Що для Вас важливіше?
- 19.05.26, 05:50
Зазвичай я дотримуюсь тиші і нейтралітету в спілкуванні. Не дозволяю собі критикувати, ображати чи обговорювати поза спиною взагалі, тим більше у незнайомому середовищі…
Та сьогодні пригадалась збережена мною замітка про спілкування, відносини між людьми….











