Потенціал

Сусід зліва не любив пробіжки, паркур, екстрим, адреналін...

....але доберман сусіда справа розкрив в нім весь потенціал!!!

________________________________________________________

До речі, узяв кредит, хочу зробити пластичну операцію.

- А навіщо тобі пластична операція?

- Щоб кредит не віддавати!

________________________________________________________На рибалку (анекдот, дуже цінний)

Два пенсіонери збираються на риболовлю. Один іншого запитує:
- А не боїшся квартиру без нагляду залишати?
- Та ні. Я в двері записочку вставив.
- Яку?

- Здорово, Вован! Я відвалив ненадовго на стрілку. Терміново вийди на Гнуса або Жорсткого, передай, що ствол у мене. Кволого учора замочили. Утюг.Змінюємо слова - змінюємо життя

Давайте будемо жити, а не переживати за те, що ми ще не померли - хтось казав  І він правий. Хто заради піару, хто дійсно з патріотичної позиції, але усі розуміють, що щось треба змінити. Мова іде, як Ви здогадались, про Гімн України.

Тож пропозиція: давайте усі попробуємо свої сили в процесі творення ОСНОВНОЇЇ НАШОЇ ПІСНІ. 

Можливо хтось напише цілий твір, хтось лише куплет. Можливо колись ці слова будуть вкраплені у настоящий Гімн.

Увага!!!!! Участь у конкурсі може брати кожен поет і навіть римопльот podmig

Підсумки в День Конституції 28 червня 2013року будуть оголошені додатково кожному.


На таку думку мене наштовхнула замітка мого друга Gaarii і його проба пера:

Мы гордый и сильный счастливый народ 
Несущий надежду и веру в перед
И нам не страшны испытания злом
Ведь вместе мы все в ней так дружно живем

(Не дивлячись на мову викладення, дуже цікава річ вийшла.)


Напевне я не розумію вас, українці..

Вчора мала інтернет-переписку з американським копом (по справі) .... так, так - з поліцейським.

Переписувалась можна сказати не знаючи англійської мови, лише за допомогою нашого сайтівського перекладача. Ми порозумілись. Він відповів мені на повідомлення на протязі години. Це в порівнянні зі звереннями до багатьох і багатьох українських служб і організацій за 20 РОКІВ. Невже сліпі і глухі?

Ні, я не хвалю американців.. там далеко від ідеалу.

Я не розумію українців і росіян. Про яке майбутнє може іти мова, коли люди не поважають самі себе? Не вважають гідним для себе зробити маленький крок, відкрити вуха і очі? 

Розкажіть хто ж ви насправді?

Хронологія ТЕРОРУ або перші "совіти"

23 серпня 1939 – пакт Молотова-Ріббентропа – договір про ненапад між Німеччиною і СРСР. У таємній частині договору Сталін і Гітлер домовились про новий поділ Європи.

1 вересня 1939 – напад Німеччини на Польщу, початок Другої світової війни. Застосувавши тактику блискавичної війни, нацисти за 2 тижні розбили польську армію і захопили більшу частину території.

17 вересня 1939 – напад СРСР на Польщу. Червона армія перейшла р. Збруч і окупувала Галичину, Волинь та західнобілоруські землі.

22 вересня 1939 – радянські війська захопили Львів. У Бресті та інших захоплених містах були проведені спільні паради німецьких і радянських військ.

вересень–жовтень 1939 – початок "радянізації" Західної України та репресій проти населення. Заборона усіх політичних партій та громадських організацій, зокрема УНДО, Товариства "Просвіта", "Рідна школа", "Союз українок". Ліквідовані усі польські та єврейські організації.

26–28 жовтня 1939 – Львів. Відбулися показові Народні Збори Західної України. Західноукраїнські землі увійшли до складу УРСР.

жовтень 1939 – Львів. Початок продовольчої кризи, зумовленої вилученнями харчових запасів для забезпечення Червоної армії та регулюванням цін на продукти адміністративними методами.

листопад 1939 – сформовано обласні та районні відділи НКВС та міліції на базі спецгруп НКВС, що прибули разом з армією.

грудень 1939 – затверджено склад обласних і районних судів. Суди комплектувалися виключно службовцями, яких присилали з СРСР.

8 грудня 1939 – націоналізовано українські, польські та єврейські кооперативи, зокрема "Маслосоюз", "Центросоюз", "Сполєм", "Хєма", "Народна торгівля", "Сільгосподар", "Молочарсоюз". Їхнє майно та активи передано Укркоопспілці та Укркооппромраді.

21 грудня 1939 – з офіційного грошового обігу вилучені польські злоті і замінено на карбованці у співвідношенні 1:1. Це не відповідало ринковій ціні валют (злотий був значно дорожчий) і призвело до зубожіння місцевого населення.

зима 1939–1940 – націоналізація промислових підприємств, банків, торговельних закладів, житла, складів, майстерень, готелів, лікарень, аптек, що зруйнувало існуючу економічну систему.

січень 1940 – припинення діяльності українського наукового центру Галичини – Наукового Товариства ім. Т. Шевченка. Майно товариства було ліквідоване, а пізніше на його базі виникли філії Інститутів української літератури, мовознавства, історії УРСР.

січень 1940 – початок колективізації у Західній Україні. Конфісковано 2,5 млн гектарів землі у Церкви, великих землевласників, осадників, службовців та заможних селян. Здебільшого власників цих земель депортували. Проти одноосібників, які не бажали вступати в колгоспи, використовували податковий тиск та залякування.

лютий 1940 – перша хвиля депортацій, спрямована проти польських колоністів, осадників та лісників. У північні райони РРФСР вивезено понад 17 тис. 203 сім'ї, всього 89 тис. 79 осіб. Більшість майна депортованих конфіскували.

квітень 1940 – остаточна ліквідація банківсько-фінансової системи. Іпотечні та кооперативні банки були закриті, комерційні і кредитні переходили у підпорядкування Держбанку СРСР.

квітень–травень 1940 – друга хвиля депортацій, під час якої до Казахстану виселили сім'ї репресованих офіцерів, політиків, службовців та громадських діячів. Також були виселені декілька сотень повій та частина біженців з окупованих Німеччиною територій.

весна 1940 – "Катинська трагедія" – з ініціативи Л. Берії за наказом Політбюро ЦК ВКП(б) у Катинському лісі, тюрмах і таборах розстріляно 21,9 тис. полонених польських офіцерів і солдат.
червень–липень 1940 – третя хвиля депортацій, спрямована проти біженців з німецької зони окупації, більшість з яких були євреями. 80 тис. 600 осіб вивезли на поселення у Центральні та Східні райони СРСР.


червень 1940 – приєднання Бессарабії і Північної Буковини до УРСР. Це були переважно українські етнічні території з населенням 3,6 млн. осіб, що входили до складу Румунії.

січень 1941 – Львів. Відбувся один з найвідоміших показових судів "процес 59-ти". Студентів і гімназистів, що були учасниками та симпатиками ОУН, звинуватили в антирадянській діяльності і засудили до найвищої міри покарання – розстрілу.

травень–червень 1941 – четверта хвиля депортацій, спрямована здебільшого проти українців. Виселення відбувалися до віддалених районів РРФСР та північного Казахстану.


червень–липень 1941 – масові розстріли політичних в'язнів у тюрмах Західної України, здійснені у зв'язку з початком війни. Під час цих подій, відомих під назвою Західноукраїнська трагедія, було знищено понад 21 тис. 300 осіб.

Війна не спорт..


..в ній немає переможців, немає переможених. Мова іде про Другу світову, яка стала трагедією для мільйонів людей у Європі. Війна, яка знищила багатьох і дуже багатьох, понівечила життя тим, що вижили. 

У Львові це адекватно розуміють, на відміну від червоних бонзів, що затуманюють людям уми. Львівяни поважають себе і борців за свою незалежність. Тому символіка фашистів і комуністів, які по черзі проводили паради містом, не має права фігурувати сьогодні на вулицях.

П.С. Фашисти принаймні вибачились за свої злодіяння...Комуністам же гординя не дозволяє впасти на коліно57%, 24 голоси

5%, 2 голоси

38%, 16 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Теревенька 12

Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про роман у інтернеті...
Починається з переписки, продовжується в скайпі і закінчується в "чорному списку"...Ображені чоловіки

Сам "заварив кашу", сам образився..

А кажуть, що це лише жінки так практикують.

Тепер не знаю, чи то сміятись, чи поплакати трохи...podmig
Вебкамера- харків

В реальному часі: вул. Р.Люксембург

http://videoprobki.ua/camera/602-ploshchad-rozy-lyuksemburg29

Укранці потрібні вдома (відповідь М_Ірині)

Відповідь на замітку http://blog.i.ua/user/4327582/1195448/  "Росія проти українців".

Можна звичайно звертатись до нашого президента. Але чомусь з кожною хвилиною я все більше впевнююсь у тому, що теперішню так звану "владу" потрібно просто знищити, раз вона не в стані захищати своїх громадян.

А українцям в Росії рекомендую повертатись додому і будувати свою країну. Росії ж нехай допомагають киргизи і китайці. Так буде краще.


П.С. Друзі-росіяни я вас люблю, шкода лише, що влада Росії бездумно нищить свою країну....

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
14
попередня
наступна