хочу сюда!
 

Елена

47 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 40-55 лет

Хронологія ТЕРОРУ або перші "совіти"

23 серпня 1939 – пакт Молотова-Ріббентропа – договір про ненапад між Німеччиною і СРСР. У таємній частині договору Сталін і Гітлер домовились про новий поділ Європи.

1 вересня 1939 – напад Німеччини на Польщу, початок Другої світової війни. Застосувавши тактику блискавичної війни, нацисти за 2 тижні розбили польську армію і захопили більшу частину території.

17 вересня 1939 – напад СРСР на Польщу. Червона армія перейшла р. Збруч і окупувала Галичину, Волинь та західнобілоруські землі.

22 вересня 1939 – радянські війська захопили Львів. У Бресті та інших захоплених містах були проведені спільні паради німецьких і радянських військ.

вересень–жовтень 1939 – початок "радянізації" Західної України та репресій проти населення. Заборона усіх політичних партій та громадських організацій, зокрема УНДО, Товариства "Просвіта", "Рідна школа", "Союз українок". Ліквідовані усі польські та єврейські організації.

26–28 жовтня 1939 – Львів. Відбулися показові Народні Збори Західної України. Західноукраїнські землі увійшли до складу УРСР.

жовтень 1939 – Львів. Початок продовольчої кризи, зумовленої вилученнями харчових запасів для забезпечення Червоної армії та регулюванням цін на продукти адміністративними методами.

листопад 1939 – сформовано обласні та районні відділи НКВС та міліції на базі спецгруп НКВС, що прибули разом з армією.

грудень 1939 – затверджено склад обласних і районних судів. Суди комплектувалися виключно службовцями, яких присилали з СРСР.

8 грудня 1939 – націоналізовано українські, польські та єврейські кооперативи, зокрема "Маслосоюз", "Центросоюз", "Сполєм", "Хєма", "Народна торгівля", "Сільгосподар", "Молочарсоюз". Їхнє майно та активи передано Укркоопспілці та Укркооппромраді.

21 грудня 1939 – з офіційного грошового обігу вилучені польські злоті і замінено на карбованці у співвідношенні 1:1. Це не відповідало ринковій ціні валют (злотий був значно дорожчий) і призвело до зубожіння місцевого населення.

зима 1939–1940 – націоналізація промислових підприємств, банків, торговельних закладів, житла, складів, майстерень, готелів, лікарень, аптек, що зруйнувало існуючу економічну систему.

січень 1940 – припинення діяльності українського наукового центру Галичини – Наукового Товариства ім. Т. Шевченка. Майно товариства було ліквідоване, а пізніше на його базі виникли філії Інститутів української літератури, мовознавства, історії УРСР.

січень 1940 – початок колективізації у Західній Україні. Конфісковано 2,5 млн гектарів землі у Церкви, великих землевласників, осадників, службовців та заможних селян. Здебільшого власників цих земель депортували. Проти одноосібників, які не бажали вступати в колгоспи, використовували податковий тиск та залякування.

лютий 1940 – перша хвиля депортацій, спрямована проти польських колоністів, осадників та лісників. У північні райони РРФСР вивезено понад 17 тис. 203 сім'ї, всього 89 тис. 79 осіб. Більшість майна депортованих конфіскували.

квітень 1940 – остаточна ліквідація банківсько-фінансової системи. Іпотечні та кооперативні банки були закриті, комерційні і кредитні переходили у підпорядкування Держбанку СРСР.

квітень–травень 1940 – друга хвиля депортацій, під час якої до Казахстану виселили сім'ї репресованих офіцерів, політиків, службовців та громадських діячів. Також були виселені декілька сотень повій та частина біженців з окупованих Німеччиною територій.

весна 1940 – "Катинська трагедія" – з ініціативи Л. Берії за наказом Політбюро ЦК ВКП(б) у Катинському лісі, тюрмах і таборах розстріляно 21,9 тис. полонених польських офіцерів і солдат.
червень–липень 1940 – третя хвиля депортацій, спрямована проти біженців з німецької зони окупації, більшість з яких були євреями. 80 тис. 600 осіб вивезли на поселення у Центральні та Східні райони СРСР.


червень 1940 – приєднання Бессарабії і Північної Буковини до УРСР. Це були переважно українські етнічні території з населенням 3,6 млн. осіб, що входили до складу Румунії.

січень 1941 – Львів. Відбувся один з найвідоміших показових судів "процес 59-ти". Студентів і гімназистів, що були учасниками та симпатиками ОУН, звинуватили в антирадянській діяльності і засудили до найвищої міри покарання – розстрілу.

травень–червень 1941 – четверта хвиля депортацій, спрямована здебільшого проти українців. Виселення відбувалися до віддалених районів РРФСР та північного Казахстану.


червень–липень 1941 – масові розстріли політичних в'язнів у тюрмах Західної України, здійснені у зв'язку з початком війни. Під час цих подій, відомих під назвою Західноукраїнська трагедія, було знищено понад 21 тис. 300 осіб.
34

Комментарии

127.04.13, 13:47

"Визволителі" ГРЬОБАНІ!
Між іншим, коли до червоного кольору додати чорного бруду, то червоний ТЕЖ стає КОРИЧНЕВИМ!

  227.04.13, 14:10Ответ на 1 от Alter ego*

  "Визволителі" ГРЬОБАНІ!
  Між іншим, коли до червоного кольору додати чорного бруду, то червоний ТЕЖ стає КОРИЧНЕВИМ!
  ..І вони ще сміють своїми прапорами тут махати(((( Тьху
  В ногах повинні валятись, вибачення просити

   Гость: Добрый Лео

   327.04.13, 14:20

   ну так давайте признаем пакт незаконным.

    Гость: Добрый Лео

    427.04.13, 14:22

    ой, особенно мне понравилось вот это: "Ліквідовані усі польські та єврейські організації.". а скажите, их сразу расстреливали, иди ещё давали помучиться? и как будто галичане за это ненавидят коммунистов!

     Гость: Добрый Лео

     527.04.13, 14:25

     кстати, для альтерушки - если смешать желтый и голубой получится зеленый, а если смешать зеленый и красный - получится коричневый. так что коричневый получается не только из грязи, но и из украинского... пардон, австрийского прапора.

      627.04.13, 14:27Ответ на 4 от Гость: Добрый Лео

      ой, особенно мне понравилось вот это: "Ліквідовані усі польські та єврейські організації.". а скажите, их сразу расстреливали, иди ещё давали помучиться? и как будто галичане за это ненавидят коммунистов!і за ТЕ в тому числі, оскільки галичани це не лише українці

       727.04.13, 14:27Ответ на 3 от Гость: Добрый Лео

       ну так давайте признаем пакт незаконным.Давай ми тебе признаєм неіснуючим, так простіше

        Гость: Добрый Лео

        827.04.13, 14:28

        а вот ещё интересно: Конфісковано 2,5 млн гектарів землі у Церкви, великих землевласників, осадників, службовців та заможних селян. ну так возьмите и верните. лютий 1940 – перша хвиля депортацій, спрямована проти польських колоністів, осадників та лісників. не знаю о лесниках, но точно знаю, что польских колонистов советская власть точно спасла от смерти.

         Гость: Добрый Лео

         927.04.13, 14:29Ответ на 6 от Sunny Side

         ой, особенно мне понравилось вот это: "Ліквідовані усі польські та єврейські організації.". а скажите, их сразу расстреливали, иди ещё давали помучиться? и как будто галичане за это ненавидят коммунистов!і за ТЕ в тому числі, оскільки галичани це не лише українцівыходит, некоторые галичане должны ненавидеть бандеровцев намного больше, чем коммунистов. и где они?

          Гость: Добрый Лео

          1027.04.13, 14:30Ответ на 7 от Sunny Side

          ну так давайте признаем пакт незаконным.Давай ми тебе признаєм неіснуючим, так простішея то здесь при чем? вы ставите вину коммунистам заключение пакта, вот давайте возьмем и отменим!

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           10
           предыдущая
           следующая