Глупої ночі...
- 02.03.20, 20:00
Глупої ночі,
в холодну годину,
там, де дрімають
весняні вітри,
Березень ходить,
і зорями блима,
і підбирає нові кольори.
Бути чи ні?
Без вагань –
звісно бути!
Годі чекати,
пора вже іти, поки сусід,
невдоволений лютий,
слізні складає до неба
листи.













