Про співтовариство

Співтовариство має на меті подавати матеріали з важливими знаннями для думаючих людей. Все має бути українською мовою за рідкісними винятками цитування в оригіналі.
Вид:
короткий
повний

Знання є сила

Вау! Наша Україна - монстр Світу!

Понеділок, 13 січня 2020, 16:03 • Саша Картер • 70500
Трамп підтримує дискредитовану теорію про Україну та вибори
Трамп підтримує дискредитовану теорію про Україну та вибори

Дональд Трамп

КИЇВ. 13 січня. УНН. Теорія про те, що саме Україна втрутилася в американські вибори 2016 року, яку неодноразово спростовували спецслужби США, з новою силою поширюється президентом країни Дональдом Трампом серед республіканців, поки в Сенаті продовжується процес імпічменту. Про це в своїй статті пишуть журналісти Associated Press Аманда Зейтц, Ерік Такер і Річард Лендер, передає УНН.

Так, теорія змови про українське втручання вкоренилася в невиразній формі задовго до того як Дональд Трамп висунув претензії Білому дому в 2016 році. Ідея була на слуху серед людей, близьких тоді ще кандидату в Президенти: "А що, якщо це Україна, а не Росія втрутилася в американські вибори 2016 роки?".

І неважливо, що це твердження з тих пір підтримував президент Росії - країни, яку американські спецслужби і звинувачують у втручанні в президентську гонку. Або те, що призначений Трампом директор ФБР і інші американські чиновники заявили, що немає ніякої інформації, яка вказує на втручання України. Або що 25 росіян звинувачуються у зломі електронної пошти демократів і проведенні прихованої кампанії в соціальних мережах по впливу на громадську думку американців. Все одно, теорія про втручання України живе.

Тепер заклик Трампа до України про розслідування цієї справи, а так само справ політичного суперника президента, Джо Байдена, знаходиться в центрі розслідування в Конгресі, що призвело до імпічменту Трампа з боку Палати представників. Наступний розгляд відбудеться вже в Сенаті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Болтон готовий дати свідчення у справі про імпічмент Трампа.

У статті йдеться про те, що наразі дискредитувала себе теорія, що поширюється в інтернеті союзниками Республіканської партії в інтерв'ю і соцмережах, прийнятою президентом, який не бажає визнавати реального втручання Росії у вибори, і хто прагне показати, що у нього є підстави для підозр щодо України і для припинення США виділення їй важливої військової допомоги в минулому році.

За словами авторів, такими діями Трамп домігся наступного ефекту: розмивання фактів справи про імпічмент для багатьох американців ще до того, як воно дійде до розгляду в Сенаті, яке може початися протягом декількох днів.

Експерти AP побоюються, що ця стратегія зробить США вразливою до більшості дезінформаційних кампаній на виборах 2020 року і дасть Кремлю і іншим сторонам сигнали про те, що американці готові чіплятися за брехню.

Огляд The Associated Press показує, що українська теорія змови бере початки від кампанії Трампа 2016 року, що була поширена в Інтернеті і пізніше висунута російським президентом Володимиром Путіним всього через кілька тижнів після того, як його країну звинуватили у втручанні в американські вибори.

"Кінцева жертва - демократія, стабільність нашої нації", - зазначила експерт по дезінформації в безпартійному Центрі Вільсона Ніна Янкович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NYT: Білий дім відмовився надати 20 листів щодо затримки військової допомоги для України.

У той час, як в 2016 році американська влада зібрали докази того, що Росія роками зламувала і крала внутрішні електронні листи Демократичного національного комітету, голова кампанії Трампа Пол Манафорт, який мав в Україні великі ділові контакти і працював там на проросійських політиків, потай вказував на іншого винуватця.

Манафорт припустив тоді, що атаку, швидше за все, було скоєно українцями, йдеться в записах з допиту ФБР з колишнього заступника Манафорта Ріка Гейтса в квітні 2018 року.

Помічник Трампа Майкл Флінн, який став згодом першим радником Трампа з національної безпеки, також був непохитним, агітуючи за те, що Росія не могла здійснити подібний акт і що американські спецслужби не зможуть з'ясувати, хто це зробив, говорив Гейтс.

Весь цей час американські чиновники погоджувалися з висновками приватної фірми, що займається питаннями кібербезпеки, про те, що відповідальність за втручання несе Росія, збираючи протягом наступних декількох місяців докази, що пов'язували окремих членів російської розвідки зі зломом.

Численні деталі спровокували розслідування питання про те, чи працювали Росія і кампанія Трампа разом, щоб вплинути на хід виборів на користь Трампа. Розслідування, в кінцевому рахунку, взяв на себе спецпрокурор Роберт Мюллер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США опублікували нові документи щодо утримання військової допомоги Україні.

І ось, в той час як листи демократів зливали в мережу і коли США готувалися публічно звинуватити Кремль у зломі, в інтернеті з'явилися твердження про те, що Україна втручалася - прямо або побічно - у президентську гонку.

У вересні 2016 року довірена особа Трампа, Роджер Стоун, який був згодом засуджений за брехню про свої спроби отримати інсайдерську інформацію про ці листи, написав в Twitter: "Єдине втручання у вибори в США - від друзів Хілларі в Україні".

У його Twitter була опублікована стаття в Financial Times, в якій говорилося про те, що деякі київські лідери сповнені рішучості "втрутитися, нехай і опосередковано" у вибори в США. У той час деякі республіканські законодавці вказували на цю статтю як на доказ втручання України.

І поки Трамп готувався вступити на посаду, повідомлення в інтернеті розпалювали сумніви щодо висновку про те, що Росія зламала пошту кампанії демократів і Хіларі Клінтон.

"Так як і чому вони так впевнені у зломі, якщо вони навіть не робили запиту перевірки комп'ютерних серверів? Що відбувається?", - написав Трамп в Twitter 5 січня 2017 року, на наступний день після того, як у BuzzFeed News повідомили, що ФБР фізично не перевіряло сервери демократів, щоб визначити, що Росія проникла в систему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ініціювання імпічменту Трампа стало головною подією 2019 року в США.

Через кілька днів в звіті Politico було задокументовано дослідження опозиційного консультанта-демократа в 2016 році про роботу Манафорта в Україні - і там були описані зусилля деяких українських лідерів з підтримки Клінтон в боротьбі з Трампом.

У статті говорилося, що Україна не робила низхідних зусиль, щоб загітувати виборців до Клінтон, але деякі республіканці вказували на цей звіт як підтвердження своїх тверджень про втручання у вибори.

Посилаючись на ці звіти, американські блогери виявили "зв'язки", що вводять в оману між Україною і CrowdStrike - фірмою, що займається питаннями кібербезпеки, яка відстежила кібератаку з Росії.

Ці онлайн-спекуляції допомогли сформувати теорію українського змови, пояснює професор Університету Джона Хопкінса Томас Рід, який відстежував дезинформаційні кампанії і втручання у вибори.

"Ландшафт дозволив так легко знайти кролячі нори, спуститися в ці кролячі нори, залишитися там і знайти спільноту однодумців-любителів", - сказав Рід.

Так, один з онлайн-коментаторів безпідставно заявив, що співзасновник CrowdStrike Дмитро Алперович працює в аналітичному центрі, що фінансується українським олігархом. Альперович є членом Atlantic Council, який базується в США і отримує фінансування з різних джерел.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп у новорічну ніч закликав Меркель, Макрона та НАТО більше допомагати Україні.

Пізніше Путін особисто заявляв через кілька днів після приходу Трампа в Білий дім, що весь український уряд під час виборів підтримував Клінтон.

Російські ЗМІ використовували ці коментарі, щоб доказу того, що саме Україна дійсно втрутилася у вибори. А до квітня 2017 року теорію українського змови особисто просував Дональд Трамп.

Президент США, сидячи за столом Овального кабінету, після перших 100 днів роботи в інтерв'ю Associated Press припустив, що у CrowdStrike є ще більш міцні зв'язки з Україною.

"Я чув, що вона (фірма CrowdStrike - ред.) належить дуже багатому українцю, ось що я чув", - сказав Трамп.

Як зазначає агентство, CrowdStrike - це каліфорнійська компанія, заснована двома громадянами США - Джорджем Курцем і Дмитром Альперовичем, який народився в Росії, але провів своє доросле життя в Америці. Компанія виявила кібератаки для великих американських клієнтів, включаючи уряд США та Національний республіканський комітет Конгресу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден погодився свідчити в Сенаті.

І ФБР не довелося фізично досліджувати сервери демократів, щоб підтвердити висновки CrowdStrike про те, що за атакою стояла Росія, вважає професор інформатики в Центрі освіти і досліджень в області забезпечення безпеки інформації Університету Пердью Юджин Х. Спаффорд, який допомагав бюро у даних справах.

Тим не менш, свої підозри з приводу серверів Трамп все ж передав безпосередньо теперішньому Президенту України Володимиру Зеленському під час тепер уже відомого телефонного дзвінка 25 липня, що призвів до імпічменту одного зі співрозмовників.

"Я хотів би, щоб ви дізналися, що сталося з усією цією ситуацією з Україною, кажуть, що CrowdStrike... Думаю, у вас є одна з багатьох людей... Сервер, як кажуть... він в України", - сказав Трамп Зеленському по телефону, згідно із записами, оприлюдненими Білим домом у вересні.

Десятки новинних агентств розвінчали коментарі Трампа і продовжують це робити. Опинившись в даному телефонному дзвінку, CrowdStrike потім випустила із заявою, спростовуючи претензії президента. Навіть радники президента з національної безпеки спростували теорію, але, безрезультатно, сказала в листопаді слідчим з імпічменту колишня помічниця президента в Білому домі Фіона Хілл. Проте, Трамп підтримує цю ідею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп шукає можливу заміну Помпео на посаді держсекретаря США.

У листопаді в ефірі Fox News він наполягав на тому, що він тільки утримав допомогу Україні через те, що країна схильна до корупції, ще раз натякнувши, що сервери демократів заховані і знаходяться саме там.

Частина теорії втручання у вибори в Україні з тих пір знаходить відгук у все більшого числа союзників президента-республіканців - деякі з них визнають, що втрутилася Росія, але стверджують, що втрутилася і Україна.

За кілька днів до імпічменту президента сенатор Тед Круз заявив в інтерв'ю телеканалу NBC, що є "вагомі докази" втручання України.

Пізніше в його офісі прозвучала заява: "кампанія Росії по втручанню в наші вибори була реальною і системною. Правда і те, що українські чиновники не хотіли, щоб переміг тодішній кандидат Трамп. Вони не є взаємовиключними".

А поки в Сенаті продовжується процес щодо імпічменту, Трамп змушує сенаторів Республіканської партії згуртуватися навколо дискредитованої теорії - просить свого особистого адвоката Руді Джуліані розповісти їм про свою поїздку до Східної Європи, де він шукав свідків і документи для підкріплення звинувачень. Відеоматеріали, що документують його поїздку, були показані в ефірі "One America News" і тисячі разів переглядалися в мережі, пишуть автори статті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США не надали Україні дані про причини катастрофи літака МАУ - ЗМІ.

У листопаді експерт по Росії Фіона Хілл розповіла конгресу, що політичні лідери, які розповсюджують подібну брехню про Україну, лише ще більше поляризують США і перетворюють їх в легку мішень для дезінформаційних кампаній таких іноземних держав, як Росія.

Вона попередила: "Ці вигадки шкідливі, навіть якщо вони використовуються в чисто внутрішньополітичних цілях".

Як повідомлялося раніше в УНН, Трамп збирається блокувати свідчення Болтона в Сенаті.

Джерело: УНН
Теги: СШАРос

Безпечний секс уберігає від потвор і виродків


СУПРУН ПРОІЛЮСТРУВАЛА СТАТТЮ ПРО ПРЕЗЕРВАТИВИ ФОТО МЕДВЕДЧУКА І РАБІНОВИЧА: ЦІННІ ПОРАДИ ПРО КОНТРАЦЕПТИВИ

Уляна Супрун
в. о. міністра охорони здоров'я України


13 Лютого 2020 15:00

Сьогодні Світовий день презерватива. Завтра, у День святого Валентина, щосекунди у світі будуть використовувати по 87 презервативів  а тому цей допис про те, як правильно їх обирати та як правильно ними користуватися. А користуватися ними варто завжди!

Презерватив — засіб контрацепції бар’єрного типу. Це єдиний спосіб запобігти інфекціям, що передаються статевим шляхом, та вагітності водночас. Його ефективність становить 98%, але у випадку, коли його правильно використовують.

Окрім презервативів, існують ще гормональна та внутрішньоматкова контрацепція, а також добровільна хірургічна стерилізація, яка є незворотною для людини, яка наважується її зробити. Про різні засоби контрацепції ми писали тут 
Навколо презервативів існує безліч міфів. 

Презервативи не мають терміну придатності.

Ні, мають. Звісно, що менше часу з моменту виготовлення презервативу минуло, то більш еластичним буде латекс. Дешевші презервативи мають термін придатності 2-3 роки, дорожчі — 3-5 років. Після того ризик мати несподіванку у вигляді порваного презерватива зростає.

Використовувати два презервативи водночас надійніше.

Навпаки, через тертя один об одного ефективність презерватива як засобу контрацепції знижується щонайменше на 20%.

Презервативи часто рвуться.

Вони рвуться у таких випадках: закінчився термін придатності, пошкоджені цілісність або форма презервативу, неправильний спосіб використання. Дотримуйтеся правил користування презервативами, аби уникнути неприємного інциденту.

Презервативи потрібно використовувати тільки при вагінальному сексі і лише з новими партнерами.

Аж ніяк. Презерватив захищає не лише від небажаної вагітності, а й від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Зокрема, це дозволяє знизити ймовірність інфікуватися ВІЛ.
Як сильно б ви не довіряли своєму партнеру, використовуйте бар’єрні засоби контрацепції. Йдеться не так про довіру, як про ваше з ним/нею здоров’я.

Презервативи не треба використовувати при оральному сексі.

Деякі венеричні захворювання можуть передаватися і через шкіру або слину. Також можна їх підхопити, якщо в роті є мікротріщини, пошкодження та відкриті рани. Герпес, гонорея, хламідіоз, сифіліс та гепатит В — одні з найпоширеніших інфекцій, що передаються під час орального сексу. 
Якщо я зараз перебуваю в стосунках лише з одним партнером або якщо моя партнерка п’є протизаплідні гормональні препарати, можна не користуватися презервативами.

Користуватися презервативами потрібно завжди, адже їхня перша функція — бар’єрний захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Навіть якщо ви багато років у стосунках і довіряєте один одному, згадайте, що деякі інфекції передаються від тілесного контакту, через кров або слину.

Якщо я користуюся презервативами, точно все буде гаразд.

Ні, не точно. Не всі презервативи створені задля запобігання вагітності та інфекціям, що передаються статевим шляхом. Несертифіковані презервативи, до прикладу, більш ризиковані для використання. Перед купівлею перевірте наявність ліцензії та дотримання норм виготовлення виробу. 
Як правильно користуватися презервативами?

Переконайтеся, що упаковка не пошкоджена. Це підвищує ризик, що презерватив розірветься під час статового акту. Не носіть презервативи у задній кишені штанів, у гаманці або сумці без коробки, в якій ви їх купували. Картонна або будь-яка інша коробка зберігатиме форму презерватива: пом’ятий презерватив означає менш ефективний.

Не відкривайте упаковку зубами, нігтями, ножицями, ножем абощо. Обережно відкрийте її руками та вийміть презерватив.

Жіночий презерватив вставте у вагіну так, як показано тут: 
Фактично механізм використання жіночого презерватива майже нічим не відрізняється від чоловічого, лише спосіб його розміщення.

Під час наступного статевого акту використовуйте новий презерватив. Вони одноразові.

Зазвичай презервативи виготовляють з латексу, інколи — з поліуретану (для тих, у кого алергія на латекс). Попри поширене уявлення про те, що презервативи бувають лише чоловічі, існують також і жіночі. Тут пояснення як правильно користуватися чоловічими та жіночими презервативами:
Як правильно вибирати презервативи? 

Купуйте їх в аптеках та перевіряйте термін придатності. Презервативи варто ховати від прямих сонячних променів, зберігати у сухому та прохолодному місці, в протилежному випадку термін придатності у латекса скорочується та лубрикант швидше висихає. Тоді ж зростає ризик того, що презерватив порветься.

Підбирайте лубриканти. Їхнє використання зменшує тертя під час сексу та ризики, що презерватив розірветься. Але лубрикант потрібен не усім. Порадьтеся стосовно цього зі своїм гінекологом.

Підбирайте правильний розмір. Так, це не міф. Чоловічі презервативи бувають кількох розмірів, і для правильного вибору варто виміряти пеніс у стані ерекції — довжину та діаметр. 

Зважайте на призначення презервативів. Не всі презервативи створені для захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом, або вагітності. Деякі навпаки створені з метою стимуляції або заради розваги (флуоресцентні, до прикладу).

Не бійтеся говорити про контрацепцію з партнером або партнеркою. Не бійтеся відмовити у статевому акті, якщо ваш партнер не хоче скористатися презервативом на відміну від вас. Коли йдеться про здоров’я, немає незручних тем.

Добре є, коли таких фахових убивць менше стає

5.02.20 10:46 Четверо офіцерів спецназу ФСБ РФ ліквідовані в Сирії. ФОТО
У Сирії, в провінції Алеппо, четверо співробітників Центру спеціального призначення ФСБ Росії потрапили під мінометний обстріл, пишуть у понеділок, 3 лютого, російські ЗМІ.

За повідомленням телеграм-каналу Baza , автомобіль співробітників ФСБ підірвався на фугасі, пасажири отримали поранення і були захоплені. Пізніше їх знайшли застреленими, передає Цензор.НЕТ .

Всі четверо загиблих - офіцери управлінь "С" і "К". Телеграм-канали, пов'язані з російськими силовиками, приводять їх імена і звання: майор Руслан Гімадіев, лейтенант Всеволод Трофимов, майор Булат Ахматьянов, капітан Дмитро Минов.

На сторінці групи розслідувачів Conflict Intelligence Team опубліковані фотографії траурних портретів співробітників Центру спеціального призначення ФСБ. Де зроблені ці знімки, не вказується. У всіх стоїть одна дата смерті - 1 лютого 2020 року - і вказано, що вони загинули "при виконанні спеціальних завдань в Сирійській арабській республіці".

"3. лютого біля майора Булата Ахматьянова народилася дочка. Але він її ніколи не побачить. Офіцер Центру спеціального призначення ФСБ загинув в Сирії за два дні до народження дівчинки - 1 лютого. Без батька залишилися і двоє старших дітей 33-річного майора Ахматьянова. По двоє дітей і в сім'ях 42-річного майора Руслана Гімадіева, 35-річного капітана Дмитра Мінова, 36-річного лейтенанта Всеволода Трофімова. Всі вони служили в ЦСН ФСБ і теж загинули 1 лютого в Сирії ", - пише Новая газета .

Дивіться також на "Цензор.НЕТ: Авіація Росії розбомбила лікарню і пекарню в Ідлібі: 10 людей загинули, 37 - поранені. ВІДЕО + ФОТОрепортаж

Четверо офіцерів спецназу ФСБ РФ ліквідовані в Сирії 01
Четверо офіцерів спецназу ФСБ РФ ліквідовані в Сирії 02

"За версією, яка поширилася в сирійських проурядових ЗМІ і російських соціальних мережах, російські офіцери загинули в околицях сирійського міста Алеппо. Стверджувалося, що противники Асада нібито направили в місто чотири бронеавтомобіля з нібито терористами-смертниками, підрив яких повинен був стати сигналом для наступу і прориву в районах блокпостів, що обороняються підрозділами сирійської армії, підконтрольної Асаду. Одночасно почався мінометно-артилерійський обстріл, під час якого нібито і був поранений майо Ахматьянов. Троє офіцерів ФСБ евакуювали пораненого товариша і повернулися на позиції, де потрапили під перехресний вогонь. Ця частина Алеппо була зайнята бойовиками - витягнути тіла загиблих вдалося лише через п'ять годин. Ця версія мало схожа на правду. Загиблі служили в ЦСН ФСБ і становили снайперські пари. Минов і Гімадіев - в управлінні "К" ЦСН, Ахматьянов і Трофимов - в управлінні "С". Абревіатура "К" - позначення підрозділу, що спеціалізується на спецопераціях на Кавказі. С - позначення управління спеціальних операцій, що займається ліквідацією та затриманням терористів. Загиблі були фахівцями найвищого класу, і використовувати їх для якісного посилення підрозділів сирійської армії, які ведуть локальні бої, - все одно що на посилення мотострілкової роти виділяти комплекс "Кинджал" з ядерною зброєю. Сумніви підсилюють і офіційні повідомлення генерал-майора Юрія Боренкова, керівника Центру з примирення ворогуючих сторін в Сирії (ЦПВС). 2 лютого ЦПВС поширив повідомлення, в якому не було ні слова про який-небудь серйозний бойовому зіткненні в околицях Алеппо. Але була представлена докладна інформація про порушення "режиму припинення бойових дій з боку незаконних збройних формувань" в Ідлібской зоні деескалації, з перерахуванням всіх населених пунктів, які були обстріляні. У список з 32 сіл і містечок увійшли і населені пункти провінції Алеппо - наприклад, Сараф, Мукатталь, Нахшебба, Ель-Арейм, Ардашев-даг і інші. І ні слова ні про "терористів-смертників", ні про "загони бойовиків", які атакували позиції сирійських урядових військ. Хоча, як правило, ЦПВС не забуває згадати в своїх звітах про такі інциденти ", - пише видання. У список з 32 сіл і містечок увійшли і населені пункти провінції Алеппо - наприклад, Сараф, Мукатталь, Нахшебба, Ель-Арейм, Ардашев-даг і інші. І ні слова ні про "терористів-смертників", ні про "загони бойовиків", які атакували позиції сирійських урядових військ. Хоча, як правило, ЦПВС не забуває згадати в своїх звітах про такі інциденти ", - пише видання. У список з 32 сіл і містечок увійшли і населені пункти провінції Алеппо - наприклад, Сараф, Мукатталь, Нахшебба, Ель-Арейм, Ардашев-даг і інші. І ні слова ні про "терористів-смертників", ні про "загони бойовиків", які атакували позиції сирійських урядових військ. Хоча, як правило, ЦПВС не забуває згадати в своїх звітах про такі інциденти ", - пише видання.

"Але чотири офіцери ЦСН ФСБ загинули. І за інформацією наших джерел, загинули не в бою під Алеппо, а в околицях Латакії, повністю контрольованої проурядовими військами. Латакія давно вважається відносно спокійною територією. Однак офіцери ФСБ потрапили в засідку саме тут. Нападники точно знали маршрут, по якому снайперські групи ЦСН поверталися в місто, і заклали фугас, привівши його у дію дистанційно, коли бронеавтомобіль з росіянами виявився над місцем закладки. контужений офіцерів добивали пострілами в у ор - в серці і в скроню. Тому-то в Росію загиблих відправили в закритих трунах. Виникає питання: що робили в Сирії (саме в провінції Латакія) снайперські групи ЦСН, тим більше що, за відомостями наших джерел, офіцери перебували в так званій "легендованої відрядженні" - тобто не під своїми справжніми іменами? До речі, про те, що вони знаходяться на спецзавдання, мало хто знав - в тому числі всього кілька сирійців. Можливо, офіцерів зрадили. І зробили вони "з метою ескалації війни", - уточнив наш співрозмовник. За версією наших джерел, на турецько-сирійському кордоні, в районі міста Касаб, готувалася зустріч вищих керівників Сирії і Туреччині. І Сирія запросила у Росії допомоги в забезпеченні безпеки цієї зустрічі. Для виконання цього завдання і були направлені до Сирії майори Ахматьянов і Гімадіев, капітан Минов і лейтенант Трофімов. І в засідку вони потрапили, коли поверталися з рекогносцировки місцевості. Те, що направили саме цих офіцерів ФСБ, - не випадковість. У січні це була вже їхня друга відрядження до Сирії. На початку року вони брали участь в забезпеченні безпеки візиту в Дамаск президента Росії. Якщо інформація про засідку, в яку потрапили офіцери ФСБ, відповідає дійсності, виникає припущення: вбивство було цілеспрямованим - комусь необхідно було зірвати турецько-сирійські переговори. І, судячи з останніх новин з Сирії, провокація вдалася. У ніч на 3 лютого сирійська армія відкрила артилерійський вогонь по підрозділах турецьких військ в ідлібской зоні. Загинули шестеро людей, ще семеро турецьких військових отримали поранення.  Ймовірно, що наказ на відкриття вогню і на ліквідацію офіцерів ЦСН ФСБ був відданий з одного центру - "партії війни" в оточенні Башара Асада. І сьогодні ні про які переговори, схоже, не може бути й мови ", - розповідає російське видання.

І ось таки мій реквієм від Б.Г.:

Летят перелетные птицы в осенней дали голубой

Летят они в жаркие страны

А я остаюся с тобой

А я остаюся с тобою родная навеки страна

Не нужен мне берег турецкий

И Африка мне не нужна

Немало я стран перевидел

Шагая с винтовкой в руке

Но не было большей печали

Чем жить от тебя вдалеке

Немало я дум передумал

С друзьями в далеком краю

Но не было большего долга

Чем выполнить волю твою

Пускай утопал я в болотах

Пускай замерзал я на льду

Но если ты скажешь мне слово

Я снова все это пройду

Надежды свои и желанья связал я навеки с тобой

С твоею суровой и ясной

С твоею завидной судьбой

Летят перелетные птицы ушедшее лето искать

Летят они в жаркие страны

А я не хочу улетать

А я остаюся с тобою родная моя сторона

Не нужно мне солнце чужое

Чужая земля не нужна

Не нужно мне солнце чужое

Чужая земля не нужна

Бесплатна медицина в Україні коштує

Нові тарифи на медпослуги в Україні: 2,5 тис. грн за операцію та 8 тис. грн за пологи
Нові тарифи на медпослуги в Україні: 2,5 тис. грн за операцію та 8 тис. грн за пологи

КИЇВ. 29 січня. УНН. Кабінет міністрів України опублікував для громадського обговорення проект постанови щодо тарифів на медичні послуги у 2020 році. Про це повідомляє УНН із посиланням на Національну службу здоров’я України.

Так, Кабімном опубліковано для громадського обговорення проект постанови “Деякі питання удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році”.

Він визначає тарифи та механізми оплати медичних послуг для екстреної, вторинної, третинної, паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації, медичної допомоги дітям до 16 років, медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

Порядок реалізації програми держгарантій медичного обслуговування населення у 2020 році передбачає наступні тарифи:
— 4 563,64 грн базова ставка за проліковані випадки, які включено до пакетів “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” та “Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій”;
— 19 332,31 грн тариф з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах;
— 16 001,43 грн тариф з надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда в стаціонарних умовах;
— 8 136,03 грн тариф на пологи, передбачені специфікаціями;
— від 26 087,72 грн до 98 533,82 грн тариф з надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках.

“До тарифів за медичні послуги, які передбачені проектом постанови, не включено вартість лікарських засобів, медичних виробів та витратних матеріалів, які забезпечуються у централізованому порядку за рахунок інших програм державного бюджету”, — йдеться у проекті постанови.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо ефективного використання залишків державної субвенції з бюджету на розвиток медицини в сільській місцевості, що дозволить покращити надання медичних послуг для понад 1 млн людей. 

Джерело: УНН

ЄС пресує і далі РФ

ЄВРОСОЮЗ НА РІК ПРОДОВЖИВ АНТИРОСІЙСЬКІ САНКЦІЇ ЗА ВИБОРИ В КРИМУ
28 Січня 2020 
ЄС, санкції, Росія

Рада Європейського Союзу із загальних справ ухвалила рішення про продовження на рік санкцій проти Російської Федерації у зв’язку із порушенням територіальної цілісності України.

Як повідомили Укрінформу джерела в Європейській раді, це рішення було ухвалено без додаткового обговорення на засіданні Ради ЄС, що відбулося у вівторок, 28 січня, у Брюсселі.

Також до санкційного списку включено додатково 7 осіб, які причетні до організації так званих виборів у Криму, який знаходиться в умовах окупації Російською Федерацією.

Рішення щодо продовження санкцій набуде чинності після оприлюднення в журналі ЄС.

Як повідомлялося, ЄС у березні 2014 року запровадив санкції проти Росії у зв'язку з анексією Криму та порушенням територіальної цілісності України. Після цього санкції неодноразово продовжували, а список - розширювали. Обмежувальні заходи полягають у замороженні фінансових активів у країнах ЄС та забороні на в'їзд на територію ЄС особам, які перебувають у санкційному списку.

Нагадаємо, міністри країн-членів Європейського Союзу схвалили розширення санкційного списку за підрив територіальної цілісності України.

Раніше стало відомо, що посли Європейського Союзу підтримали пропозицію щодо розширення санкцій, пов’язаних з анексією Криму Російською Федерацією.

Вчора п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко після зустрічі із президентом Європейської народної партії Дональдом Туском заявив, що санкції проти Росії за невиконання мінських домовленостей, анексія Криму та агресію на морі мають бути продовжені.

Сурков йде з Кремля - во бля!

Сурков йде з Кремля. Що очікувати Україні



Сурков - головний ідеолог Кремля
Куратор Кремля по українському напрямку незгоден зі зміною курсу, говорять політичні експерти.
Помічник президента Росії Владислав Сурков, який займався політикою Кремля щодо Донбасу, залишає пост, повідомило близький до нього політолог Олексій Чеснаков. Причиною відходу стала "зміна курсу на українському напрямі".
 
Очікується, що Україна тепер займеться колишній віце-прем'єр РФ Дмитро Козак. Однак у Кремлі заперечують зміну курсу на українському напрямі. Сурков же поки не дає коментарів. Корреспондент.net розповідає подробиці.
 
Головний ідеолог Кремля йде в медитацію
 

Отож і лібертіанство для ФОПа опа!

Скільки ФОП будуть платити в 2020 році


Податки для ФОП виросли. Податок збільшився з 1 січня depositphotos.com В Україні з 1 січня збільшилися прожитковий мінімум і мінімальна зарплата. А це означає, що і податки фізичних осіб-підприємців також будуть збільшені. Про це повідомляє Слово і Дело. Читай також: Гроші на рахунках ФОП: Що можна З 1 січня мінімальна зарплата склала 4 тисяч 723 гривень, мінімальний прожитковий мінімум до 30 червня встановлений на рівні 2 тисячі 102 гривні, розмір ЄСВ виріс до 1 тисячі 39,06 гривень. Податки для ФОП: 1 група - 1 тис 249,26 грн (єдиний податок - 210,2 грн, ЄСВ - інше), 2 група - 1 тис 983,66 грн (з них єдиний податок - 944,6 грн), 3 група - єдиний податок (3% від доходу) + ПДВ (20% від доходу) + ЄСВ. Для тих ФОП, які не платять податок на додану вартість, єдиний податок складе 5% від доходу. 

Комент: Роман (анонім) 28.01.2020, 12:55Оцінка: 0 Як же ви сволочі дістали піднімати податки, хоча скрізь кричите "Ми податки не підвищуємо!". Суки за лохів нас тримайте, податки прив'язані до мінімальної з / п, а її ви женете щороку вгору, звідси і податки вже 1983,66 + банківський збір = приблизно 2050 грн. !!! У ЗВ'ЯЗКУ З БУДЬ ХЕР такі гроші ????
Додаток
Українців зобов'яжуть оплатити податок на нерухомість: Кого і скільки 24 червня '19 16:33 Коментарів: 9 Українці будуть змушені заплатити податок на нерухомість протягом двох місяців. Українцям прийдуть платіжки про сплату податку на нерухомість pixabay.com До 1 липня українцям надішлють платіжки про сплату податку на нерухомість. На те, щоб заплатити державі, громадянам дається два місяці. Ті, хто не встигнуть оплатити в термін, можуть бути оштрафовані. Про це повідомляє Обозреватель. Кому скільки заплатити Закон обмежує місцеву владу максимальною ставкою - 1,5% мінімальної зарплати за кожен "зайвий" квадратний метр. За рішенням міської чи сільської ради замість 1,5% можуть, наприклад, стягувати 1% мінімалки. Читай також: Скільки українців задекларували право на отримання податкової знижки - УКРІНФОРМ Розмір мінімалки враховується за станом на 1 січня 2018 року. А тоді вона була 3723 грн. Тобто, за один квадратний метр потрібно буде заплатити 37,2 грн. Податок сплачують українці, які володіють будинками і квартирами площею від 60 і 120 квадратів. До слова, влада може збільшити норму. Припустимо, влада може встановити поріг - 80 квадратних метрів, але опустити його до 50 не може. Українцям прийдуть платіжки про сплату податку на нерухомість до 1 липня Якщо ж ви володієте елітною нерухомістю, наприклад, квартирою 300 квадратних метрів або будинком 600 квадратних метрів, то вам доведеться заплатити більше. Крім самого податку, ще потрібно буде внести разовий внесок в розмірі 25 тисяч гривень. Варто відзначити, що вважати будуть з усією площі. Читай також: У людей заборонили забирати житло без суду Також оподатковується ще й прибудова до будинку. Наприклад, сарай. Хоча в більшості місцевих рад вирішили встановити податкову ставку на нього в розмірі 0%. "У разі якщо контролюючий орган не направив (не вручили) податкове / податкові повідомлення-рішення до 1 липня року, наступного за звітним, фізичні особи звільняються від відповідальності за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання (пп. 266.10.2 ПКУ)", - сказали в УКРІНФОРМ. Що не обкладається податком Ви можете не платити за нерухомість, яка знаходиться в зоні відчуження, за дитячі будинки сімейного типу. А також за нерухомість в гуртожитках і за будинки або квартири дітей-сиріт або тих дітей, які залишилися без батьківського піклування. Читай також: Що загрожує за несплату податку на нерухомість Штрафні санкції Припустимо, вам прийшла квитанція 1 липня. Значить у вас є рівно два місяці, щоб її оплатити. Якщо ви затримуєте виплати до 30 днів, то вам доведеться заплатити штраф у розмірі 10%, більше 30 днів - 20%. Якщо ви не заплатите податок, то ваше майно можуть заарештувати. Якщо не прийшов лист ... Читай також: Прогноз: Що буде з цінами на нерухомість в окупованому Луганську Якщо ви не отримали повідомлення, вам слід звернутися в ГФС, щоб уточнити інформацію. "Якщо поштова служба не може вручити податкове повідомлення через те, що платник не має за місцем реєстрації або він відмовився прийняти повідомлення, податкове повідомлення вважається врученим з дня, який поштова служба вказала в повідомленні про вручення", - пояснюють в ГФС. Нагадаємо, в.о. заступник голови УКРІНФОРМ Євген Бамбизов заявив про зіркових представників України, які не платять податки. Стала відома їхня реакція на таку заяву.

Їх нрави: Помпео не під запис і під запис


Фото CNN

Державний секретар США Майк Помпео звинуватив у брехні ведучу радіостанції NPR Мері Луїз Келлі, яка раніше розповіла про виниклий між ними конфлікті з питань про Україну в ході інтерв’ю.

Про це повідомляє газета USA Today.

“Репортер Мері Луїза Келлі збрехала мені двічі. У перший раз, в минулому місяці, коли йшла підготовка до інтерв’ю, і вдруге – вчора, коли ми домовилися, що розмова після інтерв’ю буде вестися не під запис”, – йдеться в поширеному Держдепом заяві Помпео.

Раніше Помпео потрапив у скандал після інтерв’ю про Україну. Зокрема, журналістка американського видання NPR Мері Келлі заявила, що держсекретар Помпео накричав на неї після того, як вона поставила йому незручні запитання під час інтерв’ю про Україну.

Так, під час інтерв’ю в п’ятницю журналістка запитала Помпео про роботу Державного департаменту США і позицію держсекретаря щодо спроб президента Дональда Трампа звільнити колишнього посла в Україні Марі Йованович.

Помпео стверджував, що діяв в ситуації з Йованович “правильно” і захищав її і інших співробітників Держдепартаменту. Однак, за словами журналістки, держсекретар припинив інтерв’ю після питання, як саме він захищав Йованович.

Раніше Вашингтон офіційно підтвердив візит Помпео до України.

Спершу зміни в обличчі, а після того і Конституцію - логічно

Тимошенко вносит изменения в Конституцию Украины: сделано заявлениеНОВОСТИ
Тимошенко просит узаконить "традиционные семьи" в Конституции
сегодня, 12:05

В СМИ появилась информация о намерении лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко внести изменения в Конституцию. Сообщается, что политик придерживается мнения о том, что статью о возможности вступить в брак должна стать нормой основного закона страны. 

Так, Юлия Тимошенко считает, что украинская Конституция должна содержать норму, в которой браки в стране заключаются исключительно между представителями традиционной ориентации - мужчины и женщины. 

Политик убеждена, что если у людей нетрадиционная ориентация и другие взгляды на семью, тогда такие вещи нужно держать при себе. По мнению Тимошенко, нельзя пропагандировать нетрадиционные отношения и однополые браки. 

Юлия Тимошенко, фото: Фокус.ua

Напоминаем, лидер "Батькивщины" Юлия Тимошенко рассказала о том, что крещенские купания - это миф. Дело в том, что во времена Иисуса Христа не было подобной традиции, так как люди жили в абсолютно других климатических условиях. Никто не нырял в прорубь, не обливался холодной водой. Однако политик убеждена, что украинцы привержены той точки зрения, что в жизни должны быть какие-то трудности, которые постоянно нужно преодолевать. Таким образом, украинский народ не привык наслаждаться результатом, а лишь процессом прохождения трудного пути. Поэтому Тимошенко в праздник Крещения призвала украинцев к любви и счастью.

За Гройсмана була Україна такою

5 фактов об экономике Украины глазами экспертов Всемирного банка
Украина стала антилидером по уровню инфляции среди стран-соседей

Ежегодно в конце июня Всемирный банк обновляет показатели развития мировых экономик. В отчете анализируются основные экономические индикаторы: показатели роста реального и номинального ВВП, инфляции, показатель ВВП на душу населения. Эта база составлена на основе данных признанных международных источников и правительств стран. В отчете представлены самые точные данные глобального развития, а также национальные, региональные и глобальные оценки.

Украинская экономика за прошедший год выросла на 2,5%, говорится в свежем отчете Всемирного Банка, опубликованном в конце июня.

Украина оказалась на 123 позиции по показателю роста реального ВВП из 191 стран, расположившись между Коморовыми осровами и Перу. По итогам 2016 года, среди 190 экономик мира Украина занимала 109 место по уровню роста реального ВВП (2,3%).

В то же время Россия в рейтинге роста экономик заняла 156 строчку, Беларусь оказалась на 128 месте. Остальные страны-соседи Украины показали более стремительный экономическийй рост и оказались в первой сотне: Румыния - 16 место, Польша - 51, Молдова - 54, Венгрия - 71, а Словакия - 92.

Согласно рейтингу, показатель ВВП на душу населения в Украине ниже, чем в соседних странах В частности, ВВП на душу населения в России почти в четыре раза выше, чем в Украине, а в Словакии - превышает украинский почти в 7 раз. Ниже Украины из стран-соседей только Молдова - $2290 против $2640.

Интересно, что номинальный ВВП в Украине рос динамичнее, чем в странах-соседях, если не учитывать РФ. Однако показатель роста ВВП в 20% - не дает полной картины, поскольку реальный ВВП вырос всего на 2,5%, если учесть инфляцию. По этому показателю Украина - безоговорочный лидер и среди стран-соседей, и на постсовестком пространстве - 22,1%. Схожие показатели роста цен в Узбекистане (19%) и Азербайджане (16%). В то же время уровень инфляции в 2017 году в нашей стране почти в три раза больше, чем в Беларуси, практически четырехкратно превышает показатель инфляции в Молдове.

Показатель ВВП по паритету покупательной способности также обновлен. Самый высокий показатель у России, результат Украины в три раза ниже - $335,4 млрд. На постсоветском пространстве Украина по этому показателю на третьем месте после России и Казахстана, а среди стран-соседей самый низкий показатель ВВП ППС у Молдовы.

<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>