Куди йдемо? Невже до знищення?

Прощальні дні, похід на цвинтар, уклін святій язичницькій Вірі предків – перекрили мої доволі болісні життєві проблеми.

І тому відходячи від них, я хочу подати свій погляд на реалії ядучої української політики …


Не знаєте чому ми, українці, такі дурні? 
Чому ми, як останні дебіли терпимо наругу над нашими ідеалами і символами? 
Чому ми, як представники титульної української нації з давних-давен проживаючої на наших землях – навіть в Верховній Раді маємо представництво десь в 25-30%? Де ж елементарна справедливість? 
Хіба таке мізерне представництво корінної української нації в парламенті держави та інших органах влади, не є прямим доказом повзучого геноциду?

Бо як інакше, окрім геноциду українців можна оцінювати таку яскраву представницьку меншість титульної нації в органах верховної влади? 
Чому нема справедливого, на пропорційній основі, представництва національностей в органах влади всіх рівнів!?

До речі – я в ніякому разі не проти представництва в ВРаді тих же росіян, турків, поляків, угорців, румун, ромів чи жидів...… 
Вони повинні бути представлені, але тільки в межах пропорційного представництва.... і ніяк інакше!
Бо при порушення цього постулату, засилля чужинців-манкуртів в українських органах влади – веде до знищення нашої держави і нашого древнього народу...

Олігархам та різноплемінним манкуртам, не згодним з таким справедливим постулатом - чемодан, вокзал......

зі... адресу, куди посилати цих склизьких падлюк - вибирайте на свій смак... 
І посилайте, але бажано без матюків)))

23.04.18Це приреченість на довічну криваву "дружбу", чи проста дурість?

Цей пост продовжує тему чиновної дурості, розпочатої в "Лицензія на дурість" від 7.04.18.

Не знаю як вас, а мене вже верне від цієї, вибачайте – хитрожопої демагогії наших верховних чинуш! Бо їх безглузді дії, або відкрита бездіяльність – ведуть нашу державу до прірви…

Сьогоднішній спіч відставного прем’єра та діючого гаранта на форумі безпеки – утвердили в думці що дійсно Україною управляють якісь недолугі бовдури… 
Одкровення оцих збайдужілих бонз, чимдалі болячіше б’ють нашу державу і стає інколи нестерпимо соромно за них. Соромно, бо в очах всього світу дуже вже безхребетними та нерозумними виглядають отакі державні поводирі… 
Слухаючи їх сиротинські стогони-плачі – стає зрозуміло що в цих хлопців ще в дитинстві насмерть забили здорову ініціативу та елементарний людський глузд.

Нібито в них є все, що треба для керівництва державою чи дипломатичною службою.
Є в них чиновні батьки та мажорні дипломи, є бюрократичний вишкіл та невситима жадоба влади. 
Є сімейна, династійна наука як розтоптати опонента або хоча б скинути його з чиновної драбини на шляху до владної вершини… 
Є все, та нема основного! Нема тої мудрості яка дається лише природою, нема розуміння що, як і в який час – треба робити для користі держави…

Перше, чим вразив гарант на форумі – "Ми почнемо переглядати деякі положення договору про дружбу з РФ"! 
Не знаю як вам, а мені дико слухати отакі риторичні нісенітниці від "гаранта".  Де, в чому, в яких чи чиїх інтересах ховається ота втаємничена кривава дружба, яку ти стільки років боявся розірвати? 
Невже треба було закінчувати міжнародні відносини, для того щоб так відкрито та щиро виставляти на глум свою рідну державу?! 
Що означають отакі демагогічні перли – повне нерозуміння, чи намагання замилити очі світовій спільноті подібною дипломатичною демагогією?

Де ж ти був, коли ще чотири роки тому Росія окупувала Крим? 
Хіба як гарант безпеки держави Україна – ти не повинен був негайно ж, через місяць-другий переглянути не "деякі", а всі положення цього договору "про дружбу". Або навіть зовсім розірвати його!

Бо яка може бути дружба з ворогом який не визнає ні міжнародного права, ні кордонів твоєї держави? Який відкрито напав на Україну і нищить твоїх співгромадян…
Чотири роки йде війна, загиблих – тисячі військових та цивільних. Десятки тисяч покалічено, мільйон в стані біженців – а ти все граєшся в "деякі положення"? 


Це вже не дипломатія – це якась дурна гра в неї. 
Скільки можна продовжувати отаку криваву забаву в "право на нашу самооборону"!?  Що значить тільки зараз "переглядати деякі положення"? Що значить "припинення дії", чи вихід з СНД? 
Можливо, це якесь хворобливе сприйняття дійсності? Бо як можна вийти з того, де ти не знаходишся? 
Чи може отака імітація активності боротьби з РФ, потрібна нашому "гаранту" щоб таким чином дурити друзів української держави та напускати тумани кредиторам в очі?


Не треба цього робити, не треба!  Бо вся світова спільнота вже давно знає ціну подібним брехливим спічам!
Яскравий приклад – російсько-німецький газовий "Північний проект-2". 
От скільки можна було водити довірливих європейців за ніс, щоб таки довести їх до цього проекту? Невже було незрозуміло що навіть європейське терпіння має колись закінчитися?
Невже не зрозуміло, що європейським лідерам остогидла ота нагла хохляцься брехня, якою постійно займалася українська влада?! 
Яка на словах проголошувала одне, на справах – займалася діаметрально протилежним.

Хіба гарант не знав, що розмови про цей газовий "проект" велися вже років з десять. Хіба незрозуміло що порядні доброчесні европейці - хотіли мати в друзях таку ж порядну та чесну Україну! 

Але ненаситні українські бариги весь час обманювали европейців і тим же Меркель та Макрону осточортіло ходити в дурнях. Тим більше, що цей проект потрібен всій Европі як гарантія безперебійних поставок газу і тому Європа, плюнувши на нашу дурну владу – пішла на цей варіант… 


Чому гарант не запропонував розробити міжнародний консорціум по транспортуванні газу по території України за участі декількох держав Європи – тих же Німеччини, Франції чи Італії?!

Гарантую те, що Росія мовчки проковтнула б таку міжнародну газову угоду і надалі довгі роки качала газ по нашій трубі, бо їй треба було кудись дівати його. 


Чому гаранте, ти не зробив цього? Часу, щоб поламати всілякі плани Росії з північними чи південними потоками – в тебе було вдосталь. То чому ж ти не поламав ці плани нашого нинішнього ворога?!

Елементарний аналіз всіх дій та бездіяльності гаранта, дає відповідь – або не було державного мислення, або ж є якась таємна залежність від Кремля!?
Тобто ведеться така собі подвійна дипломатія – на публіку демонструється антиросійська діяльність, під килимом вершаться темні договорняки з Росією…

Тож гаранте, не звинувачуй Европу - не бігай тепер по европейським лідерам та театрально не лий крокодилячих сліз перед ними. 

Бо вони розумні люди і прекрасно розуміють чому Україна так настирливо чимчикує до втрати державності  і хто в цьому винен...зі… а от ота енергійна дурепа, яка страхала бомбанути гаранта в Раді, могла б дійсно ввійти в історію, а не вляпатися в неї)))
На мій погляд - якби ця диверсантка підірвала не президента, а його шоколадну Липецьку фабрику, то зробила б величезну користь для держави і звільнила від стратегічної залежності нашого гаранта))))

12.04.18

Ліцензія на дурість...


Мені страшенно не подобаються язикаті феські та публічні психопати всіх різновидностей. 
Такі собі енергійні балакуни всіх чинів та рівнів – починаючи від вуличного, кінчаючи міністерським. 
Які маючи довгий язик та короткий розум, постійно щось бовкають бо мають вроджену ліцензію на дурість…

Тому, почувши ось таке: "Ми готуємо варіанти де-окупації Донбасу…", мені подумалось – от що вони роблять ці хлопи? Нащо так грізно роздувають щоки такі недолугі фейсбучні "карателі"?
Не розумію, навіщо дочасно кукурікати на всі чотири сторони світу та відкривати потаємні державні плани віковічному ворогу?

Хіба не зрозуміло що тільки на базарі треба кричати на все горло, що ти готовий поміняти свою жирну корову на десяток худих куропаток. 
Але ж офіційна державна пропаганда, то зовсім не твоя беззуба корова, якою ти хочеш залякати провінційних лугандонських простофіль)))

Мені вбачається те, що можливо дещо інше ховається за отакими простакуватими чиновними одкровеннями. Може отака відкрита демонстрація стратегічних задумів, є не що інше як планова передача ворогу потаємних державних секретів?! 
Бо не хочеться вірити тому, що в наших міністерських кабінетах сидять лише дурні язикаті феськи. Хоча, інколи слухаючи їхні словесні пассажи – все ж виникають великі сумніви в адекватності чиновних ораторів)))

Але як холеричний інтроверт, схильний до індивідуального аналізу – я роблю висновок що така ліцензована показна дурість все таки була запланована…. 
Це такий собі оригінальний передсвятковий подарунок даунбаським бандитам та їхньому кремлівському куратору)))


Бо тепер Захарченко-Плотницькому вже не треба робити примусову мобілізацію даунбасців. 
Тепер їм достатньо лише розповсюдити по ефірам Лугандонії оцю бовкнуту київськими язикатими феськами дурню про "де-окупацію Донбасу" і все – "даунбас воскрес" 
Лугандонці, налякані тим що "київська хунта" збирає загони "карателів-правосеків" на де-окупацію Донбасу – самі побіжуть діставати із шахт чергову дозу вибухівки, гвинтівок, гранатометів та бронетехніки…

І все – Путін в захваті переможно аплодує черговому пропагандистському провалу "київської хунти"! 
Аплодує і під істеричні попівські мантри типа "даунбас воскресе…" – виспівує ритуальну частушку "пока живут на свете дураки…"


зі…ми ж, маючи вікове сакральне прагнення до Свободи, повинні бути готовими мовчки боротися за неї...

Тож братове – Слава Україні! Воїстину Слава Героям!


7.04.18

Про деяких "богомольців" та мафіозну медицину,,,


Прочитав оце... "Ольга Богомолец перечислила причины для отставки и.о. главы Министра здравоохранения Ульяны Супрун." від 13:21 05.04.2018 – і не зміг стриматися викласти свій погляд на цю стресову ситуацію...


До речі, це той рідкісний випадок коли мені хочеться підтримати дії представника влади та засудити демагогію нардепші…

Тож, або Богомолець не розуміє того, що час проведення медицинської реформи навіть перезрів, або в неї очі затьмарені ненавистю до цих, вкрай необхідних нашій державі реформ! 
Або вона є саботажницею, яка активно використовує своє службове становище для протидії цій реформі. 
Бо те в чому Богомолець зараз звинувачує Уляну Супрун – на 99% – є прямою виною нашої організованої медицинської мафії... і в тому числі, виною самої Ольги Богомолець...


Чи можливо вона зовсім не знає українських медицинських реалій, або ж загралась в красиві слова про "бесплатну" медицину і сама себе переконала в тому що така безплатна медицина в нас є.
Може ця професійна мед-акула не знає, що нема в Україні такої міфічної безоплатної медицини, розумієте – давно НЕМАЄ! 
Може хтось з нас, простих громадян не знає того, що український народ останніми десятиліттями за всі, за всі-всі медицинські послуги сплачує свої кревні? 


Чи може комусь незрозуміло те, що якраз медицинська мафія, яка ці десятиліття жирувала на наших болячках – напряму зацікавлена в тому щоб нічого не реформувати і не міняти в медицині?! 
Може пані Богомолець така нерозважлива що не може зрозуміти те, що зараз вона захищає інтереси цієї мафії і нікого іншого?

Можливо їй невідомо те що громадяни України – вимушено сплачують за всі медицинські послуги. Чуєте, Ольго – вимушено платимо за все, платимо починаючи з простих аналізів закінчуючи складними операціями... 
Сплачуємо, бо з нас вимагають оплату ось такі солодкоголосі медицинські сирени!


Чи може хтось не знає того, що всі наші платежі ішли до бездонних кишень цих бариг? 
Тих бариг і саботажників, які і далі з задоволення продовжують співати нам солодкі пісні про якусь міфічну "бесплатну" українську медицину...


На мій погляд, організоване медицинське угрупування зрузуміло те, що Уляна Супрун зможе таки перекрити оцим мафіозним медицинським баригам контрольовані тільки їми, могутні фінансові потоки. Перекрити і направити ці тіньові мільярдні потоки на потреби громадян…
І тому, використовуючи таких медицинських акул як Богомолець, Бахтеєва, Амосова, Шурма, Богатирева….та деяких радикальних осіб нетрадиційної орієнтації… – наша медицинська мафія починає масовану атаку на знищення медицинської реформи і самої Уляни Супрун...


Не треба цього робити, не треба! 
Бо для простих громадян прогресом є вже те, що по реформі Уляни Супрун – з’явилася можливість хоча б декілька раз на рік, робити безоплатно аналізи...


зі... тож пані Ольго і К*, закінчуйте гратися в брудні корупційні ігри і читати нам казки про міфічну "безоплатність медицини", чи якийсь благословенний медицинський рай, який нібито існував при вас до приходу Уляни Супрун. 
Закінчуйте і не саботуйте вкрай потрібну Україні – медицинську реформу!

5.03.18
"Е-декларация…"

Вновь в Украине бесий карнавал
Воруй иконы, транши и кредиты
С успехом отмывают грязный нал
Элитные чиновные бандиты.

Е-декларация, Е-декларация
Стала позором для древней нации
Верховный клептоман страной руля
Привел её к амнистии ворья…

Тотчас же без напряга и без торга
Чиновные барыги вняв задаче
Со рвеньем неуёмного восторга
В Е-декларациях награбленное прячут.

И вот, финал… Надёжно укрыв клады
Ворьё танцует и поёт от счастья
Не вникнув, что подобные расклады
В прах обращают и империи и царства…

Легализация в Е-декларациях,
Ворьё на троне – позор для нации!
Лупят прилежно в который раз
Всё те же грабли, промежду глаз,
В который раз, ведёт к руине
Ворьё, державу – Украина…

3.03.18

Дошка ганьби…

В радянські часи, для заохочення трудівників замість грошей – частенько практикувалося вручення почесних грамот, юбілейних дипломів і навіть демонстрація фотографій на т\званих "Дошках пошани…" 

І дійсно, за мізерним виключенням, на цих дошках "висіли" кращі трудівники. Скромно зізнаюсь - я сам постійно "висів" на такій почесній дошці))))

Але виявляється, що подібні дошки – є і зараз. Ось одна із них…Я не можу поки що оцінювати результати роботи всіх жіночок, вибачайте – "повішених" на оцій дошці)))

Але до однієї з них - в мене виникла досить стійка і щира відраза! 


Я не розумію як можна називати "успішною" оту недолугу, яка очолювала НАЗКа?! Про її "успішну" роботу навіть говорити не хочеться. 
Бо очевидно, що все те що їй належало професійно робити, вона – з фантастичним успіхом завалила!
Чому так – не знаю... Можливо – недостатньо освіти?  Маю на увазі якраз освіту, а не наявність дипломів про освіту! 


Можливо – вона виконувала інше завдання, яке було діаметрально протилежне її робочим функціямІ?? 
Коли так – то з цим втаємниченим завданням, вона впоралася на відмінно! Чим і заслужила від українського народу повну відразу, ненормативні матюки та нормативні прокляття.


Бо для українського суспільства очевидно те, що для того щоб оця дамочка могла повністю завалити роботу такого важливого органу як НАЗКа – їй треба було мати або жорсткий владний наказ, або ж надвеликий фінансовий інтерес.... (ось порівляльне фото – тільки її "гола" ставка і зарплатня нянечки в дитсадочку станом на 2016рік)Що керувало цією язикатою чиновною саботажницею, вже неважливо – але ті сотні тисяч преміальних юдиних срібляників, які вона отримала за втаємничену дезорганізацію та відкритий саботаж роботи НАЗКа – обов’язково вилізуть їй боком...


Зі… я ж зі своєї сторони – пропоную всім громадянам завести демонстраційну Дошку політичної та професійної ганьби. З тим щоб в майбутньому, ніколи не довіряти керівництво країни ось таким повішеним "героям" та "героїням".

зі.зі...хто згоден - поширюємо

28.03.18

Чи стане сил в гаранта, ще й на 13-й подвиг Геракла?

"Вислати 13 дипломатів" – ну ось, зроблена хоч якась державницька дія. Напевне, пан президент читає мої пости, і хоч-не-хоч – та все ж виконує мої рекомендації…

Бо в статті "ФЕНОМЕНАЛЬНА ДЕРЖАВНА БЕЗГОЛОВІСТЬ" від 20 березня, я якраз і рекомендував йому діяти більш рішуче та вислати з України хоча б двійко-трійко ворожих дипломатів…

Пане президенте – ознака сильної людини – це вміння вчасно признавати та виправляти свої помилки. 
Отож, слухайте мене та Лі Куан Ю, а не своїх "радників". 
Бо наслухавшись цих недолугих – ви наварили таку гору політичної мамалиги, що з під цієї гори вам лише теоретично світить другий президентський термін…

Хоча, коли ви і надалі станете виконувати мої рекомендації – то в другий тур, ви все таки зможете вийти)))) 
Але для цього вам треба закінчити гру в керовані "теорії хаосу" та починати діяти як український державник!

По перше – дійте самі і не слухайте баламутних бабищ типа язикатої ВРадівської головихи, задоволеною вдалими банківськими аферами відставної банкірші чи радикальних нетрадиціоналів типа…. самі знаєте кого)))По друге – для нарощування політичного капіталу, вам треба негайно посадовити на нари хоча б двійко-трійко своїх любих друзів з олігархату! Або хоча б офіційно розірвати з ними ведення спільного бізнесу. 
Я знаю, що це дуже болісна операція, але без неї вам теж нічого не світить!

По третє – визнайте свою емоційну помилку і позбавте геройського звання схиблену троянську кобилу. 
Також дайте наказ "розколоти" цю божевільну диверсантку з метою вийти через неї на слід координаторів таких безглуздих диверсійних дій. 
Опісля взяти цей слід і вщент розгромити потаємне кубло сірого кардинала…

По четверте – придавіть хвоста хоча б десятку-другому клептоманійних Е-декларантів чи відрубайте їм руки. 
Я ж своїми вухами чув, що ви обіцяли провести таку показову виховну роботу з кланом клептоманів.
І для своєї реабілітації – пожертвуйте своєю російською власністю! Невже вам не достатньо того, що ви вже маєте по всьому світі?
Бо ота російська власність намертво тримає вас на гачку, чи навіть душить вас як зміюки Лаокона… 
Плюньте ви на ту ядучу власність, заради блага України!

І п’яте – головне! Головне, бо це п’яте відноситься не до матеріальних речей, а до психологічних подвигів. Тих подвигів, зробити які під силу лише політичному Гераклу!

Виправте свою головну політичну помилку та поверніть українське громадянство Михо Саакашвілі! 
Чи хоча б не заважайте йому самому це робити… 
І коли ви навіть не станете вдруге президентом, то відновлення справедливості відносно Саакашвілі – поверне вам психологічний спокій… І це – головне!


зі… я чув те, що пропонує один з ваших, вибачаюсь – держиморд-радників… 
Щиро зізнаюсь, що останнім часом я маю дуже критичне відношення до вашої внутрішньої та зовнішньої політики.

І коли ви не приймете до уваги наведені мною рекомендації, то можете сміливо вносити мене та Лі Куан Ю - в чорні списки зрадофілів та всепропальщиків)))

28.03.18

"СМІТНИК НАДІЇ…"

Те, що Савченко сидить на нарах – це вже добре. Бажано щоб надовго. Нехай остудить свою дурну голову і може хоч трішки порозумнішає.

Але залишається питання – чому не несуть ніякої відповідальності оті безголові керманичи, які так бездумно, наліво й направо – роздають Священні звання, нагородну зброю.... тощо?
--------------------------------------------------

Я бачу те, що інші звуть Марою
Й химерну сутність, й наслідки від дій
Тож – в "пулі" заберіть орден Героя
І дайте їй звання – "Смітник надій"!

І не ходіть, як кошенята навмання
Не скигліть по Америкам-Европам
Наперед зась! 
Не смійте надавать Святе звання
Психічно хворим… та гарячим @опам.

Бо такі дії й помисли нечисті
Свідчать про те, що лицемірна влада
Навіть з руки, не хоче бить сепаратистів 
А "пулю-дуру" – б’є з державної гармати…

* – "пуля-дура", "савча", "троянская кобыла" – клички Савченко

25.03.18Ганебний фінал троянської кобили...

Розумні люди, які мають далекосяжний зір – передбачали те, що з аморальної багнюки – не можна зліпити сакральну конфетку…
Гей, ви там наверху – чуєте, не можна!
Не можна навіть в тому випадку коли ВАМ дуже хочеться виготовити з такого бездуховного гівна якусь управляєму політичну "торпеду"!
Бо така агентурна торпедоносна кукла, може бути керована зовсім не вами.

До речі мені зовсім не подобається і те, що тепер ви робите з цієї заряженої на знищення хуторянки, таку собі велику політичну мученицю)))
Бо вона, стопроцентно, ще буде працювати на руїну нашої держави...

Тож на майбутнє – навіть заради високих рейтингів, не робіть подібної дурні! Не давайте орденів, героїв та депутатських привілеїв навіть дуже близьким лизоблюдам, тим - хто зовсім нагород не заслуговує!
Не давайте героїв та привилеї отаким негідним гламурним гадям, які театрально здаються на милість ворога...

Віддавайте почесті та нагороди отим фронтовикам які смертю хоробрих полягли на східному фронті, або ж повернулися з поля бою без рук чи ніг!
Які покалічені психологічно і тепер достойні значно кращого відношення держави до себе….
Честь і слава живим фронтовикам і доземний уклін тим, хто поліг смертью хоробрих на полі бою!
----------------------------------------------------------------------------------
_________________________________________________
Нардепша… Суд… Язик що кулемет
Веде без перегріву злі дебати
Означу зразу ж я такий момент –
Це притаманно звивинам із вати.

І я – нейтральним оком психіатра
Виявив ряд злоякісних хвороб
Побачив як в державному театрі
Свавільну гру вів чільний ляльковод.

Він готував "торпеду"... Дав героя
Літак державний, квіти, двійко стринг
Та захопився кукловод ігрою
І дурна кукла вибігла на ринг…

Теракт не жарт! Це чистий кримінал
Це є ознака розвитку дебіла….
Такий ганебний видався фінал
В орденоносної троянської кобили…

23.03.18

зі… біля двох років тому, я передбачав подібний ганебний фінал який чекав на цю зазомбовану ФСБешниками, агентурну троянську кобилу…

зі.зі...хто згоден - поширюйте


"Троянская кобыла..."

Цього вірша написано близько двох років тому.
Написано в той час коли немудра більшість, немов здуріла від впливу агентурних розробок Кремля.
І піддавшись колективному ФСБешному гіпнозу, задихаючись від екстазу, ця більшість так зачаровано рвала свої патріотичні горлянки....
Ось знайшов одного радикального глоткорвателя, який сьогодні співає вже зовсім інші серенади)))Далі мій пророчий вірш, який передбачав подібний розвиток дій підкинутої нам ворогом - фальшивої "героїні"...

ТРОЯНСКАЯ КОБЫЛА...
Дмитрий Степ
ПРОЛОГ

Знает лишь Мудрость, что ждет впереди
Глупость же – греет змею на груди,
Тот, кто по жизни стоит в строю рядом
Может предать и подать чашу с ядом,
Кони троянские, яд и кинжалы
Губят героев, губят державы.

Так не спеши греть змею на груди,
И – принимать дар врага, погоди –
Вспомни про то, как троянцев сгубила
Ложь и двуличность троянской кобылы...

1
Была девица, сидела в темнице
Кушала плотно, и снились ей принцы,
Сладкий дурман, девам с мозгом из ваты,
Грунт для явленья идей бесноватых,
И захотелось сварливой девице
Стать всемогущей морскою царицей.

2
Губит державы развитием бурь
Хаос в извилинах, буйная дурь
И полит-моське, без знаний основ
Страстно мечталось войти в топ слонов.

День за днём шел... И в извилинах "пули"
Рос и крепчал план сместить с трона Юлю*
И с фрау Меркель* – возвысится вровень
Душу спесивицы рвали до крови.

3
Но, если в девы в головке полова
Ей не унять вброс поносного слова
Сыпет психоз, как горох из мешка
Чем отняла на то право в Ляшка*.
Но "радикал" - вам не йоханий вжик
Он – когда злой, крепкий слогом мужик!
И радикально... к чему шуры-муры
Ввел её в ранг – "калиброванной дуры".

4
А окончательно – внятно и ярко
Деве диагноз поставил Поярков:
"В девицы развит активный психоз
Ей бы дояркой в какой нить колхоз,
Может хоть польза какая-то была
Там от безмозглой троянской кобылы..."

ЭПИЛОГ.

Жизнь что дорога – местами пылится
Годы уходят, меняются лица,
Девам – решившим войти в "высший свет"
Дал бы я дельный и мудрый совет -
Коль нет ума, помолчи, не неси ахинею
И будешь "принцам" казаться умнее...

* - Юля – глава партии Батькивщина
* - Меркель – нынешний канцлер Германии
* - Ляшко – глава радикальной партии Украины
* - Поярков – известный украинский художник и блогер
* - "пуля" – кличка Надежды Савченко

9.08.16

...как же заразна "звездная болезь"!
Когда-то, еще в совковой армии, иногда – чтобы понять, кто есть ху – деды-авторитеты в шутку давали солдату-салаженку звание ефрейтора.
И сразу же, такой "подопытный образец" – проявлялся в ту или иную сторону... И, конечно же чаще всего – в ТУ)))
Так и наша "героиня", не выдержала грома труб славы и ее понесло в ТУ, явно негативную сторону...

зі...хто згоден з тим, що Сава* - це агентурна розробка Кремля - поширюйте...(Сава - агентурна кличка)