЛНР. Хто і чому дає їм команду пропускати товари на українську територію? І навіть якщо Ахметов такий хитромудрий що про все домовився сам, то чому це пропустили повз очі українські спецслужби?

Хто в Україні відповість за названі і неназвані тут приклади фінансування тероризму?

А чи не час генеральному прокурору, враховуючи величезні збитки та людські жертви за три роки війни, а також відсутність перспектив її завершення, поставити питання про бездіяльність влади в обороні країни? Або про недостатню діяльність.

І чи не пора нам не лише таємні протоколи РНБОУ показувати, де посадовці і політики хором кричать, що Україну від війни будемо дипломатичними нотами обороняти, але показати рапорти, звіти, аналітичні матеріали (документальні свідчення), на підставі яких учасники злополучного РНБОУ кричали, що Україну захищати нічим. Бо є така аргументована підозра, що не нічим, а нікому. Щонайменше з числа тих, хто зобов"язаний в силу статусу і обов"язків.

Чи не пора нашій владі нагадати, що монополія на застосування сили у неї є. По-друге, на застосування сили проти своїх громадян. А по-перше, проти зовнішніх ворогів. А то наша влада традиційно оминувши перше відразу до другого переходить.

До речі, про недостатню діяльність. Той факт, що кричуще вбивство і не менш кричуща диверсія на складі боєприпасів з двомісячною осадою Авдіївки не тривожить народних депутів, які не кличуть президента, голову уряду, міністрів на звіт і до політичної відповідальності, і є для мене ознакою кризи усіє державності.

Адже виходить так, що у нас немає не лише адекватних керівників органів виконавчої влади, але навіть і політиків, які могли би вказати на помилки і вимагати їх виправлення.

Тобто, немає нікого у владі, хто керувався б інтересами безпеки своїх громадян.

Койки міняти пізно. Треба міняти б...

Днище

  • 23.03.17, 10:57
Alexandr Kochetkov

ПЕРСОНИФИКАЦИЯ
Почему фокусируюсь именно на Порошенко? Ведь не он один демон во власти.
Так получилось, что я знаком со всеми президентами Украины. Каждый выступал своеобразным камертоном для своего окружения-оркестра.
Леонид Кравчук сыграл историческую роль в обретении Украиной независимости, и успокоился. Любимое занятие последних месяцев президентства — игра в шахматы с игровой приставкой. 
Тогда не схематозничали, а бессистемно брали то, что плохо лежит. Публично действительность лакировали, но врать в глаза было не принято.
Кучма полжизни прожил на гособеспечении, с деньгами не сталкивался. Когда стал президентом-арбитром, ему, конечно, «проявляли уважение». Но он не вникал, не крохоборничал, не заявлял цену. А потом появился Пинчук и стал решать финансовые вопросы «Семьи».
Кучма обещал капитализм, и он его построил.
А вот Ющенко — да, его деньги интересовали всегда. Это было важное приложение к должности. Долю в «РосУкрЭнерго» можно было принять даже из рук ненавистного Путина. И с олигархами все решалось через деньги. Но во всем этом был некий сельский романтизм: Ющенко не гнушался долей в какой-то закарпатской гостинице, но ему были важны Батурин, Мистецький Арсенал, Мамаева Слобода. 
Ющенко верил, что укрепляет независимость Украины, как он со свой хоружевкой в голове это понимал.
У Януковича работал принцип «общака»: Президенту полагалась доля от каждой серьезной сделки в стране. Он вообще хотел стать единственным олигархом, и чтобы ему принадлежали лучшие активы Украины. Понимаете, он примитивно, по-куркульски, хотел развивать Украину, чтобы то, что он отжал, вырастало в цене. 
Он ведь не намеревался в Ростов. И реально стремился к обещанной им стабильности.
С Порошенко все не так. От человека пришедшего к власти через кровь, предполагалось некое… прозрение что ли. Тем более, война.
Опять же, он пришел не бедным. Да, в его бизнес-системе имелась дыра по кредитам. Ну так закрыл бы ее за три года, никто б и не заметил. Но он закрыл за полгода и продолжил.
Порошенко даже не пытался выполнять предвыборные обещания, он сразу записал украинцев в лохов. Зато с европейцами начал договариваться, что если сделает все, что они хотят, то ему обеспечат безопасность и сохранность активов. Потому и тянулось так долго со «слепым трастом».
Всегда даже в коррупции существовала моральная планка, то есть, за какие-то вещи карали безусловно. Порошенко продемонстрировал, что этой планки больше нет. Можно наживаться на снабжении армии, на оборонных заказах, на торговле с оккупантами — никаких запретов. И это тут же подхватила привластная часть украинского бизнеса.
При Порошенко выяснилось, что нет никаких принципов. Можно уничтожать героев, защищавших Украину, и ставить на хлебные должности отъявленных сепаратистов.
Вот эта вопиющая, небывалая, демонстративная аморальность власти, порожденная и поддерживая Порошенко — и есть главная и непрощаемая к нему претензия.
P.S. Тема настолько важная, что распишу подробнее в статье.

Сугоняко: Украиной управляют психически больные люди

  • 21.03.17, 23:39

Сугоняко: Украиной управляют психически больные люди
Сугоняко: Украиной управляют психически больные люди

Вместо запуска экономики Украины власти страны сокращают платежеспособность населения, заявил изданию «ГОРДОН» экономист, председатель Ассоциации украинских банков Александр Сугоняко, комментируя отсрочку предоставления Международным валютным фондом (МВФ) очередного транша Украине.

Сообщает портал АНТИКОР со ссылкой на СМИ.

«Мы уже три года висим на крючке МВФ. И за это время ничего хорошего для развития украинской экономики сделано не было. Наоборот, был нанесен серьезный удар по банковской системе страны. И, по моему мнению, удар, нанесенный экономике Украины за последние три года, сопоставим с потерями от оккупации Крыма. Вместо запуска экономики власть сокращает платежеспособность украинцев. Спрос падает и соответственно сокращается производство», – отметил Сугоняко.

По его мнению, действия главы НБУ Валерии Гонтаревой привели к потере средств украинскими бизнесменами.

«Помимо этого у людей отобрали 300–500 млрд грн. Эти деньги малый и средний бизнес потерял в банках, которые уничтожила Гонтарева. Без банковской системы экономики быть не может. Монетарная политика Нацбанка сводится лишь к мотивированию банков покупать облигации государственного внутреннего займа. По сути, это кредитование правительства. Либо же им предлагают брать сберегательные сертификаты НБУ с невыгодной процентной ставкой», – подчеркнул экономист.

По его словам, Украина все больше зависит от денег МВФ.

«Того, что я перечислил, вполне достаточно, чтобы обвинить нынешнюю власть в работе против интересов украинского народа. И тот факт, что за прошлый год один миллион человек уехал работать в Польшу, подтверждает мои слова. В условиях, когда власть разрушает экономику, мы все больше зависим от МВФ. Будто транш в миллиард долларов – это что-то невероятное. Это бестолковость властей, граничащая с неадекватностью, и работа в чужих интересах», – заявил Сугоняко.

Он отметил, что Украине необходимо работать над запуском собственной экономики, а не рассчитывать на кредиты МВФ.

«Украинская власть больна клептоманией и даже отказ МВФ дать кредит не заставит ее поднять экономику страны. Это как алкаш. Ну что вы с него возьмете, когда он в запое? Что он может сделать? Ничего. Эта власть абсолютно неадекватна. Предыдущая власть, видя сложившуюся ситуацию, пытается вернуться. Но несмотря на все трудности, мы должны пройти этот путь. А что касается конкретно МВФ, то с ним, конечно, нужно поддерживать отношения, но приоритет должен быть перенесен на запуск украинской экономики. Во главе Нацбанка должен быть человек, который сможет перенаправить движение средств в нашу экономику», – резюмировал экономист.


Лишнескрепие

  • 21.03.17, 22:23
Предприниматель Мамуд Шавершян, владеющий магазином "Ерик" в городе Струнино во Владимирской области, больше шести лет безвозмездно раздает хлеб малоимущим, многодетным и пенсионерам. Покупатели неоднократно жаловались на него в прокуратуру и администрацию, потому что, по их мнению, он недодаёт положенную норму хлеба. Владелец распределил на каждого по десять талонов ежемесячно и выдаёт по ним один батон и половину "чёрного". Таким образом Шавершян выдаёт около двух тысяч батонов и тысячу "буханок" каждый месяц. Но многие клиенты регулярно выражают недовольство, потому что уверены, что хлеб им выделяет Путин, мэр или губернатор. По их мнению, владелец получает хлеб от государства и отдаёт им только часть. Если хлеб задержится или его разберут, то недовольные покупатели собираются возле магазина и выдвигают собственные требования. Сотрудникам "Ерика" часто угрожают или называют "черномазыми". остается только распять добродетеля
Добавить мне нечего.

(с)

Может, я немного опоздала, но не удержусь

  • 15.03.17, 23:56
На сайте творилось черти-шо


Тут появился пропавший уже давно Геварыч


Публика в шоке


Ты хто?


- А кто тута котиков не любит?
- чем же ты занимался?


А нискажу!
И некоторые обрадовались
- Ой, поручик!
- Шо за сю-сю?


- Смирна стоять всем, бояться! 
_ Да ладна!


- Мррррррр! 
- Дамы - в очередь! lol


Не втримаюся!

  • 15.03.17, 23:46
На кого схоже?

З Днем народження, Місс Марпл!

  • 15.03.17, 16:03

Довго шукала серед своїх фото світлину, яка б відповідала моєму сприйняттю цієї молодички. І знайшла цю лісову шипшину. Ніжна, прекрасна і колюча одночасноlol
Хочеться поздоровити її прекрасними віршами з чудової пісні. І хоча слова ті, здавалося б, написані для фанів, у даному випадку ну просто в тему:

Коли твоя душа
Одна у чистім полі
З тобою буду я
Зільються наші долі
Команда ми одна
Тебе я не покину
Хай до небес луна
Ми за Україну! 

З Днем народження!

Всем Юлефобам, Абынеюлькам, Вонавсёвкрала

  • 13.03.17, 16:42

Шоб неповадно было вспоминать 2009 год:

Цей контракт є рамковим, він не є імперативним. Тому що він передбачає, що наприкінці кожного року треба укладати окремі домовленості. Друге, цей контракт не передбачає імперативного формульного підходу до формування ціни. В одному з пунктів написано що ціна може формуватися і без формули. Третій обман – ціни 450 доларів на газ ніколи не було, це є одна складова формули, яка нічого не означає. Ціна на газ в 2009 році, складала 232 долара 98 центів. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/interv-yu-yuliyi-timoshenko-dlya-tsn-879420.html

Це була вдвічі менше, ніж в Європі. І тепер говорять, що зараз уряд пішов в Стокгольмський арбітраж, і хоче відсудити ці 30 мільярдів які переплачені Януковичем по цих контрактах. Так от саме головне, що якраз цей контракт який тоді був підписаний не дозволяв Януковичу брати такі ціні на газ. Тобто Контракт який тоді був підписаний дасть змогу Україні повернути ці 30 мільярдів. Іще одна важлива деталь – цей контракт немає ніякого відношення до постачання газу українцям. Цей газ був для великих корпорацій. А у нас є свій газ 21 мільярд кубічних метрів Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/interv-yu-yuliyi-timoshenko-dlya-tsn-879420.html

Почему сейчас? А по поводу меморандума с МВФ. Наперсточников выволокли на дневной свет и сняли с них трусы. 


 Особенно умилил пункт о повышении тарифов и продаже земли. Ешьте шоколад и не обляпайтесь, не исходите желчью.

Еще Садового хотят объявить преступником. Криминал хотят повесить. Где-то я уже этот стиль встречала... Ах, да, в 2011 году, дело об убийстве Щербаня! 

Ну, а теперь получатели субсидий и потребители дерьма - вперед, на танки. Мне надоело наблюдать вас на протяжении 25 лет, этого выться в унисон с кукловодами с Банковой. Но те понастроили себе вилл в Испаниях и Майямах. А чего достигли вы? Подачек с барского стола? Жуйте дальше. 

Пы Сы. Предупреждаю: я тетка злая, и меня дразнить не советую. Сами знаете, к кому обращаюсь.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
81
предыдущая
следующая