Гроза

Вже два дні як йдуть дощі з грозами. Причому блискавки розлогі, з дивною траекторією і згустками енергії.


Зарубіжна дискотека (Full version) — 2 частина

Вітчизняні танцювальні треки трохи приїлимся, тож пропоную другу частину  зарубіжного танцювального міксу з відомими та незнайомими іншомовними денс треками — переважно новими композиціями, розбавленими треками кількарічної давнини. Звичайно, в міксі треки, які мені подобаються.

Мікс також півгодинний. Причому вийшло навіть біільше 30 хвилин, тому довелося добряче пововтузитись, щоб зліпити все до купи. Витратив декілька днів, щоб вийшло більш-менш рівно і без технічних збоїв.

Пишіть, які треки впізнали. Треклист буде згодом.

Слухати на i.ua (320 кб/с) — 30 хвилин зарубіжного танцювального House і G-House

Карантинний травень

Тут більше й нічого додати. Травень. "Ні шашликів, ні баб, ні бухла".
Картинка звідси.


Зарубіжна дискотека (Full version) — 1 частина

Вже декілька років роблю танцювальні мікси україномовної музики. Але цього разу вирішив спробувати щось новеньке — розширити свій і ваш музичний світогляд, зробивши танцювальний мікс з іншомовними треками зарубіжних, українських і російських виконавців та DJ. Треки, переважно, нові і свіжі. При цьому, відомі. Та й притримувався єдиного стилю — G-House (який зараз почав подобатись). 

Надодачу мікс не 15-хвилинний, а пігодинний(!) — зліпити все докупи було не так легко, оскільки більше переходів між треками. Тому подужав лише 1 частину. Але продовження буде.

Пишіть, які пісні (а може й навіть ремікси) впізнали.


Слухати на i.ua (320 кб/с) — 30 хвилин зарубіжного танцювального House і G-House letsrock


"Не випустимо своїх заробітчан!"

Суспільнополітичне! Ха-ха! Дійшли чутки, що в країні заборонили випускати співвітчизників на сезонні заробітки закордон. Як вам таке, а?!

Як заробляти гроші — так закордоном, а як розносити інфекцію чи лікуватись — так до України. Ніт! Звичайно, що заробітчанами стають не від гарного життя — заробляти в Європі, а витрачати в країні це вигідно. Однак карантин в Україні ще не скінчився (пофіг, що деякі країни послаблюють карантинні заходи), та й треба піднімати економіку власної країни. Зрештою, може натиск незадоволених змусить владу робити зваженіші реформи, щоб не треба було їздити на заробітки до Європи?

А шо ж буде з туристичними поїздками? Вони другорядніші в порівнянні з трудовою міграцією. Чув чутки, що міжнародні авіарейси можуть відкрити лише восени. І що будуть робити туристи? Мені, звісно, пофіг. Але цікаво.

А якщо відновлять авіаперельоти, то дотримання карантинних умов (зменшення пасажирів на борту) призведе до здорожчання квитків. Лоукости взагалі можуть не відновити роботу.

Я закордоном ніколи не був. І не збираюся. Тут хоч би кудись виїхати, де можна погуляти без людей.

Несподіваний трек!

Почув по Люкс FM. Несподіваний трек! А ще хто співає! Тепер вже телеведучі можуть стати співаками. shock  Ну я знав, що актори можуть стати співаками. Ну, танцюристи. А про телеведучих не чув.

Двоякі відчуття, оскільки "співак" з 95 кварталу. Але трек звучить круто.



В цій Америці...

В цій Америці... тролейбусні опори не металеві чи бетонні, як в усьому світі, а дерев'яні. Це в Сіетлі. Дивно, чому так? Металеві і бетонні опори довговічніші.

Задовбався з роботою

Несприятливі обставини для роботи: опис складних наворочених приладів + лінь + вдома кіпіш + відсутність дозвілля = повільне виконання завдань.
Декілька днів тому вже снилися мультиметри і осцилографи. Бляха-муха, як же ж я задовбався їх додавати на сайт і заповнювати опис з усіма характеристиками!
І ще зробив менше половини завдань. А чим менше зробиш — тим менший заробіток( Тут вже нічого не вдієш: працюю як працюється.

Поминальна Пасха: традиції

Якщо на Великдень не кожен рік ходили до церкви, то на гробки їздили щороку. Ну, як їздили. Бувало по-різному: один раз з мамою і сусідкою пішки йшли. Але переважно їздили на власній машині. Потім один раз брат підвіз на машині. Минулого року взагалі довелося користуватись маршрутками, бо батько вже дуже старий і машина несправна. 

Поминальна Пасха примітна не лише відвідуванням кладовищ і прибиранням могилок, а й тим, що в такі дні організовувалися спеціальні автобусні маршрути до кладовищ. Причому на рейси стягували автобуси різних моделей і все, що могло їздити. Тож за один день можна було нафоткати багато різних комунальних автобусів. А враховуючи, що київські кладовища є і в області, то сфоткати автобуси на приміських маршрутах (нехай і тимчасових) — це було незвично. Єдине "але" — їхати далеко. Ну ще й погода могла підвести. Тому щоб, здійснити фотополювання на спеціальні рейси потрібно було зранку з'їздити на могилки. А потім яксь доїхати до Києва. Хоча був й міській спецмаршрут. Але то не так цікаво, як комунальні буси.

Отож, з 2010 року зі знайомим друга домовилися проїхатись на 258 і пофоткати біля Північного кладовища.Не знаю як вдалося зранку поїхати пом'янути родичів — і знайомі підвезли до Києва. Потім — у метро. І якось швидко дістався до "Лісової". Там здивувався великій кількості автобусів. Однак довелося трохи потоптатися, перш ніж знайти зручні місця для фотографування. Проїхалися на рідкісних автобусах. Пофоткали біля Північного кладовища. По дорозі назад вийшли посеред траси. Пройшлися біля сіл. Ледве не потрапили під дощ.

В 2011-му також була поїздка до "Лісової". Правда, на фоткання вийшов з іншим товаришем. Погода швидко змінилася на дощову. До Північного кладовища вже не їздив (казали, що там вже не пофоткаєш).

В 2012-му теж обмежився фотканням біля "Лісовою". Але тоді вже автобуси були нецікаві, бо раритети на тй час відсторонили від роботи. Ще й якось примудрився пофоткати 740 маршрут в Голосієво.

В наступні роки вже не пригадаю (чомусь). Можливо, робив паузу в фотополюванні спецмаршрутів. Один рік фоткав на Теремках. А потім розлінувався і вирішив не їхати в Київ, а фоткати біля Південного кладовища (в 2018 і 2019).

А цього року і Поминальний день перенесли. Цікаво, чи будуть спеціальні автобусні маршрути, як це організовували раніше?

Батько додумався

Батько додумався не лише помити одноразові рукавички для повторного використання чи носити одну й ту захисну маску по декілька разів — він ще й сходив до поліклініки (причому, опорної для боротьби із коронавірусом). Тільки трохи стало погано — одразу до лікаря. От ми з мамою не любимо бігати по лікарям (все одно толку від них?). А батько мало того, що симулянт — так ще й додатково наражає на небезпеку себе та інших. Так і це не все: викликав медиків для взяття аналізів на коронавірус! Замість того, щоб менше шастати без зайвої потреби, щоб уникати місць скупчення людей — впевнитися, що не зарався, чи навпаки? Де в цьому логіка? Це все одно, що поставити іконки на торпедо і їздити, перевищуючи швидкість і порушуючи правила. Або лікувати печінку і продовжувати бухати.

Коротше, був кіпіш: прибрали хату. Але змусили батька не запускати медиків. Тепер цікаво: чи знайдуть щось, чи ні?
Але найгірше, що тепер симулянт сидітиме вдома.