Уве.



...Неймовірна книжка. Вона викликає у мене суперечливі почуття. 
Я змушена робити те, чого ніколи не дозволяла собі робити й не робила. Підглядати за життям іншої людини у шпарину....
Чоловіка на ім'я Уве...
Дивні відчуття, до яких я не звикла. Мене завжди оточувало й приваблювало зовсім інше. Інші світи, інші події... Інакші.
Стрімкіші. Динамічніші. Інколи заплутані, інколи несподівані. Яскраві.....
А тут... Звичайне життя, тиша, розміреність і непересічність. Спокій і в чомусь гармонія. Відвертість і впевненість в собі й своїх переконаннях...
Та чомусь зупинитися я не можу. Продовжуючи день у день потроху просуватися стежинами чужої долі......
Це захоплює. Хоча не розумію - чому....

...І нехай весь Світ зачекає. Я читаю...

Слова, непідвладні часу....

..не було ні листа..ні записки...взагалі....нічого....
..коли він перевернув конверт, на його письмовий стіл посипалися..пелюстки троянд - 
найглибшого, найоксамитнішого..червоного тону.. який йому доводилося бачити...
..так розмовляти вміла тільки....Вона......................

(С. Кінг Серця в Атлантиді)



Слова, непідвладні часу — це мудрість, поезія та ідеї, які зберігають актуальність крізь віки, надихаючи покоління. 
Вони витримують суспільну переоцінку цінностей, стаючи фундаментом культури та пам'яті, втілюють справжні цінності, віру та незламність.   
Вони про те, що справжні почуття, призначені Долею, долають будь-які перешкоди.
Показують справжній сенс незалежності, свободи та боротьби за переконання.
Це роздуми про життя, смерть і вічність. Про те, що час байдужий, він забирає всіх....

Відверто вголос

Найбільша брехня, яку мені говорили в дитинстві: «Будь добра до людей — і вони будуть добрі до тебе».

Ні. Доброта не гарантує доброту у відповідь.

Світ рухається не справедливістю, а вигодою. Люди усміхаються, коли ти їм потрібен, і зникають, коли ти не потрібен. 
Вони проявляють свою доброту лише доти, поки це їм вигідно.

Я зрозуміла, що бути занадто доброю — це все одно, що стікати кров’ю перед зграєю вовків.
Чим більше ти віддаєш — тим більше вони беруть, поки від тебе не залишиться нічого, окрім мовчання.
Вони назвуть тебе хорошою людиною, висмоктуючи з тебе саму душу.

Доброчесність без сили — це слабкість.
Якщо у твоєї доброти немає меж — ти не благородна, ти здобич.
Світ поважає силу, а не жалість. Він схиляється перед упевненістю, а не співчуттям.

Тож будь доброю, але не наївною.
Допомагай іншим, але ніколи — ціною власного спокою.

Мудра людина дарує тепло, але береже свій вогонь.
Бо правда в тому, що світ винагороджує не доброту, а контроль.

І інколи найкраще, що ти можеш зробити — це просто перестати чекати милості від вовків.

Мережа

Зі святом!




8 травня Україна відзначає День пам'яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

Відпусти і побачиш правду...

  • 07.05.26, 06:50

Доля не забирає твоє. Вона лише прибирає те, що не мало залишитися.
Те, що справді твоє, знайде шлях до тебе навіть через час, відстань і випробування.
Іноді втрати - це не кінець, а звільнення місця для свого...

(передбачаючи реакцію - вислів НЕ ПРО ВІЙНУ)



Життя знаменитих людей - Майл Джексон

Живи на повну!
Проживи своє життя яскраво!



Легенда танцю у віці 84 років кинула виклик Майклу Джексону… Через 5 хвилин Фред Астер плакав.
"Майкл, це не танець. Це атлетика».
Фред Астер сказав це о 16:18 16 травня 1983 року, у гримерці NBC, заповненій пензлями, сценаріями, згорнутими кабелями та нервовим гулом перед телевізійним ефіром. І дванадцятеро людей одночасно відчули, що опинилися в кімнаті, де минуле збирається кинути виклик майбутньому, не знаючи, що вийде звідти на емоційних колінах.

[ Читати далі ]


Про котів....

  • 04.05.26, 11:00
Кіт мого сусіда має деменцію й постійно забуває, що, взагалі-то… він у нас не живе.
Щоранку, з точністю годинника, він приходить до нас на подвіря, і нявкає під дверима з виглядом упевненої істоти, яка вже роками платить іпотеку.
Він не заспокоїться поки ми його не впустимо. Потім стрибає на диван і знову нявчить, випрошуючи смаколики, і вмощується так зручно, ніби це його власна вітальня.

Ми дивимося на нього й максимально лагідно кажемо: «Друже… ти ж тут не живеш».
Він дивиться у відповідь майже обурено — наче це ми тут щось плутаємо.

Але якщо в його маленькій пухнастій голівці ми є частиною його щоденної рутини — хто ми такі, щоб заперечувати?
Тож ми офіційно підвищили його до співмешканця на пів ставки: оренду не платить, трохи бешкетує, займає диван без дозволу… але його обожнюють усі.
І, можливо, зрештою він вчить нас однієї простої й красивої речі: деяким візитам не потрібна пам’ять, щоб бути особливими — достатньо серця, аби знати, куди повертатися.

Мережа








5 ознак того, що ви ще при здоровому глузді

Якщо ви відкриваєте стрічку новин і виникає стійке відчуття, що це серіал, який мали закрити ще після першого сезону, то вітаю - ви нормальні.
У світі, де «апокаліпсис сьогодні» став не назвою фільму, а прогнозом погоди на вівторок, психіка вмикає дивні захисні механізми...

Ось 5 ознак того, що з вашим «дахом» усе гаразд, навіть якщо він трохи підтікає під час дощу:

[ Читати далі ]


Життя іде...

Життя іде і все без коректур.
І час летить, не стишує галопу.
Давно нема маркізи Помпадур,
і ми живем уже після потопу.

Не знаю я, що буде після нас,
в які природа убереться шати.
Єдиний, хто не втомлюється - час,
А ми живі, нам треба поспішати.

Зробити щось, лишити по собі,
а ми, нічого, - пройдемо, як тіні,
щоб тільки неба очі голубі
цю землю завжди бачили в цвітінні.

Щоб ці ліси не вимерли, як тур,
щоб ці слова не вичахли, як руди.
Життя іде, і все без коректур,
і як напишеш, так уже і буде.

Але не бійся прикрого рядка.
Прозрінь не бійся, бо вони, як ліки.
Не бійся правди, хоч яка гірка,
не бійся смутків, хоч вони, як ріки.

Людині бійся душу ошукать,
бо в цьому схибиш - то уже навіки.

Ліна Костенко